24 jún 16, 09:11:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853223 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8580 Dátum: 14 máj 10, 11:52:27 »

Ilyen fejezet címmel mint a következő, hogy a "Csillagok egyszeri csapása" nem kell félteni Lucyt. Most megvan rá az esélyed, hogy olyat látunk majd tőle, ami jócskán meghaladja az eddigi erejét. Talán egy új végső támadást az Urano Metria helyet. Neki is kijárna már egy, ha a többiek minden Arcban előhúznak pár új technikát. Szegény Lucy azóta nem a Tenrou sziget óta nem kapott új képességet.

Vivien, az Urano Metriát akarta használni a Mágia Játékokon Flare ellen is, csak volt pár hátráltató tényező, ami miatt nem sikerült aktiválnia.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8581 Dátum: 14 máj 10, 13:26:39 »

Határozottan jó fejezet volt. Kúl

Lucy nem vacakolt, könnyedén lerúgta a közkatonákat. Torafusa is befutott végre, ráadásul úgy tűnik picit felé billen a mérleg
a Loke elleni összecsapás során. Lamy elég "béna" azaz "lame" angolul. Biztos innen ered a neve. Jackal pedig bosszúra szomjazik. Remélem nem az lesz megint, hogy Aquarius elsodor mindent. Sagittarius is kaphatna valami erősítést, mert kezd fájni, hogy a nyilai kivédése esetén teljesen tehetetlen. Nagyobb boxzsák lett, mint Taurus.

Nem szabad elfelejteni, hogy Lucy a kockán való harc során már megidézte Loket, Franmalth ellen Ariest és Taurust, most pedig megint Loket hozzácsapva Sagittariust, Virgot és Aquariust. Nem csoda, ha elfogy a mágiája. Másrészről, az is igaz, hogy a mágiahiány már el lett sütve vele néhányszor. -.-

A 43. kötet borítója. Valaki letörölte a rúzst a szájáról. ikszdé
https://pbs.twimg.com/media/Bl6ncJGCEAA4V2D.jpg:large
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8582 Dátum: 14 máj 10, 15:18:30 »

Nem tudom, körülbelül mennyi mágikus ereje lehet a Tartaros tagoknak, de szerintem okosabb dolog lett volna megidézni Gemini-t valaki helyett. Szerintem. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8583 Dátum: 14 máj 10, 17:29:55 »

pl Jackall helyett? insta win Pojén

Lucy ... fény... fényhozó... bukott angyal...Natsu ismeri... s én meg csak viccelek  Pojén
Michael a tűz angyala... több összefüggés nincs.
Hülyeségeimet angolosan lezárom
E.N:D Pojén



Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8584 Dátum: 14 máj 10, 20:40:13 »

Jól láttam, hogy a Hádész királya olyan kommunikációs mágiát használt, mint Warren? Mondjuk az előző fejezetben is. Vagy ennek megvan az "átkos" verziója is? Nevet Mert ha nem, akkor a király varázsolni is tud...

Nem tudom, körülbelül mennyi mágikus ereje lehet a Tartaros tagoknak, de szerintem okosabb dolog lett volna megidézni Gemini-t valaki helyett. Szerintem. Nevet

A Tartaros tagoknak elvileg nem lehet mágiája, mert démonok és átkokat használnak, ill. akkor az "Arc" mágikus impulzusbomba elsütésével ők is igencsak megjárták volna. Bár nem tudni, hogy Gemini le tud-e olyasvalakit másolni, akinek a képességeit nem varázserő adja, mivel lényegében a csillagszellemek is mágusok.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 20:41:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8585 Dátum: 14 máj 10, 22:06:51 »


"Lehet filler volt, de akkor Lucy mentette meg saját magát mikor elszabadult a szekér amin kisgyerekként ült. Lucy kisgyerekként így szerette meg a Fairy Tailt, hogy látta Lucy kezén a céh jelét:)"


Ez melyik részben volt? Ilyen filler részre nem emlékszek :S
Nem lehet hogy movie volt?:S
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8586 Dátum: 14 máj 10, 22:15:48 »

Ha jól emlékszem, akkor az a legutóbbi Ovában volt, mikor visszakerültek a múltba.

A 43. kötet borítója. Valaki letörölte a rúzst a szájáról. ikszdé
https://pbs.twimg.com/media/Bl6ncJGCEAA4V2D.jpg:large
Rúzs nélkül szinte már meg se ismerem xD.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 22:18:32 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8587 Dátum: 14 máj 10, 23:18:29 »

Most jön az, hogy befut Natsu, vagy valamelyik megmentő. (Érzem) Ez Lucy-nak tuti nagy falat lesz. Saphira is mondta, hogy ráfér már a karakter fejlődés, de akkorát szerintem biztos nem fog villantani. Bár ki tudja.  Gondolkozik (Elvileg egyedül maradt...)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 23:19:57 írta dreamfolow » Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8588 Dátum: 14 máj 11, 13:38:28 »

Amikor Lucy megmenti saját magát, az egy OVA. Pontosabban az a rész, amikor egy könyvnek "köszönhetően" visszajutnak a múltba. Mosolyog
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8589 Dátum: 14 máj 11, 15:17:42 »

Megnéztem és az az OVA 3.
Jaj, ne! Lucy megidézett 3, azaz 3(!) csillagszellemet. Most nagy veszélybe került... Nevet Meg a túrót. A szereplőkért még mindig nem lehet igazán aggódni.

Szerintem igenis lehet:) Nekem az ilyen dolgok átjönnek és lefagyok. Mikot az Arc felrobbant Wendyvel én majd a hajamat téptem,hogy most mi lett vele.

Azt a nyulat pedig valaki lőjje le...
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #8590 Dátum: 14 máj 15, 11:55:08 »

Akik játszanak Pokemonnal, érteni fogják: http://nerdactusaur.tumblr.com/post/84120452054/someone-had-to  ikszdé
Észre sem vettem ezt a hasonlóságot Nevet

És, hogy ne legyen off: Lucy nagyon badass volt az előző fejezetben, nem hittem volna, hogy ilyet fog mutatni. Mosolyog
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8591 Dátum: 14 máj 15, 21:27:05 »

Off

azon a weboldalon amit linkeltél, mi a háttér zene cime? Nevet
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8592 Dátum: 14 máj 16, 08:13:02 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/384
És íme ! Nevet
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8593 Dátum: 14 máj 16, 08:16:24 »

Hát emberek a jövő héten remélem egy über ultra epic harcot fogunk látni a 2 fél között kacsint
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8594 Dátum: 14 máj 16, 08:27:14 »

#384:
Ez durvulens volt, minden szempontból (érzelem, emlék, támadások)
a végén a szellemkirály meg olyan mint egy GF érkezése a Final Fantasy 8 című brazil szappanoperában Nevet
Jó lenne ezt látni anime OV-ban.
Nagyon nagyot üt.

asszem most a FT összes tagja szabad, nem?  bow  Kúl  Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!