24 jún 16, 04:52:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852548 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7875 Dátum: 14 jan 25, 14:08:50 »

Nem rossz ötlet de Luxus simán lezúzta 1 vs 5-ben.
De az a kis dög csak egy IMP. Minden Fantasy játékban jelen van. Kis démon ami a manádat lopkodja. Ha úgy nézzük, akkor nincs is fizikai támadó képessége. Happy odamegy és szétkarmolja. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7876 Dátum: 14 jan 25, 20:06:43 »

Azért kétlem, hogy igaz lenne a Silver egyenlő jövőbeli Gray elmélet, mert Rogue azt mondta Natsunak, hogy a két Rouge idővel eggyé fognak válni.http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/336/9  2.,3. képkocka.
Meg nem is hiszem, hogy egymás utáni arcokban megjelenne ugyanaz a dolog, ez esetben az időutazás. Nem is tetszene az ötlet, szerintem nem kéne ezzel elrontani az arcot. Mert szerintem eddig nagyon jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 20:07:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7877 Dátum: 14 jan 26, 02:38:39 »

Nem rossz ötlet de Luxus simán lezúzta 1 vs 5-ben.
De az a kis dög csak egy IMP. Minden Fantasy játékban jelen van. Kis démon ami a manádat lopkodja. Ha úgy nézzük, akkor nincs is fizikai támadó képessége. Happy odamegy és szétkarmolja. Nevet
Pont ezért tökéletes álca, senki sem gondolna rá. Laxus inkább Obrát, a bábját győzte  le, gondolom mivel csak beépült a Raven Tailbe, így nem volt különösebben érdeke megnyerni a harcot, gondolom alapból azért küldte oda Zeref, hogy megfigyelje az erőviszonyokat, tesztelje a Fairy Tail erejét. Látszik hogy sértetlenül jön ki Obra köpenye alól, és Lucy-nál láthattuk hogy egy pillanat alatt megtudja szüntetni valaki mágikus erejét, így valószínűleg nem akarta Laxuson használni. A támadó képességeiről meg még nem tudjuk hogy van-e, miért ne lehetne? az hogy az IMF-nél nem akarta megmutatni még nem jelenti azt hogy nincs, lehet hogy áttud alakulni, mint a többi démon. Egyébként alapból felesleges lenne neki támadó képesség, ha elveszi a mágikus erőt azzal egyből kiüti az ellenfelet.
Naplózva
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7878 Dátum: 14 jan 26, 09:15:35 »

Szerintem az, hogy egyből kiüti az ellenfelet vele így nem teljesen igaz. Példának Gildarts VS. Byro harcot vetném fel. Ott Byro sétapálcikája blokkolta a támadásokat -> Gildarts nyers ereje győzőtt. Meg persze a barátság ereje(blablabla).
De lehet rosszul emlékszem és lusta vagyok visszakeresni :|.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7879 Dátum: 14 jan 26, 09:18:49 »

Gildarts VS. Byro
Az nem volt mangában söt Animében is filler volt. Nem számít ide.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7880 Dátum: 14 jan 26, 12:47:03 »

E. N. D. = Eternano Nullifying Demon, az a kis barna démon, aki semlegesíteni tudja a mágiát, aki megtámadta wendyt a mágia játékok alatt, aki irányította Obrát, majd a játékok után odament Zerefhez. Gondoljatok be, egy démon, aki minden mágiát semmissé tud tenni, eternanot lenullázza a célpontban, legyőzhetetlen lehet minden mágiát használó lény számára, ez magyarázná, hogy miért nem tudta Igneel sem legyőzni.
...

Aha, max. rálép vagy kettéharapja. Már ha egyáltalán sikerült ráharapnia, mert az a kis dög még egy emberhez mérve is kicsi, hát akkor egy sárkányhoz mérve. Nevet Á, lehet azért nem tudta legyőzni, mert hiába harapott rá, kibújt a fogai között. ikszdé

Úgy tűnik félreértitek. smirksweat Grandine beszél arról, hogy Natsu majd talán találkozik Wandy-vel és remélhetőleg ezúttal jobb viszony alakul ki mint amikor legutóbb találkozott két sárkányőlő vagyis Natsu és Gazille (Gajeel)! Grandine miért ne tudhatna a többi sárkányölőröl is például Gazille-ről, ha Natsu-ról és Wendy-ről tud? Elvégre a beszélgetésükből kiderül az is, hogy valamilyen módon figyelemmel tudja követni Natsu harcait is.

Így már érthető, mire gondoltál. kacsint A nagy kombinálásban ez még senkinek sem jutott egyébe. ^^"
Azért az kicsit "érdekes" lett volna, ha Wendy és Natsu az első találkozásuknál egymásnak esnek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 12:48:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7881 Dátum: 14 jan 26, 16:06:11 »

@ULTRA

Szerintem az az arc beleszámít az egész FT történetbe, mert a manga szerint is megtörtént. Ott láthattuk az Oracion Seis megváltozását, valamint egy-két olyan képességet, ami később visszaköszönhet. Maximum nem lesz következménye azoknak a részeknek.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7882 Dátum: 14 jan 26, 20:09:32 »

Az az egész filler volt, nincs a mangában, majd maximum az animében lesz esetleg utalás, vagy még az sem.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #7883 Dátum: 14 jan 26, 20:44:57 »

A Zentopiás filler még a mangában is meg volt említve, szóval nyugodtan lehet megtörténtnek venni.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #7884 Dátum: 14 jan 27, 13:40:27 »

Gérard tényleg meg fog halni, vagy Hiro megint szívatja az olvasókat? Nevet
Nekem nem tetszik Gray=Silver elmélet. Jobban örülnék, ha apa-fia vagy Gray-rokon változat valósulna meg.
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7885 Dátum: 14 jan 27, 15:53:02 »

Gerard nem halt meg ezt láttam minap : https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/1546324_507991535984675_1437825153_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 15:53:48 írta Juvia » Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7886 Dátum: 14 jan 27, 16:10:22 »

Kezdem én is azt hinni h Silver vmilyen formában Gray. Ha rokon lenne akkor honnét ismerné Natsu-t?
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
NekoHanachan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #7887 Dátum: 14 jan 27, 17:47:06 »

Hát én nem tudom... Gondolkozik
Csomó kérdés válasz meg eddig sehol.   smirksweat
Kezdjük ott,hogy...
Szerintem Silver nem Gray...  ._. Ugyanazt a poént harmadjára elsütni eléggé cink...Arról nem is beszélve,hogy a kapu megsemmisült szval...Se ki..Se be! Vagy nehogy már a sárkányok mellett ossont be...-.-" Meg mi értelme van így? Miért akarja elpuszítani a  Fairy Tailt? ._. Miért lett démon? És a legfőbb kérdés...Miért utálna saját magát...?!  Ha már a jövőGray(Silver)-nek nem jött össze akkor miért nem akadályozza meg azt,hogy a múltbeli Gray ugyanazokat a hibákat kövesse el,mint ő! Ez így nem logikus! Meg,hogy mondjátok honnan ismeri Natsut...Őszintén...A tata(Exelnök) is rátalált Gerard-ra... :| Ennyi erővel...Meg Natsu azért ismert...Még az is tudja aki nem..!xd [Legértelmesebb mondat.xd]
 Hmm?
Aztán ott van Gerard is,hogy állítólagosan feldobta a pacskert...Nos szerintem nem ilyen könnyű elbánni vele..:s
Mashima-sensei szerintem nem csak ennyit tervezett az ő részéről...Biztos lesz még valami kulcsfontosságú szerepe!
Van egy olyan érzésem,hogy ebben az ARC-ban is lesz...A másik az...Vagy ez az illúziós dolog lehet amit Juvia küldött...Vagy még az lehetséges,hogy Meldy fog valamit alkotni...Lehet,hogy eldobja érte az életet nem tudom...
De szerintem nem ennyi szerepe lesz Gerard-nak az TUTI!  Nevet
Naplózva

Az élet mulandó játékszer!Olyan,mint egy üveggömb...
Ha leejted darabjait nehezen találod meg...De akár el is veszítheted azokat..!
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #7888 Dátum: 14 jan 27, 18:28:54 »

Én sem hiszem, hogy Gérard meg fog halni. Viccből írom, de lehet, hogy Silver a múltból jött. Gray ük ük ükapja. Nevet Mondjuk arra nem lenne magyarázat, hogy miért utálja Grayt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 18:31:49 írta asdfgrey » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7889 Dátum: 14 jan 27, 19:51:18 »

Lehet inkább Ur valakije (férje? Vagy csak simán Urtear anyja), és épp ezért utálja Grayt, mivel úgy hiszi, hogy "ő ölte meg.."
Valószínűleg írtátok már ezt a feltételezést, mert hát eléggé elcsépelt, és kiszámítható, 1) vagy ez lesz, 2) vagy Gray jövőbeli énje 3) vagy Gray apja.
Mégis, le kellett írnom. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!