24 jún 16, 03:52:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852408 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7815 Dátum: 14 jan 18, 15:28:05 »

Az utóbbi manga fejezetek érdekesen sikerültek.  Nevet
Először Erza van egy szál p*nciban, most pedig már Natsu és Lisanna is. Nudista börtön ikszdé.  Azon fogok röhögni, ha Juvia-t és Gray-t is elkapják, és őket is bezárják egy cellába.  Ördögi

Az egész FT megfogja támadni valahogy a Tartaros bázisát, és pucér FT tagok fognak hullani az égből.  ikszdé ikszdé
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #7816 Dátum: 14 jan 18, 16:06:02 »

Sziasztok! Most írok először a témában (remélem nem sok butaságot:) ).

1.Nekem az az állás pontom,hogy Gildartsot nem fogjuk látni. Gray és Juvia fogja Zerot kezelésbe venni.
2.Happy valószínűleg azért nem mondott semmit Graynek mert ezzel is lehet fokozni a későbbi bejelentést.Hát nem lenne drámaibb Zero szájából hallani az igazságot?Mosolyog
3.A Lumen Histoirera szerintem a démonos harcok lezárása után lesz aktuális.
4.Ez a ruhanélküliség lehet egy fajta rítus, vagy ahogy Lisana mondta megalázás.Lassan sok lesz:D!
5.Lehetne megint egy céhszövetség:Fairy Tail+Sabertooth+Lamia Scale.
6.Az utóbbi céh azért hogy jönne Leon és akkor a 2 "testvér" egyszerre döbben le.
7.Már örülnék ha Mirajane kaphatna egy részt,vagy egy harcot ^^.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7817 Dátum: 14 jan 18, 16:07:51 »

az lesz az érdekes ha az ellentámadás során az összes rab egyszerre szabadul ki (mira, erza, natsu, Lisanna)
mert akkor belül is lesz egy elég erős group.

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7818 Dátum: 14 jan 18, 16:55:45 »

Mostanában nekem elég lapos ez a sztori Szomorú Olyan mint ha One Piece-t néznék egy kicsit "torzabb" kiadásban. Az átokbilincsekről Kairoseki bilincsek jutnak eszembe; meztelenkedés a cellában - Amazon Lily-s börtönjelenet; Natsu megfagy - Aokiji Luffy ellen.
Az viszont érdekel, hogy milyen szerepe lesz a sálnak. Valószínűsítem, hogy az elkövetkezendő fejezetekben fontos szerepet szánnak neki. Zeref óta nem történt semmi a sállal(ha jól emlékszem):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/209/11

Elfman megjelenése remélem csak jót hoz a manga számára, ami ebben az esetben rosszat jelent. Jó lenne ha előbb a "szíveket" tennék próbára a Démonok és csak utána az erőket. Szívesebben néznék olyan harcot, ahol nem az van, hogy mindegy milyen támadás csak erős legyen logika érvényesül.
Vagy akár ki is írhatnák őt, így legalább azt látnánk, hogy az előző ellenfelekkel szemben ezek tényleg gonoszak. Mert eddig csak Minerva volt az, akin tényleg látszódott, hogy eltökélt ha gonoszkodásról van szó. Eddig azt a következtetést vontam le a Kyukimonról, hogy ugyan az a tökkelütött összeállítás van, mint az eddigi ellenfeleknél. Egy gonoszkodó vezetőszerűség, egy még jó útra téríthető karakter, egy egyfolytában szomorú lány, akire továbbra is kíváncsi vagyok és természetesen a legjobb női szerepet betöltő karakter Minerva. Eddig a Chopper utánzat és a szellemi fogyatékos macska erejét ismerjük igazán. Annyira számíthatunk, hogy a többi démonnak is lesz egy mártír képessége, ami nagy területre hat ki.

Ami Gerard és a Izéék harcát illeti, egész fordulatosnak ígérkezik. Ha felkel Mr. 0 akkor lesznek ott még problémák Mosolyog

Gildartz visszatérése remélem nem következik be, mert akkor a halálán lévő FT tag megmenekülne. Inkább öljék meg Gerardot és  lássuk mit hoznak ki az Arcból. Legalább lenne egy kis fordulat benne, hogy végre sikerül megtennie a gonosznak azt, amit meg akart tenni.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7819 Dátum: 14 jan 18, 19:04:23 »

Biztos hogy a Tündérmanus démoni irányítás alatt áll?

Mert meg mernék esküdni, hogy inkább érzelmi zsarolásról van/lesz szó.
Naplózva

Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7820 Dátum: 14 jan 18, 19:19:07 »

Megvan Zeref problémájára a megoldás! Felhúz a kacsóira pár átokbilincset, voálá nem tud varázsolni, boldogan élhet tovább. Nem tud bántani senkit csak úgy hirtelen. Nevet

Lehet én nem értem, de Fődémonasszonysága az esti mese író hölgynek miért akar kezelést adni? Időről időre gyengülnek vagy "elhasználják" az átkaikat? Vagy csak Mashima szimplán most éli perverz éveit?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7821 Dátum: 14 jan 18, 20:47:36 »

Olyan mint ha One Piece-t néznék egy kicsit "torzabb" kiadásban. Az átokbilincsekről Kairoseki bilincsek jutnak eszembe; meztelenkedés a cellában - Amazon Lily-s börtönjelenet; Natsu megfagy - Aokiji Luffy ellen.
Ne hagyd ki, hogy Happy felrepült a bombával, így mentve meg a várost a pusztulástól - Pell Arabastában.^^ És még van egy pár hasonlóság.

Most jutott eszembe, hogy Gérardnak még nincs is nyert csatája. Erza legyőzte, Natsu leverte, Midnight leverte, Jura meg no comment xD. Vajon követi a hagyományát, vagy megtöri az OS ellen?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7822 Dátum: 14 jan 18, 20:50:28 »

Hát ,remélem összefognak a céhek! ^^ Jó lenne már :3 Vagy Mistgun leugorhatna Edolasból xD Nagyon fogyóban vannak az erős tagok...:S Nem lesz ez így jó Nyelvesít
Nem tetszett a Lisanna-Natsu fanservice Nyelvesít Ship NaLu Mosolyog)
Lehet úgy fognak kiszabadulni ,hogy Lisanna megkér egy lelket :DD Bár ,nem hinném... Kezd nagyon érdekes lenni *w* Ha jön még a Pegasus akkor már 4 exceed ,ha Saber is már 6  ^^ És még mindig ott van a Pegasusnak Christina is... Vele is felrepülhetnek :3 Eva is tud repülni Mosolyog Ha felépül ... Meg Fried is repül ^^ Lehet besegít valami gonosz alak nekik...Zerefet nem hinném... Mondjuk jó lenne ha a Raven... Ha Gerard maga mellé állítja az OS-t az jó lesz...MOndjuk erősen kétlem ,de sosem lehet tudni ^^ Lehet Elfman egy Soult adott oda és csak tetteti a dilit ,hogy ne bukjon le ... Vagy passzolom Nevet De ez nem volt túlzottam Geard az OS ellen rész... Semmi nem volt kb.xDDD
De jóóó volt *w*  bow
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7823 Dátum: 14 jan 18, 21:22:38 »

...
Most hogy újra megnéztem valószínűleg igazad van és tényleg nem lyuk hanem lihegés de azért Mashima is szép kis troll hogy pont oda tett egy lihegést. Nevet Viszont a szeme akkor is mindent elárul. Kétlem hogy ne esne le azonnal mindenkinek vagy legalább az öregnek hogy nincs vele minden rendben. Valahogy nem tudom elképzelni hogy jó titkos ügynök legyen belőle. Nevet

Hát nem egy "tű a szénakazalban" típus, az biztos. Nevet Főleg a 3 hónapos edzés óta lett ilyen négyajtós szekrény. Nevet
A szeme furcsaságából én még nem vonnék le elhamarkodott ítéleteket. Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/20 micsoda elméleteket gyártottunk arról, hogy Lucy-t esetleg megszállta valami, vagy irányítják, közben meg "csak" valszeg a csillagmágus mágiája miatt érezte a tér és időtorzulást és rájött, hogy nem ágyú, hanem időkapu.
Elfmannál sem biztos az irányítás (bár most kaptunk infót Reira "Macro" átkáról), lehet tényleg csak megzsarolta Seira. És ugye Elfman egyszer már elvesztette Lisannát, méghozzá úgy tudta, hogy ő maga végzett vele, így naaagyon nem akarhatja, hogy ez még egyszer megtörténjen...

... Először Erza van egy szál p*nciban, most pedig már Natsu és Lisanna is. Nudista börtön ikszdé.  Azon fogok röhögni, ha Juvia-t és Gray-t is elkapják, és őket is bezárják egy cellába.  Ördögi
...

Gray amúgy is gyakran egy szál családi ékszerben sétálgat, szal őt nem hatná meg. Nevet Juvia meg már elég rég van Gray mellett, megszokhatta (volna). Nevet Sőt, Juviának titkon még lehet, hogy tetszene is a helyzet. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 18, 21:24:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7824 Dátum: 14 jan 18, 23:34:21 »

Akárhogyan is nézzük, elkerülhetetlen Gildarts felbukkanása. Az még megtörténhet, hogy egy kicsivel később bukkan fel mint kéne, de ha így is lesz, akkor is meglesz az a jelenet, hogy bedarál magának bemelegítésnek 2 T tagot minimum.
A káoszos fejezeteket remélem még évezhetjük azért egy 15 fejezeten keresztül még minimum, mert ha visszavágóra kerül a sor, akkor az FT verhetetlen. Remélem azért abban az esetben is esnek el mindkét oldalon.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7825 Dátum: 14 jan 18, 23:56:19 »

Tényleg hajaz egy kicsit msotanában a FT az One Piece-ra, de na ez van ha tetszik ha nem.  smirksweat Natsu sálának tuti lessz még valami szerepe,külömben miért a sálát akarta visszakapni a ruhái helyett? smirksweat Azt tudjuk,hogy Igneel adta ezt Natsunak,talán van valamilyen varázserő benne ami megvédi Natsut, lásd Tenrou sziget mikor Zeref halálfalója elszabadult.

Szerintem tuti,hogy Gildarts is felfog tünni ebbe az arc-ban,külömben a FT-helyzere elég siralmas lessz( mondjuk most is az  smirksweat )
Az badass FT-tagok szinte mind elfogva,igy sok esélyük nincs a Tartaros ellen,mégha meg is lepik őket egy rajtaütéssel.
Ugye láthattuk,hogy Silver egy mozdulattal lejegelte Natsut,na most miért ne tudná ezt megtenni a többi FT-s taggal is,hogyha megtámadják a Tartarost?

Én személy szerint Ki-Su-ra leszek kiváncsi,nagyon érdekel a csávó átka,mert a megjelenése elég kemény.Mosolyog
Minerva valyon átváltozott már démonná,mert ugye őt még at arc eleje óta alakitgatják.
Nem lepne meg,hogyha átvenné Minerva Kyouka szerepét mint Erza kinzója.  smirksweat

Ám a többi céhnek már akkor felesleges vigyáznia a töbi ex-tanácsora,mert már csak Gerard kell padlót foglyon és pecsét feloldva.
Most jól jönne egy szövetség,mint anno az OS-ellen. Ugye a többi céhben is vannak elég kemény csávok,(pl:Jura,Lyon,Sherria,Sting,Rogue,Baccus,Rufus,Orga)
És valyon Natsu-ék hogyan fognak kijönni a börtönből?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #7826 Dátum: 14 jan 19, 10:14:00 »

Én azt várom,hogy mi lesz Mirával  Nevet Nevet
Vajon ő hogy fog kinézni,ha ténylegesen a "szolgájuk" lesz?? Gondolkozik Lehet,hogy szerezni fog egy új Satan Soul-t  Ohh My God
Szegény Natsunak elvették a sálját amit Igneeltől kapott...szerintem Gildarts majd csak amolyan felmentősereg lesz ikszdé
Gray-nek meg úgy tűnik van egy kisebb problémája a démonurasággal,ha Happy nem merte neki elmondani smirksweat
Nem lesz ez egy könnyű menet,mert végül is (ha jól tudom ez a három céh szövetségben van -Tartaros,Oracion Seis,Grimore Heart- ) a másik két céhet is alig bírták legyőzni,most meg egy olyat kell földbe döngölni ami démonokból áll O.O  Ha a Sensei ebből a gödörből bárhogy ki tudja húzni a Fairy Tail-t,hát én megeszek egy kaktuszt bow bow
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7827 Dátum: 14 jan 19, 12:24:16 »

Ha már One Piece hasonlóságról van szó, akkor a sál hajaz a szalmakalapra. Mondjuk utóbinak (eddigi tudásunk szerint) csak jelképes értéke van.
Az OS elleni legutóbbi csatában kb. az egész bandát megtérítették, kivéve Brain. Ezért volt, hogy vak méregsárkány barátunk segített a sárkányok ellen. Eddig semmi jelét nem láttuk, hogy gonosz szándakaik lennének, Braint is lecsapták, aki rossz. Én el tudom képzelni, hogy tényleg csak szabadok akarnak lenni, de Gerard meggyőzi őket és segítenek a FT-nek. Elképzelhetőnek tartom, hogy a többi céh is beszáll a buliba, és mondjuk ez lesz a bemelegítő arra a csúnya megjósolt káoszra.
Szerintem ez az arc fordulatos lesz, de meg lehet közelíteni, hogy kb. mi fog történni. Hogy legyenek benne nagy fordulatok: Erza és Mira át fog változni démonná. Szerintem Mira fogja tudni irányítani, és ahogy korábban is írták lesz még egy démon lelke, neki meg se hess. Ezránál ez viszont már kérdéses. Gildartz megjelenését én sem tartom túl valószínűnek. Ahogy korábban is írták, én is elképzelhetőnek tartom, hogy kiderül, hogy Gray és Leon testvérek, ha felbukik a Lamion Scale, akkor erre fog hajazni a sztori. Elfmant lehet hogy zsarolják, de az is hogy irányítják, ide meg be tudok képzelni egy Marichuy jelenetet: a barátaimat nem bántom és az átok megtörik.
Szerintem, hogy legyen egy mély pont a magnába el fogják törölni a mágiát ebből a világból, ez alapján pedig lehetséges, hogy valami csoda folytán edolasba fog átkerülni és akkor visszakapják és mindenki happy lesz.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #7828 Dátum: 14 jan 19, 16:50:30 »


Szerintem, hogy legyen egy mély pont a magnába el fogják törölni a mágiát ebből a világból, ez alapján pedig lehetséges, hogy valami csoda folytán edolasba fog átkerülni és akkor visszakapják és mindenki happy lesz.

Ez tényleg jó ötlet,hogy eltörlik a mágiát,viszont az hogy ne kerüljön vissza valahogy,nekem nem happy end-es  Szomorú
Vagy rosszul értettem ? ?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 16:51:54 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7829 Dátum: 14 jan 19, 16:54:10 »

Ralite:
Ahogy korábban is írták, én is elképzelhetőnek tartom, hogy kiderül, hogy Gray és Leon testvérek, ha felbukik a Lamion Scale, akkor erre fog hajazni a sztori.

Nem azt írták, hogy testvérek, hanem "testvérek" mert együtt nőttek fel, de nem vérrokonok. Persze kiderülhet, de szerintem emlékeznének, ha tesók lennének vagy nem tom. Szerintem ők csak sima tanulótársak maradnak.

Gildartz sztem nem fog felbukkanni, eddig se avatkozott nagyon bele a "vészhelyzetekbe" most se hiszem.

Mavis lehet, hogy mesterkedik valamiben, de egy halott sem élhet örökké. :DD Valamikor az ő lelkének is tovább kéne szállnia, nem? Nevet

Valószínű, hogy Mira démonná változik, bár neki szinte mindegy, mert amúgy is az xdd
Erzánál már kicsit veszélyesebb a helyzet, persze őt csak kínozzák,  hogy kinyögje hol van Gerard.

lumen historie-t (vagy mit xd) nem hiszem, hogy most vetik be, talán az achnologia-zeref-fairy tail (h)arcban   -ha lesz ilyen?-

jó lenne, ha végre vagy meghalna vki (csak ne azok, akiket szeretek xd) vagy tényleg sikerülne eltörölni egy időre a mágiát vagy nem tom...
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!