24 jún 16, 05:02:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852573 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5745 Dátum: 13 ápr 21, 11:46:55 »

Kérdések:
-Hova tűnt Mavis?
-Hol depizik Zeref?

Utoljára, akkor láttuk Mavis-t mikor mondta Macaonak, hogy a számításai mindig pontosak a 323-as fejezet elején. De még az előző fejezetben volt valami vele kapcsolatban, mait nem tudok hova tenni. Itt miért komolyodik annyira meg? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/322/29 Talán ezzel kapcsolatos a hirtelen eltűnése. Gondolkozik
Zeref meg remélem, hogy nem fog szerepet kapni ebben az Arc-ban. A tudását már korábban is használták, mégsem tűnt föl.

Lehet Mavis a főgonosz. És valahol a Ivan-nak is igaza lehet.
Hades is kerete az egyetlen mágiát, miközben ott volt mindvégig a pincében.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5746 Dátum: 13 ápr 21, 15:20:10 »

Nem lehet, hogy azért nincs itt Mavis, mert mágiával jött és a kapu közelében nem tudja fenntartani?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #5747 Dátum: 13 ápr 21, 15:37:17 »

A Lumen Histoire-nak nincs jelenlegi tudásunk alapján nincs köze az Egyetlen mágiához . Különben Hades tudott a "Fairy tail fényéről" .
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 21, 15:38:10 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5748 Dátum: 13 ápr 22, 04:08:37 »

Egyébként, lehet kimaradt nálam, de van magyarázat mavis szellem létére?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5749 Dátum: 13 ápr 22, 17:33:08 »

Én úgy tudom, nincs, csak annyit mondott, hogy szurkolni jött  Nevet De én kinézem belőle, hogy a legnagyobb csatában beállít egy bazukával, és édesen nevetve szétlövi az ellent  Ördögi

Szerintem Igneel-ék nem fognak jönni, mert akkor - úgy gondolom - a jövőben is jöttek volna, és akkor nem  hagyták volna meghalni a gyerekeiket, és elvileg nemcsak Natsu, de Wendy és Gazille is elestek... Vagy ha jöttek is, vagy elkéstek, és akkor most sem érnek ide egyhamar Gondolkozik Esetleg ők is meghaltak a jövőben... remélhetőleg mielőtt Natsu szétkeni J-Rogue-t a földön, még engedi, hogy mesélgessen egy kicsit a jövőről  Nevet

Az is eszembe jutott, hogy talán valamelyik sárkányölő is megtanulja valahogy a sárkányirányítást, és úgy küldik vissza a gyíkocskákat a múltba  Király
Naplózva
LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5750 Dátum: 13 ápr 22, 20:00:16 »

Amúgy most hogy visszaolvastam pár fejezetet végre leesett hogy a jelen Rouge azért nem emlékszik a Gazille-el való harcának végére mert a jövő Rouge adta kölcsön " egy részét" az erejének... ez mindenkinek világos volt és csak nekem koppant???
Naplózva
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #5751 Dátum: 13 ápr 22, 21:27:19 »

Az még nem bizonyos, hog jövő Rogue adta át neki az erejét, de akkor mért akarta volna megakadájozni gazille-t a nyerésben.

A következő rész címéből, én arra tippelnék,hogy a hét emberölő sárkány fog valamit magukról mesélni. Én talán azért nem tartanám valószínűnek azt, hogy Cobra a méregsárkányölő visszajön, mert akkor se lenne nagy erőlelépés......Szerintem Laxus,Natsu,Gazille,Sting+Rogue képesek csak legyőzni a sárkányokat. És az én elképzelésem szerint jönnek majd Igneelék.... Emiatt gondolnám: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/18
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5752 Dátum: 13 ápr 23, 14:54:40 »

Amúgy most hogy visszaolvastam pár fejezetet végre leesett hogy a jelen Rouge azért nem emlékszik a Gazille-el való harcának végére mert a jövő Rouge adta kölcsön " egy részét" az erejének... ez mindenkinek világos volt és csak nekem koppant???
Nem J-Rogue adta neki az erőt. Annak ami megszállta az volt a célja hogy megölje Gazillet,de ha így történt volna akkor nem válik valóra J-Rogue jövendölése amit a hercegnőnek mondott és az nem nyitja ki a kaput és akkor nem lenne most J-Roguenak sárkánya amivel kipusztíthatja az emberiséget. Ehh,lehet hülyén fogalmaztam,de az az árnyék az nem J-Roguetől van. Amúgy az már ki volt tárgyalva hogy Rogueből lesz Acnologia?
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5753 Dátum: 13 ápr 23, 16:18:18 »

Voltak már tippek, de senki sem biztos semmiben  Nevet Szerintem nem ő lesz az, de amilyen fordulatok előállhatnak ezen a vonalon, bármi megtörténhet  Pojén
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5754 Dátum: 13 ápr 23, 16:40:29 »

Az istenölők nem tudják megsebezni a sárkányokat? Mert ugye Zancrowtol láttuk mire képes egy istenölő, és ugye azok egy kicsikét erősebbek a DS-eknél.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5755 Dátum: 13 ápr 23, 17:35:15 »

Lehet, hogy képesek megsebezni az istenölők a sárkányokat, csak az a baj, hogy csak két istenölőt ismerünk. Ebből az egyik meghalt, a másik meg egy szinten van Wendyvel.
Nekem az istenölőkről az jutott az eszembe, hogy akkor istenek is léteznek a FT-ben. Hiszen, ha van sárkány és sárkányölő, akkor az istenölők mellé isteneknek is kellenek.

Ha esetleg Cobra visszatérne, akkor abban a formában látnánk viszont, mint az órás fillerben ?
Azért azt megnézném, hogy Laharl kinyitja a celláját és mondja neki:
- Cobra, amnesztiát kapsz, ha segítesz megölni pár ezer sárkányt.
- Köszi de inkább itt maradnék.  Nevet

Azért a Tanácsból kinézem azt, hogyha meghallják, hogy  Zeref könyvét használták, hogy megépítsenek egy időkaput, amiből a sárkányok jönnek elő, akkor simán elpusztítanak mindent az Etherionnal. Natsuék egy kínkeserves csata után legyőzik a 7 sárkányt és J-Rouge-t és már örülnének, mikor meglátják a fényt az égben. >.<#
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5756 Dátum: 13 ápr 23, 17:49:45 »

Lehet, hogy képesek megsebezni az istenölők a sárkányokat, csak az a baj, hogy csak két istenölőt ismerünk. Ebből az egyik meghalt, a másik meg egy szinten van Wendyvel.
Ott van még Orga is. Az istenölő mágia feljebbvaló mint a sárkányölő,lévén hogy nem tudják a DS-ek megenni a GS-ek támadásait de a GS meg tudja enni a DS támadását. De azt én se vágom hogy mit érnek majd a sárkányok ellen. Amúgy meg hogy nézne már ki az ha legyőznék a sárkányokat? Az egy dolog hogy egész Fiore le lenne rombolva mire legyőznék őket,de aztán hova lennék a sárkányok tetemeit?  Nem hinném hogy nagy vérengzés lenne,inkább az lesz hogy elmúlik a Napfogyatkozás,vhogy megint kinyitják a kaput és hazazavarják őket a saját idejükbe. És talán J-Rogue is velük megy és ott kinyírja a sárkányokat,és Acnologia lesz belőle.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 23, 17:55:23 írta norbesz » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5757 Dátum: 13 ápr 23, 18:31:22 »

Szerintem ez az istenölő elnevezés nem azért van, mert léteznek istenek. Inkább arra gondolok, hogy ezek elveszett mágiák. Mivel elvileg erősebb a sárkányölő mágiánál (ami eddig nem bizonyított) valami erősebb lénytől kell származnia mint a sárkányok. És mi lehet erősebb mint a sárkányok? Úgy van, az istenek. Én az eddigi istenölőkben csalódtam.

Én kizártnak tartom, hogy j-Rouge lenne Acnologia. Mert, ha Ő Acnologia akkor a mostani Rouge- nek is annak kellene lennie. Mert mint tudjuk a sárkánykirály 400 éve "született meg". Arra viszont van esély, hogy j-Rouge a jövőben sok sárkányt megölt és képes sárkánnyá változni, akárcsak Acnologia. De szerintem ez sem túl valószínű.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5758 Dátum: 13 ápr 23, 19:30:52 »

J-Rouge szerintem lehet Acnologia. Eléggé hasonlít is szerintem, mármint a színekben és jelekben. Meg akár a célja az is lehet, hogy visszamegy 400 évvel a múltba és ő öli meg a sárkányokat, miután nem sikerül a mostani támadás. Megöli a sárkányokat és átváltozik.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #5759 Dátum: 13 ápr 23, 20:49:28 »

Annyi időugrás van mostanában , hogy simán elképzelhető hogy Future Rogue lesz később Acnologia . Bár ezt nem a jelenre értem , hanem visszajut valahogy 400 évvel ezelőttre , és elkezdi a történetet , amit a Trollsárkányunk mesélt .

Mivel shounent nézek nem az a kérdés , hogy megállítják-e a sárkányokat , hanem az , hogy mivel . Nem lepődnék meg ha a harc végére lenne egy fehér-árnyék-villám-tűz állapota Natsunak .  smirksweat ikszdé
A jövőt meg amit Future Levy mutatott azt meg meglehet valahogy változtatni , hogy ne jöjjön létre .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!