24 jún 17, 22:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1857191 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Skorpio18
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 51


« Válasz #6645 Dátum: 13 júl 13, 18:17:35 »

Le szeretném tölteni a  Fairy Tail manga összes részét de egyenként leszedegetni ezt a több mint 300 részt sokáig tartana. Megoldható lenne hogy a torrent trackerre egyetlen csomagban felkerüljön? Nem hiszem hogy én volnék az egyetlen aki le szeretné tölteni.
Naplózva

Az élet egy szar játék (de a grafikája nagyon ott van)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6646 Dátum: 13 júl 13, 22:51:27 »

Hajaj, jó kis tentacle rape volt flaretöl Nevet:D
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6647 Dátum: 13 júl 14, 11:16:41 »

Mennyire troll ez a Warrod xD
-Vicceltem...
-Eh?
-Vagyis vicceltem volna ha vicc lett volna  >.<#
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
EquinoxX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15


Kinek hatalmassága túlszárnyalja az isteneket.!


« Válasz #6648 Dátum: 13 júl 14, 12:30:29 »

Van egy olyan érzésem, hogy mikor Natsu meglátja a fagyott tüzet, felkiált, hogy: JÉGKRÉM.! Nevet
Naplózva

Nem nézünk többé az ágyunk alá, hogy
rejtőzik-e ott szörny, mert rádöbbentünk,
hogy a szörnyek bennünk lakoznak.
- The Joker
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6649 Dátum: 13 júl 14, 13:03:06 »

Minervának új mágiája van? Oh ettől csak még jobban várom a kövi részt  >.<#
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6650 Dátum: 13 júl 14, 16:48:57 »

Ez nagyon jó volt,végre minden visszatért a "régi" kerékvágásba,bár hiányoltam azt hogy Erza nem csinálta ki Natsuékat.Nevet Na meg azok a poénok...Kellemes volt a fanservice is. Így kell csinálni,rég nem láttam ilyen jó részeket.

Mindent leírtatok úgyhogy sztem nem kell részleteznem,lehet hogy Ul-Ultear is benne lesz ebben az arc-ban,és végre lezárjuk ezt a történetet.

Új mágia? Nem hiszem.Szerintem csak fejlesztett rajta valamit.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 14, 16:49:39 írta dreamfolow » Naplózva

Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6651 Dátum: 13 júl 14, 19:06:31 »

Van egy olyan érzésem, hogy mikor Natsu meglátja a fagyott tüzet, felkiált, hogy: JÉGKRÉM.! Nevet

Én is valami ilyesmire számítok...
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6652 Dátum: 13 júl 14, 19:22:17 »

A tentackle rape valóban a 18-as kategóriába tartozik. xD

Remélem, hogy valami olyasmi lesz, hogy Natsuéknak sikerül kiolvasztaniuk az óriásokat és kiderül, hogy ők valójában gonoszok és egy másik ishvali fagyasztotta le őket mert Fiore ellenségei. Akár még főellent is csinálhatnának Warrodból. Nevet De nem feltétlen kellene neki tudnia, hogy az óriások gonoszak, hisz úgy néz ki, hogy elég magának való típus.

Mikor azt hittük, hogy Gray meghalt sokan mondták, hogy már kifulladt a karaktere és, hogy már nem nem tud mit hozzáadni a sztorihoz. Most viszont elég sok reflektor fényt kap, hála Urtear áldozatának. Nyilván a jég miatt is elég sok szerepet fog kapni ebben az évadban. Lehet, hogy ez lesz az ő évadja? Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6653 Dátum: 13 júl 14, 19:43:55 »

Mekkora csavar lenne: Ur férje fagyasztotta meg ezt a falut.   Gondolkozik
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6654 Dátum: 13 júl 14, 19:48:09 »

Aki az egyik ishvali lenne. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6655 Dátum: 13 júl 14, 20:29:16 »

Tyűű de rég írtam ide Nevet na de mivel ez egy fórum én is leírom a véleményem, Sárkányos arc lezárása,hát nemtudom de nekem úgy tűnik hogy Mashima sensei belefáradt,vagy nemtudom de nagyon olyan kapkodósan zárta le olyan érzést keltve hogy már unja és csak érjünk a végére ennek a történetszálnak, jó hogy halad a cselekmény de kicsit elhúzódhatott volna,és mutathattak volna több harcot szerintem,mert elég hirtelen lett vége neki,de remélem az elkövetkezendő arcok majd kárpótolnak minket. Ez a 6 fejezet,  szerintem is nagyon jók lettek,jó volt látni zeref mestert,kíváncsi vagyok milyen lesz mikor elszabadul és el kezd puszítani  Ördögi jó volt látni hogy minden visszatért a régi kerékvágásba Nyelvesít az a beszólás meg hogy edd meg erza szarát...kész Nevet amikor meg mutatták a fairy tail alapítóit engem kicsit kirázott a hideg,elég epic volt Nevet minerva feltűnése is kellemes meglepetés volt. kíváncsi leszek mik lesznek még itt Nevet
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6656 Dátum: 13 júl 14, 20:52:21 »

Ez utóbbi alapján is látszik, hogy az a kettő mennyire szereti egymást. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy itt is az lesz, mint a mennyország tornyánál: a jég miatt Gray körül forog az egész, de úgyis Natsu oldja meg. Vagy rombolja le/pusztítja el, stb.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6657 Dátum: 13 júl 14, 21:49:29 »

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy itt is az lesz, mint a mennyország tornyánál: a jég miatt Gray körül forog az egész, de úgyis Natsu oldja meg.
Nem értem, a mennyország tornyánál egyáltalán nem volt Gray a középpontban. Kezdjük ott, hogy az a kristály lacrima volt és nem pedig jég.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6658 Dátum: 13 júl 14, 22:06:30 »

Gray barátunk a Galuna Szigeten volt középpontban, ahol ő intézte el a főellenséget(Lyont) is. A többi szereplőnél szerintem valami ilyesmi a helyzet: Lucy-Phantom Lord, Erza-Mennyország Tornya, Laxus-Harci Fesztivál, Wendy-Oración Seis, Happy, Carla és a többi Exceed-Edolas, Cana és esetleg Gildarts-Tenrou Sziget és a teljes Fairy Tail-Nagy Mágia Játékok.


« Utoljára szerkesztve: 13 júl 14, 22:52:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6659 Dátum: 13 júl 14, 22:37:05 »

Talán Cana mellé még oda kéne rakni Gildartsot is. Mert Cana egymaga szerintem nem lenne elég, ohgy egy saját évadot kapjon, viszont az apjával kiegészülve már okés. Natsut addig nem zavarja, hogy nincs a középpontban, míg ő verheti la a főbosst.  ikszdé

Ha azt nézzük, akkor azoknak már mind volt évadjuk, akik most ott vannak a küldetésen, szóval semmi akadálya, hogy egy szereplőnek több évadja legyen. Ha úgy vesszük, akkor most mindenkinek van 1 évadja és most jön a második felvonás, szóval elvileg megint Grayen van a sor. Nevet
Örülnék ha Mavisnek is lenne egy kis évada egy visszaemlékezés formájában. Persze jó lenne, ha nem az váltaná ki, hogy Zeref vagy valaki "végleg" megöli.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!