24 jún 16, 06:06:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852756 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8295 Dátum: 14 márc 14, 15:31:38 »

Pont ugyan ez ötlött fel bennem is. Wendy még nem elég erős ehhez a feladathoz, hogy képes legyen győzni. Szóval szükség lehet számára segítség de ezt most nem kaphatja meg a céhtől. Szóval külsősökre lesz szükség. Viszont ott motoszkál a fejemben a fejezet főcíme is a Mennyei(Égi) Sárkány énekéről.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8296 Dátum: 14 márc 14, 15:34:56 »

Tényleg kitesznek magukért a démonok.Szégyen is lett volna ha hamar kikapnak.
Franmath Hades fejjel már úgyis úgy nézett ki mint ha megcsapta volna az áram.Villámló-sárkány mód már szinte fel se tűnik rajta smirksweat
A kis "hercsegnő" úgyis megkapja majd a segítseget,csakaz a kérdés hogy mikor és hogy időben-e.

Mira-nak pedig nem kell aggódnia hisz még nem is használta a legerősebb Satan-Soulját.Nem mellékesen azt sem tudni hogy mennyi van a birtokában.Fillerrel együtt is csak 3mat láttunk.
Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8297 Dátum: 14 márc 14, 16:36:01 »

natsu ezt a harcot vagy segítséggel vagy Lucy meghal/jól lesérül és natsu emiatt "elszabadul" és feltörli a padlót a gömbfejel
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8298 Dátum: 14 márc 14, 18:50:47 »

Valóban ez egy nagyon jó rész volt, de túl rövid. Bár lehet, hogy azért tűnt rövidnek, mert jó volt Gondolkozik Mosolyog
Szóval, az lett amire gondoltam, Hades. Örülök, így Franmalth sem lóg ki a démonok közül lefelé, és Natsu sem alázza. De azért igencsak kaphatott volna valami ijesztőbb külsőt is, így még én se nagyon ijednék meg, nem hogy Natsu... (Lucynak meg Happynek mindegy...) Mikor olvastam már megijedtem, hogy Natsu ilyen könnyen legyőzi az üvöltésével, de szerencsére nem. Wendy is megkapta, kíváncsi vagyok, hogyan mászik ki belőle. Azt is el tudom képzelni, hogy Gérardék beugranak, (sőt valószínű), de azt is, hogy Wendy villant valamit. Bár szerintem a mennyei sárkány éneke inkább az arc aktiválódása körüli cselekményre utal. Bár ki tudja. Erza, Mira is szenved az ellenfelétől, már csak Ki-Su és Gray harcáról nem kaptunk infót.
Azért volt jó ez a rész, mert végre volt hangulata. Az előző pár sem volt rossz, de hiányzott valami, ami tétett adott volna neki. Gérard harcánál voltak epic pillanatok, de az is elég összecsapott lett. Igazából mióta Jackalt kinyírta Natsu, azóta hiányzott valami. Ma végre helyére került. Nem igazán lehet az ellenfeleket komolyan venni, ha mindenki röhögve megy a csatába, majd szétrancsírozza az ellenfelét. Mégiscsak az eddigi legerősebb ellenfelekkel néznek szembe. Legalább szenvedjenek meg vele.
Ui.:Mashima nagyon jó fej. Jövőhéten újra 26 oldalas lesz a manga. Ha jól olvastam.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 18:53:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8299 Dátum: 14 márc 14, 23:07:25 »

ha a Tartaros megszünteti a mágiát akkor jól gondolom hogy zeref is elveszti a mágiáját? szóval lehetséges hogy a végén az FT rosszul fog állni és zeref megállítja a démonait? mert ha az FT nem álítja meg őket akkor zeref is elveszti a mágiáját
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8300 Dátum: 14 márc 15, 08:50:58 »

Nem biztos, hogy Zerefre is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint a többi emberre. Simán lehet, hogy ismeri az ellenszerét, vagy valami.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8301 Dátum: 14 márc 15, 11:04:48 »

ha a Tartaros megszünteti a mágiát akkor jól gondolom hogy zeref is elveszti a mágiáját? szóval lehetséges hogy a végén az FT rosszul fog állni és zeref megállítja a démonait? mert ha az FT nem álítja meg őket akkor zeref is elveszti a mágiáját

Elméletileg el kéne veszítenie a mágiáját. De ha belegondolsz nem csak ennyi "előnyük" lenne a tündéreknek. Mert Franmalth sem tudná használni Hades lelkét. Hiszen Hades mágiát használ....
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8302 Dátum: 14 márc 15, 13:23:55 »

Szerintem csak lessz valami,hogy Zeref ne veszitse el a mágiáját. Gondolom a démonok tudják,hogy Zeref is mágiát használ,és gondolom nem akarják azt,hogy elveszitse a mágiáját. Ugye ha Zeref is elveszitené a mágiáját,akkor nemtudna uralkodni rendesen. De én arra tippelek,hogy az arc-ot nem fogják elsütni mert még azelött lerombolja valaki.
Ugye jelenleg Wendy van a közelben,de sajnos azt nemhiszem,hogy egymaga képes lenne elbánni Ezel-el. Szóval valakinek cska bekell futnia még Wendy mellé. Mondjuk Sherria nem lenne rossz,ketten azért már nagyobb esélyel harcohlatnának Ezel-ellen.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8303 Dátum: 14 márc 15, 13:49:28 »

Nekem úgy tűnt kicsit gyors volt ez a fejezet.Nevet De attól még nagyon jó.
Igen Mira-nak még ott van 2 sátán lelke amit még nem használt fel, de hátha látunk többet is. Kíváncsi lennék hogy van e neki több is és ha van milyenek.
Én arra gondoltam hogy Wendy-nek talán Rogue segít vagy vmelyik Saber-es. Nagyon jó csapat lenne. Nem tudom hogy hogy fogják legyőzni a démonokat, de külső segítségre én számítok hátha a többi céhből is jönnek. 
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #8304 Dátum: 14 márc 16, 09:54:57 »

Mivel Zeref démon (http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Fairy%20Tail/373/Fairy_Tail_373_02.png) így valószínűleg ő nem mágiát használ.
Wendyhez valamiért olyan érzésem van, hogy Doranbolt fog menni segíteni. Pontosan
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #8305 Dátum: 14 márc 16, 11:21:24 »

Nem értem miért lett most hirtelen démon Zerefből, de én egyelőre nem nagyon hiszek ennek az egy fordításnak, mert eddig végig következetesen fekete mágusként emlegette mindenki. Csak az általa teremtett lényeket hívták démonoknak.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8306 Dátum: 14 márc 16, 11:42:48 »

Itt a démon csak egy jelző, nem azt jelenti, hogy Zeref démon lenne.... másokra is szokták használni, akik olyanok ( úgy viselkednek) mint a démonok. A Narutóban pl. Zabuza a démon. Mondanom se kell, nem szó szerint volt démon, hanem átvitt értelemben.
Néha tovább kell gondolni a dolgokat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #8307 Dátum: 14 márc 16, 18:37:28 »

Ezt én eddig értem, csak itt vannak néhányan, akik azt hiszik, hogy most egyből átkokkal fog dobálózni, mert egyszer démonnak nevezték. Technikai KO
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8308 Dátum: 14 márc 16, 19:24:41 »

1 valamit nem értek. Ha az ARC eltünteti a mágiát, akkor a démonoknak annyi. Zelf mágus a könnyv amivel létrehozta a démonokat mágiával történt. Ha a mágia meg szünik létezni a könnyv átlagos tárgyá válik ezáltal a démonok megszünek létezni. Vagy már nem álnak kapcsolatban a könnývel? Zelf is mágus ö is átlagosá válik.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8309 Dátum: 14 márc 16, 19:35:55 »

És ha a "fekete mágus" jelzővel van a probléma?Pontosabban a "mágus" jelzővel...lehetséges hogy Zeref eredetileg is démon volt,csak a mágusok nevezték el így.Továbbá az sehol sem szerepelt eddig a mangában hogy démon ne tudta démont teremteni.Nem?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!