24 szep 24, 22:17:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1985869 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8430 Dátum: 14 ápr 05, 17:28:21 »

...Nagyon bejött a fejezet, Lucy használta végre a fejét...
Végre? Általában pont, hogy Lucy az ész a csapatban.  Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8431 Dátum: 14 ápr 05, 18:30:47 »

Ebből gondolom: Alsó bubi
http://www.mangareader.net/fairy-tail/379/9
Ha azért megy hogy felkeltse E.N.D-t akkor tudja hogy hol van szóval biztos nem Natsuhoz igyekszik.
Van egy olyan érzésem, hogy E.N.D meg fogja ölni Kyoukát.Egyrészt büntetéskép mert elbukta a tervet másrészt mert felkeltette. Meg jó lenne erődemonstrációnak is, ha egy csapásból megölné.

Hát nem tudom, lehet de én ezt egyáltalán nem így látom ahogy te.
az hogy megy valahova nem azt jelenti feltétlen hogy END-hez megy hogy felébressze. Lehet csak egy eszközt keres amivel feltudja ébreszteni. Erre tökéletes példa lehet Hades figyelmeztetése is. Ő arra utasítja NAtsut hogy szóljon Makarovnak használja a Lumen-t ami elvileg a fény. Kyouka meg megy a sötétségért hogy azzal előhozza Natsuból a démont. Ezt így is lehetne értelmezni. Ha END felébresztéséhez nincs szükség az ARC aktiválásához akkor tuti hogy csak azért akarták megcsinálni hogy biztosra menjenek tehát van mód END kiiktatására. Ez pedig még jobban erősíti az elméletet hogy Natsu END. Még pedig azért mert ugye az ARC miatt eltűnt volna a mágia vele együtt valószínűleg a Lumen is mivel az is mágia ha minden igaz. Ergo eltűnt volna a fény a világból ami maga a mágia. Tuti hogy nem véletlen hogy Zeref ennyire ismeri Natsut és eddig sosem bántotta és nem is nagyon akarta.

Nekem az a gyanúm hogy Kyouka ki akarja lőni a Lument mert az a fő céljuk és nem az FT eltaposása, erre példa lehet az is hogy nem is tudták eleinte hogy kik ők de főleg nem is érdeklődtek utánuk. Mondjuk ez ellenpélda is lehetne Natsu/END részre. Nevet

Na mindegy lényeg hogy már nagyon kíváncsi vagyok ki lesz END és remélem nem kell csalódjak. Viszont ha nem Natsu fel nem fogom miért nem akarta megölni őt Igneel.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8432 Dátum: 14 ápr 05, 18:45:13 »

Én úgy emlékszem, hogy Igneel nem tudta megölni END-et. Ezt fel lehet úgy is fogni, hogy Natsu az és nem volt képes rá az érzelmei miatt, vagy nem Natsu END és egyszerűen nem volt Igneel elég erős a megöléséhez. Persze javítsatok ki, ha tévedek. Ezek után nincs logikai baki (azt nem tudom, hogy a japánban van e külön kifejezés az érzelmi és a fizikai tehetetlenségre).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8433 Dátum: 14 ápr 05, 19:10:31 »

Nem tudok eleget nyáladzani a részekről:D Bár lehet,hogy ez azért sok ikszdé

Wendy-s harcnak nagyon örültem,hogy egyedül vitte végig,bárcsak Mirajanenek is kijárna egy ilyen rész:)

Én személy szerint szomorú leszek ha Natsu valamelyik apró porcikája lesz E.N.D. Nem tudom hogy felmerült-e már hogy a Fairy Tail alapító tagjai közül az ismeretlen fazon lesz az?Bár akkor már sok gonosz lenne a céhből:)
Vagy lehet hogy ő lesz a Lumen Histoire?
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8434 Dátum: 14 ápr 05, 19:20:12 »

Én szerintem nem Natusu lessz E.N.D,mert ugye Kyouka honnan tudná,hogy Natsu éppen merre van. Szerintem E.N.D valahol alszik,és Kyouka épp hozzá igyekszik,hogy felébressze őt.Bár ahogy elnézem Kyouka arcát mikor mondja,hogy felkell ébreszteni E.N.D mestert,hát abból nagyon látszik,hogy nagyon nem akarja felébreszteni őt. Valyon Silver merre csatangol,hogy még nem akadt össze senkivel? Hades tuti,hogy a Lumen Historie-ra gonolt mikor aztmondta,hogy ideje kiengedni a fényt. Nagyon kiváncsi vagyok már,hogy ki is lessz E.N.D mester és,hogy mi is az a Lumen Historie.
A kövi fejezet cime szerintem arra utal,hogy E.N.D mester felébred álmából és csatlakozik a tündevadászathoz. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8435 Dátum: 14 ápr 05, 20:13:51 »

Viszont elég érdekes, hogy Hades segített a Fairy Tail-nek (legalábbis tanácsot adott) holott elvileg hades és a Tartaros is Zeref pártján áll. És nem hiszem, hogy amiatt, mert Zeref megölte hiszen az utolsó pillanatban sem igazán az érdekelte, hogy Zeref meg akarja őt ölni csak kérdezni akart valamit. Bár ennyi erővel az is kérdéses, hogy akkor a GH és a Tartaros miért nem dolgoztak össze már a kezdetektől.
Ami az END Natsu elméleteket illyeti: Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy Natsu END fia vagy valami ilyesmi.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8436 Dátum: 14 ápr 05, 21:15:43 »

Azért nem dolgoztak össze mert nem szövetségesek voltak, hanem csak megbeszélték hogy nem ölik egymást Nevet
Illetve nem tudjuk hogy hades mennyit tudott a tartarosrol (pl azt hogy démonok és hogy zerefet keresik)
Talán rég óta tud róluk, de az is lehet hogy csak franmaltbol szedett ki pár infot miután elnyelte a lelkét.
Szerintem nem is sejtette hogy azonos cél motiválja őket (zeref)

Szerintem azért segített lucyéknak mert amikor legyőztek öt és amikor makarovval beszélt, akkor volt egy apró reménysugár hogy jó útra térne Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8437 Dátum: 14 ápr 06, 00:20:41 »

Azért én nem gondolom, hogy Hades Zeref követője lett volna. Inkább úgy fogalmaznék, hogy Purehitó a mágia tökéletességét próbálta elérni Zerefen keresztül. Szóval őt inkább a mágia tökéletességét keresőnek, megszállottjának érdemes tekinteni. Hogy ez az út Zerefen keresztül vezetett az már más kérdés. Egyébként szerintem komoly hatással volt rá az az utolsó beszéd amit a végén közte és az öreg, valamint közte és Zeref között zajlott. Ez vezethetett arra, hogy visszatért erre az ösvényre.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8438 Dátum: 14 ápr 06, 08:06:11 »

Mashima gondolt egyet ééééééééééééés..............
Átadta Erzát Minervának. Nevet Nevet Nevet  bow

END már a spájzban van.
viszont Hades üzenete szerintem a Lumen Histoire-ra vonatkozik Mosolyog

kezd egyre jobban forrósodni a manga Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
kurahmaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #8439 Dátum: 14 ápr 06, 11:32:22 »

Szerintem Hades azért segített, mert mivel már halott volt nem volt vesztenivalója. És amúgy is ha valaki megszivat én is vissza akarom szivatni, akár a síron túlról is.(Meg amúgy is ha már ex-mester volt, csak maradt benne valami ami a világ megmentésére ösztönzi)
Naplózva

"Always NUKA cola..."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8440 Dátum: 14 ápr 06, 19:40:23 »

Vagy csak szimplán nem tetszett neki, hogy holmi démonok használják fel a lelkét.


...
Tényleg máskèpp látjuk  a dolgokat.^^
Honnan jött ez az ötlet, hogy Kyouka a "sötétségért" megy, hogy felébressze a Natsuban lévő E.N.D-et?
Lehet, hogy a Lumen az a fény de CSAK a Fairy Tail fénye. Mavis maga mondta, hogy az a "Céhhünk fénye", Nem maga a mágia forrása. Akkor Hades nem ment volna el felkutatni azt, hanem csak lesétált volna a pincébe.  
Azt soha sem mondták, hogy azért kell az ARC. hogy felébresszék E.N.D-et. Hogy is ébresztené fel őt Kyouka, mikor az megsemmisült? Az csak azért kellet, hogy a mágia nélkül maradt emberek ne tudjanak szembeszállni velük.
A Tartaros nem is akart belekötni az FT-be csak az FT ötlete volt, hogy ők most háborúsdit játszanak. Szóval nem is volt tervük az FT-vel ezáltal Natsuval se. De ha feltételezzük, hogy Natsuban van E.N.D akkor ha Natsu meghal, akkot ez az ő végét is jelenti. Gondolom a Tartaros akor tudja, hogy Natsu nem halhat meg, viszont Jackal szépen kinyírta volna, ha Happy nem menti meg őt és az egész várost.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 05:12:24 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8441 Dátum: 14 ápr 06, 19:50:35 »

Így van. Nincs is miről beszélni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #8442 Dátum: 14 ápr 09, 16:55:32 »

Ha engem kérdeztek, akkor a sálja lesz az Nyelvesít

Mellesleg, én úgy emlékszem, hogy Erzát még anno Jose mester eléggé legyalázta, és ha Makarov nem avatkozik közbe, akkor meg is ölte volna. Ez vereségnek számít?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8443 Dátum: 14 ápr 09, 17:03:16 »

Nem mert előtte Erza felfogta a Yupitert. Jose valami olyasmit mondott, hogyha nem áldozta volna be magát, akkor lenne ellene esélye vagy valami hasonlót. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8444 Dátum: 14 ápr 11, 07:52:59 »

Nincs jobb, mint az új fejezetre ébredni: Mosolyog

http://www.mangareader.net/fairy-tail/380

http://readms.com/r/fairy_tail/380/2339/1][url]http://readms.com/r/fairy_tail/380/2339/1[/url]
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 09:10:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!