24 jún 16, 09:18:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853244 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5355 Dátum: 13 márc 14, 17:52:20 »

olcha   Nem tudom mi nem jön át Orga kiütéséből? Semmilyen harc nem volt. Annyi történt, hogy Orga nagy magabiztosan ITT ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/320/10   ellőtt egy támadást. Jura még abban a pillanatban elkerülte a támadást és egy altatót nyomott be Organak. ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/320/11  Látszik, hogy Jura nagyon gyors volt, hiszen a második képen Orga mágiája még aktív. Tehát Jura itt főleg sebességgel győzött, na meg persze jó erősen orrba vágta Orgat. ikszdé

Az pedig egy dolog, hogy elméletileg az Istenölőkre nem hat úgy a sárkányölő mágia illetve képesek azt megenni. De Laxus és Orga esetében annyiról volt szó, hogy Laxus mágikus ereje egyszerűen sokkal nagyobb. Nem lehet Natsu és Zancrow harcára alapozni, hiszen Natsu közel sincsen Laxus erejéhez. 7 évvel ezelőtt meg főleg nem volt közel hozzá. Ráadásul Zancrow nagyon erős volt, nem véletlenül volt tagja Hades top 7-es csapatának. De ha engem kérdeztek valamelyest reális ez a különbség, mert Laxus 7 évvel ezelőtt is sokkal erősebb volt Orga mostani szintjénél.

Úgyhogy szerintem Laxus ügyét lassan le lehetne zárni, mert abszolút nincsen gond az ő erejével. 7 év ide vagy oda Laxus 7 éve is bivalyerős volt. Amikor át akarta venni a céhet is akkor is a harcai során kiderült, hogy hatalmas mágikus erővel rendelkezik. Aktiválta a Mennydörgés Csarnokát, kitört Mistogan mágiájából, ellőtt egy Fairy Law-t (ez már magába hatalmas mágikus erőt igényel), és még mellette egycsomó erőt használt Natsu és Gazille ellen. Most őszintén, de 7 éve hol volt Jura ehhez?
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5356 Dátum: 13 márc 14, 23:42:33 »

Gerard (aki a mágikus ereje jogán lett anno régen tanácstag) azt mondta Erzáról a menyország tornyában hogy közelében van erza egy szent mágus erejének.
Na már most Luxus gyengének nevezte erzát nem keresem ki,  akkor mikor gerárdal/mystogannal beszélgetek a kardia székesegyházban.
Sokan elfelejtik, hogy luxus nem csak villámmal operál hanem más mágiákkal is pl élőkapcsolati mágia és fairy law plusz esélyes még pár mágia fajta Makarov sem csak a titánt tudja hanem pl átváltoztatást is többek közt.
Ui: olvasátok vissza mit írtam luxusról és harcairól ezt Hagabi is megerősítette az előbb. Jurával csak a céhmester nagyija volt nagyra meg a tudatlan közönség. Hisz gemini ichiját másolva anno eléggé ellátta a baját a nirvánás részbenakkor mondta azt erza, hogy ő és ichija kb 1 szint. A másik dolog meg a villám használók a keleti animékben mangákban ezzel a képességükkel nem csak erőssé hanem gyorssá is teszik magukat pl raikage. Ebben a mangában meg a sebesség elég nagy erő.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #5357 Dátum: 13 márc 15, 11:40:38 »

Héten lesz manga, vagy ez is elmarad mint a naruto? Úgy tudom hogy ugyan abban az újságban van mindkettő , és a naruto elmarad
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5358 Dátum: 13 márc 15, 11:48:32 »

1. Rosszul tudod, nem ugyanabban az újságban vannak.
2. Sajnos az utóbbi két fejezet után a fordítók nem hajlandóak tovább dolgozni a mangán, mert rettenetesen kiakadtak a történteken. Elmondásuk szerint, a sárkányok abszolút nem érdeklik őket annyira, hogy tovább fojtassák.  Neeem
3. A 2. pont egy hatalmas kamu(trololol). Nem volt róla szó, hogy ne lenne manga a héten, szóval valószínűleg csak késik a szokásostól eltérően.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 11:49:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5359 Dátum: 13 márc 15, 12:06:26 »

... Hisz gemini ichiját másolva anno eléggé ellátta a baját a nirvánás részbenakkor mondta azt erza, hogy ő és ichija kb 1 szint. ...

Az az "Ő" kire vonatkozik? Erzára vagy Jurára? Mert Ichiya és Jura már akkor sem voltak egy szinten, nem hogy most.
Az az "eléggé ellátta a baját" meg semmi komoly nem volt, egyszerűen csak meglepte, hiszen Gemini tökéletes másolatra képes.

... 2. Sajnos az utóbbi két fejezet után a fordítók nem hajlandóak tovább dolgozni a mangán, mert rettenetesen kiakadtak a történteken. Elmondásuk szerint, a sárkányok abszolút nem érdeklik őket annyira, hogy tovább fojtassák.  Neeem ...

Ezt majdnem magamra értettem. Nevet Pedig nálam jobban nem sokan várják a sárkányok felbukkanását. Ezért is örültem a Zirconisos fejezetnek is. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 12:07:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5360 Dátum: 13 márc 15, 12:59:54 »

Igazuk van,engem sem érdekelnek annyira.Nevet
Elég lett volna 1 szálon futtatni a történetet,vagyis csak a dájmatou enbüt,aztán kezdeni egy normálisat.
Naplózva

Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5361 Dátum: 13 márc 15, 13:07:24 »

Az egy szint erzára és ichijára vonatkozott erza állításásban. A geminis esetnél meg jurát hasát nézzétek meg erősen belett fáslizva emlékeim szerint át is vérzett. Ha annyira táp lett volna jura akkor a meglepetés után ki is vonta volna a forgalomból geminit (legalábbis egy időre)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5362 Dátum: 13 márc 15, 13:37:59 »

Először egy mágikus parfümmel harcképtelenné tette, aztán szúrta le.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/133/17
Még meg is kérdezte, hogy van-e olyan erős, mint Makarov. És el is mondta, hogy még jó, hogy nem, mert akkor valszeg ez a parfüm semmit sem érne. De attól, hogy nincs olyan erős, mint Makarov, Braint még szépen legyalulta.

Erza hol mondta azt az Oracian Seis-es fejezetekben, hogy Ichiya egy szinten van vele? Tudsz linkelni egy manga oldalt? Átnéztem vagy 5 fejezetet, de nem találtam ilyet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #5363 Dátum: 13 márc 15, 14:20:44 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/323

Kijött az új fejezet Mosolyog
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #5364 Dátum: 13 márc 15, 14:39:35 »

Nah ez már egy tetszetős fejezet volt  Nevet.
Nagyon félrevezetően adta elő Mashirama a jövőből érkezett idegen meséjét, jól ráterelte a figyelmet Lucyra (akire most már valszeg nem kell gyanúsan figyelnünk), míg egy teljesen másik időutazó a ludas. Oké, az egy kicsit random hogy van még egy belőlük de passzol a dolog, engem megnyert.

Hát, Rouge tervei a jövőre nézve nem alakult túlságosan az elképzelései szerint  Pojén .
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 14:43:42 írta mateee-kun » Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5365 Dátum: 13 márc 15, 14:56:25 »

Tisztelt  Chakra utánna néztem annak amit mondtál: az ichijáról való beszélgetés ideje valszeg nem ebben az arcban van.
Erza ichija erejéről akkor beszélt  amikor arról beszélt hogy a céhmesterek találkozóin makarow őt bob mester ichiját vitte a konkrét manga oldal nem jut eszembe. De találtam még néhány megnézni való mangaoldalt az egyikben erza elismeri ichiját hogy nagymágus

Manga részek amiket találtam jura ichija erza  szerepléseivel 132/12, 133 fejezet, 134/9, 135/10, 135/11,

Ui: Brain csak egy tudos személyiség volt (nem volt annyira erős csak képzet a különféle mágiákban), az másik személyisége zero volt az erős (ő hozzá natsu és gerard egyesített ereje kellett)
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 15:33:46 írta Krulszeme » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5366 Dátum: 13 márc 15, 15:05:38 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/323/23 utolsó képkocka Nevet Amúgy tud a manga még meglepetéseket okozni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 15:28:48 írta olcha94 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5367 Dátum: 13 márc 15, 15:15:29 »

Ezután a fejezet után szerintem többeknek elég erőteljesen meg fog változni a véleménye a manga jövőjét illetően. Perfekt. Ördögi

Spoiler:
Idézet
Mostmár csak azt lenne jó tudni, hogy a jövő Rogue jó szándékú vagy inkább rossz, remélem utóbbi. Illetve jó lenne tudni, min ment át, hogy ezzé vált. Először azt hittem, hogy Zeref fog összeállni az árnyékból, de ez most rendesen meglepett. Olyan, mintha hirtelen visszaugrottunk volt azokhoz a részekhez, amikor Gerard még gonosz volt. Most a jövő Rogue személyében szerintem visszakaphatunk valami hasonlót, csak sokkal jobb rajzolással.

Nagyon bírnék egy jövő Rogue vs. Rogue harcot Looper stílusban. Rogue leszúrja magát és így megszűnteti a kört, a jövő Rogue is meghal.
 

Arra továbbá nagyon kiváncsi leszek, hogy a mangában hogyan fogják az egész időutazásos dolgot megmagyarázni, milyen elméletekkel fogják alátámaszni.

Alul jövő Lucy feje arról árulkodik, hogy az ő idősíkjában már nem így történtek a dolgok, szerintem:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/323/11
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 15:45:35 írta Serpens92 » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5368 Dátum: 13 márc 15, 16:06:52 »

Király, végre beindult a történet. Nevet

Kezdetben nekem nagyon bejött (a mai) Rogue, olyan megfontoltnak, nyugodtnak tűnt. Aztán amikor átment ilyen papucsféleségbe, már inkább idegesített. De a jövőbeni alakja úgy látom egy kissé keményebb és határozottabb, kíváncsi vagyok, hogy mi okozza a személyiségében ezt a nagy változást. A mai Rogue arról beszél, hogy olyan ember akar lenni, aki mindig törődik a barátaival, a jövő-Rogue ezzel szemben meg lehet, rossz szándékkal érkezett (bár nem biztos, de valószínű). Remélem nemsokára kiderül, miért változott meg, és nem valami mondvacsinált indok lesz. Mosolyog Bár valószínűleg valaki meghal, talán Frosch vagy Sting.

Amikor Gajeel és Rogue harcoltak, valahogy éreztem, hogy az árnyéknak mindenképpen szorosan kötődnie kell Roguehoz, és hogy talán valamilyen módon ő maga az. Bár szép csavar, hogy a jövőbeli énje. Mosolyog Mikor Gérard beszélt róla, és kiderült, hogy ketten vannak, akkor is lehetett sejteni, hogy Rogue lesz a másik, de a fehér-szőke haj kicsit elbizonytalanított, mielőtt mondta a nevét. Nevet Úgy látszik elment fodrászhoz, nagyon belőtte a haját.

Valaki mintha itt is említette volna, hogy sanszos, hogy a hercegnőnek mesélő alak nem is Lucy volt (bár lehet csak álmodtam, hogy mondták, vagy csak én gondoltam rá Nevet), mert sosem beszéltek róla a nemét megemlítve, mindig csak "személlyé" alacsonyították le. Emiatt lehetett volna gyanakodni, hogy csavar lesz a nemével.  
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 17:14:28 írta Saphira » Naplózva

chibifox
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10



« Válasz #5369 Dátum: 13 márc 15, 16:12:17 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/323/23 utolsó képkocka Nevet Amúgy tud a manga még meglepetéseket okozni Nevet

Az igen Nevet

Mondjuk az új fejezet végén mielőtt elolvastam volna h Rogue az aki vissza jött azt gondoltam h Sting+Rogue egybe olvadtak. Akkor ezek szerint az ő idősíkjukban Rogue-t elnyelte az árny? Mindenesetre kíváncsi vagyok, h így ki mit fog lépni. Lehet az is, h Gerárdék is végre lépnek valamit az agyaláson kívül kockáztatva, h elkapják őket?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!