24 jún 16, 09:05:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853207 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6495 Dátum: 13 jún 28, 15:43:25 »

Igazság szerint én egy olyan igazi főgonoszt hiányolok mostanában, mint Hades. Mondjuk vele kapcsolatban se értettem, hogy megtanított vagy 8 Lost Magic-et az alattvalóinak, de ő egyet se használt...
Amaterasu 100 képlet az nem lost?
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6496 Dátum: 13 jún 28, 15:47:13 »

Azokra gondoltam, amelyeket a hét törpének tanított. Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6497 Dátum: 13 jún 28, 16:00:46 »

Na legalább vége lett ennek az agyrémnek ,hál isten.Erre azért a fanoknak bebiggyeszt egy kis NaLut ,hogy látszon Natsunak nagyon bejött az élet...Amúgy tényleg,nem láttam még ilyen shounen animét,mangát ami neverending és így dúl benne a románcsik Hümm-hümm Elméletileg mindig a végére szokták hagyni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 16:01:31 írta dreamfolow » Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6498 Dátum: 13 jún 28, 17:21:20 »

Pff hát inkább el se kezdem szidni ezt az arcot... na mind1... örülök hogy vége, remélem az elkövetkező speciálok és fejezet hármasok elfeledtetik velem ezt az arcot, bár nehéz lesz.
Azt viszont megkérdezném tőletek, ahogy már Natsu the DS is rávilágított, hogy miért tűntek el a sárkányok?? ennek semmi értelme. jövő Lucy idejében kinyílt a kapu, amikor ő börtönben volt, tehát jövő lucy nem tehetett róla, jövő Rogue idejében is kinyílt, bár be is zárták, de ott jövő Rogue sem tehetett róla, tehát függetlenül a két "időmágustól" kb minden idősíkban kinyílt eddig a kapu és átjöttek a sárkányok. Ha elpusztítok valamit a jelenben, akkor az a múltra nincs hatással, csak a jövőre, így addig oké hogy jövő Rogue és Lucy nem tudnak visszajönni vele, de a sárkányok, akik a jelenemhez képest a múltból jöttek miért tűnnek el? Lehet hogy valamit elnéztem, de szerintem, amennyire jól kezdte felvezetni Mashima ezt az időutazásos dolgot, annyira össze lett csapva a vége... legalábbis számomra értelmetlen. Itt már csak a fanservice segíthet  Faceg
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6499 Dátum: 13 jún 28, 17:37:06 »

De ők pont későbbről jöttek. Ha én most elpusztítom a kaput, akkor 7 év múlva nem lesz ergo nem tudnak jönni.  Azt hiszem ez a paradoxon.

Amúgy egyetértek Chakrával, szerintem is ez inkább volt egy kezdet mint egy vég. Mavis megjegyzésével főleg.(Ezt kivételesen értettem ikszdé) Azért itt nem járt annyira Rouge és Sting szája mint a mágiajátékokon. Valami olyasmit mondtak Natsunak, hogy sárkányölő létére nem tudta megölni Acnologiát...
A következő 3 fejezet teljesen filler lesz? Tehát még ép a város meg ilyenek?
De a sarik a múltból jöttek nem? Elvégre is Zirconis halott volt az ő idejükbe már jó rég óta.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6500 Dátum: 13 jún 28, 17:51:36 »

Csalódott vagyok, pedig igen sok mindent ki lehetett volna hozni ebből az arcból.  Szomorú
A sárkányok eltűnésére még én sem találtam jó okot, hisz J. Rouge nélkül is kinyílt volna. Gondolom ezt Mashima nem gondolta át rendesen, vagy egyszerűen csak le akarta zárni ezt az arcot.
Most jövőhéten és azután is 3-3 manga lesz, aminek örülök is meg nem is, mert tuti, hogy fansevice lesz, ami nekem annyira nem hiányzik. Tudom, hogy ez a FT, de ha így folytatódik, akkor lassan csak fansevice lesz, meg valami történet. Mindegy én még azért bizakodok.

Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6501 Dátum: 13 jún 28, 17:58:19 »

Tényleg logikátlan. Addig oké, hogy elpusztítják kaput JRouge nem tud visszajönni ezért eltűnik. Még az is oké, hogy eltűnnek a sárkányok, merthát nem tud visszajönni, ergo nem is nyithatják ki a kaput a sárkányoknak (mert nincs aki rávezeti őket). Viszont akkor minden pusztulásnak el kellett volna törlődnie, és egy teljesen új idősíknak létrejönnie, amiben pl éppen minden FT-s ünnepli, hogy nyertek vagy valami ilyesmi. Na de biztos fel van építve valamilyen story ami csak így tud rá épülni, és hát ez egy "mese", nem muszáj hogy logikus legyen.
Az archoz annyit, hogy nekem ezek a harci tornák nagyon sok animéban a kedvenceim voltak ( Yu-Yu Hakuso, DB, Naruto-ban a chunin vizsga ) és itt is jó volt, amíg a sárkányos story el nem kezdődött.
Kérdések: Most akkor Acnologia jönni fog-e? Froch meghal/Rouge megvadul effektussal mi lesz? Mi a jó ég volt a végén ez Nevet?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6502 Dátum: 13 jún 28, 18:02:45 »

Anélkül is átjöttek volna, hisz 7 éven át arra gyűjtötték, hogy visszamenjenek Zeref idejébe ergo a sarik J. Rouge nélkül is simán átjöttek volna.
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6503 Dátum: 13 jún 28, 19:03:26 »

Várjunk csak. Ha ugye nem jött vissza (mivel a kapu elpusztult ) Rogue,  és a sárkányok se jöttek ide akik ledobták a kis sárkány ivadékokat, akkor Grayt nem kellett megmenteni és Urtear nem pörgette vissza az időt, tehát él?
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6504 Dátum: 13 jún 28, 19:09:07 »

Ez akkor derülne ki, ha a romok is eltűnnének, de az még nem történt meg, szóval lehet hogy halott maradt.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6505 Dátum: 13 jún 28, 20:06:59 »

Urtear nem Gray miatt forgatta vissza az időt. Nem tudta, hogy meghalt. De igaz lehet az elmélet, mert ha nem jönnek a sárkányok Urtear akkor sem forgatta volna vissza az időt.

Amúgy ez így nagyon bonyolult lett. Elpusztítják a kaput->Lucy nem jön vissza->nem találják meg a naplóját->nem jut eszükbe a kapu elpusztítása.
Ez így nem lett teljesen jó befejezés, annyi paradoxon van itt, hogy mindjárt elpusztul a világ xd.
De nem lehet, hogy ez akkora paradoxon volt, hogy ahol az "Aranyló síkságon" voltak az egy párhuzamos világ, mert az "eredeti" elpusztult?

oky:Natsu és jRouge beszélgetése közben választ kapsz a kérdéseidre (Na jó az Acnologiára nem, de valószínű, hogy nem jön).
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6506 Dátum: 13 jún 28, 20:14:06 »

Amúgy ez így nagyon bonyolult lett. Elpusztítják a kaput->Lucy nem jön vissza->nem találják meg a naplóját->nem jut eszükbe a kapu elpusztítása.
Natsu mindenképp bezúzta volna a kaput Lucy elméletétől független. Ha nem is jön rá a megoldásra Lucy, akkor se változott volna semmi. Szóval gyakorlatilag az egész Naplós szál teljesen felesleges volt. Lucy akkor is magyarázhatott volna, miközben eltűnnek a sárkányok, így még eszesnek is tűnt volna, mintsem az egészet a naplóból olvasta ki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6507 Dátum: 13 jún 28, 20:17:40 »

Szerintem nem volt rossz ez a fejezet. Nevet

Örülök, hogy vége van és szerintem is ez csak egy felvezető volt az igazi nagy durranáshoz. (Megint egy One Piece hasonlattal élnék. Meg lett mondva, hogy a Marinefordi háború ahhoz a háborúhoz képest ami el fog jönni csak egy kis játék volt.) Nevet
Erre pedig nem is olyan nehéz következtetni a sárkányölők és Mavis szavai alapján. Úgy tűnik a jelenlegi sárkányölők egy kissé túl voltak becsülve.

Az időutazós dologhoz nem tudok sokat hozzáfűzni, mert már így is sok elmélet született. De amiben tuti biztosak lehetünk, hogy Mashima nem egy idősíkban gondolkozik. Kicsit nehéz elmagyarázni, de nekem olyan mintha párhuzamos világok léteznének. Így akik idő utaztak nem csak az időben ugrottak, hanem másik "térbe/világba" kerültek, ami ugyan úgy néz ki mint a sajátjuk csak máshogy folynak az események. Tehát ha logikusak akarunk lenni akkor pl Urtear halott maradt. Mert hiába tűntek el a sárkányok, ha megnézitek az idő folyása megy tovább és nem pörgött vissza. Ami azt jelenti, hogy Urtear halála megtörtént ebben az idősíkban és ez így is marad.

Mellesleg nekem tetszett a NaLu momentum. Sőőőt ha a sok fórumozó társamnak igaza lesz (és én is ezen a véleményen vagyok) akkor az elkövetkezendő fejezetek is tele lesznek fanservicel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 20:19:00 írta hagabi » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6508 Dátum: 13 jún 28, 20:50:02 »

NaLu: Nem tudom a fórumozók mennyire ismerik a shounen mangákat/animéket, de én nem sok neverending sorozatról tudok, amiben lenne szerelmi kapcsolat a végső ending-en kívül Szomorú Talán a Dragon Ball egyedül a kivétel

Nos én tisztában vagyok vele, hogy ez nem megszokott dolog, ez tény. Viszont már elő volt ez készítve a szigeten amikor Gildartz és Natsu beszélgettek. Ebben az arc-ban is voltak utalások. Most megnéztem a magyar fordítást is és láttam, hogy amikor Lucy átöleli Natsu-t az máshogy lett fordítva, az okát nem tudom, de az angol fordítás számomra egyértelműen szerelemre utal, teljesen mást jelent a két fordítás. Arról nem is beszélve, hogy Lucy a naplón keresztül megérezte J  Lucy érzéseit aki már akkor lehet jobban tisztában volt az érzéseivel kapcsolatban, főleg a veszteségek miatt is. Ez pont olyan manga ahol a szerelmi szálak simán elfogadhatóak és kivitelezhetőek probléma nélkül. Van akiknek már gyerekük is van, meg más szerelmi szálak is vannak, nem valószínű, hogy majd a 2 főszereplő marad ki, akik sülve-főve együtt vannak.
Az ajándékot is úgy érzem, hogy Natsu kapja Lucy-től.  Szerintem pont eezért kapunk 2 hét alatt  részt mert egy ilyet elég gyorsan össze tudnak rakni, túl komolyat nem kell produkálni, lesz pár oldal ami az érzelmi töltet miatt komolyabb lesz picit, a story már régóta adott azon sem kell sokat variálni, kiszínezik mert érzelemmel teli lesz és örülhetnek a fangirl-ök meg mások. Mondjuk én is csípem az ilyet, igaz már idősebb vagyok de olyan kis érzékeny a lelkem xD

Persze, ha nem lesz igazam akkor így jártam, de szerintem igazam lesz.
Naplózva

Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6509 Dátum: 13 jún 28, 20:52:59 »

De amúgy elpusztítják a kaput-> mindenki visszakerül a saját idejébe->az egész olyan mintha nem történt volna meg-> az arc második felel meg se történt és/vagy senki se fog emlékezni rá
Másik: JRouge elmondja még mielőtt visszatérne a saját idejébe, hogy Frosch meg fog halni, megkéri natsut hogy szóljon Roguenak, hogy védje meg őt 1 évig, szóval ha az elméletem helyes, akkor Natsu nem fog erre emlékezni,mert Rogue eltűnt és olyan mintha ott se lett volna az idő paradoxon miatt. (Áh ettől lezsibbad az agyam... )
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!