24 jún 16, 07:58:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853059 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7965 Dátum: 14 feb 03, 14:48:18 »

... Shimon egy fekete mágia használó volt és az élete árán nyelte el. ...

Sötétség mágia, és nem fekete mágia. Nagyon nem mindegy. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7966 Dátum: 14 feb 03, 16:56:59 »

Hát eddig nem írtam mert nem akartam mégtöbb időt vesztegetni a mangára de most megteszem mert nekem tetszett a fejezet!

Anno még írtam, hogy Gerard biztos elveri őket de akkor szinte mindenki úgyvolt hogy Gerard nem annyira kemény hogy elverje az egész OS-t...

Az ex elnöknél nyílvánvaló volt, hogy megmurdel ikszdé nem is tudom mit várt már a kulcsos nyilas panelnél azt vártam mikor szúrja le valaki.

Eddig a mérleg nagyon a jófiúk oldalára állt, de ha Erza Mira enemybe átmegy az Ft meg felrobban ténylegesen néhány főszereplő kivételével akkor már a Démonok nagyon elhúztak.

Amúgy a lacrimán én úgy látom, hogy 2 másodpercen belül robban úgyhogy már remélem fel is fog robbanni.Kíváncsi lennék a sensei mit kezdene így a továbbiakban.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7967 Dátum: 14 feb 03, 17:18:29 »

Szerintem a Sensei nem fogja kinyirni a FT-tagokat. Valahogy csak leállitják a lacrimát,vagy ha fel is robban akkor se fognak meghalnii a FT-tagok valami csoda folytán.  Gondolkozik
Mira már ellett inditva,a démonná alakulás utján tehát neki már nem sok kell,hogy démon legyen. Minerva meg már eddig be is fejezte,az átalakulást. Remélem a kövi fejezetben láthatjuk majd valamelyiket, (Mirat v Minervat)
Kiváncsi vagyok,hogy most mit is fognak csinálni Gerard-ék,valyon meglátogatják majd a FT-seket,vagy egyenest Zeref után mennek.  Gondolkozik  Mert ugye valljuk be,hogy abból amit eddig Zeref-ről hallotunk,nyugodtan feltételezhetjük,hogy jelenleg senkinek sincs esélye ellene. De azért még várjuk meg,hogy több infó derüljön ki Zeref erejéről.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7968 Dátum: 14 feb 03, 17:33:07 »

Nem tudom, miért mennének az FT-be, logikusabbnak tűnik rögtön Zeref után menni, már ha tudják merre van. Tudják? Ha igen, akkor efelett elsiklottam. Gerardon kívül senkinek nincs kötődése az FT-vel, mert az, hogy néhány tagjuktól kaptak egy kiadós ruhát, nem fogja őket odavinni, meg aztán az arra adott esetleges reakciók.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7969 Dátum: 14 feb 03, 19:51:24 »

Asasino:

Éppen hogy mindenkinek azon kerekedett a szeme, hogy Gérard mennyire gyengén tolja, ahhoz képest, hogy milyen erősnek kellene lennie. ^^

Lehel94:

Előbb még kellene nekik némi orvosi ellátás, mert aki nem vak, az járóképtelen. ^^" Meldy és Hoteye meg nem hiszem, hogy a hátán elfuvarozza őket. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7970 Dátum: 14 feb 03, 20:22:12 »

Úgy van ahogy Chakra mondja. Ha jól emlékszem egyedül én kételkedtem abban, hogy legyőzi őket  ikszdé

Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7971 Dátum: 14 feb 03, 20:34:18 »

Hátha Meldy tud valami gyógyitó mágiát,és összefoltozza majd őket,vagy valaki majd meggyógyitja őket.  smirksweat
Hoteye még mindig a szeretet szövegét nyomja?  ikszdé
De ha harcolni akarnak Zereffel,akkor kell egy kicsit majd edzeniük mert ha 4-en nem tudták lenyomni Gerard-ot,akkor semmi értelme Zeref ellen harcolni. Remélem,hogy elmennek és edzenek majd valahol,és majd Zeref ellen láthatjuk,hogy mennyit is fejlődtek.  bow
Ja és Zeref holléte is kérdéses,de szerintem azt majdcsak kideritik.

U.i Ha netán valami csóda folytán felrobbanna a lacrima,és jópáran megsérülnek és ha ez majd Natsu fülébe jut valahogy,akkor jajj lessz a Tartarosnak.  smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7972 Dátum: 14 feb 03, 21:07:21 »

Igen, én is ezt támogatnám. Hogy mostantól eltűnnek és legközelebb csak a Zeref elleni harcban látnánk őket viszont. Vagy ha nem is tűnnek el, de örülnék, ha a Tartarosból kimaradnának. Oda sokkal jobb lenne megint egy nagy szövetség, mint anno a Nirvana arcban. Csak most több cég több taggal jönne Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7973 Dátum: 14 feb 03, 21:49:24 »

Majd felkeresik Urtear anyót és mindenki kap egy Második Eredetet. Nyelvesít Én is örülnék, ha békén hagynák a Tartarost. Azért is mert, így nem nem szegnék meg a szövetségüket. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/30

Szerintem a következő fejezetben jön el a FT számára a mélypont, és utána már csak nőni fognak az esélyeik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7974 Dátum: 14 feb 03, 22:11:58 »

Hát az ARC aktiválása és a lacrima robbanása (ami még korántsem biztos) után mi jöhet még ami rosszabbra fordítja a dolgot? Tehát nagy eséllyel tényleg a következő fejezet(ek) lesz(nek) a mélypont(ok).
De hogy nőhetnének az esélyeik? Mert ha Elfman tényleg felrobbantja a céhet, akkor harcképes maradna Natsu és Lisanna. Erza szerintem mosott *** szinten lesz Kyouka vendégszeretete után. Gildartsról meg azt sem tudjuk, hogy melyik kontinensen mászkál Nevet
De a fő probléma nem is ez, hanem az ARC. Mert ha a FT-t kiütik, jönne a többi céh. De mágia nélkül esélytelenek.

Tényleg! Az ARC "csak" azt a kontinenst fosztja meg a mágiától. Mi van, ha külső segítség érkezik? Mondjuk ez attól is függ, hogy hogy működik az ARC. Mert ha csak annyi, hogy aktiválják és aki éppen a kontinensen van, annak hatástalanítja a mágiáját, akkor más kontinensről még jöhet segítség. Viszont ha ez egy olyan dolog ami addig blokkolja a mágiát, amíg nem deaktiválják, akkor hiába jönnének a szuper tápos mágusok. (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/342/14) <- Az ötlet innen jött. Nagyon reménykedem benne, hogy nem csak úgy meg lettek említve. Remélem Mashima nem a levegőbe beszélt, hanem kezd is valamit a világ többi részével. Jó lenne, nem?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7975 Dátum: 14 feb 03, 22:19:25 »

Az is lehet hogy Gildartsnak sem lesz baja, és amikor visszajön, bekukkant natsuékhoz beszélgetni, megcsusszan és annyi a főhadiszállásnak ikszdé
Tényleg jó lenne megismerni a világ többi mágusát.....
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7976 Dátum: 14 feb 03, 22:21:09 »

Mi van, ha külső segítség érkezik? Mondjuk ez attól is függ, hogy hogy működik az ARC. Mert ha csak annyi, hogy aktiválják és aki éppen a kontinensen van, annak hatástalanítja a mágiáját, akkor más kontinensről még jöhet segítség.
Akkor nem segítség fog jönni, hanem ellenség. Nevet Az ország katonai erejét mondjuk meg őszintén, a mágusok teszik ki. Ha egy mágus sem marad az országban, akkor semmi sem akadályozza meg, hogy más országok megszállják a védtelenül maradt országot./kontinenst. Ha Walrod igazat szólt, akkor egy tucat démon nem akadály nekik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7977 Dátum: 14 feb 03, 22:32:41 »

Jah bejön néhány Gildartz-hoz hasonló mágus,és ők majd szépen elintézik a démonokat és voálá el is van foglalva a kontinens.  smirksweat ikszdé

Na jó viccet félretéve én nem nagyon hiszem,hogy más kontinensről fog érkezni segitség. Valahogy majdcsak túlvészelik ezt is,csakugy mint a többit. Nevet

Énish Gildartz-ot várom de nagyon,de sajnos van egy olyan érzésem,hogy még nem láthatjuk egy ideig. Lehet,hogy valami menő belépőt akar,és keresi az alkalmat rá.  smirksweat Ugye a hősök mindig az utolsó percben érkeznek.  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7978 Dátum: 14 feb 04, 05:10:44 »

Wendy macskája ezt is biztos előre látja és ráugranak.
Naplózva

"I believe i can fly"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7979 Dátum: 14 feb 04, 08:07:45 »

Tényleg... Charle-tól már rég nem láttunk jövendölés. Azért 1-2 kétes, félreértelmezhető, belemagyarázós képkocka most is jól jönne. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!