24 jún 16, 04:30:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852501 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5400 Dátum: 13 márc 18, 19:59:39 »

én is ezektől félek... a logikai bukfencektől
a felvezetése ennek az új sztorinak eddig szép és jó, de már most sántít elég sok dolog, MÁR MOST! ha a one pieceről lenne szó, azt mondanám, hogy oda se figyelek, mert az író úgyis előrre tudja mit csinál már, sőt azt is tudja mi lesz 500 rész múlva a sztori...
de azért eddigi  tapasztalataim alapján az ft írója nem nagyon tervezi meg előrre a sztorit, ezért is lesz némelyik összecsapott pl: az előző.
remélem most kellemesen csalódok az íróban, habár az ezelőtti csorbát nem lesz egyszerű kiköszörülnie és visszanyernie a bizalmát a sok ft rajongónak...
én sosem voltam ft rajongó, mert nálam nem üti meg azt a szintet, de élvezem a sztorit és nem akarok olyan történeteket mint az előző...
csak annyit várok az írótól, hogy kb olyan kaliberű sztorit kapjunk mint az oracion seis arc vagy egy laxus arc (ami talán a 2 legjobb arc az ft-ben), de najó megelégszem egy kicsit szerényebb sztorivonallal is, csak azért ne adjon ennyire le, mint az iméntiben!
amúgy meg ahogy eddig kezdődött a sztori az jó, csak tudja megmagyarázni a történéseket... elég sok a kérdőjel és szeretnék normális és nem ilyen nakamásos ömlengésekkel teli magyarázatot
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5401 Dátum: 13 márc 18, 20:46:05 »

Annyira szerintem nem volt összecsapott, egyszerűen csak rosszul oldotta meg. Az arc végére nyilván kiszámítható volt a végkimenetel, így az is, hogy Sting megy majd lemészárolni őket, csak aztán valahogy vagy összeverik, vagy ő adja be a kulcsot. Ezt nagyon ötletesen meg lehetett volna oldani, de sajnos elrontotta, és komolytalan lett az egész.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5402 Dátum: 13 márc 18, 20:52:29 »

Az időutazást nem nagyon lehet logikai bukfenc nélkül végigvinni.
Szerintem alapvetően kétféle modell lehet:

1.) Egy idődimenzió:
Felvet némi problémát, hogy itt már akkor meg kéne változzon a jövő, mikor valaki teljesen biztos lesz abban, hogy utazik. Ekkor viszont nem biztos, hogy visszautazna -> visszaváltozna a jövő... Követhetetlen, értelmetlen. Kivéve, ha nem lehet egyáltalán megváltoztatni a jövőt (merész húzás lenne Nevet), ekkor még ilyen nagy szavakat, mint Sors meg Végzet is ide lehet kutyulni.
VAGY (ami a valóság is) nem létezik "teljesen" biztos, "csak" 99,999...% így nem kavar be a folyamatos változás, ez a változat viszont felvet egy-két problémát. Vissza kell-e menni megint a múltba, illetve ha igen, ki ment vissza "először" (legnyilvánvalóbb, undorító ellentmondás lásd: Harry Potter)? Ha nem kell újra visszamenni, csak az utazók sokszorozódnak, viszont (mivel csak egy idődimenzió van) ez a visszautazás pillanatától szintén lehetetlen, mert akkor valaki egyszerre két helyen volt.

2.) Több (végtelen) idődimenzió:
Az időt ne vonalként, hanem legalább síkként, de méginkább végtelen dimenziós térként kezeljük. Minden mozdulatunk, minden döntésünk, minden egyes atom rezgése különbségeket ad. Így minden "pillanatban" végtelen létsík létezik "egyszerre": az egyikben ninják ütik egymást, a másikban varázslók pattognak, a harmadikban esik a hó Magyarországon, a negyedikben nem esik a hó Magyarországon, stb.
Itt tulajdonképpen az "időt", mint jól megszokott fogalmat, kidobhatjuk, mert a teljes modellt nézve értelmezhetetlen, csak a létsíkok negyedik dimenziója a végtelen közül. Ekkor már "időutazásnak" hívni valamit is egyenesen pofátlanság, hiszen pont ugyanolyan, mintha vonatra ülnél, csak nem a jól megszokott irányba utazol a hármon kívüli többi (végtelen sok) dimenzióban.
Itt mikor valaki "visszautazik", csak átlép egy másik létsíkra, amin a végtelen lehetőség közül éppen az jött létre, hogy ő megjelent. A barátainak megmentésére esélye sincs, viszont megmentheti a rájuk hasonlító személyeket (feltéve, hogy nem utazott nagyon "távol" és egyáltalán léteznek ilyenek), meg persze önmagát. Így Lucy a kis önző most magának csinálja a legjobbat, mert belőle kettő is boldog lesz. ikszdé
Személy szerint ezt a verziót preferálom, mert számomra abszolút ellentmondásmentesnek* tűnik, annak ellenére, hogy első ránézésre egy kicsit bonyolult.
(Ha valaki  Technikai KO, öt dimenzióra pofonegyszerű: 1. van egy pont az időben; 2. ebből kiindul végtelen lehetőség (vonal) más pontokba; 3. ezekből is ugyanígy, stb. Ezek a pontok és vonalak "lerajzolhatóak" két dimenzióban. Ez még csak az idő, amihez hozzájön a jó öreg 3D. kacsint)

Bocsánat a kisregényért. Az arcot pedig már nagyon várom. Nevet

*Persze a itt "mentőakciónak" nem az az értelme, ami az elsőben és eredetileg.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 18, 20:57:59 írta dtatar » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5403 Dátum: 13 márc 19, 08:20:51 »

vaniliaspudinglover:

Ahol most tart ez a történetszál, már feltételezhető, hogy maga a Nagy Mágiajátékok "csak" egy felvezető volt az Elsötétülés 1/2 tervhez és a Ryuuousaihoz, a Sárkánykirály Ünnepéhez. Persze értelmetlen nem volt, mert volt benne pár jó jelenet és az eddig megismert pozitív szereplők is visszatértek, megtudjuk, mi lett velük 7 év elteltével. ^^ De ez igazi lényeg szerintem még csak most jön. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5404 Dátum: 13 márc 22, 12:35:55 »

Kint van a manga:P Egész jó lett:)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5405 Dátum: 13 márc 22, 13:16:58 »

És a link, ha valakinek kellene:
- http://www.mangapanda.com/fairy-tail/324
- http://mangastream.com/read/fairy_tail/73939130/1

_______________________


o.O
Ez tényleg váratlan volt. 2 dolgot nem értek:
1.) Wendy miért nem próbálta megmenteni Jövő Lucy-t? "Nem gond", ha nem sikerül, mondván, hogy túl súlyos a seb, de legalább megpróbálhatta volna. Így kicsit furcsa volt, hogy ott egy gyógyító mágiát használó varázsló, de nem tesz semmit...
2.) Mi történhetett Rogue-kal, hogy egy Fairy Tail tag megöléséig fajult?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 22, 14:31:32 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #5406 Dátum: 13 márc 22, 14:46:10 »

A válasz pofonegyszerű: megrémült, ettől földbe gyökerezett a lába. Azért azt is vegyük figyelembe, hogy Wendy még egy gyerek, neki lehetett a legnehezebb feldolgozni amit látott, persze hogy nem tett semmit. (Az érzelmi részét most ne vegyük ide, értelemszerűen akkor Happy és Natsu az, akiket a legjobban megviselte.)
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5407 Dátum: 13 márc 22, 15:13:31 »

Szegény lucy.. de minek kelett meg ölni? ha már úgyis átjöttek a kapun. azaz érzésem hogy ez a rouge kemény dió lesz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5408 Dátum: 13 márc 22, 15:27:55 »

Lehet, most jön rá Natsu, hogyan kell saját magától aktiválni a Dragon Force-t.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Negativchaos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5409 Dátum: 13 márc 22, 15:40:59 »

Lehetséges amit Chakra irt de csak nekem tünt úgy az utolsó épen Natsu mint Rogue amikor akitválta a DF-t a 2v1 csatájuk ban . Gondolkozik
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5410 Dátum: 13 márc 22, 16:49:51 »

a fejezet nem hozta az általam reméltet...sajnos
történnek a dolgok 1000-rel, de miért? és miért most?
nos akkor kifejtem: rogue miért öli meg csak úgy jövő lucyt? egyáltalán rogue mit keres itt? mi értelme van a kaput használni? jön 10000 sárkány, de honnan és miért pont most jönneK?
és jövő lucyt megölték azelőtt, mielőtt értelmet kapott volna a szerepe... így kb csak annyi értelme volt a karakterének, hogy natsunak legyen oka verekedni.
és a lovag meg a királynő is egy nagy kérdőjel, nem is értem mit akarnak...
ideje lenne pár dolgot emondania az írónak, mertez így nagyon zagyva... történnek az események, de nem értem ki miért cselekszik, kinek mi az érdeke...
amúgy meg, ha valaki tudja ezeket, akkor érdekelne, mert most vagy ilyen össze-vissza a sztori vagy én nem értem.
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5411 Dátum: 13 márc 22, 17:11:46 »

Sziasztok! Új vagyok, de elég rég olvasgatom már a hozzászólásokat, és gondoltam, csatlakozom. Mosolyog Szerintem az utolsó fejezet nagyon jó volt, és akik eddig panaszkodtak, hogy a manga már nem tud meglepetést okozni, szerintem most egy kicsit változtathatnak a véleményükön. Egy kissé "bele a dolgok közepébe" hangulata volt, de szerintem nagyon megfogja így ezzel az olvasókat, hiszen ezek után ki ne várná tűkön ülve, hogy miért kellett Lucynek meghalnia?   Szomorú Utólag is el lehet mesélni a dolgokat, de szerintem Jövő-Rogue eléggé kemény érveket hozott fel, hogy miért akarja megölni Lucyt. Magyarul biztos érthetőbb lesz, de nekem eléggé úgy tűnt, hogy minél hamarabb meg akart szabadulni attól, aki becsukva a kaput tett róla, hogy a sárkányok legyenek a világ urai. Mindazok után, amit elmondott, nem hiszem, hogy túlzottan nagy lelki traumába került neki, hogy megöljön egy embert (akit nem is nagyon ismert, max. annyira, hogy látta harcolni) azért, hogy megmentse a világot. 7 év alatt mennyi szenvedés érhette, hogy túlélje azt a háborús helyzetet? Bár nagyon úgy tűnik, hogy elkapkodta a dolgot, és nem Lucyt kellett volna megállítania... Remélem, hamar kiderül, hogy ki és miért csukta be a kaput (én Zerefre tippelnék Ördögi )
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5412 Dátum: 13 márc 22, 18:39:04 »

a fejezet nem hozta az általam reméltet...sajnos
történnek a dolgok 1000-rel, de miért? és miért most?
nos akkor kifejtem: rogue miért öli meg csak úgy jövő lucyt? egyáltalán rogue mit keres itt? mi értelme van a kaput használni? jön 10000 sárkány, de honnan és miért pont most jönneK?
és jövő lucyt megölték azelőtt, mielőtt értelmet kapott volna a szerepe... így kb csak annyi értelme volt a karakterének, hogy natsunak legyen oka verekedni.
és a lovag meg a királynő is egy nagy kérdőjel, nem is értem mit akarnak...
ideje lenne pár dolgot emondania az írónak, mertez így nagyon zagyva... történnek az események, de nem értem ki miért cselekszik, kinek mi az érdeke...
amúgy meg, ha valaki tudja ezeket, akkor érdekelne, mert most vagy ilyen össze-vissza a sztori vagy én nem értem.

Nem értem ezt a sok kérdőjelet. Sok mindent megtudtunk már. Megpróbálom az Elsötétüléssel kapcsolatos dolgokat elmagyarázni érthetően(legalábbis remélem):

Eredetileg úgy nézett ki a felállás, hogy az Elsötétülést arra fogják használni, hogy visszautazzanak a múltba és megöljék Zerefet, amíg még nem halhatatlan. A terv kiagyalója Hisui hercegnő volt, viszont Arcadios eljátszotta a "gonosztevő" szerepét a védelmi miniszter, Datong előtt. Félve az időutazás következményeitől, Datong a Pokol Palotájába vettette Arcadiost.

Az időutazós terv azonban módosult az Elsötétülés 2-re. Ez a fajta Elsötétülés nem más, mint egy legalább Etherion erősségű mágikus ágyú. Az Elsötétülés módosítására azért volt szükség, mert a hercegnő tudomást szerzett egy szörnyű jövőről, amiben 10000 sárkány elpusztítja az országot. Ezt a jövőt, egy rejtélyes férfi mondta a hercegnőnek, aki a jövőből jött. Szóval az Elsötétülés 2 a sárkányok elpusztításához szükséges.

Az Elsötétülés működéséhez szükség van a 12 Arany Zodiákus Kulcsra valamint nagy mennyiségű mágiára. Ezt a mágiát évről-évre szipkázták el a versenyzőktől a Nagy Mágia Játékok leple alatt. Voltaképpen Lucyra és Yukinóra is csak a kulcsok miatt volt szükség.

A Pokol Palotájában heverő Arcadiost a Fairy Tail mentette meg az Éhes Farkasok Rendjétől. A hercegnő, azért vettette a Fairy Tailt is oda, mert tudta, hogy úgy is meg fogják menteni Arcadiost. Mindehhez az is kellett, hogy Lucyt is belekeverjék az egész tervbe és rácsok mögé juttassák. A Lucy mentőcsapat tehát tökéletesen kapóra jött a hercegnőnek.

A Pokol Palotájának végén felfedte magát Jövő Lucy, hőseink előtt. Elmondta ő is a 10000 sárkányos szörnyű jövőt, valamint azt, hogy az Elsötétülést használva jött vissza a múltba. A sárkányok megjelenésekor mindenki rajta kívül meg fog halni a Mercurius Palotában, ezért minden terv nélkül visszautazott a múltba, hogy figyelmeztesse Natsuékat. Akinek még felfedte magát az Jellal. Bízott benne, hogy Jellal elő fog rukkolni egy stratégiával. Jövő Lucy semmit sem tudott az Elsötétülés 2-ről.

A lábadozó Arcadiosnak feltűnt néhány furcsaság Jövő Lucy szavaiban, mint az érkezésének a napja. Először azt hitte, hogy Jövő Lucy hazudik, eltitkol dolgokat Natsuékkal szemben, ám Jövő Lucy könnyei láttán arra jutott, hogy az igazi hazug nem más mint, Hisui hercegnő.

Arcadios eljutván Hisuihoz, kérdőre vonja a hercegnő szavát és hivatkozik a jövőből jött nő könnyeire. Hisui erre sokkolva közli, hogy ő egy férfivel beszélt. Ekkor Jellal is rájött, hogy akit Július 3-án látott az nem jövő Lucy volt. Van még valaki, aki a jövőből jött, de a céljai rejtélyesek. Natsuék előtt ekkor megjelent Jövő Rogue.

A további tartalom a mai (324.) fejezet alapján:

Hivatalosan is ki lett mondva, hogy az Elsötétülés két módon használható: #1: Időutazás  #2: Mágikus Ágyú.
Jövő Rogue egy olyan jövőből jött, ahol a Sárkányok uralkodnak és az emberiség 10% él már csak. (Érdekesség, hogy a Grimoire Heart-féle Végső Mágikus Világban is csak az emberiség 10% élne, a Mágusok) Ez a jövő 7 év múlva esedékes, a Nagy Mágia Játékok jelen idejétől számítva. Jövő Rouge azért jött vissza, hogy megölje a személyt, aki becsukta az Elsötétülés 2 kapuját, rászabadítva ezzel a sárkányokat a világra. Jövő Rogue állítása szerint a kapu becsukásért felelős személy nem más, mint Lucy. Azonnal le is vadászná Lucyt, de Jövő Lucy feláldozza magát a múltbeli énjéért. Ha a múltbeli énje meghal, akkor a jövőbeli sem fog létezni. Jövő Lucy állítása szerint, nem ő csukta be az Elsötétülés kapuját(mármint a múltbeli énjeként). Jövő Rouge nem bízik Lucy szavaiban, mert a sors már előre elrendelte, hogy mi fog történni. Natsu ekkor kijelenti, hogy azt a sorsot el fogja égetni és megvédi Lucy jövőjét. Azt kifelejtettem, hogy Hisuit nem lepné meg, hogy ha lenne még egy harmadik vagy negyedik ember, aki visszajött a jövőből. Tuti biztos vagyok benne, hogy lesz is.  Nevet

A 10000 sárkány megjelenésének okát még nem tudjuk jelenleg. Lehet köze a Sárkánykirály Ünnepéhez és Július 7-hez. Natsuék sárkányai ugyebár X777 Július 7-én tűntek el. Most X791 Július 7-e lenne.
....
Hogy Wendy miért nem próbálta meggyógyítani Jövő Lucyt?
Mágiahiányra gyanakszom. Az előző fejezetben már Cosmos növénykéi is el tudták kapni. Cosmos ellen használta a Légfúrót és a katonák ellen is sok mágiát bevetett.

Natsu magától fogja aktiválni a Dragon Force-t?
Az ötlet jó, viszont most az egyszer más is kaphatna rivaldafényt. Nem bántam volna, ha az utolsó oldalon Lucy lett volna idegállapotban... Neki is kijárna már a ragyogás az arcban.  Pontosan


A 325. fejezet címe: Egység
Nekem egyből az ugrott be, hogy a Sting-Rogue fúzió lehet nem is teória lesz. Egységben a Fehér és az Árnyék Srákány ereje Jövő Rougeban?



« Utoljára szerkesztve: 13 márc 22, 20:28:41 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5413 Dátum: 13 márc 22, 19:52:23 »

Nocsak ... egészen jó fejezetet kaptunk Nevet

Mondjuk, ami megint nem tetszett ---> Olvasom nagyban: Natsu kérdezi, hogy Rugoe mégis kire gondolt? Ki zárja be a kaput? Rugoe felkiált, hogy te voltál. - na itt megörültem, hogy mondom megtámadja Natsut és jó kis harc lesz kettejük közt - Erre lapozok és látom, hogy Lucy Heartfilia  smirksweat   Nem tudom miért kell mindig Lucy-t cseszegetni? Nekem sokkal jobban tetszett volna, ha Natsut támadta volna meg Rugoe és jövő Lucy őt mentette volna meg. De, ami még jobb lett volna, ha Natsu nem bambul el, hanem levédi a támadást és elkezdenek harcolni. Mashima nem unja még, hogy mindig ugyanaz van? Lucy körül forog minden, ő csinál mindent és Natsu meg a többiek harcolnak érte.   Hiányzik egy picit a Yu Yu Hakusho feeling, amikor a szereplők pusztán élvezetből és magukért harcoltak. Nevet

Ettől függetlenül tetszett a fejezet. Wendy valószínűleg tényleg leblokkolt és mágikus ereje sem lehet sok és ezért nem ment Lucy-t megmenteni. De először én is vártam, hogy odarohan és próbál valamit csinálni.

Bár a fejezet végére megint azt kaptuk csattanónak, hogy Natsu begurul, azért az utolsó kép nagyon jól néz ki. Abból az arcból ítélve lehet be is jön, amit Chakra mond és Natsu aktiválja a Dragon Force-t. Elméletileg a mágikus ereje már meglenne hozzá csak a módját még nem tudja.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5414 Dátum: 13 márc 22, 20:22:37 »

324. fejezet

Hát elég érdekesre sikeredett. Pojén

Ami tetszett:

- Jövő-lucy kiütése
- Natsu fellépése ( villámmal megspékelve Nevet )
- Az arc formáknak a megrajzolása ( néhol szomorú és visszafojtott, néhol határozott és mérges )
- Hisui elhatározása

Ami nem tetszett:

- Jövő-lucy kiütése
- Rogue kijelentése: '' Te vagy!!! '' ( itt azt hittem natsu-ra értette, de közbe mégsem....azért vicces volt )

Jövő lucy kiütése tetszett is meg nem is. Végre meghalni látunk valakit, de kinek a személyében? Lucy...aki annyiszor meg lett alázva...itt kivételesen nem lett, de mindig rá vannak fogva leginkább az okok.
Példaképp: Phantom lord elleni csata is miatta volt

Érdekesen alakulnak a dolgok. Kivárom mit akar mashima kihozni ebből az egészből. Mosolyog

Összegzés: 10/8

Várom a következőket. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!