24 jún 16, 04:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852490 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8460 Dátum: 14 ápr 12, 10:55:03 »

Silver legalább csinált már valamit. A kérdés az, hogy Gildarts és Torafusa hol bújocskázik? Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8461 Dátum: 14 ápr 12, 11:11:47 »

@Kuro25

Abban teljesen egyetértek veled, és alap is, hogy ezek a démonok előfutárai a nagyobb vaddisznóknak, Zerefnek és E.N.D.-nek. De a Démon Királyról vagy ki a fenéről eddig szó sem volt. Egy megjegyzés se, semmi. Ez nem jó. Nem lehet csak úgy berakni egy újabb főgonoszt, hogy nesztek srácok, 2 boss nem volt elég, itt egy 3. A Grimoire Heart mestere, Hades már több részben is megjelent a Tenrou Arc előtt. Amikor jövő Rogue megjelent az is váratlan volt, de ugyanakkor kellett a csavarhoz, mert végig azt hittük, hogy Lucy figyelmeztette a hercegnőt a közelgő veszélyre. De itt és most idenyomtak egy csávót, akiről eddig egy szó sem esett. Így nem lehet főgonoszt felvezetni.

Ez nem tetszett. És megjegyzem, nem háborgok, mert akkor azt mondtam volna: "Fú, ki ez a srác itt? Áh, így már nem is volt jó a fejezet. :@

De nem ezt mondtam. Pusztán megjegyeztem, hogy szerintem nem ideillő volt a Démon Király. A fejezet ezt leszámítva jó volt.

És igen, Torafusa-ra én is kíváncsi vagyok. Nevet Ki Su és Silver mellett ő tűnik a legérdekesebb Kyuukimon tagnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 13:02:20 írta olcha94 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8462 Dátum: 14 ápr 12, 15:11:49 »

@Kuro25

Abban teljesen egyetértek veled, és alap is, hogy ezek a démonok előfutárai a nagyobb vaddisznóknak, Zerefnek és E.N.D.-nek. De a Démon Királyról vagy ki a fenéről eddig szó sem volt. Egy megjegyzés se, semmi. Ez nem jó. Nem lehet csak úgy berakni egy újabb főgonoszt, hogy nesztek srácok, 2 boss nem volt elég, itt egy 3. A Grimoire Heart mestere, Hades már több részben is megjelent a Tenrou Arc előtt. Amikor jövő Rogue megjelent az is váratlan volt, de ugyanakkor kellett a csavarhoz, mert végig azt hittük, hogy Lucy figyelmeztette a hercegnőt a közelgő veszélyre. De itt és most idenyomtak egy csávót, akiről eddig egy szó sem esett. Így nem lehet főgonoszt felvezetni.

1. Szerintem ő nem fő gonosz mindössze egy tag aki szerződést kötött a Kyukimonnal. Ezt egyébként a megjelenése előtt el is mondta Mashima, igaz hogy ugyan ebben a fejezetben. Nevet De ha a Kunos fordítást vesszük alapul akkor hallottunk előtte is róla, ugyanis volt olyan cím és említés mint Hádész királya. Igaz az sem túl rég de volt róla említés. Mosolyog Olvass vissza kicsit nem kell sokat. És ahogy írtam szerintem lehet hogy ő harcolni se fog, ő szerintem csak egy tag aki azért volt felelős hogy a démonok újra és újra feltámadjanak. Ja és ő END könyvének őrzője. Egyébként ha csak ennyi a gond a mangával akkor semmi gond nincs. Nevet

Silver legalább csinált már valamit. A kérdés az, hogy Gildarts és Torafusa hol bújocskázik? Gondolkozik

Erre én is kíváncsi lennék mi van vele, ezek eléggé gyanús dolgok.  Gondolkozik
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8463 Dátum: 14 ápr 12, 19:04:05 »

hosszú ideje várok már egy ilyen fejezetre! na, ez jó volt gyerekek:D

nem kellett feltennem a rózsaszín szemüveget, hogy jónak lássam a mangát kacsint és le is írom a dicséretem.
jó volt Mira harca, kifejezetten tetszett az ellensége is. emellett a regeneráló terem ötlete is epic volt (megjegyzem, többet ki lehetett volna belőle hozni, de így is megér egy dicséretet)

csak így tovább!
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8464 Dátum: 14 ápr 12, 19:08:34 »

Bluenuto vagy ki a grimorie heartbol is elég hirtelen tűnt fel nem? Nevet

Meg azzal hogy mira elpusztította a feltámasztó izét, ezzel közvetett módon megölte franmaltot, meg  talán a többit is megfogja akik nem tudnak arról hogy elpusztult, és egy kamikaze támadás így már végleges lesz Nevet

szerk.

Vagyis akkor mira az első fairy mágus aki megölt valakit? :S
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 19:50:35 írta EnxTheOne » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8465 Dátum: 14 ápr 12, 20:43:17 »

Utóbbi fejezetek elég jól meglettek csinálva, pörögnek az események Nevet. Lehet leírtátok már de ez a "Marde Guille" tag nem felvezetés nélkül lett betéve...http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/379/3 - Itt ni. Ott van, lehet nem látszik annyira, de attól még ott van: "Tartaros történetszál 3. szakasz - A Hádész királya". Aki kötekedni szeretne oké, ez egy említés, de ettől függetlenül semmiképpen sem "váratlan, beleerőszakolt" feltűnés. ^^" Jut eszembe nem említés, hanem fejezetcím és az a csóka az úgynevezett "CÍMSZEREPLŐ". Nyelvesít

Vagyis akkor mira az első fairy mágus aki megölt valakit? :S

Nem, nem igazán. Erza ovódás korában legyilkolt kegyetlen módon kapákkal, kardokkal, ásókkal egy halom segédmunkást.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 20:47:01 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8466 Dátum: 14 ápr 12, 23:13:59 »

Őket sem feltétlenül ölte meg csak kiütött párat.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8467 Dátum: 14 ápr 13, 13:56:35 »

Wendy megölte Ezelt a robbanással. Hümm-hümm Az már csak az utolsó döfés volt, hogy Mira berobbantotta a újraélesztőt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8468 Dátum: 14 ápr 13, 14:50:56 »

Wendy megölte Ezelt a robbanással. Hümm-hümm Az már csak az utolsó döfés volt, hogy Mira berobbantotta a újraélesztőt.

Egy kis korrekció. Nem Wendy ölte meg hanem Charle. Ha a kis macsek nem mondja el hogy hogyan kell kiiktatni az ARC-ot akkor Wendy hiába kapálózik, bár lehet hogy akkor is legyőzte volna Ezelt. Nevet
Naplózva

Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #8469 Dátum: 14 ápr 18, 07:34:35 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/381
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8470 Dátum: 14 ápr 18, 08:24:13 »

Egész tetszetős, hogy újabban nem csak erővel, de ésszel is nyerik a csatákat. ^^ Ahogy most is.

Ráadásul a Strauss család múltjáról is megtudtunk dolgokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8471 Dátum: 14 ápr 18, 08:32:46 »

Jó fejezet volt, annak ellenére, hogy engem most sokkal inkább a távlatok, a nagy összefüggés érdekelt volna, mintsem az 1-1 elleni csaták. De kétségtelenül ez már nagyon kijárt Miranak. Jó csata volt, a visszaemlékezés úgyszintén. Mondjuk az előző fejezet után bíztam benne, hogy Seira nem egy csapástól fog kidőlni. De jó volt ez. Meg volt magyarázva, logikus. Elfman is csinált végre valamit. Most már jöhetnek a "nagy" dolgok.
Ui. Mashima sztahanovista? Jövő héten is 26 oldal+pár színes... ez nem ember Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8472 Dátum: 14 ápr 18, 09:10:55 »

...
Ui. Mashima sztahanovista? Jövő héten is 26 oldal+pár színes... ez nem ember Nevet

Nem kell ezen csodálkozni, régen (még a 200. fejezet előtt) gyakran volt ilyen. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8473 Dátum: 14 ápr 18, 12:15:14 »

Akkor még nem követtem a mangát. De így duplán. Minden tiszteletem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8474 Dátum: 14 ápr 18, 13:25:07 »

A visszaemlékezés nagyon tetszett, a többi már kevésbé. Noexpression

Milyen szerencse, hogy az előző fejezetben külön ki lett emelve, hogy Mira képtelen elnyelni Saylát. A megoldás akkor legyen egy kiskapu, hogy nyelje el a Átkát, a Macrót. Az hagyján, hogy sikerült neki, de Elfman honnan a fenéből bukkant fel?
Legutóbb Kana mellett láttuk a Tartaros főhadiszállásán kívül, most pedig pillanatok alatt reagált a Macrós parancsra, mert éppen ott volt a teremben. Ez nagyon nem volt az ínyemre. Sayla milyen ígéretesnek tűnt, de 2 fejezet alatt őt is lerendezték.
Maradt Kyouka, Neo Minerva, Silver, Torafusa és Keith plusz a korábban pórul járt Jackal és Tempesta. Szeretnék egy vereséget látni a tündérek oldaláról is. >.<#
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!