24 jún 16, 07:02:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852907 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6630 Dátum: 13 júl 11, 23:13:25 »

És ahogy írtuk Walrot több mint 105 éves mivel akkor már élnie kellett amikor a ft-t alapították és akkor se volt 1 évnél fiatalabb így szerintem helyesen írtam ezt.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6631 Dátum: 13 júl 12, 08:10:04 »

Mashima már megint a fensercvice-el próbál nézőket nyerni:D
komolyan, ez semelyik másik komolyabb shounen nem engedi meg magának, amit ez az író... am meg szánalom, hogy rajzolt lányokra áll a cerka... miért nem ír inkább valami 18+-os cuccotXDDDDD Nevet:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ha már ennyire bukik a 2D-s lányokra:D:D:D:D

a sztoriról: in medias res, ahogy azt megszokhattuk: semmi felvezető, ahogy a sárkányoknál is szinte már rögtön időkapu és jönnek át a sárkányok pusztítani... aztán hamar vége is lett.
itt is kb: rögtön egy meghívás, már helyszínen is vannak, már feltűnt az ellenség. nem azt mondom, fog még bonyolodni, de ez a sztori sem lesz szerintem hosszú életű, ahogy a mágiajátékok és a sárkányos sem volt.Nevet
Nevet
am az ötletek jók benne, habár már láttam ilyet korábban is (pl gyűrűk ura, meg guliver, meg...)
már csak jólk össze kéne őket illeszteni, de kétlem, h Mashimának sikerülni fog:D
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6632 Dátum: 13 júl 12, 08:12:24 »

Komplex rész.... Mosolyog ezek a reakciók Mosolyog) Nevet Mashma nem hazudtolja meg magát  Nevet
Kana "alkot".
Új céhek: Én a Tartarost vártam :S Szomorú
A Fairy Tail alapítógárdája meglepett. A jobbszélső figura hasonlít Stingre.
ez kissé bonyolult felállás: mágusok vs kincsvadászok vs fekte céh
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
butchery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6633 Dátum: 13 júl 12, 10:09:30 »

A 3. csóka az alapítok között nem Rob ? Aki Erza szeme láttára halt meg úgy 15-20 éve a mennyország tornya szigeten vagy hol.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6634 Dátum: 13 júl 12, 10:11:11 »

Ő kicsit máshogy nézett ki fiatalabbként is:

Naplózva

Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #6635 Dátum: 13 júl 12, 10:44:39 »

Rob inkább Makarovval van egy korosztályban, szóval én is azokkal értek egyet, akik szerint a 3. pasi Makarov apja.

Mavis halálára egyre jobban kíváncsi vagyok, vagy valamilyen betegség vitte el, vagy egy nagggggyon nagy varázsló csatában vesztette életét, mást nehezen tudok elképzelni (pl. leesett a lépcsőn ikszdé )

a sztoriról: in medias res, ahogy azt megszokhattuk: semmi felvezető, ahogy a sárkányoknál is szinte már rögtön időkapu és jönnek át a sárkányok pusztítani... aztán hamar vége is lett.
itt is kb: rögtön egy meghívás, már helyszínen is vannak, már feltűnt az ellenség. nem azt mondom, fog még bonyolodni, de ez a sztori sem lesz szerintem hosszú életű, ahogy a mágiajátékok és a sárkányos sem volt.Nevet
Nevet


Nekem semmi bajom nem volt a fejezetekkel, és "in medias res"-nek sem éreztem. Ennél jobban hogy lehetett volna elkezdeni egy küldetést? Felvették, elmentek a megbízóhoz, megtudták a lényeget, és elindultak végrehajtani. Az, hogy már szembe is találkoztak az "ellenséggel", nem gond, megvan egyből a történet mozgató rugója. Ha néhány fejezetig azt mutogatnák, hogyan próbálják felolvasztani a várost és mennek egymás idegeire, akkor meg az lenne a baj.
Lehet, hogy ez különben sem egy nagy szál, csak egy kisebb kilengés a "nagy BUMM" előtt, sokan így is hiányolták már a küldetéseket  Mosolyog Szerintem is jó egy ilyen rész végre, a szereplők kicsit visszarázódnak a "mindennapokba".  Nevet

Én csak azon csodálkoztam, Natsu és Gray hogy élték túl Erzát  ikszdé  ikszdé
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6636 Dátum: 13 júl 12, 21:16:55 »

Az FT-sek eddig nem nagyon törekedtek az ellenfeleik kicsinálására, akkor miért a bajtársaikkal kezdenék?

De ahogy elnézem, Natsu a mozgó fákra nem allergiás...
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6637 Dátum: 13 júl 12, 22:46:17 »

 Asdymel:
az ft-be ne keress logikát:D:D:D:D

am azt nem értem Mashimától, hogy az ft-t milyen korosztálynak szánja:D mert:
1. pucér ribancmágusok egymást tapizzák a fürdőban: +18 (szerintem)
2. gyerekes sztori, vér nélküli harcok, könnyen megérthető, keveset kell rajta gondolkodni: 6-12 (szerintem)


ez a 2 nem illik össze nekem:S
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6638 Dátum: 13 júl 12, 23:51:15 »

De ahogy elnézem, Natsu a mozgó fákra nem allergiás...

A 343. fejezet elején utólag előjöttek nála a tünetek. Pojén
Baromarcú Natsu ismét színpadon van. Szerencsére, szegény Wendynek nem esett le. smirksweat
http://readms.com/read/fairy_tail/343/1984/8

Ha Minerva és Jiemma is elment a Sabertoothból, akkor az azt jelenti, hogy Sting lesz az új mesterük? ikszdé

Érdekességek: 38. kötet Kérdések&Válaszok részénél, Mashima leszögezte, hogy fény fog derülni még egy testvérkapcsolatra a történetben, ami nem Yukinoé lesz, amivel sokan már tisztában vannak. Továbbá, Erza azért nem 51 szörnyet győzött le 100 helyett a Pandemoniumnál, hogy Canának adjon esélyt a pontszerzésre. Az utolsó indulóként erre nem igen lett volna esélye a Kártyamágusnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 13, 00:07:01 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6639 Dátum: 13 júl 13, 07:12:18 »

Én kétlem, hogy Sting bevállalna ilyesmit. Egyszerűen nem neki való. Vagy közösen csinálnak valamit vagy egy értelmes és idősebb mágust megbíznak vele aki hasonlóan gondolkodik és képes ellátni ezt a feladatot.

Én azok után amit Mavis mondott Kanáról nem hiszem, hogy gyengének kellene tartani. Szerintem korábban is erős volt csak nem volt meg a köteléke a céh és azok tagjaival szemben. Így nem is tudott olyan erőt képviselni. Ám mindez a Tenruo szigeti incidens után jelentősen megváltozhatott. Egyszerűen Kana nem használta addig az érzelmeit és ezért lehetett gyenge a mágiája. Most viszont a versenyen látható volt, hogy teljes mellszélességgel kiáll és harcol a barátaiért.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6640 Dátum: 13 júl 13, 07:25:06 »

vaniliaspudinglover: Az 1.pontban nagyjából egyetértek veled. Nevet De az inkább 16-os kategória.
Viszont a 2.pontban nincs igazad. A vér csak az animében nincs.  A könnyen megérthető sztori pedig nem hiszem, hogy teljesen fedné a valóságot. Itt van példának a Mágia játékos és a sárkányos Arc. Ahogy bejött az időutazás már nem lett olyan könnyen érthető. Itt a topicban is rengeteg elmélet született, hogy hogyan lehetséges és mi lesz a hatása, folytatása.

rini: egy olyan kölcsön mágiával, mint a Fairy Glitter bárki szétcsapta volna az erőmérőt. Nevet Mást a versenyen nem mutatott. Talán még részegen az összes  csapatot a FT ellen irányította, mikor menőzött,hogy az FT legyőzhetetlen. Ennek persze nem sok köze van a mágiájának a fejlődéséhez, de még nem is láttunk tőle olyan jelet, hogy nagymértékben erősödött volna a mágiája.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6641 Dátum: 13 júl 13, 07:49:36 »


Én azok után amit Mavis mondott Kanáról nem hiszem, hogy gyengének kellene tartani. Szerintem korábban is erős volt csak nem volt meg a köteléke a céh és azok tagjaival szemben. Így nem is tudott olyan erőt képviselni. Ám mindez a Tenruo szigeti incidens után jelentősen megváltozhatott. Egyszerűen Kana nem használta addig az érzelmeit és ezért lehetett gyenge a mágiája. Most viszont a versenyen látható volt, hogy teljes mellszélességgel kiáll és harcol a barátaiért.

Nem arra utaltam a hozzászólásommal, hogy gyenge. Mindenki húzott magának egy sorszámot a Pandemoniumnál és Cana húzta a legrövidebbet, illetve legnagyobbat. smirksweat 49 szörnyet az előtte lévők bőven legyőztek volna, hiszen az indulók közt ott volt Orga és Jura is, ezért nem hiszem, hogy Canának maradtak volna szörnyek. Ezért vágta le Erza mind a 100-t.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 13, 08:12:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6642 Dátum: 13 júl 13, 15:04:55 »

El is felejtettem hogy ismét 3mas kombó lett.
3mas packból az 1. Tényleg Nagyrészt Fanservice volt,de ennyi még belefér és nem volt rossz.
Borító is egész szép lett,de még tényleg nem Meri azt amit Kubo. Nevet
Csak komolyabb részeknél később hanyagolja kicsit.
Canával lehet igazatok van,de főleg csak Lucyra megy rá.A végén még elhappolja mások elől. smirksweat
Bár szerintem neki a részeges jelleme miatt mindegy inkább csak merész.
Flare se volt semmi főleg ahogy elkapta Canát és ajánlatot tett.

A felbukkanó szentmágus nem semmi először én is brokkolinak néztem.
Lehet azért vált Fa szerűbbé hogy még többet meg érjen.
Nem egy Zeref,de 130-140es már simán meglehet és még nincs semmi baja.
A növényes képesség nagyon sokat érhet,főleg hogy egy sivataggal mit tud kezdeni.
Az alapító képet is jó volt látni.Szélső lehet hogy Makarov apja.
Mavis pedig már ott is úgy néz ki vagy korán meghalt vagy hasonló zerefhez(nem teljesen) és ilyet is tud a mágiája.

A kincskeresős résznél is volt pár poén.
Amikor azt hiszem Natsuról fejlődik valamit(jobban bírná az utazást),beigazolódik hogy egyszerűbb lenne oda dobni. Nevet
Minerva visszatérése még érdekes lehet,remélem még van ütőkártyája.
Naplózva

sieghart
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 9


Prime Knight


« Válasz #6643 Dátum: 13 júl 13, 16:32:26 »

Van egy olyan érzésem hogy Natsu meg foglya enni a lángot, ha nem teljesen, erőt mindenképp kapni fog belőle Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6644 Dátum: 13 júl 13, 18:15:26 »

Ez a hármas csomag jó volt, megint beindulnak az események és Minerva.
Az első rész totál fanservice, no comment, ez az, ami még megmaradt a levezetésből, kell az ilyen és Mashima még mindig nem meri megrajzolni. ikszdé

Azért a Szent Máguson meglepődtem. Az meg a másik fele, hogy mennyi nagy mágus jött már az FT-ből? Ő már a második, igen, asszem a második ilyen, aki ezt a címet viseli. Olyan felhanggal indultak volna az elején, hogy gyerünk, ide az összes brutál mágust?

Mavis... szerintem a mágiája van a dologban, hasonló lehet Zereféhez.

Ami pedig Canat illeti, eddig úgy igazából semmit nem mutatott, de azt szinte biztosra veszem, hogy nincs még S szinten. Vagy csak jól titkolja.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!