24 jún 16, 04:33:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852505 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8325 Dátum: 14 márc 20, 17:23:21 »

Azért ha valami nem tetszik, nem az a megoldás, hogy figyelmbe sem veszem. Csak az agyatlan, hibás fújolást kéne elkerülni. De a negatív kritika is lehet hasznos, sőt sokszor hasznosabb, mint az agyba-főbe dícsérés.
Hát valóban nem ez a fejezet a csúcsa a mangának, de a harc jó volt. Egy rövid ideig elhittem, hogy Charle meghal. Wendy power uppja meg logikus, szépen kidolgozott ( sokkal részletesebben, mint Natsunak volt). Jó volt, de kíváncsi vagyok, hogy az arc aktíválódik-e? Gyanítom igen. Nem rossz ez, nem rossz, csak így tovább.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8326 Dátum: 14 márc 20, 17:51:05 »

Nagyon tetszett Wendy DF-ja. Érdekel már most hogy fog kinézni animében. Remélem hogy elpicsázza Ezel-t egyedül így. Nevet
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8327 Dátum: 14 márc 20, 21:34:06 »

Egy kis színes Wendy DF mód. Ezzel a külsővel el tudnám fogadni. Jól néz ki. Nevet
Szerintem így is fog majd kinézni. De valószínűleg jövőhéten megtudjuk mert van egy olyan érzésem hogy a két színes oldalból egy ő lesz majd. Nevet

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2014/079/6/a/fairy_tail_376___dragon_force_by_hikarinogiri-d7axp9y.png
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8328 Dátum: 14 márc 21, 08:00:09 »

És ismét egy szokásos marha jó Fairy Tail fejezet erre a hétre ! Nevet Pörgős harcolós, Wendy DF-je szerintem is jól néz ki, bár több pikkelyt elbírt volna ,de ez csak magánvélemény. Szegényt Charle-t már majdnem elkezdtem sajnálni.Már majdnem azt hittem, hogy Ezel tényleg megeszi. Remélem ne az lesz majd, hogy Ezel majd mégjobban bedurvul,és Wendy kap segítséget. Kijárna Wendynek ez a győzelem, végülis csak sárkányölő, és csak DF módban van, egy sikeres harc neki is kijárna mostmár.  Kúl Komolyan mondom Kishimoto és Kubo szégyenkezve elbújhat Hiro sensei mögött, még egy ilyen jófej alakot mint ő. Nem elég hogy tök gyakran színes oldalas, extra hosszú fejezeteket ad, de még duplákat is !! Ilyen egy igazi mangaka, akin látszik hogy élvezi amit csinál, komolyan a legmélyebb tiszteletem neki ! Ő nem játssza el azt, hogy jó heti egy 18 oldalas fejezet, aztán majd a jövőhéten nem lesz, vagy elmegy 3 hetes szünetekre pl.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8329 Dátum: 14 márc 21, 09:43:41 »

Valamiért megtetszett ez az apró kis rész...
Jó hogy végre nem tiszta ütőerővel hanem ésszel is harcolni kell (trükkökkel) Mosolyog
Végig tiszta szívből drukkoltam Wendynek

A következő számot alig várom. Mosolyog Nevet
46 oldal !!! asszem pár ÁLL le fog esni rendesen.  ikszdé  bow

Jut eszembe: Seven Deadly Sins mikor lesz magyarul? Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8330 Dátum: 14 márc 21, 13:46:24 »

Először szeretnék pár gondolatot megosztani a múltheti fejezettel kapcsolatban, amit lustaságom miatt elmulasztottam.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/375/5
De hiszen ez, ez... Einstein. Ohh My God

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/375/15
Franmalth megmondja a frankót. Natsu azt hiszi, hogy minden sétagalopp lesz. Biztos kiment a fejéből, hogy nemrégiben Silver csak suhintott egyet és jégszoborrá vállt. Jackalnél pedig az egész város, Natsuval együtt felrobbant volna, ha nincs "tudjuk ki".

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/375/16
Látszólag Sayla könyveket hajigál Mirára telekinetikusan, aki nem tud mit kezdeni ezzel. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/375/20
Nem sütöm el a nyilvánvaló megjegyzést a csápokról. smirksweat

Akkor lássuk a heti, a 376. fejezetet:

Annak idején egy megjegyzés kapcsán eljutottunk odáig, hogy Wendyben rejlik a legtöbb potenciál. Levegő szinte mindenhol van, rendelkezik Támogató Mágiákkal, amit magán is tud használni és a kora ellenére már megtanult egy Sárkányölő Titkos Technikát is. Amint idősebb lesz és szerez némi harci tapasztalatot, szerintem bőven megállná a helyét Natsu vagy Gajeel ellen. Sőt, mire felnő, arra akár már túl is szárnyalhatja őket. Ennyit a felvezetésről.

Ezel alias Mr. Bosszú Mindhalálig valóban nem a legélesebb kés a fiókban. Lepörögnek róla a támadások, de tesz egy szívességet és felhívja az ellenfele figyelmét az "Arcra". Wendy DF módja váratlanul ért, viszont hatalmasat ütött.
A belinkelt színezéssel el tudnám képzelni.  Kúl Egyébként, Ezel még nem veszített és lehet, hogy nem is fog. Wendy feladata az arc deaktiválása, ami nem feltétlenül jár azzal, hogy Ezel is az áldozata lesz. Ha megkínálja az arcot valamilyen brutális technikával DF módban(lehetséges, hogy a kövi rész címe lesz a technika) és darabokra szedi, akkor jó eséllyel deaktiválódik az egész. Szegény Charlet pedig többen ételnek akarták látni külföldön.

Végezetül pár szó a speciális fejezetekről. A Sabertooth, Frosch fejezete egyszerű, de nagyszerű volt. Jól szórakoztam rajta. A Gruviás fejezet már nem tetszett annyira a végét leszámítva. Azt legalább megtudtuk, hogy a Gray babákat hol és milyen célokra lehet használni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 17:06:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #8331 Dátum: 14 márc 21, 14:16:38 »

Nekem úgy kristály-szerűen nem tetszettek Wendy pikkelyei. Amikor anno legyőzték Edolas királyát, akkor oda ugye bevágták, hogy néznek ki a szüleik, és sztem jobban állna neki a Grandine-szerű fehér szőrös-pikkely.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8332 Dátum: 14 márc 21, 14:28:55 »

Nekem úgy kristály-szerűen nem tetszettek Wendy pikkelyei. Amikor anno legyőzték Edolas királyát, akkor oda ugye bevágták, hogy néznek ki a szüleik, és sztem jobban állna neki a Grandine-szerű fehér szőrös-pikkely.

Egyébként én is valami toll vagy pehely szerű dologra gondoltam volna de a rajz alapján keményebb anyagból vannak. Remélem ő lesz a jövőheti színes oldalon és akkor kiderül.

Egyébként most így eszembe jutott hogy mivel az ARC körül elszívta a mágiát mi van ha az ARC-ból is eltudja szívni és akkor így áll majd le. Bár amit Bastian mondott jobban tetszik hogy valami technikával porrá zúzza. Nevet Elvégre a cím tényleg árulkodó de hát láttunk már ilyet hogy tök más a cím. Meg szerintem ebben a dupla fejezetben inkább az ő harcuk lesz mérvadó és nem az ARC. Egyébként szerintem is több potenciál van Wendyben mint bármelyik sárkányölőben. Kíváncsi vagyok régen mennyire volt erős, mert ugye Grandeeney és Igneel beszélt a múltról. Jó le majd egy ilyen 400 éves visszatekintés, Mashima-sensei-t ismerve lehet lesz is. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8333 Dátum: 14 márc 21, 15:43:59 »

Nem osztom feltétlenül a véleményeket Wendy képességeit illetve erejét tekintve. Az ok nálam az, hogy alapvetően hiába tűnik hatalmas potenciálnak a levegő általi lehetőség. Ennek valószínűleg az a hátránya, hogy viszont a támadásai soha nem lesznek olyan erőteljesek mint Natsu vagy Gazille esetében. Persze, ez csak az én véleményem de én így látom ezt. Éppen ezért van szüksége támogató és gyógyító mágiára is. Natsu és Gazille viszont éppen ezért erős mert nekik hatalmas a támadó potenciálja. Szóval, soha nem volt szüksége ezeknek a sárkányoknak ilyen mágiát alkalmazni mert a pusztító erejüknél fogva hamar képesek voltak végezni az ellenféllel. Erre szerintem nagyszerűen példát mutat amikor Grandine beszélt a tűzsárkánnyal. Legalábbis a viselkedés ezt mutatta.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 15:44:42 írta rini67 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8334 Dátum: 14 márc 21, 16:47:04 »

És mi van a tornádókkal és hasonló világméretű pusztító erővel? A tűzet el lehet oltani, a Vas meg csak vas.
De a levegő ellen semmi sem hatásos. Persze ha a valóságban nézzük és nem shounen fightban. Nevet Arról nem beszélve hogy mi van ha később bejön egy olyan képesség amivel el tudja szívni másokból a levegőt megfojtva őket. A levegő ellen nem igazán lehet védekezni főleg ha még fel is gyorsítja mágiával a támadást vagy akár erősít rajta. Persze nem hiszem hogy Wendyből valaha is keményebb karakter lesz mint Natsu vagy Gajeel de szerintem Mashima fel fogja őt zárkóztatni a többiek mellé. Erre jó példa hogy már neki is van DF-ja. És ha jól emlékszem Wendy az első aki tudatosan használja is. Szóval ha úgy vesszük akkor már előrébb jár mint ők. Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8335 Dátum: 14 márc 21, 17:05:53 »

Nem osztom feltétlenül a véleményeket Wendy képességeit illetve erejét tekintve. Az ok nálam az, hogy alapvetően hiába tűnik hatalmas potenciálnak a levegő általi lehetőség. Ennek valószínűleg az a hátránya, hogy viszont a támadásai soha nem lesznek olyan erőteljesek mint Natsu vagy Gazille esetében. Persze, ez csak az én véleményem de én így látom ezt. Éppen ezért van szüksége támogató és gyógyító mágiára is. Natsu és Gazille viszont éppen ezért erős mert nekik hatalmas a támadó potenciálja. Szóval, soha nem volt szüksége ezeknek a sárkányoknak ilyen mágiát alkalmazni mert a pusztító erejüknél fogva hamar képesek voltak végezni az ellenféllel. Erre szerintem nagyszerűen példát mutat amikor Grandine beszélt a tűzsárkánnyal. Legalábbis a viselkedés ezt mutatta.

A gyógyító mágiát nem tudja magán használni. A Támogató Mágiára pedig nagyon egyszerű oknál fogva van szüksége:
még csak egy kislány. A fizikai ereje, mágikus ellenállása és sebessége az adottságai miatt elmaradnak a legtöbb ellenfelétől. Ezzel megpróbálja kompenzálni ezen hiányosságait. A támadásai erősségét már bizonyította, hogy a legelső üvöltésével ripityára törte a Nirvana lacrimáját holott előtte nem próbálkozott ilyesmivel. Azóta pedig hosszú utat járt be. Nem írnám le a levegő pusztító erejét. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 17:08:00 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8336 Dátum: 14 márc 21, 17:49:32 »

Marha jó fejezet volt! Nevet Már csak Gajeel-nek kell aktiválnia a DF-et, hogy egálban legyenek. Remélem a DF révén megcsinálja az "Égi sárkány éneke" technikát ami a történetszál címe volt ^^. Valószínűleg képes lesz deaktiválni, azaz porrázúzni az ARC-ot.

...Nem írnám le a levegő pusztító erejét. ^^

Csak meg kell nézni az eheti Narutot, ott Gai bemutatja a levegőnek az erejét ^^".
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8337 Dátum: 14 márc 21, 20:54:53 »

Akkor bemutathatnád azt is, hogy mit csinál a vassal vagy éppen a tűzzel. Mert a vasat meg sem karcolja míg a tűzből csak még nagyobb lesz. Szóval alapjában ezek mind problémásak számára. Nem nézem le a szél erejét, mint ahogyan a víz vagy jég erejét sem, de mindegyiknek meg kell lennie az ellenpéldájának és gyengéjének is. Azt pedig, hogy elpusztított egy lábat nem feltétlenül jelenti azt, hogy irtó erős lenne mivel nem tudjuk, hogy mennyi erő kellett ezekhez. Ott inkább az időzítés volt fontos mint az erő. Lucy is levert egy oszlopot pedig az egész történetben pofozógép szerepet játszik.Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8338 Dátum: 14 márc 21, 23:33:49 »

Akkor bemutathatnád azt is, hogy mit csinál a vassal vagy éppen a tűzzel. Mert a vasat meg sem karcolja míg a tűzből csak még nagyobb lesz. Szóval alapjában ezek mind problémásak számára. Nem nézem le a szél erejét, mint ahogyan a víz vagy jég erejét sem, de mindegyiknek meg kell lennie az ellenpéldájának és gyengéjének is. Azt pedig, hogy elpusztított egy lábat nem feltétlenül jelenti azt, hogy irtó erős lenne mivel nem tudjuk, hogy mennyi erő kellett ezekhez. Ott inkább az időzítés volt fontos mint az erő. Lucy is levert egy oszlopot pedig az egész történetben pofozógép szerepet játszik.Mosolyog

Most nem azért de a tűzet is el lehet fújni ha elég erősen fújod. Nevet A levegő nem csak táplálja a tűzet már bocsi. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8339 Dátum: 14 márc 22, 01:34:15 »

A kis Wendy tényleg megmutatta hogy nem alaptalanul van benne akkora potenciál.
Így kiszínezve nem is rossz a Dragonforce alakja. kacsint
Kár hogy egy coppfot elveszített.

Amúgy csak nekem tűnik úgy mint ha arc félszemmel pont rájuk nézne?)(Így a szeme sarkával) Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!