24 jún 16, 04:50:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852541 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7905 Dátum: 14 jan 31, 12:02:37 »

Itt nem a OS-re gondoltam, hanem általánosságban. Az ARC-nak ugye fel kell ébrednie és ehhez eddig Gérard halála volt a feltétel. Arra számítani lehetett, hogy az OS-t legyőzi és beveszi őket a céhbe. Én úgy gondoltam, hogy majd az egyik Démon fog vele végezni, majd valamikor az Arc közepe fele. De most már semmi ok sincs arra, hogy Gérard meghaljon. Már nem kell érte izgulni, hogy megfog-e halni, hisz a Tartarosnak már nincs vele semmi dolga. Az adta volna az izgalom szintet, ha őt is megpróbálták volna levadászni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7906 Dátum: 14 jan 31, 12:22:13 »

Tilon:

Ettől még keveredhet harcba a Kyuukimonnal, mivel Zeref a célpontja. Ha mondjuk az OS élén berongyol a Kyuukimon kastélyába, mondjuk Erzát megmenteni, akkor már lesz okuk ellene támadni. ^^
Félreértés ne essék, nem a történetből való kiírása ellen tiltakozok, csak ne így.
De asszem már az előző fejezetből is feltűnt pár embernek, hogy Midnight nagyon vigyorog, Zero felébredt pedig a pecsétek nem törtek meg, és Gérard kicsit gyengén teljesít harcban, holott korábban a Tíz Szent Mágus közé tartozott. Még ha nem is erő alapján, de oda sem kerülhet be holmi nyikhaj, akiket eddig láttunk mind különleges mágusok voltak.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7907 Dátum: 14 jan 31, 13:47:34 »

Végre láthattuk a nagy Csillag Rombolást Nevet Tisztára mint Shakuma amikor lezúzta a várost  >.<# Gerárd, ahogy várható volt nem halt meg és nem veszített a volt "csapat tagjai ellen". Ha a Sensei követei a saját munkáját akkor valami nagyon kitekert módon fogja kiírni. Azért milyen érdekes hogy kétszer is lezúzta térmágiával az OS-t ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7908 Dátum: 14 jan 31, 14:28:30 »

Öcsém... Ohh My God, egy kicsit lebecsültem Gérardot. Tudtam, hogy lefogja győzni őket, de ez nem volt semmi... Luxus mellé, mögé feljött nálam az erősorrendben. Mondjuk szerinteme is kilehetett volna ebből többet is hozni, de hát így oldotta meg. Ez még mindig jobb, mint hogy meghal, aztán vmi nagy logikai buktával feltámad. A szövege, amit lenyomott az OS-nek, az meg nagyon tetszett, ún. epic moment volt Nevet Az OS a CS-ben, na erre kifejezetten vártam, s nagyon örülök, hogy ez létrejött.
Mindettől függetlenül még mindig elképesztő pácban van a a FT, sőt még nagyobban, mint eddig. Az egész mágiatanács szimplán hibbant, először is, minek hoznak létre ilyen fegyvert, plusz az exelnökre meg nem lehet mit mondani. Na mindegy, ez van, ebből kell kimászni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 14:29:42 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7909 Dátum: 14 jan 31, 15:49:46 »

Hát pedig ez a fejezet nekem se tetszett. Elég kiszámítható volt. Bár ezen már hosszú hónapok óta nem lepődök meg.
Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7910 Dátum: 14 jan 31, 15:53:28 »

Jellal nagyon menő volt, tetszett hogy leverte a OS-t.   Nevet

Akkor végül is az 'ARC' nem aktiválódik. És ha Kyouka megölte az ex elnököt akkor lehet hogy nem is fogják megtalálni Jellal-t? Vagy a mágiája megmarad és Kyouka meg tudja nézni a térképet?
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7911 Dátum: 14 jan 31, 15:55:36 »

Akkor eddig csak nekem nem jött be a fejezet.

Nekem az Ex-elnök képessége csak egy kibúvónak tűnik a Sensei részéről. Az a tény, hogy Gérardnak meg kell halnia, az nagy izgalmat váltott ki eddig. De ezt most mind semmivé lett. Biztos a sok fangirl betámadta, hogy nehogy már megölje a kedvenc szereplőjüket! Az Elnöknek nem is az volt a dolga, hogy ellopja a pecsétet róla (már ez is milyen baromságnak hangzik) hanem, hogy megkeresse Gérardot. Így teljesen értelmetlen volt, hogy Gérardnál volt a pecsét. Meg mit gondolt az elnök? "Nálam van a pecsét, csak meg kell ölnötök és mindenki boldog lesz!" Most csalódtam.

Ha jól emlékszem ezt a támadást akarta Jura ellen bevetni a Mágia Játékok alatt, igaz? Hát ez is elég gyengére sikerült. Mármint akkora területre ható képesség, mindenkit szét kellet volna, hogy kapjon nem csak az ellenfeleit, de még csak elsem vesztették az eszméletüket! Ennek is csak nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Marad Luxus mögött az erősorrendben.
Akkor most megvakította saját magát? Azért Midighthez simán odasétált. Úgyse lesz tőle semmi maradandó sérülése.

Legalább Elfman dobott egyet a fejezeten. Az nagy lenne, ha tényleg berobbanna a bomba és el is pusztulna a céhépület (minimum) de csak ő halna bele, meg még páran, mert a többiek leléptek háborúzni. Nevet

Hát akkor eddig igen mert szerintem is nagyon jó fejezet lett. Nevet

Egyébként ez a kibúvó még mindig jobb mint megölni Gerit aztán feltámasztani.  Igen muszáj feltámasztani és nem a fangirlök miatt hanem mert ekkora erejű mágus a FT-ben sincs nagyon kell nekik a help nem is kicsi elvégre a FT nagyját már leigázták most már csak az aprólék van hátra. Ezzel a megoldással még mindig kreatívabb Mashima mint ha a szokásos módon lett volna megoldva.  Ami az elnököt illeti az első pillanattól fogva nem volt kérdéses a sorsa. Az ilyen szereplők mindig halálra vannak ítélve, aki az ördöggel szövetkezik meghal. Ennyi. 

Igen ez a támadás volt Jura ellen is. És igen itt nem volt olyan erős látszólag. Bár szerintem rohadt látványos lett így. És egyébként is tök egyértelmű hogy nem akarta őket megölni hanem ahogy már sokszor írtam a Fórumon, be akarja őket szervezni CS-be. Ez meg is történt. Szerintem amúgy a mágiája felét sem használta fel ellenük különben nem sok minden maradt volna belőlük. Ráadásul ha megnézed azokra akik Gerivel voltak mint Meldy vagy Hoteye nem kaptak belőle semmit, tehát irányítható a képesség hogy kire hasson és mennyire. Szóval igen csak durva mágia és nem gyenge ahogy azt te állítod. Mosolyog

Ami az erősorrendet illeti DE KIZÁRÓLAG SZERINTEM:

Gildartz, Geri, Jura, Luxus. utóbbi nem nagy kunszt ha azt vesszük hogy őt is lealázta egy démon fél perc alatt. Igen beáldozta magát de szerintem anélkül is kikapott volna.

Ami Elfmant illeti remélem azért nem gyilkol le mindenkit, oké irányítás alatt van bár látszólag tudja mit csinál és nem is értem hogy képzelheti hogy visszakapja a húgát ha megöli a társait, ez kb akkora hülyeség mint az ex elnök társulása. Nevet
Szóval remélem leállítja valaki majd. pl Kana. na meg ugye ez shounen manga itt nem hullanak a főszereplők az max seinen mangában szokás. Nevet

A kövi részt pedig kimondottan várom, remélem tényleg Minerváékat látjuk.

Amúgy látom páran nincsenek tisztában az erősorrendben. Nevet Mindenki Luxus mögé sorolja Gerardot pedig Luxus a nyomába se érhetne neki. És ez most nem fanság, sose voltam Gerard rajongó de egyértelmű hogy ha Jurát le tudta volna nyomni anno aki ugye ha jól rémlik legyőzte Luxust akkor erősebb mind a kettőnél. De Luxusnál mindenképp.

Hát pedig ez a fejezet nekem se tetszett. Elég kiszámítható volt. Bár ezen már hosszú hónapok óta nem lepődök meg.

Hát nem tudom akkor jó nagy agytröszt lehetsz vagy ismered Mashimát és ezért tudtad mi lesz most vagy pedig egész nap mangákat olvasol és már semmi újat nem találsz egyikben sem ha nem lepett meg mert engem meglepett hogy így lett megoldva az ARC aktiválása. Az OS legyőzése meg sosem volt kérdés szóval más nem érhetett meglepetésként. Nevet

Jellal nagyon menő volt, tetszett hogy leverte a OS-t.   Nevet

Akkor végül is az 'ARC' nem aktiválódik. És ha Kyouka megölte az ex elnököt akkor lehet hogy nem is fogják megtalálni Jellal-t? Vagy a mágiája megmarad és Kyouka meg tudja nézni a térképet?

Te mit olvastál? Nevet
Épp azt mondta az ex elnök hogy nincs szükség Gerard-ra mert csinált valami kulcs izét amit oda kell adni valakinek aki ha meghal aktiválódhat az ARC. De mivel az a kulcs az ex elnökben volt akkor még, ezért Kyouka kinyírta így aktiválódni fog az ARC. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 15:56:52 írta Kuro25 » Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7912 Dátum: 14 jan 31, 16:11:01 »

Ajj olyan rövid Szomorú Na de mindegy. Örülök hogy nem halt meg Gerard, bár annyira lehet előre tudni, hogy úgysem hal meg. Akkor lesz koppanás, ha egyszer megint úgy fejeződik majd be egy fejezet, hogy valaki a halálán van, persze mindenki azt hiszi, hogy nem fog meghalni, mert ,, az ft-ben csak barátság van haláleset meg (1-et kiéve) nincs", és a kövi fejezetben tényleg meghal xD. Nagy lenne, sztem Mashima egyszer eljátssza. Nevet Na de írjak már valamit a fejezetről is:

Elfman tevékenysége is biztosan kudarcba fullad, ismerve a senseit Nevet (hacsak el nem süti a fent említett poént Nevet, bár az túl durva lenne...)

Sztem elsőre nem akar majd az os csatlakozni a cs-hez, hanem majd amikor az ft tényleg a halálán van, akkor toppannak be mindannyian, hogy ,,csak rávettem őket valahogy...".  >.<#

Jellal mágiája op, nekem ő top1, e terén legalábbis. Azért sztem van erősebb varázslata ettől, különben akkor a mágiajátékokon nem ezt sütötte volna el, hanem valami enyhébbet.  kacsint

Mily retardált már az ex elnök... Komolyan azt hiszi; megvárják amíg átrakja valakire a kulcsot? Ugyan má'... Naivitás lvl 100... smirksweat

Nekem amúgy tetszett ez a fejezet csak olyan rövid, most várhatok... :"( Ja és hiányoltam a heti Gray-Silver infókat x)

makamael sztem még a google fordítónál is rosszabb eszközzel próbált fordítani...  Gondolkozik    smirksweat

Nekem nem lapos a sztori, csak épp váratlan dolgok nem történnek. Nem azt mondom, hogy tudom előre mi fog történni, csak egyszerűen nem lepődök meg az ilyen fordulatokon, mert igazság szerint várhatóak.
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7913 Dátum: 14 jan 31, 16:18:19 »

Nem kell ahhoz agytrösztnek lenni, csak egy kicsit gondolkodni. Mit tartalmazott ez a fejezet? Gérard nem halt meg Midnight illúziója miatt, az ex-elnök megszerezte a kulcsot, az ex-elnök meghalt, aktiválták az ARC-ot, Elfman aktiválta a lakrimát.
Vegyük sorba a tényeket:
1, Gérard nem halhatott meg így. Két lehetőség volt, hogy ezt elkerüljük: vagy megint használta a képmását, mint anno a Mennyország Tornya arc-nál, vagy Midnight genyóskodott. Én elsősorban az előbb említett megoldásra számítottam, de nekem így is "megfelelt".
2, Ha Gérard nem hal meg, máshogy kell megszerezni a kulcsot, hogy végre történjen is valami, és ne húzzon Mashima mindent a végtelenségig. Az ex-elnök felkutatta Gérardot, ideje hasznát venni a dolognak.
3, Az ex-elnöknek meg kellett halnia, mert... mert meg kellett. Már az első megjelenésénél sejthette szerintem mindenki, hogy ő csak bábu, amit majd leütnek, ha érdemes. Most, hogy Gérard megvan, de nem halhat meg egy ilyen szánalmas harcban, amiben láttunk körülbelül hat-hét oldalt (ezekből pedig nem egyen ment a rizsa), kitalálhatunk valami mást. Ahá! Hogy átruházzuk a kulcsot az ex-elnökre, akit így majd meg lehet ölni. Hát... erre nem mondok semmit.

Nem azt mondom, tud ez a manga még mutatni olyat, ami fordulat, és remélem, hogy fog is, de ennek a fejezetnek köze nem volt hozzá.
4, Az ARC aktiválása. Muszáj volt, erre volt kiélezve az eddigi szenvedés.
5, Elfman aktiválja a lakrimát. Valószínű volt, mert így majd lehetnek hősök és áldozatok, elsősorban majd Cana lesz hős gondolom.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7914 Dátum: 14 jan 31, 16:30:30 »

Szerintem nagyon jó fejezet volt. Amennyire szidtam az előzőt, ezt annyira méltatom. Nevet Végre Gérard mutatott valamit, ideje volt már. Nevet És egyébként is, a crime sorciere még nem sokat csinált, ideje értelmet adni a létezésüknek.

A kulcstranszportálás nem a legjobb módszer volt, de nem értem, miért kell folyton hatalmas fordulatokat várni (na, jó ez hülye mondat volt, én is azokat várom Nevet). Engem inkább az zavart, hogy mindenki annyira várta Gérard halálát. És nem, Tilon, nem azért mert olyan nagy fangirl lennék, hanem mert talán ő az egyetlen komoly, erős, megfontolt szereplő, és én nagyon hiányolnám, ha eltűnne. Minden történetbe kell legalább egy ilyen karakter, és mivel a Fairy Tailben ráadásul ő is csak ritkán szerepel, néha nagyon elkomolytalanodik az egész. Mosolyog
És mindemellett: senki halálát nem várom ebben a mangában. Nem vagyok nagy halálfüggő, jobban szeretem, ha az általam kedvelt szereplőket sokáig láthatom, a nagyobb drámára meg ott vannak a könyvek. Nevet

Viszont így nem sok értelme volt ennek a Gérard-Arc-féle szálnak. Szinte akkor sem változott volna a történet, ha mindvégig az ex-tanácsos a kulcs, csak ő sem tud róla. Valami oka viszont biztos volt, talán az, hogy Erzának elmondták, hogy Gérard élete a kulcs, és ő még mindig ebben a hitben él. Lehet mégis bekattan egy kicsit, ha megtudja, hogy aktiválódott az ARC. Nevet

U.i.: A Grand Chariot iszonyat menő. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 16:35:02 írta Saphira » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7915 Dátum: 14 jan 31, 16:36:59 »

Az egész mágiatanács szimplán hibbant, először is, minek hoznak létre ilyen fegyvert, plusz az exelnökre meg nem lehet mit mondani. Na mindegy, ez van, ebből kell kimászni.

Sok értelme van egy olyan fegyvernek, ami az összes mágust szinte lenullázza. Képzelj egy polgárháborús helyzetet, amiben a mágusok valamiért fellázadnak a tanács ellen. Bevetik az arcot, a tanács serege meg legyőzi az immár meglévő erőbeli fölényükkel őket (gondolom mágia mentes harcra is kiképzik őket), mert a legtöbb mágus nagyon gyenge a mágiája nélkül (és most vonatkoztassunk el a Fairy  Tailt elitjétől). Szóval végső megoldásként azért van értelme az arcnak, csak hát sosem gondolták, hogy kitudódik és ellenük fordítják.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7916 Dátum: 14 jan 31, 17:08:33 »


...
Ami az erősorrendet illeti DE KIZÁRÓLAG SZERINTEM:

Gildartz, Geri, Jura, Luxus. utóbbi nem nagy kunszt ha azt vesszük hogy őt is lealázta egy démon fél perc alatt. Igen beáldozta magát de szerintem anélkül is kikapott volna.
...

Amúgy látom páran nincsenek tisztában az erősorrendben. Nevet Mindenki Luxus mögé sorolja Gerardot pedig Luxus a nyomába se érhetne neki. És ez most nem fanság, sose voltam Gerard rajongó de egyértelmű hogy ha Jurát le tudta volna nyomni anno aki ugye ha jól rémlik legyőzte Luxust akkor erősebb mind a kettőnél. De Luxusnál mindenképp.
...

Azt hiszem nem jól rémlik, mert Luxus legyőzte Jurát. Azon már lehet vitatkozni, hogy Luxus vagy Gérard-e az erősebb. S én töredelmesen bevallom, hogy bár utálom az elvakult fanságot, de a FT az egyetlen manga, ahol van egyetlen, igazi kedvencem, és ő Luxus. Nevet

Az egész mágiatanács szimplán hibbant, először is, minek hoznak létre ilyen fegyvert, plusz az exelnökre meg nem lehet mit mondani. Na mindegy, ez van, ebből kell kimászni.

Sok értelme van egy olyan fegyvernek, ami az összes mágust szinte lenullázza. Képzelj egy polgárháborús helyzetet, amiben a mágusok valamiért fellázadnak a tanács ellen. Bevetik az arcot, a tanács serege meg legyőzi az immár meglévő erőbeli fölényükkel őket (gondolom mágia mentes harcra is kiképzik őket), mert a legtöbb mágus nagyon gyenge a mágiája nélkül (és most vonatkoztassunk el a Fairy  Tailt elitjétől). Szóval végső megoldásként azért van értelme az arcnak, csak hát sosem gondolták, hogy kitudódik és ellenük fordítják.

Régebben vki már leírta, nem akartam másolni, de nagy igazság: ez a fegyver szinte kinálja magát, hogy a mágia nélküliek ellopják. És persze, logikus amit írtál, én is gondoltam rá, de ezt meg lehetett volna oldani úgy is, hogy nem az egész kontinens mágiáját veszi el, hanem mondjuk csak egy céhét, vagy egy bizonyos területét. Ez így hatalmas kockázat, még ha meg is tettek mindent, hogy megvédjék.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7917 Dátum: 14 jan 31, 17:13:20 »


Ami az erősorrendet illeti DE KIZÁRÓLAG SZERINTEM:

Gildartz, Geri, Jura, Luxus. utóbbi nem nagy kunszt ha azt vesszük hogy őt is lealázta egy démon fél perc alatt. Igen beáldozta magát de szerintem anélkül is kikapott volna.

Mi alapján került Laxus Jura mögé? Szerintem a Mágia Játékon kiderült, hogy melyikük az erősebb... Továbbá elmondanád, hogy milyen alázásról is beszélsz? Laxust nem is igazán izzasztotta meg Tempesta. A kutya szerű barátunk már eléggé a végét járta és csak egy olyan támadással tudott felérni hozzá, amivel saját magát is "megölte". Ott maximum Laxus alázta Tempestát.
Szerintem elképzelhető, hogy a Kyuukimon tagoknak van egy olyan végső támadásuk, ami nagy területre hat, viszont az életükkel fizetnek érte. (Erre már 2 példát is láthattunk.)

Néhány elmélet:
Ha jól emlékszem az ARC úgy működik, hogy hatástalanítja a mágiát. Tehát ha az ARC-ot hamarabb aktiválják, mint Elfman az ő kis varázsgömbjét, elvileg hatástalan lesz az is, nem? (Már ha mágiával van töltve és nem a démonok által használt "átokkal".)

Valószínű, hogy az OS most Jellal mellé áll. Lehet, hogy megtámadják együtt a Tartarost. Ha ez véletlen bekövetkezne (mondjuk Jellal megtudja, hogy Erzát fogva tartják és kínozzák, elmegy érte), akkor én nem bánnék egy olyan fordulatot, hogy az OS a Balam Szövetséget előnyben részesítené és elárulná a CS-t.
Mondjuk ez elég valószínűtlen, hiszen Jellal célpontja nem a Tartaros, hanem Zeref. És az ő megöléséhez nem feltétlen kell megölni a kis bandáját.

Az egész mágiatanács szimplán hibbant, először is, minek hoznak létre ilyen fegyvert, plusz az exelnökre meg nem lehet mit mondani. Na mindegy, ez van, ebből kell kimászni.

Sok értelme van egy olyan fegyvernek, ami az összes mágust szinte lenullázza. Képzelj egy polgárháborús helyzetet, amiben a mágusok valamiért fellázadnak a tanács ellen. Bevetik az arcot, a tanács serege meg legyőzi az immár meglévő erőbeli fölényükkel őket (gondolom mágia mentes harcra is kiképzik őket), mert a legtöbb mágus nagyon gyenge a mágiája nélkül (és most vonatkoztassunk el a Fairy  Tailt elitjétől). Szóval végső megoldásként azért van értelme az arcnak, csak hát sosem gondolták, hogy kitudódik és ellenük fordítják.

Régebben vki már leírta, nem akartam másolni, de nagy igazság: ez a fegyver szinte kinálja magát, hogy a mágia nélküliek ellopják. És persze, logikus amit írtál, én is gondoltam rá, de ezt meg lehetett volna oldani úgy is, hogy nem az egész kontinens mágiáját veszi el, hanem mondjuk csak egy céhét, vagy egy bizonyos területét. Ez így hatalmas kockázat, még ha meg is tettek mindent, hogy megvédjék.

Egy olyan fegyver lett volna a legpraktikusabb, aminek tudják befolyásolni a hatáskörét.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 17:20:28 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7918 Dátum: 14 jan 31, 17:25:43 »

Gondolom olyat nem tudtak csinálni. Persze hatalmas a kockázata, de melyik ilyen fegyverre nem igaz ez (Nirvana, a nagy ágyú, aminek a nevére nem emlékszem). Nem is szerepelt volna a mangában, ha nem lenne kockázata Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7919 Dátum: 14 jan 31, 17:30:40 »

Én is remélem, hogy Gerard a C.S. és az O.S. kimarad a Tartaros elleni harcból és majd csak Zeref ellen harcolnak. Mert szerintem a következő arc a Zeref ellni harcról fog szólni.
Az arc-ot meg nem hiszem, hogy fel tudják majd használni, valaki tuti megakadályozza majd (pl.: a fegyver megalkotója legyen az bárki)  Viszont, hogy Elfmannal és a céhhel mi lesz arról fogalmam sincs.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!