24 jún 14, 19:12:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847444 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7725 Dátum: 14 jan 09, 18:45:00 »

Sokat írtátok, hogy Silver Gray apja, de mi van ha Gray gonosz-jövőbeli énje? Szóval ugyanaz a helyzet, mint Rogue-nál. Én erre jutottam ezzel a mostani fejezettel, hogy szerintem ő az, talán ezért is mondta végén Natsu, hogy "Gray...", vagy marad a másik opció, hogy tényleg Gray apja, és csak a szaga alapján volt ugyanolyan érzete Natsunak. Mosolyog

Végén jól lehűtötték Natsu fejét ikszdé Amúgy örültem ennek a momentumnak, így mások legalább előtérbe kerülnek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 18:47:16 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7726 Dátum: 14 jan 09, 19:10:33 »


Utálja a fiát? Hát nem tudom erre egyetlen magyarázat lehetséges mégpedig hogy Gray anyja szülés közben halt meg és talán pont Gray "igazi" ereje miatt. Ezért fogadta be anno Ultear is mert érezte az igazi erejét? Jó kis csavar lenne bár akkor sem értem hogy egy apa miért utálja a saját gyerekét. Lehet azért mert Gray anyja a démon ezért lett Silver démonölő és ezért utálja Grayt is mert egy fél démon ölte meg a nőjét. Vagy a másik megoldás ami nagyon nem valószínű hogy azt hiszi hogy Gray halott. De azért a mosolygásról milyen gyorsan átváltott komoly hidegvérű gyilkosra. Brutális volt.  smirksweat

Ami Natsu fagyasztását illeti ebben nem lennék ennyire biztos. Elvégre egy egész falut befagyasztott egy sárkánnyal együtt aki jóval erősebb mint Natsu véleményem szerint persze mégsem tudta magát ő sem kiolvasztani.



Sok történetben van az, hogy az apa pont a szülés közben elhunyt anya elvesztése miatt okolja a gyerekét, de szerintem itt nem ez a helyzet, (örülj neki, hogy nem érted miért utálja egy apa a saját gyerekét) valahogy nem ilyen típusnak tűnik Silver.
Az tényleg jó lenne, ha a jövőbeli kiadása lenne, bár nem értem miért utálná a múltbeli énjét Gondolkozik.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7727 Dátum: 14 jan 09, 19:44:28 »

Csak ismételni tudom magam: számomra eddig ez az arc magasan a legjobb bow Valahogy most van először, hogy igazán érzem, hogy ez nem lesz piskóta a Fairy Tailnek. Az meg, hogy Natsu így let elintézve... nem semmi. Jót tesz a mangának ha ő egy kicsit háttérbe szorul, pedig én nagyon bírom a karakterét. Valószínűleg úgy is ő lesz az arc végén a csattanó, hisz még mindig nem tudjuk, mi a kapcsolat közte és Zeref, és ezáltal a Tartaros között.
A Gray Silver kapcsolatról meg: nem hiszem, hogy egy démonnak születhetne-e gyereke egy embertől. Viszont lehet, hogy akkor még ember volt, és később lett démon. Annak nem örülnék, ha Grayről meg esetleg kiderülne, hogy démon.
A jövő Gray elmélet szerintem ki van csukva, több okból: nem fogja egymás utáni arcokban ellőni ugyanazt (legalábbis nagyon remélem), a másik meg, biztos reagált volna Natsura. Ráadásul Rouge mondta, hogy lassan egymásba csúsztak volna, hisz nem élhet egy ember egy időben két helyen.
Csak így tovább Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 19:45:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #7728 Dátum: 14 jan 09, 20:10:50 »

Nagyon jó fejezet volt. Végre Natsunak se megy olyan könnyedén a pofozkodás. Azért, ha a gyengébb démonok is ilyen erősek, lesz izgalom bőven mikor a nagy pályások ellen megy a harc.  Nevet
Remélem, hogy Natsu egy ideig még jegelve marad. Igazából mindegy, hogy később felolvasztja magát, vagy fogoly marad  Han Solo- üzemmódban, de remélem, nem rögtön a következő fejezetben olvad ki. Hadd aggódjunk érte egy kicsit.
Silver valami brutál király belépővel jelent meg, az a kézlegyintés, amivel hidegre tette Natsut...  Király

Ha már úgy is megint előjönnek a Gray-Silver elméletek, itt az enyém:
Tegyük fel, hogy Silver egy sima ember volt, aki démonölő mágiát használt. A mostani erejéből feltételezhetjük, hogy régen is elég kemény lehetett. Simán megtörténhetett, hogy amíg elment egy munkára démontlikvidálni a magára maradt várost egy bosszúszomjas démon megtámadta. A történet többi részét ismerjük, Gray életben maradt és Ur magához vette. Mikor Silver visszatért csak a halottakat meg a romba dőlt várost találta. Ha belegondolunk (még shounenes mércével is) ez bőven elég, hogy valaki magába zuhanjon. Minerva esetéből (és talán majd Miráéból) feltételezhetjük, hogy a démonok testeket szállnak meg és a testet megtarthatják eredeti alakjában, vagy módosíthatják, hogy jobban passzoljon az eredeti külsejükhöz ( http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31 ) Lehet, hogy Silver hallott pletykákat, miszerint egy gyerek életben maradt a városából, talán a leírásokból arra is rájöhetett, hogy Gray az. Elindult felkutatni, de mielőtt odaért volna ahol Ur lakot a fiúkkal, elfogta a Tartaros és démont csinált belőle. Igazából ez logikus lépés is lenne, hisz így egy potenciális ellenség erejét a saját céljaik szolgálatába állíthatják. Tegyük fel, hogy a démonok teljesen leigázzák a gazdatest tudatát, de elég erős érzések vagy emlékek hatására az eredeti tudat megpróbálja visszaszerezni az irányítást. Miután Natsu kimondta Gray nevét, Silver megpróbálta visszanyerni az uralmat(kevés sikerrel), így érthető lenne miért reagált olyan "hevesen"  a démon és miért mondta, hogy "ki ne ejtsd ezt a mocskos nevet".
Szerintetek?
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #7729 Dátum: 14 jan 09, 20:37:09 »

Hát ez a rész! Nevet A manga már kezd tényleg kicsit átmenni tentacle... tudjátok. Nevet

És mi van akkor, ha Silver gray apja akit megszállt egy démon? Lehet amikor Deliora elpusztította Gray faluját, akkor volt több démon is és az egyik elkapta Gray apját. Ez így annyiból jobban illene a történetbe, hogy amennyiben felszabadítják később valamikor Gray "apját"  ( még mindig nem tudjuk ki Ő ) , akkor amikor már tényleg nagy pácban lennének, akkor ez lehetne a csavar. Az észhez tért apa, aki elég erős, segít a rég elveszett fiának, meg barátainak. Tipikus megtérős story lenne, ami benne van a  mangában.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7730 Dátum: 14 jan 09, 21:37:52 »

http://readms.com/r/fairy_tail/366/2206/1
És igen, Kagura a címlapon. Csak nekem tűnik kicsit furcsának az arca rajzolása? ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/366/2206/10
Végre egy normális Gray-Juvia jelenet. De még itt is féltem, hogy el lesz komolytalankodva, de szerencsére nem.
Ha esetleg lesz Gray vs. Silver harc, akkor jó lenne, ha Juvia is ott lenne. Támogathatná Gray-t némi megfagyasztani való vízzel.. vagy egy Összhang Csapással. kacsint

http://readms.com/r/fairy_tail/366/2206/13
Erről a nyomi Franmalth-ról csak nekem jut eszembe az amorf zsömle Tízfarkú a Narutóból? Nevet (soiler, jelöld ki ha el akarod olvasni)

http://readms.com/r/fairy_tail/366/2206/18
Franmalth enyhén lefőtt. Ahogy már fentebb is írtátok, ez mutatja is, ki van magasabban a szamárlétrán. ^^

http://readms.com/r/fairy_tail/366/2206/21
Itt először nekem is az jutott eszembe, hogy Silver esetleg a jövőbeni Gray, aki talán szintén az Elsötétülés kapuval jött vissza. És így még az is megmagyarázható lenne, miért olyan a kisugárzása, amilyen. Hiszen a démonok Zeref könyvének démonai. Ha az ő mágiájával hozták létre őket, akkor magukon viselik annak nyomait. Ugyanígy, aki átlép az Elsötétülés kapun, azon nyomot hagy Zeref mágiája. Vagyis lehet, hogy Silver tényleg nem démon, csak az kapu miatt van olyan kisugárzása. Bár... Kyouka említette, hogy "az emberi formádban vagy", vagyis lehet, hogy... mindegy, ez is csak egy elmélet a sok közül.

Hogy Gray apja lenne...? Ennyi infóból, amink van még nem lehet biztosat mondani, hiszen szinte semmit sem tudunk Silverről. Bár a "Gray" és "Silver" nevek hasonlósága (szürke, ezüst)... hmm.

Azért ezt az "olyan a szagod, mint az egyik ismerősömnek" szöveg elég furcsa. Attól még hogy esetleg Silver lenne Gray apja, a szaguk csak nem ugyanolyan.

Natsuért nem kell aggódni. Az óriások sem haltak bele a lefagyasztásba. Bár Atlas Flame viszont igencsak megsínylette, szal lehet nem lesz túl jó hatással a tűz sárkányölőre sem. Főleg ha nem olvasszák ki de nagyon gyorsan. És lehet pont Gray lesz az. Persze ehhez még el kell jutni a Tartaros főhadiszállására. De ha Silver is kap valamilyen tanácsos likvidálási megbízást, akkor ott összefuthatnak Gray-jel.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7731 Dátum: 14 jan 09, 21:42:21 »

Ez jó volt. Natsu lefagyott egy kicsit, mint a vindóz. Remélem azért nem kap kékhalált Ezüst úrtól.

Egyébként nekem ez a Gray-Silver apafia kapcsolat már elsőre eszembe ötlött, lehet most megerősítést is nyert.

Ha az elméleteknél tartunk, az itt megemlített jövőbeli gray ötlete sem rossz, egyenesen tetszik. Ha ezt vesszük alapul, akkor az a mondat, hogy ne is ejtsd ki a nevét valami olyanra utalhat, hogy a "múltbéli" énje túl gyenge és kegyetlenül megveti. Viszont maradva a túl gyenge résznél, átváltva az apafia témára ott is valamennyire megállhatja a helyét, de ebben nem vagyok biztos, mert az eddigi megnyilvánulásaiból és viselkedéséből azt raktam össze, hogy nem ilyen a személyisége. De ezt majd Mashima mester úgyis elmeséli nekünk, addig meg türelmetlenül várok. :|
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7732 Dátum: 14 jan 09, 22:57:52 »

Natsunak a befagyasztás nem nagyon fog ártani. Lehet, hogy taktikusan megvárja, míg berakják valahova dísznek és akkor olvasztja ki a magát, mikor nem látja senki.
Az óriásokat is Silver fagyasztotta be és Natsu nem tudta felolvasztani. Tehát szerintem ezt nem lesz olyan könnyű eltávolítani magáról, mint anno sting ellen azt a pecsétet vagy micsodát.

Ha tényleg a múltbeli énje Gray, Silvernek, miért utálja annyira magát? Talán tett valamit amire nem büszke? (Aki néz Doctor Who-t érti mire gondolok.)
Az apa-fia kapcsolat nekem nem igazán tetszik. Eddig nem egy olyan manga volt a FT amiben a szülők csakúgy utálják a gyereküket. Habár mondjuk ez a kapcsolat a legvalószínűbb szerintem.

De ha Silver is kap valamilyen tanácsos likvidálási megbízást, akkor ott összefuthatnak Gray-jel.
Nem hiszem hogy kapna ilyen megbízást már. Csak azért vadászták őket, mert az "Arcot" akarták aktiválni nem? És Kyouka azt mondta, hogy Gerard az utolsó akit meg kell ölniük, hogy feloldják a pecsétet. Tehát Silvert esetleg akkor küldhetik, ha az Oracion Seis elbukik.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7733 Dátum: 14 jan 09, 23:29:14 »

Na, ez tetszetős kis fejezet volt. Happy jól látom, hogy egyre tökösebb lesz?  ikszdé Rövid időn belül ez a második olyan húzása, amit alapjáraton nem nézek ki belőle és mégis megteszi. Natsunak is kinéz egy vereségecske, nem nagyon akarok valami olyasmit látni, hogy önerőből kiolvasztja magát, mert az totál öngól lenne. Persze, erős a srác, meg minden, de ha már Erzával padlót töröltünk, Natsura is ráfér.
Silver és Gray kapcsolata érdekes, valahogy jelen pillanatban jobban érdekel, minthogy Gerard felmossa-e a padlót az OS-sel, vagy nem, de az sem lesz rossz menet. Apa-fia?  Gondolkozik Valami miatt nem hiszem, hogy ez lenne, inkább valami más van, akár Urtear valakije is lehet.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7734 Dátum: 14 jan 09, 23:31:55 »

Nagyon jó fejezet volt, főleg Silver-sama belépője o.O" . Megnéztem az MS verziót és az utolsó képen Gray és Silver néhány arcvonása eléggé hasonlít Nevet , bár nem tudom hogyan lehetne az apja hisz minden démon Zeref könyvtárából lett megidézve, bár...  ha belegondolok hogy Silver elég régóta kinn van  smirksweat . Az ahogy Natsu-t 1 ujjal leterítette egy kicsit emlékeztet Gildarts-ra (lehet ő is démon Pojén) . Natsu végül ki fogja olvasztani magát, hiszen Gray csak Atlas-t olvasztotta ki és ezután saját maga olvasztotta ki a falut Igneel fia és saját lángjai erejével, Natsu pedig mind a kettőt birtokolja Nevet .
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7735 Dátum: 14 jan 10, 01:30:35 »

Megnéztem az MS verziót és az utolsó képen Gray és Silver néhány arcvonása eléggé hasonlít Nevet , bár nem tudom hogyan lehetne az apja hisz minden démon Zeref könyvtárából lett megidézve, bár...  ha belegondolok hogy Silver elég régóta kinn van  smirksweat .
Silver szerintem nem Zeref könyvéből lett megidézve, hanem valószínűleg ember volt, aki démonná változott, mint ahogy most Minerva meg Mira.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
dzsajrosz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7736 Dátum: 14 jan 10, 01:49:57 »

Nekem az jutott eszembe erről a Gray-Silver dologról, hogy tényleg nagyon hasonlítanak, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy Silver, Gray apja. Lehetséges hogy a bátyja, vagy féltestvére.
Az is lehet hogy Silver Edolasból jött, és az ott lévő Graynek valami rokona és azért reagált olyan negatívan a nevére, mert nem tudjuk hogy milyen viszonyban lehettek, vagy ismerték-e egyáltalán egymást.
Lehet az Edolasi világban rossz kapcsolatban voltak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7737 Dátum: 14 jan 10, 10:08:56 »

Az edolasiak nem tudnak varázsolni. Bár lehet, hogy Silver a démonná alakításával nyerte el ezt a "képességet" (feltéve, hogy nem démonnak született).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7738 Dátum: 14 jan 10, 10:29:59 »

Mistogun is elég jól tudott varázsolni (lásd a Laxusos harcát), csak Edolasban nem ment neki. Ettől függetlenül én sem tartom valószínűnek, hogy Silver edolasi lenne.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7739 Dátum: 14 jan 10, 10:51:01 »

Superb rész volt. Igazán Mosolyog
Franmalth durvulens lett. Silver pedig még inkább- jön aztán sutty: Natsu a modernkori jégszobor. Piece !
 bow
egyre magasabb a  fairy-k vesztesége. Szerintem inkább olyan lehet Gray és Silver közt a kapcsolat, mint anno Leon és Silver közt. (gyűlölte mert miatta halt meg Ur, stb)
Lehetségesnek tartom, hogy inkább Ur-hoz volt köze Silvernek. Mondjuk férje volt, vagy rokona, und so weiter Mosolyog

Apja lenne?
Darth Vader óta szokás az ilyesmi Nevet  ikszdé  Technikai KO
miért csodálkoztok így? Mosolyog


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!