24 jún 16, 05:59:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852740 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7335 Dátum: 13 nov 11, 20:01:26 »

Szerintem ez nem ideillő téma Mosolyog Amúgy nem értem mitől lehet ilyen szimpatikus, amikor gyakorlatilag volt kb 10 perc szerepe.

Chakra: Igen az lehet, hogy Acnologia=E.N.D., már én is írtam valahova, ha jól emlékszem.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7336 Dátum: 13 nov 11, 20:15:52 »

Chakra: Igen az lehet, hogy Acnologia=E.N.D., már én is írtam valahova, ha jól emlékszem.

Hát nemtudom,ahogy emlékszem Zirconis azt mondta,hogy Acnologia eredetileg ember volt.
Bár lehet,hogy késöbb Zeref démont csinált belölle,az tetszene ha Acnologia tudna változtatni az alakját,egyszer ember máskor sárkány alakban lenne  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7337 Dátum: 13 nov 11, 21:03:44 »

Én szerintem Acnologia és END két különböző személy. Ugye mint láthattuk Acnologiát nem nagyon kedveli Zeref, a Tartaros viszont mesetereként emlegeti END-t és Zerefet is. Szóval END nyilván Zeref valamelyik talpnyalója, Acnologia meg Zeref legnagyobb baklövése. smirksweat Az END=Natsu elméletet se tartom túl valószínűnek, hisz Jackal már csak felismerte volna a mesterét. A Zeref=END elméletre pedig Chakra a kettővel korábbi hozzászólásának elején már rácáfolt. Tehát Zeref a fekete mágus, Acnologia a fekete sárkány, END a legerősebb démon, és Natsu a köztulajdon rongáló mind külön személyek. ikszdé
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #7338 Dátum: 13 nov 11, 21:16:57 »

Jackal szerintem nem tűz elemű.A légnyomás miatt mert az is táplálja a robbanást.Lehet például lég elemű
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 12, 21:43:15 írta feary teiru » Naplózva
kurahmaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #7339 Dátum: 13 nov 12, 13:31:50 »

Arról hogy Natsu honnan vehette észre a robbanást, szerintem egyszerű: Biztosan a robbantás mágia is olyan, mint anno Roy Mustang alkímiája volt a FMA-ban - vagyis robbanékony gázokat kevert össze és esetünkben mágiával berobbantotta.   Lehet ez akár ammónium-nitrát, propán, bután, stb... Mindnek van valamilyen jellegzetes szaga, amit Natsu akár kilométerekről kiszagol.
Naplózva

"Always NUKA cola..."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7340 Dátum: 13 nov 12, 16:06:24 »

Arról hogy Natsu honnan vehette észre a robbanást, szerintem egyszerű: Biztosan a robbantás mágia is olyan, mint anno Roy Mustang alkímiája volt a FMA-ban - vagyis robbanékony gázokat kevert össze és esetünkben mágiával berobbantotta.   Lehet ez akár ammónium-nitrát, propán, bután, stb... Mindnek van valamilyen jellegzetes szaga, amit Natsu akár kilométerekről kiszagol.
Bocs, nem akarok kötözködni, de a metán, etán, propán, bután szagtalan gázok (a földgázba épp ezért etil-merkaptánt kevernek, annak van szaga) Az ammónium nitrát pedig nem gáz, hanem szilárd halmazállapotú. A Fairy Tail világában meg nem kellenek robbanékony gázok, mágiával anélkül is létre lehet hozni robbanást (Natsu se a testéből szivárgó gázokat gyújtja meg  ikszdé)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7341 Dátum: 13 nov 12, 17:13:05 »

Szerintem kiszagolta a gyilkos szándékát a fickónak és Jackal-nak amúgy is tűzzel kapcsolatos mágiája van. Robbantás...ebből eredően Natsu meg tudja különböztetni szerintem azért, mi a jó és mi a rossz indulatú.
Jackalnak irtó nehéz dolga lesz. Remélem Natsunak is. Ne legyen egyoldalú Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7342 Dátum: 13 nov 12, 17:51:28 »

Szerintem kiszagolta a gyilkos szándékát a fickónak és Jackal-nak amúgy is tűzzel kapcsolatos mágiája van. Robbantás...ebből eredően Natsu meg tudja különböztetni szerintem azért, mi a jó és mi a rossz indulatú.
Jackalnak irtó nehéz dolga lesz. Remélem Natsunak is. Ne legyen egyoldalú Nevet

Lehet,hogy azért vette észre hamarabb a robbanást,mert Jackal is ugye tűzzel variál.
Vagy esetleg a démonoknak van, egyfajta jellegzetes szaguk?
Ez magyarázná,hogy a Tenrou szigeten mikor Zeref eleresztette a halálrablót,akkor ugrott be Natsu és nyomta Evergreent meg Elfmant le a földre.
Itt meg a kövi oldalon:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/208/17
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7343 Dátum: 13 nov 12, 19:04:14 »

Ez alapjában véve óriási tévedés. A robbantásnál nem a tűz a domináns elem hanem a légnyomás és lökéshullám. A tűz létrejötte csak ennek következménye. Ha csak nem használnak gyúlékony anyagot vagy nincs a közelben ilyen anyag. Egy mágikus robbantásnál pedig éppen ezért a tűz szoba sem jöhet. Tűzet normál robbantásnál is csak átvivő anyagként használnak mint például a gyújtózsinór, de még ott sem a tűz végzi a robbantást hanem a detonátor amely nem tűzet hoz létre hanem szikrát és nyomást. Szóval ha reálisan nézzük akkor a tűz csak egy mellékterméke magának a robbanásnak. Ami inkább jellemző lehet szerintem az a szag (esetleg a nyomás közeledte) amely alapján azonosítani lehet a robbanás közeledtét.
Naplózva
kurahmaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #7344 Dátum: 13 nov 14, 19:41:19 »

Idézet
Bocs, nem akarok kötözködni, de a metán, etán, propán, bután szagtalan gázok (a földgázba épp ezért etil-merkaptánt kevernek, annak van szaga) Az ammónium nitrát pedig nem gáz, hanem szilárd halmazállapotú. A Fairy Tail világában meg nem kellenek robbanékony gázok, mágiával anélkül is létre lehet hozni robbanást (Natsu se a testéből szivárgó gázokat gyújtja meg  ikszdé)

A szag alatt az etántiolra gondoltam, igaz az csak keverik hozzá. És ki mondta hogy a mágiát nem lehet megmagyarázni? Azok is ugyanolyan reakciók, csak van bennük egy két nem ismert elem. És simán lehet hogy Natsu is így leheli a tüzet, elvégre  a sárkányok is (elég sok helyen így írják) mérges, gyúlékony gázt lehelnek, amit aztán begyújtanak a mittudoménmilyükkel.
Naplózva

"Always NUKA cola..."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7345 Dátum: 13 nov 15, 09:12:57 »

360. fejezet kijött: http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/1
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7346 Dátum: 13 nov 15, 09:22:20 »

Jó volt ez a fejezet. Az elején aggódtam, hogy Natsu ilyen simán leveri Jackalt. Egyre gyűlnek azok a dolgok, amik nehezítik a Tartaros tagok legyőzését. Tempastanál a mágikus részecskék, Jackalnál a robbanó pecsétek, kíváncsi vagyok a többieknél mi lesz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7347 Dátum: 13 nov 15, 10:25:51 »

Jó ksi fejezet volt ez  Nevet
Énish aggodtam,hogy Natsu ilyen könnyen leveri Jackalt,de szerencsére nem ugy lett. Nevet
Ja ha a többi Tartaros tagnak is van ilyen képessége,akkor elég nehéz lessz leverni őket.
Jackal itt:(http://www.mangareader.net/fairy-tail/360/15) elakarta mondani Natsunak a dolgokat,a robban pecsételről,de Natsu mind mindig nem figyelt csak simán kiütötte  smirksweat ikszdé
Valamit tudhat az öreg tanácsos az már biztos,a kérdés  már csak az,hogy mit tudhat.
Ja és most,hogy Natsu padlon van,ki fog harcolni Jackal-al Wendy meg Lucy?.
Hogyan harcolhatnának vele,mikor meg se lehet érinteni?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7348 Dátum: 13 nov 15, 11:06:43 »

Lucy csillagszellemei közül egyedül Taurus az aki ténylegesen megüti. Wendy is messziről támad fizikai kontakt nélkül. Szóval csak az a gond, hogy nem olyan erősek, mint Natsu. Valahogy Jackal végső támadása pont az ellentéte jelenleg Tempestáénak hatótáv szempontjából.
Az is lehet, hogy elbuknak és megtudjuk, hogy mi az amit a tanácsos nem akar elmondani. Bár erre az opcióra nem tennék fel sok pénzt Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7349 Dátum: 13 nov 15, 11:20:04 »

Most először érzem azt, hogy Natsu talán, hangsúlyozom talán a földön marad. Nem emlékszem rá, hogy lett volna olyan harca, amiben ilyen üres tekintettel dőlt volna ki, leszámítva a komolytalan egy találatos kiütéseit, amit Erzától, Laxustól és Gildartstól kapott. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/6
Jaguar. Jövő héten pedig már Cheetah lesz. A harc, amely meghatározza a világ sorsát? Túlzásnak érzem. smirksweat

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/11
Őfelsége az "E" betűvel illetett meg engem: Jackal, The Explode.

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/19
A Fehér Örökség. Ez sem lesz egy hétköznapi titok az már biztos.

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/22
Mindenképpen kerülje el a fizikai kontaktus a vadállattal.

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/23
Bibibí. A bombájim feljobbantottak.

http://readms.com/r/fairy_tail/360/2148/24
Folytatjuk a 361. fejezetben: Két bomba
Ha a két bomba Lucy és Wendy, akkor nem sikerül elkerülniük a fizikai kontaktust. Pedig kontaktust nem igénylő, távolsági támadásokkal bőven rendelkeznek.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 11:22:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!