24 jún 16, 05:56:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852727 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6915 Dátum: 13 aug 31, 10:43:05 »

Az nem volt poén, hogy Erza visszaváltozik? És hogy természetesen ezt melyik testrészével kezdte?  Nevet
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6916 Dátum: 13 aug 31, 14:58:13 »

Fanservice aktív Nevet
Gray kitett(tesz) magáért.
Erza visszaváltozása és az utána következő pillanatai megérték a pénzüket kacsint kacsint
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6917 Dátum: 13 aug 31, 17:31:44 »

Gray ügyes volt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/349/13
Erza Nevet

Ezt a démont tök egyszerű lesz legyőzni! Ott a kikapcsológomb a homlokán xD

http://readms.com/r/fairy_tail/349/2033/24

Hiro ezt minek szánhatta valójában? Nevet
Naplózva

Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #6918 Dátum: 13 szep 01, 09:59:06 »

Véletlen nem tudtok valami infót hogy mikor folytatják az animét ? Valami dátum kellene mert a fene emlékszik már hogy mikor lett vége és 1 évről volt szó vagyis mostanában , de reméltem hogy már napvilágot látott valami infó és ti tudtok róla Mosolyog . A Tartarosos témához hozzászólva én abban reménykedek hogy a Tartaros vs Fairy Tail csatában , bukóra állnak akkor megjelenik hírtelen a Saber a Fairy Tai oldalán , a Tartaros oldalán meg az Oracion . De valamiért én legjobban a Coco , Mary , Sugarboy csapatot szeretném újra látni a Fairy tail oldalán , remélem őket még nem vette ki Hiro teljesen a sztoriból és ad nekik még valami pici szerepet ( nemtudom pl : hogy pont arra fele kerestek 1 alkatrészt egy nyom miatt és belebotlanak a FT-be ) . Tudom kicsi az esély rá de jó lenne , én örülnék neki . Meg kíváncsi vagyok hogy Minerva milyen trükköt tart még a tarsalyában , amiért azt gondolta hogy : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/349/16 , és itt a szöveg hogy van ellenszerem a Nakagami páncélodra . hmm . úgy se fog bejönni az tuti de kíváncsi vagyok mi a pácél "gyenge pontja " .
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6919 Dátum: 13 szep 01, 10:25:19 »

Én is erre vagyok a legjobban kíváncsi. Mi lehet a Nakagami páncél ellenszere, ami ellen a mágia kb esélytelen. Talán valahogy megakarja kerülni és közvetlen Erzát támadni a páncélban? Esetleg valami tárgyat akar használni ellene, bár az furcsa lenne, ha mindig magánál tartaná. Az lenne bukta Minerva számára, ha Erza nem használná az a páncélt. Nevet Mikor először harcoltak, akkor Erza már sebesült volt a Kagura elleni harc miatt és most is hasonló a helyzet. Hiába változott vissza normálisra az eddig szerzet sérülései megmaradtak.

Erza amúgy minek csórta el Minera szoknyáját, hisz bármikor ruhát tud váltani. Nevet Viszont Minervának végig így kell majd harcolnia. Ördögi

Az biztos, hogy idén ősszel még nem tér vissza az anime. Szerintem 2014 a reális időpont, olyan március környékén. De ha ilyen hamar visszatér, akkor csak Mágia Játékokat fogják leadni teljesen, utána meg jöhetnek a fillerek, hisz újra küldizgetni fognak.
Én Mistgun újbóli megjelenésére lennék kíváncsi. Meg akkor a többi edolasi is jöhetne. Kíváncsi vagyok, hogy mire vitték az elmúlt 7 évben mágia nélkül.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6920 Dátum: 13 szep 01, 13:44:16 »

Én is erre vagyok a legjobban kíváncsi. Mi lehet a Nakagami páncél ellenszere, ami ellen a mágia kb esélytelen. Talán valahogy megakarja kerülni és közvetlen Erzát támadni a páncélban? Esetleg valami tárgyat akar használni ellene, bár az furcsa lenne, ha mindig magánál tartaná.
miért lenne furcsa? hiszen bármit odatud magához teleportálni
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6921 Dátum: 13 szep 01, 16:55:51 »

Azért e téren a Lecserélés mágia szerintem hatékonyabb. Az egy külön dimenzióból idézi meg a tárgyakat, míg a teleportáció abból a világból és ott számít a távolság. Mivel most mindenki elég messzire került hazulról (2000 KM a Fa házától), így nem kis távolságról van szó. Nem hiszem, hogy Minerva varázslatának, ilyen nagy hatótávolsága lenne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6922 Dátum: 13 szep 01, 17:07:26 »

Lehet elteszi szuvenírnek bár hasznosítani most tudja a harcban.
Meg kiderült hogy Minerva se váltott stílust,ugyanolyan alsónemű van rajta mint a Mágiajátékok-on. Nevet

Annak örülnék ha Gray ezt a találékonyságát megőrizni legalább az arc végéig.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6923 Dátum: 13 szep 01, 17:08:06 »

Erről eszembe jutott valami. Ugye 2000 km-re vannak a fa-háztól, ami elvileg még Fiorében van. És ha most is Fiorében vannak akkor kb mekkora lehet ez az ország? Gondolkozik Én mindig úgy képzeltem el, hogy kb Franciaország méretű http://fairytail.wikia.com/wiki/Earthland?file=Colored_Earth_Land_Map.png de ezek szerint jóval nagyobb.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6924 Dátum: 13 szep 01, 17:53:26 »

Én is erre vagyok a legjobban kíváncsi. Mi lehet a Nakagami páncél ellenszere, ami ellen a mágia kb esélytelen. Talán valahogy megakarja kerülni és közvetlen Erzát támadni a páncélban? Esetleg valami tárgyat akar használni ellene, bár az furcsa lenne, ha mindig magánál tartaná. Az lenne bukta Minerva számára, ha Erza nem használná az a páncélt. Nevet Mikor először harcoltak, akkor Erza már sebesült volt a Kagura elleni harc miatt és most is hasonló a helyzet. Hiába változott vissza normálisra az eddig szerzet sérülései megmaradtak.

Mivel már mindkét nőszemély a fanservicet szolgáltatja, ezért komolytalanságba is átmehet a dolog. Minerva hangosan felnevet, hogy a Nakagami Páncél semmit sem ér a titkos fegyverem ellen majd nekiáll ököllel ütlegelni a páncélt, hátha összetudja zúzni mágia nélkül.  smirksweat Erza pedig megint ruhát lopott. Azt hittem Knightwalker volt az utolsó áldozata.

Azért e téren a Lecserélés mágia szerintem hatékonyabb. Az egy külön dimenzióból idézi meg a tárgyakat, míg a teleportáció abból a világból és ott számít a távolság. Mivel most mindenki elég messzire került hazulról (2000 KM a Fa házától), így nem kis távolságról van szó. Nem hiszem, hogy Minerva varázslatának, ilyen nagy hatótávolsága lenne.

Ha a Lecserélés külön dimenziókból idéz meg tárgyakat, akkor miért volt az első OVA-ban az, hogy Erza több termet is kibérelt Fairy Hillsben a páncéljainak tárolására. Szerintem kell egy választott hely a tárgyak tárolására és ha az már megvan, akkor kedvére idézgetheti meg az ott lévő dolgokat. A tárgyak ettől még nem lesznek egy párhuzamos, sérthetetlen világban. Minerva szinte biztos, hogy nem teleportál, hanem dimenziókat manipulál.
Itt látjuk, ahogy a mágiájának segítségével kinyúl a  térből avagy egy másik dimenzióból. Szóval ez inkább dimenzió manipulálás, mint teleportálás. Lecserélés < Minerva Mágiája.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 16:38:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6925 Dátum: 13 szep 01, 18:16:23 »

Ez nem így van, az OVA-ban meg is magyarázta: A legtöbb páncélt egy "zsebdimenzióban" tárolja, de van egy korlátja, hogy hány páncél fér el. Azokat a páncélokat amik már nem fértek el, ezekben a szobákban tárolja, de ezeket csak manuálisan képes felvenni.
És éppen Minarva mágiája a teleportációs hiszen itt képes volt helyet cserélni Erzával: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/313/12 Ennek a mágiának az igazi ereje abban rejlik, hogy képes manipulálni a látóterépen lévő dolgokat: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/321/13
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 18:30:33 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6926 Dátum: 13 szep 01, 18:52:58 »

Szóval ez a pontos helyzet. Köszönöm a korrekciót. ^^
Azt azért leszögezném, hogy az emberek teleportálása az csak egy képessége a mágiájának. A tér illetve dimenziómanipulálásban nem tévedtem.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6927 Dátum: 13 szep 01, 19:10:20 »

Azért e téren a Lecserélés mágia szerintem hatékonyabb. Az egy külön dimenzióból idézi meg a tárgyakat, míg a teleportáció abból a világból és ott számít a távolság. Mivel most mindenki elég messzire került hazulról (2000 KM a Fa házától), így nem kis távolságról van szó. Nem hiszem, hogy Minerva varázslatának, ilyen nagy hatótávolsága lenne.

Ha a Lecserélés külön dimenziókból idéz meg tárgyakat, akkor miért volt az első OVA-ban az, hogy Erza több termet is kibérelt Fairy Hillsben a páncéljainak tárolására. Szerintem kell egy választott hely a tárgyak tárolására és ha az már megvan, akkor kedvére idézgetheti meg az ott lévő dolgokat. A tárgyak ettől még nem lesznek egy párhuzamos, sérthetetlen világban. Minerva szinte biztos, hogy nem teleportál, hanem dimenziókat manipulál.
Itt látjuk, ahogy a mágiájának segítségével kinyúl a  térből avagy egy másik dimenzióból. Szóval ez inkább dimenzió manipulálás, mint teleportálás. Lecserélés < Minerva Mágiája.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/346/2 ezek szerint, van egy dimenzió, ahova tud juttatni és onnan megidézni tárgyakat / személyeket
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 19:14:18 írta Depres » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6928 Dátum: 13 szep 01, 19:55:31 »

Ez mondjuk nem jutott eszembe....Szóval akkor Minerva mágiája: terület manipulálása, emberek/személyek teleportálása egy másik helyre vagy akár egy külön dimenzióba. vagyis nem pontosan teleportálja, hanem valamilyen kaput nyit http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/311/18 De amit a lecserélésről írtam az ettől még igaz marad.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 19:59:55 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6929 Dátum: 13 szep 06, 12:12:56 »

Új fejezet ki is jött: http://readms.com/r/fairy_tail/350/2045/1
Jó olvasást! Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!