24 jún 16, 05:26:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852631 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
tomiboy97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6570 Dátum: 13 júl 05, 18:23:38 »

Szerintem  az is benne van a pakliban , hogy Zeref egy volt Fariy Tail tag mivel Mavis csak azok látják akiken rajta van a céh jele.
Naplózva
roorando
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #6571 Dátum: 13 júl 05, 18:58:13 »

Szerintem  az is benne van a pakliban , hogy Zeref egy volt Fariy Tail tag mivel Mavis csak azok látják akiken rajta van a céh jele.

Zeref nem látja Mavist, csak érzi, hogy a közelében van,mert azt mondta Zeref, hogy bár nem hallja, illetve nem is látja, de tudja, hogy ott van Mavis. Ennek ellenére jól elbeszélgetnek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 05, 19:03:48 írta roorando » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6572 Dátum: 13 júl 05, 19:36:04 »

Hát ez a hármas csomag totál kész volt. ikszdé Natsu hozza a formáját, ha így folytatja akkor komolyan lecsukják. Urtear viszont meglepett és egy kicsit mellbe is vágott. Nem gondoltam volna, hogy ilyen lezárást kap a karakter, mert szerintem ez az volt. Tulajdonképpen elbúcsúzott mindenkitől. Mondjuk igaz, nem lenne rossz, ha még kapna valamilyen szerepet, de nem hiszem, hogy ez annyira előfordul majd, de kiderül. Mavis és Zeref pedig... az első mester most meglepett, hogy milyen komoly lett hirtelen. Lehet hülyeség, de szerintem a végén eltűnik, amint a Zereffel folytatott csata véget ér.

Na oké, hogy két héten is kapunk egy 3 fejezetes csomagot, de csak nekem gyanús az, hogy ezek után a mester elhúzza majd a belét egy kis időre nyaralni? Vagy ez, vagy csak szimplán fantáziamenése van.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6573 Dátum: 13 júl 05, 20:18:54 »

A Zeref arc nagyon jónak ígérkezik, ahogy a Tartaros is. Szerintem a Zeref arcban fog majd kiderülni mi az a lumen history, és az szerintem valami speckó mágia lesz amit talán Mavis csinált meg, mert tudta, hogy egyszer eljön ez a nap. 
Bár én még várok ezek előtt egy olyan arc-ot amin a sárkányölők felturbózzák magukat, mert ugye még Achnologia is bármikor feltűnhet. És ugye ő még Gildartsot is nagyon csúnyán lezúzta rövidke idő alatt.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6574 Dátum: 13 júl 05, 23:23:07 »

Ejj nem lett igazam Nevet nem baj, mert jó részek voltak ezek. Millianna Nevet, most azok a macskák tényleg ott voltak ahonnan előhúzta őket Erza? Jó dolguk van, bár Millianna úgy tűnik kikészíti őket! Nevet Kagura és Sting  meg jó páros lenne.
Jó részek voltak ezek, jót nevettem! Nevet
Persze arra kíváncsi vagyok, hogy Zeref meg Mavis harcolni fognak egymással? Lehet csak az lesz, hogy farkasszemet néznek egymással - bár állítólag Zeref nem látja se nem hallja Mavis-t - és jól elmondják még párszor, hogy itt bizony népirtás lesz / úgy is elbuksz te szerencsétlen mert a Fairy Tail badass. Nevet
Majd meglátjuk, Mashima sensei szeretünk téged! Nevet

Ja amit elfelejtettem :
http://mangastream.com/read/fairy_tail/338/1970/18   - Toby: GET OVER HERE!
http://mangastream.com/read/fairy_tail/338/1970/19   - FINISH HIM!
Ez már tiszta Mortal Kombat! Lehet csak megkergültem mert most jelent meg PC-re az új rész. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 05, 23:31:07 írta Chob » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6575 Dátum: 13 júl 06, 07:42:48 »

Chop szép kis utalást találtál. kacsint

Örülök, hogy Cobra megemlítette Kinanát is. Ha már nem találkozott vele közvetlen.
Te jószagú... Ezt nem tudom elhinni! Max megcsalta a seprűt!! Wátdöfákk
http://mangastream.com/read/fairy_tail/338/1970/20
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #6576 Dátum: 13 júl 06, 08:36:32 »

Te jószagú... Ezt nem tudom elhinni! Max megcsalta a seprűt!! Wátdöfákk
http://mangastream.com/read/fairy_tail/338/1970/20

Úristen, tényleg  ikszdé Ezt eddig észre sem vettem  ikszdé
Ez a tömegverekedés úgy látszik, nem csak a Fairy tailre érvényes... hiába, mindenki átvette a hülyeségüket  Nevet

Natsu miatt lehet, hogy nem marad el a Fairy tail felelősségre vonása, mint minden arc végén. Nem csodálkoznék rajta, ha most bevonulna a sereg Magnoliába, visszakérni a koronát  Király

Jó fejezetek voltak, de nekem is megfordult a fejemben, hogy ha megjelent Zeref, nehogy ez legyen a manga utolsó arc-a...
Mavisben feléledt a Terminátor, ez nagyon tetszett  Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6577 Dátum: 13 júl 06, 10:53:17 »

Ez a 3 fejezet nagyon jó volt Mosolyog

Natsu hozta a formáját a kastélyba ikszdé
De azt nem vártam,hogy még a koronát is elvitte smirksweat

Urtear karaktere  szerintem elég jó lezárást kapott.
Nem halt, meg csak kicsit megráncosodott  smirksweat
Az az 1 perc jó sok évet elvett ezek szerint tőle.

Nos végre megérkezett Zeref is.
Annak ellenére,hogy nem látja meg nem is halja a hangját Mavisnak elég szépen elbeszélgettek.
Szerintem is lehetséges,hogy Zeref valamikor régen Mavis idejében a céh tagja volt.
Hiszen ugy beszélgettek,mintha már régebb ismerrték volna egymást.
Zeref nagyon bekeményit a kövi fejezetekbe ezek szerint,de azért Mavis se semmi smirksweat ikszdé

Most jön a 2 arc?mert ugye a sárkányok voltak az 1,s most jön a második.
Azt hittem,hogy Zeref csak a 3-dik arc-ba lessz benne,s most Achnologia jön,bár mondjuk még jöhet.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 06, 11:18:45 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6578 Dátum: 13 júl 06, 13:13:30 »

Szerintem még a Tartaros jön. Gondolom Zeref és Achnológia egy arcban lesz. Talán még a Grimor heart maradékát is viszont látjuk, elvileg csak Hades halálát láttuk a mangában.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6579 Dátum: 13 júl 06, 13:14:04 »

Az utolsó résztől mást vártam azt hittem most jön Igneel , hogy ő az "ajándék" címre utalva.
Most akkor még sem jön se Igneel se Grandine  ?  Hmm?  hiszen a Sárkány Király ünnepe lezajlott.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6580 Dátum: 13 júl 06, 14:19:16 »

Jó kis 3mas pakk volt.
Max megcsalta a seprűt részt én is csak utólag vettem észre,remélem náluk nem ez a megbökés egy fajtája ikszdé
Parti nagyon jól sikerült,több oldalukat is megismerhettük jellemileg és kinézetbe is,ez tetszett kacsint
Urtearnak szép megoldás lett a mágia ára,én is csak akkor kezdtem el arra gondolni hogy ő öregen,amikor Gray,Jellal-nak tűnt fel.
Natsu Mint király belépője nagyot ütött csak nehogy tényleg ő legyen mert akkor Fiorenek vége smirksweat
Ahogy később előszedte zsákból az felejthetetlen tényleg büszkébb lehet rá mint a kupára ha meg is tarthatja.Legfeljebb odaadja Happynek,biztos elfogadná Nevet
Borító képek is ellettek találva,de a legjobb mégis az "Utolsó" fejezet lett.
Mavis és Zeref a két titán találkozása...valami frappánsat próbáltam ide nem ment az ő találkozásukkal nem tudom szavakkal leírni smirksweat
Naplózva

Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6581 Dátum: 13 júl 06, 22:56:59 »

Én szimplán arra tippelek, hogy Mavis meg Zeref összefutottak néhányszor, amíg még Mavis élt.
Azt, hogy Z a Fairy Tail tagja volt, kizártnak tartom. Elvégre ha az utóbbi 400 évben tisztelte az életet, és úgy tudott parancsolni a mágiájának, mint a Tenrou szigeten, akkor abban az időben gyorsan hullhattak az emberek Magnoliában.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6582 Dátum: 13 júl 07, 16:36:13 »

Több, mint kiválóra sikeredett ez a három fejezet. Teljes mértékben elégedett vagyok. Kúl

338. fejezet: A szokásos ökörködés levezetésként. A színes képek és a borító szemet gyönyörködtető. Nem tudom, hogy ki nézett ki legjobban az alkalmi öltözetben, de a többség jól mutatott. Ichiya Napóleonnak öltözött? Gondolkozik A Gruvia végre megsemmisült. Yóóóó Ezt mondanám, ha Lyon nem mondott volna le Juviáról. Már látom lelki szemeim előtt, ahogy Mashima majd csavarnak gondolja, ha összejön Juvia és Gray. >.<# A Sting és Kagura páros is jól festett. Max pedig hozta a megszokott formáját, ami már aggasztó. smirksweat Az Éhes Farkasok Rendje is életben van. Mondjuk én nem hittem, hogy meghaltak. Szép is lenne, ha Jövő Rogue árnyéka megölt volna ennyi embert, de Natsut csak nem akarta olyan könnyen elnyelni. Szerintem egyszerűen csak eltüntette őket a helyszínről és máshol kiengedte őket. A Natsu a király dolgot már a borítóról sejtettem és a sok kérdezgetés, hogy merre van csak segítette a meggyőződésemet. Mivel az álmom az, hogy beszélhessünk a Fairy Tail Iker Csillag Mágusairól, ezért Yukinónak ott a helye. Mondjuk Lisanna jelenléte még az eddiginél is jelentéktelenebb lenne akkor. A dulakodás a végénél elkerülhetetlen volt. Szegény Makarov. Nevet

339. fejezet: A legjobb fejezet a heti háromból. A borító előtt le a kalappal. A mellékszereplők is megkapták a jól megérdemelt borítót. Úgy látszik Cosmos haja ibolya színű. Sosem találtam volna ki. Hmm? Végre akcióba lép a Tartaros. Ez az! Kúl Cobra kíváncsi vagyok kiket értett a maradék Oración Seis tagon. Úgy értem, hogy nem biztos hogy a teljes banda még egyben ott van. Ultear történetének lezárása nagyon jó lett és még megmaradt az esély arra, hogy visszahozzák ha szükség lenne rá. Lew neked pedig gratulálok a színezésedért. Mosolyog

340. fejezet: Mondanom sem kell, a borító pazar. Kár, hogy nem Orga az énekes. Pedig a hangja éneklésre termett. Kiröhög Nem tartom kizártnak, hogy ez ihlette a borítót: http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2013/026/a/3/as_a_rock_band_by_arya_aiedail-d5smbci.jpg Mekkorát nevettem azon, ahogy Lucy mondja, hogy... és a fickó, aki mindig a csónakon van. ikszdé A következő történetszálban Natsu az Impel Downba kerül a korona elrablásáért, ahonnan az Oracíón Seis társaságában távozik. Nevet A felújított céhépület nagyon hasonlít a filmben levőre. Szerintem be is határoltuk, hogy a film mikor játszódhatott. Ki találjátok, hogy ki volt a legutóbbi három fejezetes megjelenés(207,208,209) utolsó fejezetében? Hát Zeref, ahogyan most is. Hümm-hümm
Ha a sárkányok sem voltak arra képesek, hogy mészárlást rendezzenek, akkor Zeref majd rendez. Epekedve várom a végkifejletet. Ördögi Remélem megérte érte beáldozni Jövő Roguet és a sárkányokat. >.<#

Mellesleg, azzal, hogy nem történt időutazás szerintem az anime visszatérése előtt is megnyílt az út. Építsenek ki legalább 50 fejezetnyi előnyt, aztán utána jöhet újra a móka. Fillerek terén pedig be lehet szervezni a konkurens céheket a Nagy Mágia Játékokról. Mosolyog

UI: A manga vége még mindig távol van, szóval nem kell aggódni. Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 13 júl 07, 16:40:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6583 Dátum: 13 júl 07, 17:28:58 »

Tuti, hogy anno Mavis közbenjárására kerülhetett Zeref a szigetre. A kérdés az, hogy kettejük között végül is milyen kapcsolat van? Partnerek vagy ilyesmi?
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6584 Dátum: 13 júl 07, 19:18:21 »

Nekem egy olyan elmebeteg ötletem van, hogy esetleg vagy Mavis záratta oda, mondván ott képes a felügyelete alatt tartani, vagy pedig Zeref akár meg is kérhette rá. Bár inkább az első felé hajlanék. Gondolom valami összetűzés és miegyéb miatt. Azt még most sem tudjuk, milyen az első mágiája, szóval...

Salwatore: Ez egy jó nagy kupac fordítani, lektorálni, szerkeszteni való. Még csak vasárnap van, majd jön.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 07, 19:20:26 írta Papirtigriske » Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!