24 jún 01, 12:41:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806938 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6780 Dátum: 13 júl 29, 14:32:58 »

Jó volt ez a plusz fejezet (nem tudom mi a nevük), Ebből is olyan jó ova lesz,mint a strandolósból/aquaparkosból. Én Mirán nevettem a legjobban ikszdé.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6781 Dátum: 13 júl 29, 14:42:42 »

Mirától nem vártam, hogy előjön belőle a sötét énje. Szépen elfenekelte Erzát. Nevet Lilytől sem vártam volna, hogy ilyeneket találna ki. Luxus parancsolgatásait viszont hiányoltam. Annyi volt, hogy hozzanak neki kaját.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6782 Dátum: 13 júl 29, 15:59:41 »

Viccesnek vicces volt, de a fordított helyzet szerintem érdekesebb lett volna. Most az egyszer megnéztem volna, hogy hogyan parancsolja Natsu azt Gajeelnak és Laxusnak, hogy viselkedjenek úgy, mint Happy. Nevet Mira viszont kitett magáért. Az arckifejezés, amit vág miután Gajeel lepasszolja neki Lucyt zseniális. Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6783 Dátum: 13 júl 29, 19:17:51 »

Jó kis rész volt,tényleg lehetett volna még a végén pár lap.
Talán Laxust már nem akarta megalázni smirksweat
Cana egész rendes volt,de azért a végén beoltotta kicsit Wendy-t.
Mira vad énje hogy előjött az meglepett,de viccesen alakult.
Aki a végén még rendes volt az Pantherlilly.
Juvia viszont tényleg megpróbálta kiélni amit csak lehet. Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6784 Dátum: 13 júl 30, 02:40:57 »

Jó volt ez a plusz fejezet (nem tudom mi a nevük), Ebből is olyan jó ova lesz,mint a strandolósból/aquaparkosból. Én Mirán nevettem a legjobban ikszdé.
Special fejezetek, ja és igen várható egy újabb OVA belőele, de majd csak a Rave Master-es után Mosolyog
Nekem egyébként a mimikák vittek mindent. Erzáé főleg az elején Pojén
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6785 Dátum: 13 júl 30, 13:09:39 »

Azta rohadt ikszdé !Tudtam hogy Mira S (Sado), az hogy Erza nem M (Mazo) az is biztos,de rálett cáfolva rendesen...
Szegény Lewy,tényleg micsoda kontraszt ...Nevet

Szerintem csak azért győzött Laxus ,mert ezt a csapatot sokkalta jobban lehetett szivatni.
Próbáljuk kitalálni mi lett volna ha Erza győz jan-ken-pun-ban.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 30, 13:20:23 írta dreamfolow » Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6786 Dátum: 13 júl 30, 15:03:19 »

Ez a fejezet le lesz fordítva? Mert ugye ez nem kapcsolódik a történethez.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6787 Dátum: 13 júl 30, 16:04:28 »

A Rave is lelett,meg a coca colás is ,azok se tartoztak a mangához,de lefordították,úgyhogy nagy valószinűséggel ezt is.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6788 Dátum: 13 aug 02, 09:40:48 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/346 Kint az új rész, jó olvasást mindenkinek! Meg kaptunk egy szép mentést, de miből van a haja te jézusom?! xD Nem lehet egyszerű naponta fésülni xD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6789 Dátum: 13 aug 02, 10:01:12 »

Érdekes fejezet volt.
Úgy néz ki, hogy Erza elkönyveli az első vereségét 1vs1-ben de ez nem fog számítani mert Minerva kívülről kapott segítséget és így gyakorlatilag 1vs2-nek minősül. Nevet

Gray jól eltűnt remélem, hogy valamilyen úton módon tovább viszi egyedül a sztorit, míg a többiek harcolnak. Bízom benne, hogy nem csak azért tűnt el, hogy ne legyen láb alatt.

Nem emlékszem, hogy Natsu bármikor is elmenekült volna a harc elöl, mindegy milyen rosszul állt a szénája. Ohh My God

Flare belépője váratlan volt. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hogyan tett meg 2000KM-et ilyen rövid idő alatt. Azért ő nem egy Luxus. Vajon már a FT épületében is rajta volt az a céhjel? A kezétől nem látni egyik képen sem azt a felületet. Kíváncsi vagyok, hogy rendes vagy sötét céhbe csatlakozott-e. Őszintén egy sötétnek jobban örülnék. Érdekes lenne látni, ahogy egy rendes és egy sötét céh egy közös ügyért szövetséget kötnek. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6790 Dátum: 13 aug 02, 11:19:11 »

Jó kis fejezet volt, azt meg kell hagyni. Ami a legjobb volt benne szvsz., az az, hogy elmagyaráztak egy kicsit a FT harcrendszeréből, méghozzá ezen az oldalon, a legalsó képkockán:

http://www.mangareader.net/fairy-tail/346/11

Vártam már egy ilyen mágiára. Nevet Egy mágiára, amit nem lehet "counter-elni". Úgy értem, az ilyen ellen nem lehet védekezni, maximum az archeológusok féle Semlegesítő Mágiával.

http://fairytail.wikia.com/wiki/Dispelling_Magic
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6791 Dátum: 13 aug 02, 12:04:33 »

Érdekes fejezet volt.
Úgy néz ki, hogy Erza elkönyveli az első vereségét 1vs1-ben de ez nem fog számítani mert Minerva kívülről kapott segítséget és így gyakorlatilag 1vs2-nek minősül. Nevet

Baka. Erzáról beszélünk. A vereség, mint opció nála nem is létezik. smirksweat
Lehet Gray fogja megmenteni az irháját.

@olcha94

Szerintem azzal lehet csak védekezni ez ellen a mágia ellen, ha a célpont kikerül a használó látóköréből. Kétlem, hogy gondolatban működne a Visszafejlesztés, ezért szükség van vizuális kapcsolatra. Amit nem lát a használó, azt nem tudja visszafejleszteni.

A fejezet megint remek volt. Fetrengtem Lalán és Hiroshin. A két agyhalott Happyt és Carlát akarta utánozni? Ha igen, akkor elég pocsékul sikerült. Kiröhög Vajon milyen céhhez csatlakozott Corona kisasszony? Vagy a G a méreteire utal? ^^


« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 13:27:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6792 Dátum: 13 aug 02, 12:46:45 »

Ja hogy csak majdnem hasonlít.
http://readms.com/read/fairy_tail/346/2006/23
http://readms.com/read/fairy_tail/346/2006/7

Néztem is, hogy mit is Keres Flare a Succubusnál s hogy tudja e, hogy voltaképpen ellenségek, miközben segít Szösziéknik.  smirksweat
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6793 Dátum: 13 aug 02, 12:47:44 »

Ez a fejezet is tetszett. Ezek szerint nem csak a testüket fejleszti vissza, hanem minden képességüket. Kíváncsi vagyok, hogy fog Erza megküzdeni Minervával. Egyébként Minerva harci stratégiájával, amit mutatott a játékokon pont egy sötét céhbe való. Nem tudom, hogy Erza miért akadt ki ezen. Lehet, hogy tényleg kisegíti Gray, de nem hiszem, hogy itt legyőznék. Inkább egy menekülést várok, mint ahogy Natsu tette. Ami egyébként aranyos volt.
Flare keble feletti szövegen is jót derültem Nevet. Engem is érdekel, hogy az melyik céh jele, és hogy egyedül jött e.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6794 Dátum: 13 aug 02, 15:04:03 »

És az nem egy opció hogy Minerva, meg az a céh amiben Flare van, ellenségek?
Bár én is azt mondom hogy inkább sötét céh.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 15:04:47 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!