24 jún 15, 04:00:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1848997 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6195 Dátum: 13 jún 08, 13:03:25 »

Egy klón nem hiszem, hogy He...?-zne, meg ennyire meglenne lepődve. De hát akinek ez nem felfogható.. Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #6196 Dátum: 13 jún 08, 13:13:16 »

Tudjátok, így miközben olvastam a hsz-kat, eszembe ötlött egy pár igen furcsa ötlet is:
Miután Natsu meghallotta azt, h Graaaaaaaaayyy... kiáltást? üvöltést.
1.Natsu oda repül Atlas Flame hátán Grayhez és átadja az erejét Gray sebei begyogyulnak és Natsu átveszi azokat... Natsunak kampec..
2.Natsu nem veszi át a sebeket és Natsun megjelenik a DF és sárkánnyá változik.
3.Natsun megjelenij a DF, de nem válik sárkánnyá és bedühödik.
4.Natsu ereje miatt megremeg a föld és Achnológia megjelenik...

Nos hát eddig ennyi jutott eszembe, de a sensei kitett magáért. Kicsit meglepődtem, kicsit... nem sírtam meg semmi ilyesmi csak a szívem egy pillanatra kihagyott pár ütemet, miközben láttam Juvia arcát és Gray heh? szócskáját, és az a fejbelövés megdöbbentett.
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #6197 Dátum: 13 jún 08, 13:14:01 »

OFF: Nézzetek Obitóra. Ő még vígan mondja a szövegét. Nevet
ON:

Nem tudok mit írni nagyon, már előttem elmondtak mindent. Akik szerettek volna egy halált azok örülhetnek (és ajánlom nekik a Shingeki ne Kyogin-t).Ez egy shounen manga ahol egy főszereplő sosem hal meg, ez az egy íratlan szabály mindegyikben közös, legalábbis én még csak ilyent láttam (a Dragon Ball más téma Nevet). Szóval valahogy ki lesz küszöbölve Gray halála (a feltételek adottak), ha nem akkor vastaps Mashimának (lehet hatott rá a HxH legújabb íve).
Egy olyan mangában ahol a fő erény a barátság, ennél nagyobb pover up okot nem is lehet találni. A DF aktiválása szinte teljesen biztos már. Ez igazából animében fog nagyon ütni, már kíváncsi vagyok milyen alapzenét raknak be közben.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6198 Dátum: 13 jún 08, 14:17:14 »

Azt honnan veszitek egyáltalán, hogy Natsu meghallotta Juvia sikítását?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6199 Dátum: 13 jún 08, 15:31:32 »

Gray áldozata meglepett. Pedig tényleg szép lett volna ha előbb érzelmeket vall, aztán jön az önfeláldozás.
eddig erről a sugárvetős-szörnyikés módszerről szó se volt. De ha igaz, akkor érthető volt, hogy Erza is beadta a kulcsot (majdnem).
Mindenesetre a következő rész az Életről szól. Talán vége az arc-nak? Lehetne egy sárkány -szétpriccelés, aztán abból egy összcéhes/sárkányölös világjárás. És mondjuk edzéssel meg küzdelemmel erősödnének ! (Milyen lenne már! érdekes a többi kontinens...
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6200 Dátum: 13 jún 08, 15:39:52 »

Sabaku: Juvia sikítását szerintem a föld másik végén is meghallották. Nevet

Ez a headshot pedig aztán feltette az i-re a pontot, remélem csóri Gray nem hal meg, bár szitává lőtték szóval nagy a valószínűsége, de talán jön majd valaki aki megmenti, mondjuk Urtear. Gondolkozik Juvia pedig most vagy teljesen összetörik lelkileg vagy kinyír mindenkit. Boxoló
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6201 Dátum: 13 jún 08, 15:48:19 »

Juvia most nagyon meg fog vadulni szerintem.  Bár én személy szerint szeretem azt az oldalát.

Egyébként Mashima jövő hétre is meglepetést ígér. Kíváncsi vagyok mi lesz az  Gondolkozik


Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6202 Dátum: 13 jún 08, 15:55:30 »

Szerintem aki Juvia karakterét szereti az a vadabbik oldalát is, személy szerint én is. Nevet Mondjuk szerintem a következő fejezetben még csak siránkozni fog, hogy "Ne hagyj el kérlek... nélküled nem akarok élni stb.." Aztán bevadul és kicsinálja az összes sárkányt ikszdé
Ahogy olvastam pár ember szerint az lesz a nagy meglepetés hogy Gray életben marad, bár szerintem azon többen meglepődnének ha meghalna. Mondjuk isten ments hogy ez megtörténjen. bow
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6203 Dátum: 13 jún 08, 16:01:18 »

Szeretem Gray karakterét , a hideg is kirázott amikor olvastam a hetit.
De most komolyan ha ezt valahogy túléli akkor morogni fogok.
Hogy lehet hogy a mangákba mindig van valami ősi elfeledett technika,mágia amivel tökre helyre lehet hozni mindent?
Remélem tényleg meglepődök ahogy Mashima is ígéri.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6204 Dátum: 13 jún 08, 16:12:07 »

Én attól lepődnék meg, ha halott maradna  Punker  Faceg
Maga a fejezet viszont tetszett Mosolyog ritka pillanatok egyike. Úgy lehetséges , hogy ha egy fontos karakter meghal akkor az nagy izgalmat vált ki az olvasókból. Minnél fontosabb annál nagyobbat. de vissza is kell majd hozni az életbe. na így lehetséges xD
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6205 Dátum: 13 jún 08, 17:46:05 »

Sabaku: Juvia sikítását szerintem a föld másik végén is meghallották. Nevet

Jelenleg az egész városban sárkányok meg emberek üvöltenek, egész épületek roskadnak össze és a mágusok varázslati sem hiszem hogy nélkülöznék a hangeffektet. Natsunak nincs olyan hallása mint Cobrának.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6206 Dátum: 13 jún 08, 18:50:44 »

Erzás arc óta nem vártam ennyire egy részt sem.Nevet
Persze,minden lehetséges,de azon meglepődnék hogy ha Gray meghalna...Eddig kik haltak meg? (Lisanna kamuból,Erza ,de ő csak félig xD,aztán még talán Hades? Ja meg JLucy,+ Lucy apuja)Szal kevés a valószínűsége,főleg egy ilyen fontos karakter...
Naplózva

herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #6207 Dátum: 13 jún 08, 18:55:19 »

Kíváncsi vagyok hogy lesz feltámasztva.Mondjuk remélem erre nem fog sor kerülni,nem bírom az ilyen meghalt de feltámaszották/vissztekerték az időt dolgokat Mosolyog
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6208 Dátum: 13 jún 08, 19:02:02 »

 @Sternritter Persze, meg majd a kristálygömbökkel újraélesztik Gray-t   Hümm-hümm
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6209 Dátum: 13 jún 08, 19:22:34 »

Eddig kik haltak meg? (Lisanna kamuból,Erza ,de ő csak félig xD,aztán még talán Hades? Ja meg JLucy,+ Lucy apuja)
+ Shimon, Karen, Rob apó, Ur, Zancrow, Zero(?), Zoldeo, Jiemma(?) Sting és Rouge sárkányai, a Cait Shelter céhmestere. Azt hiszem, nem hagytam ki senkit. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!