24 jún 16, 06:57:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852895 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7320 Dátum: 13 nov 09, 19:03:48 »

Démonnak biztos, hogy nem démon!! Erre bizonyíték is van, az elátkozott szigeten a démonok nem tudtak a holdcseppes szent hely közelébe menni. Natsu meg odament.
Naplózva

"I believe i can fly"
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7321 Dátum: 13 nov 09, 20:54:06 »

Úgy látszik,Kyoukának valami nagyobb szerepe van a csapatban.Valami alvezér szerűség,nem?
Legalábbis Tempesta mondatából ezt vettem ki,ezen kívül még Ő szerepelt a legtöbbet.
Szerintem Kyouka valami olyasmi lehet a Tartarosban, mint Mira a Fairy Tailben. Amikor nincs ott a mester ők felelnek a céhért.
Az események beindultak. De remélem nem az lesz, mint mondjuk a Balam másik 2 tagja ellen. Itt arra gondolok, hogy  körös meccsek lesznek. Az elsőben alázzák a Fairy Tailt, aztán fordítva.
Várom a többi céh felbukkanását is. Az igaz, hogy csak a tündéreknek van konkrét okuk a harcra, de a többiek csak nem akarják a világ pusztulását.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7322 Dátum: 13 nov 10, 10:12:48 »

Jó rész. Gondolom lesz egy Elfman- Tempesta összecsapás ! Mosolyog (máris kíváncsi vagyok rá)
 smirksweat
 Ördögi
Erre a Natsu-Jackal csatára, hogy jön, kár hogy nem raktam egy huszast. tutira bejött.  Nevet

szóval hajrá tovább, de szerintem nem lesz ez egy egyszerű menet a Fairy-knek !
U.I: szerintem a Tartarus nem tudja hogy Zeref él, máskülönben Ő lenen a tényleges mester. Nem holmi E.N.D

(és még nem tiszta a Natsu- Zeref kapocs sem)
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7323 Dátum: 13 nov 10, 10:39:41 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/310/14
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/14

Mirának is jó ellenfél lenne Tempesta
Naplózva

"I believe i can fly"
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7324 Dátum: 13 nov 10, 10:51:51 »

U.I: szerintem a Tartarus nem tudja hogy Zeref él, máskülönben Ő lenen a tényleges mester. Nem holmi E.N.D

Szerintem meg tudják,hogy él csak amig Zeref nicns ott velük,addig E.N.D a mesterük.
Mintha Zeref helyettese lenne,amig Zeref nincs ott.
De a tényleges mesterük Zeret az biztos.
Ám E.N.D a Tartaros céh mestere,lehet csak azért mondják neki,hogy mester.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #7325 Dátum: 13 nov 10, 12:43:10 »

Nem lehet hogy E.N.D. az a kis fekete démon aki Obra-val volt,aztán meg Zerefnél a mágiajátékok után ? Nevet Nekem így visszaolvasva pár fejezetet ő rá tippelnék,mert nemtudunk róla semmit,lehet hogy ő is démon csak ilyen kicsi formában van most  Kúl
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7326 Dátum: 13 nov 10, 12:56:15 »

Obra nem csak egy báb volt amiben fekete démon volt? Képessége elég durva lenullázza mágiát igy mágus nem nagyon lehet ellenfele.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7327 Dátum: 13 nov 10, 13:52:03 »

Az a kis démon csak egy IMP. Rengeteg fantasy-ban előforduló démon, ami elszívja a manát. A képessége szívatós  (főleg mert ez az összeset elszívja) de fizikailag nagyon gyenge.

U.I: szerintem a Tartarus nem tudja hogy Zeref él, máskülönben Ő lenen a tényleges mester. Nem holmi E.N.D
Azért látatlanban nem kéne lebecsülni E.N.D-et. Még az is lehet, hogy Zeref olyan démont teremtet, ami még nála is erősebb.

Zeref démona Silver. Szóval nem lehet hogy Silver ismeri Mavist és az ő sírját akarta meglátogatni? Nyelvesít
Mavis sírja a Tenrou szigeten van, szóval nem valószínű, hogy őt látogatta meg.

Úgy látszik,Kyoukának valami nagyobb szerepe van a csapatban.Valami alvezér szerűség,nem?
Kyouka látszólag a Kyuukimon vezetője. Pont úgy, mint ahogy Urtear volt a Purgatórium vezetője.

A Natsu=E.N.D ötletemben tényleg nem áll szilár lábakon. Azért Mashima is belezavarodott már párszor már a saját sztorijába. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7328 Dátum: 13 nov 10, 19:59:25 »

Az, hogy E.N.D. -et és Zerefet is a Tartaros mestereként ismerjük csak látszólagos ellentmondás. A céhmester E.N.D., aki/ami maga is Zeref egyik könyvének a démona. Zeref pedig úgy a mesterük, mint a "gazdájuk", aki teremtette őket. Szerintem.

És ha Arcadios dumája igaz volt, akkor messze nincs kizárva, hogy azt a bizonyos véres kezű sárkányölőt változtatta Zeref démonná, és így lett Acnologia. Aki igazából nem is sárkány, hanem démon. Démonsárkány. Sárkánydémon. ikszdé
Mindenesetre Tempesta összefércelése, és Minerva démonizálása sem mágikus tevékenységnek (pl. ráolvasás, elvarázsolás) tűnik, hanem inkább egy elborult orvosi kísérletnek. ^^"

Viszont így úgy tűnik, hogy Zeref démonai nem a "semmiből", hanem emberi alapból lettek teremtve. Legalábbis azok, akiket Kyouka választ ki. Kérdés, hogy megmarad-e az eredeti személyiségük, mennyire lesznek agymosottak...?

A "Lumen Historire" Fény Történelmet jelent. Csak mert valaki fentebb rosszul írta. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/12
Lokin én annyira nem csodálkoztam, hiszen attól, hogy csillagszellem, ő még mindig a Fairy Tail mágusa. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/13
Ó, reméljük, hogy Levi most kivételesen tényleg Gazille-lal és Lily-vel megy. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/14
Ehhez sok hozzászólni való nincs. ^^
Hacsak annyi nem, hogy biztosan marad pár céhtag (pl. Mirajane, Elfman) védeni a betegeket. És ha mondjuk Tempesta beállít, akkor kialakulhat egy jó kis harc. Mirajane és Elfman már csak azért is lenne érdekes ellenfél Tempestának, mert hátha kiderül, hogy a "Sátán lélek" és a "Szörny lélek" Take Over-ek is Zeref démonai voltak, mielőtt Mirajane és Elfman elnyelték őket.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/16
Ez azért mindig tetszett a Fairy Tailben, hogy nem az "emberiség javára", nem a "nagyobb jóért", nem az "igazság nevében", stb. cselekedtek. Hanem a céhükért, a "családjukért". Még igencsak szerencséje volt a Mágiatanácsnak, hogy a Fairy Tail jóindulatú idiótákkal van tele, mert ha sötét céh lennének, akkor fájhatott volna a fejük. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/21
Natsu vajon miről ismerte fel a közelgő veszélyt? A szagról? De honnan tudta, hogy veszélyt jelent? És honnan tudta, hogy fekvőbe kell magukat vetni, mert valami olyan támadás jön, amit így nagyobb eséllyel lehet túlélni? Lehet, hogy a démonoknak van egy jellegzetes szaguk, amit a sárkányölők felismernek? De akkor Wendy miért nem vette észre? Miért csak Natsu? Mondjuk az is benne van, hogy Natsu már ugye találkozott Lullby-val és Deliorával is, Wendy pedig akkor még nem volt velük. Meg Doriartéval is.
De az is lehet, hogy a padláson/tetőn matató Jackalt hallotta meg, mert itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/22 ugye azt látjuk, hogy csak az emelet robban fel, és itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/23 Jackal fentről néz le rájuk. De az is lehet, hogy Jackal mágiájának van egy jellegzetes szaga...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/24
Jackal elvileg sakál és nem macska. A sakál pedig kutyaféle. Csak mert fentebb macskaféleként emlegette valaki. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7329 Dátum: 13 nov 10, 22:56:53 »


Pont erre gondoltam én is hogy mehetne a revans, érdekes harc lenne az tuti, bár az a baj hogy ezzel kb ugyan az lenne mint Luxus esetében csak annyi különbséggel hogy Mira nem feküdne ki valszeg. És hát ugye Tempesta meg lelépne megint. Nevet
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7330 Dátum: 13 nov 10, 23:16:32 »

Jah Mira-nak jó ellenfél lehetne Tempesta.
Akkor lehetne egy démon vs démon  meccs is,és ha Tempesta megint elmenekülne,és a mérget megint hátrahagyná azt Mira szépen felszivná,mint anno mikor harcolt a Farkasok rendjéből aval a kisscsajjal.
Bár szerintem ezt a Tempesta féle mérget nem lehet olyan könnyen megemészteni  smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7331 Dátum: 13 nov 11, 01:16:00 »

Én Minervát kicsit sajnálom. Mégis csak ember 'módba' akarta elverni Erzát.  Nevet (Még ha gonosz szerű is)
Nagyon tetszett Makarov beszéde. Izgis lesz.
Natsu vs Jackal meccs érdekesnek ígérkezik.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7332 Dátum: 13 nov 11, 02:06:25 »

Mirajane (és/vagy Elfman) Tempesta elleni harca igen érdekes lenne. Igaz, hogy Mira fel tudná falni a mérget, viszont az eddigiek alapján (Tenrou sziget) úgy tűnik, a Take Overt kevés mágikus erővel nem lehet használni, mert az elnyelt démon elszabadulhat/átveheti az irányítást. A Mágikus Akadály részecskék pedig csökkentik a mágus mágikus erejét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7333 Dátum: 13 nov 11, 09:23:18 »

Jó fejezet volt!

Makarov beszéde tetszett.
Örülnék ha egy kis változatosság lenne kivételesen és pl Kyoukával Mira harcolna.

Chakra ... én azt hogy Natsu érzékelte, hogy Jackal támadni fog én ösztönnek nevezném. Megérezte, hogy baj lesz mint ahogy az állatok szokták. Mosolyog (Vagy pedig megtanulta használni az Érzékelés Színe hakit)  Nyelvesít
Tetszett, hogy Natsu fel tudta falni az összes tüzet amit az a nagy robbanás okozott. Ez is mutatja, hogy megnőtt a mágikus ereje.  Mosolyog
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7334 Dátum: 13 nov 11, 18:12:36 »

Azzal kapcsolatban, hogy Mira meg Luxus, felhoznám hogy Lisanna-t is össze kéne hozni Natsuval. Inkább őt, mint Lucy-t. Mikor Lisanna visszatért a céhbe, majdnem sírvafakadtam az örömtől. Nekem az egyik legszimpatikusabb szereplő. Mit gondoltok, lesz e belől valami?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!