24 jún 16, 09:08:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853216 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6120 Dátum: 13 jún 07, 13:01:09 »

Furcsán fog hangzani, de Gray benne volt a pakliban. A Tenrou szigeten le lett zárva az Uros szála Ultearral, onnantól kezdve már csak a szerelmi háromszögben kapott komolyabb szerepet. Ha a főszereplők közül kellett volna valakit kiiktatni, akkor én is Gray mellett döntöttem volna, sajnos vagy nem sajnos. Megsiratni nem sirattam meg, de a döbbenet az arcomon egyenértékű azzal, amit a Vörös Nász közben éreztem. Ohh My God Még egy ok, amiért cenzúrázatlanul kellene folytatni az animét. Egy esetleges Ultear-féle, Chiyo-nagyi feltámasztó technikát remélem nem játszanak el.

Juvia meg remélem most elgondolkodik, hogy mikor is kell komolytalankodni. Nyilván nem akkor, amikor ellenséges szörnyek lőnek rád megállás nélkül. Idióta. Noexpression Egyébként mágiával támadnak a szörnyek, szóval Juvia vízteste megérezte volna a találatokat.

Stingen kivitelesen jót mosolyogtam. Tényleg kezd Natsuizálódni ikszdé

Látom rengetegen megszemlélik a történteket.  Ördögi



« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 13:12:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6121 Dátum: 13 jún 07, 13:01:41 »

Atyaisten na ez nem volt semmi fejezet ! Trónok harca vörös esküvője után még egy bazi nagy sokk! Szegény Gray,pedig őt nagyon bírtam ! Ó és adja az ég hogy  kap az anime majd egy + 16os korhatárt mert bele se merek gondolni hogy elronthatják cenzúrákkal ezt a jelenetet  >.<#  Bár én is arra tippelnék hogy úgyis visszahozzák valahogy,hisz mégiscsak főszereplő és gondolom ez csak egy olyan harc végéig kitartó dráma lesz a harc végéig. Nemhinném hogy ne lenne Pont egy gyógyító mágus valahol, én mondjuk arra tippelnék hogy ha Urtear nem is de szerintem Mavis majd visszajön és feltámasztja vagy netán a tanács egyik tagja ha persze ők is szíveskednek megjelenni,na de tényleg ők ilyenkor hol vannak ? Nevet
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6122 Dátum: 13 jún 07, 13:11:42 »

Várják , hogy a Fairy Tail és társai megoldják ahogy az az egész történetben volt.
Talán Ultear képes használni az élete árán az időmágiát  élőlényen , de ha tippelnem kéne hogy ki hozza vissza akkor Wendy vagy Mavis.
Bár ha visszahoznák akkor lyukas testben éli tovább mindennapjait.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 13:13:08 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6123 Dátum: 13 jún 07, 13:14:06 »

Most kicsit átgondolva, nem hiszem, hogy meghalt Gray, vagy halott maradna.
1. Nem láttuk még tőle a második eredetet.
2. Könnyen meglehet, hogy Mashima csak trollkodott és Gray egy jégklónt használt. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/077/7
3. A jéghasználókat híresen nehéz megölni.^^ http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/355/18
Azért mert elfogynak a szereplő szálai még nem kellene megölni, hanem úgy szálakat teremteni neki. Kicsit hiányozna, ha meghalna de annyi szereplő van, aki átveheti a helyét pl Gazille. Gazille amúgy is csak azért nem főszereplő mert nem Natsu csapatában van.

Szinte hallom, ahogy a GrayXJuvia fanok felsikoltanak. Nevet Most ez alapján nem hiszem, hogy valaha is látnák összejönni egy párt. Hiszen az ő párosuk is nagyon népszerű, a top3-ban benne van a fanok körében. Mégis érvágást hajtott végre Mashima.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6124 Dátum: 13 jún 07, 13:15:31 »

Hét nemtudom,szerintem Wendynek még nincs meg az ereje az ilyesmihez.
Szerintem is Ultrear fog használni valami tiltott ősi mágiát,és az élete árán akár de visszahozza Grayt.
Kiváncsi leszek Natsu reakcójára meg a többi Fairy Tail-es arcára mikor megtudják,hogy mi történt Gray-el.
Natsu szerintem tuti szétver majd mindent ha megtudja.
Ám ilyenkor hol van a tanács,meg az a 4 Ishváli vagy kik? jöhetnének már,hamár überkirályoknak lettek beállitva
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 13:22:33 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6125 Dátum: 13 jún 07, 13:17:14 »

Őszinte leszek, Gray halála nem sokkolt annyira le, most ő kapta a "szükséges rosszt", amivel upgrade-elni fogja a többieket. Ha megnézitek, szinte minden mangában megvan mikor ki kapja. Valakinek mindig hullnia kell a jók közül, hogy a társai megkapják azt, ami a fordításhoz kell. Meg őszinte leszek, egy Alzac vagy Viska, vagy Greedus halála senkit nem rázott volna meg, valakinek itt a NAGY csapatból kellett vesznie, a kisebbik rossz meg most Gray volt. De 100%-ig biztos vagyok benne, hogy meg fog menekülni, így vagy úgy, de a fairy tail még nem vesztett embert sosem, és nem is fog, értelmét vesztené az egész manga, ha csak így eldobnának egy FŐ karaktert.
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6126 Dátum: 13 jún 07, 13:17:45 »

Most kicsit átgondolva, nem hiszem, hogy meghalt Gray, vagy halott maradna.
1. Nem láttuk még tőle a második eredetet.
2. Könnyen meglehet, hogy Mashima csak trollkodott és Gray egy jégklónt használt. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/077/7
3. A jéghasználókat híresen nehéz megölni.^^ http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/355/18
Azért mert elfogynak a szereplő szálai még nem kellene megölni, hanem úgy szálakat teremteni neki. Kicsit hiányozna, ha meghalna de annyi szereplő van, aki átveheti a helyét pl Gazille. Gazille amúgy is csak azért nem főszereplő mert nem Natsu csapatában van.

Szinte hallom, ahogy a GrayXJuvia fanok felsikoltanak. Nevet Most ez alapján nem hiszem, hogy valaha is látnák összejönni egy párt. Hiszen az ő párosuk is nagyon népszerű, a top3-ban benne van a fanok körében. Mégis érvágást hajtott végre Mashima.
Nem hinném, hogy jégklón volt. Olvastam ezt egy angol oldalon, de kizárt.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/22
Nem hiába van ott az a "Heh...?"
Valamint már írtam, hogy a sensei mit írt Twitterre. Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6127 Dátum: 13 jún 07, 13:23:36 »

Tudtok nekem mondani hasonló halált más mangákból? Bármint hasonló jelentőségű karakter halála.
Bocs az OFF-ért.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6128 Dátum: 13 jún 07, 13:25:07 »

Tudtok nekem mondani hasonló halált más mangákból? Bármint hasonló jelentőségű karakter halála.
Bocs az OFF-ért.
Tényleges halált, amivel a karakter eltűnt, vagy ahol később visszatért, csak egy ideig volt halott?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #6129 Dátum: 13 jún 07, 13:25:18 »

Egyetértek Ronyszkusszal, sokkolt Gray halála de valsz Ultear szépen visszahozza, a közös száluknak vége de akk is Ul anyja volt Gray tanára szal ha megakar halni akk itt a lehetöség h vmi jót tegyen elötte. Mashima pont azért tehette meg ezt a lépést h befogja azok száját akik a halálozások után nyavalyogtak. De téll föszereplöt nem fog kiírni, szal vhogy úgyis visszahozzák
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6130 Dátum: 13 jún 07, 13:33:10 »

A következő fejezet egy Fairy Tail X Bleach crossover lesz. Orihime visszahozza Grayt, és Ichigo besegít Natsunak és levág egy sárkányt. Nevet

Dean, valamiért úgy emlékeztem, hogy csak egy fejezetről volt szó. Ha megnézed a Bleach-es linket a következő oldalon Toshiro is mondja, hogy "Mi... a...?!" Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6131 Dátum: 13 jún 07, 13:34:27 »

Most speciel nagyon messzire nem kell menni, itt van a Hoshi no Samidare manga amit lassan befejeznek a srácok. A kutya lovag, aki az alapokat tanította meg a főhősnek. Az öreg bölcset nem ismertük meg annyira, de ő is meghalt. Vagy az egér lovag, ő speciel élesben áldozta fel magát, a szerelméért. Ez csak 1 manga volt.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6132 Dátum: 13 jún 07, 13:39:00 »

Tudtok nekem mondani hasonló halált más mangákból? Bármint hasonló jelentőségű karakter halála.
Bocs az OFF-ért.
Nézz bele a Beelzebub mostani fejezetébe (207.fejezet), és meglátod Mosolyog

Egyébként most akkor végleg annyi lesz Gray-nek, vagy majd Wendy intézkedik? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6133 Dátum: 13 jún 07, 13:40:46 »

Nem volt rossz ez a fejezet. Meglepő és hirtelen volt Gray halála. Nekem tetszett, hogy nem vezette fel fejezeteken át. számomra valamiért nem a fejbelövés volt a legmegrázóbb, hanem  Gray arca a  heh-vel és Juviáé (a fejlövés nélkül is meghalt volna). Ez biztos jó lesz animében, ha egyszer eljutnak idáig.
Mondjuk, ha Lisannát nem hagyta meg halottnak Mashima, akkor Gray is vissza fog térni. Ebben 99%-ig biztos vagyok. The time of life cím sokat sejtett a következő hétre. Szerintem Urtear visszahozza valahogy.
És most azok is örülhetnek, aki halálra vágytak a Fairy tailben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 13:43:34 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #6134 Dátum: 13 jún 07, 13:52:41 »

Okééé.....
MI a francért kell kis híján  MINDEN mangában,megölni a főszereplő egyik legjobb barátját.
Ace,furoichi most meg gray.

Magában a fejezet jó volt,bár az egyetlen fejlemények a mermaid heel jellal likvidálása iránt vágyának eloszlatása,gray halála és ultear bűn megbánása volt.
Kíváncsian várom Natsu,Ultear és lyon reakcióját gray halálára (bár ha végleges akkor natsu kb a csata vége elött öt perccel tudja majd meg.),valamint az el fairy tail-esedett szellemű ikersárkányok munkáját.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!