24 jún 16, 04:06:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852446 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4605 Dátum: 12 nov 26, 18:38:28 »

Nem lehetséges, hogy valami különleges feltétele van a 13. kulcs használatának? Lehet azt nem is kell Loki-nak visszaadni, mert bizonyos feltételek teljesülésekor megjelenik Yukino előtt.
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4606 Dátum: 12 nov 30, 10:34:02 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/310
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4607 Dátum: 12 nov 30, 10:41:49 »

Nem értem az író minek hozta be ezeket az új karaktereket! Ennyi erővel a parancsnokot ugyanúgy otthagyhatta volna a barlang legelején majd hirtelen megjelenik Loki - itt mindenki meglepődik- odaadja a kulcsokat és most ezt az egész 3 fejezetes kitérőt megúszhattuk volna egyben, mert ennek semmi értelme nem volt, valljuk be őszintén! Megint tudjuk, hogy a fairy tail -el nem jó packázni, mert ott mindenki erős! Most meg mennek előre!

Nekem ez most nem tetszett! (Ez az elmúlt 2-3 fejezetekre is igaz)
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4608 Dátum: 12 nov 30, 11:14:22 »

...

Jövő héten: A hely, ahol vagyunk. Remélem nem egy beszédet kapunk arról, hogy ez a hely a Fairy Tail és nakama duma és hasonlók közepette esnek el a farkasok...  Hmm?

Na basszus....  >.<#



Legközelebb inkább ne szólj semmit Nevet vagy ha esetleg tudod akkor az 5ös lottó számait jósold meg Nevet

Jó fejezet jó fejezet, de azért ne mááááár miért kell mindig ilyen tápos dögöket létre hozni, hogy mindig mindenkit elvernek? Most már én is ugy vagyok vele hogy valaki haljon máááár meg... kellene már dráma ami megtöri az FT sikereit is mert ez így kicsit uncsi kezd lenni :S
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4609 Dátum: 12 nov 30, 12:36:28 »

Na ennyit Fiore legerősebb kivégzőiről. Ez gyors volt. Mondjuk ilyen erővel nem tudom, hogy az előző 1499 küldetésükben kiket végeztek ki. Egyszerű közembereket? Érdekes képességeik voltak, de nagyon hamar kikaptak. Mondjuk azon gondolkodtam, hogy Gerard-ot elvileg halálra ítélték. Vajon azt is az éhes farkasok rendje hajtotta volna végre?
Legalább már tudjuk, hogy Fiore miért nem intézkedik a sötét céhek ellen. Mit kezdtek volna az Oracion Sies-szel vagy eetleg a Grimore Heart-tal? Szerintem ha összefutottak volna a Crime Sorciére-vel, akkor is alul maradtak volna. Azért többet vártam volna egy elit-csoporttól.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4610 Dátum: 12 nov 30, 13:25:53 »

Mint tudjuk, az elit mindnekinek mást jelent.. Az, hogy a királyság meg ők maguk is elitnek hitték magukat az nem jelenti azt, hogy valóban azok is Ördögi Amúgy ez teljesen várható volt,és legalább megtudtuk mira-ról, hogy pont az ellentetje natsunak meg a legtöbb karakternek, mível ő akkor a legerősebb amikor nincs körülötte senki pl natsuval ellentétben... Amúgy pices valódi alakja faszán nézett ki, bár a gyerek inkább a faszijának nézett ki mint a fiának Nevet

mármint amikor a nő az idősebb és rácuppan egy fiatalabb faszira Ördögi
Naplózva
kisguru55
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 11

Bokuto mester


« Válasz #4611 Dátum: 12 nov 30, 15:03:50 »

Tény, hogy kissé elcsépelt ez a céh ereje meg minden, bár én még mindig nem tudom megunni, hogy Natsunak elhintik, hogy milyen "hatalmas" erők ellen száll szembe, ő meg egy arcon csapással válaszol. Nevet Szerintem egyébként ezek a részek meg a kivégző osztag bevezetése csak egy kis időhúzás volt Mashimától, végig gondolta, hogy ki-kivel csap össze és milyen sorrendbe a csapat harcok során.

Én nagyon örülnék, hogy amikor Natsuék találkoznak a hercegnővel, akkor nem a szokásos megdöbbenés jönne, hogy "ti túléltétek a kivégző osztagot, ez még senkinek sem sikerült, blabla...", hanem valami olyasmit mondana, hogy "örülök, hogy legyőztétek őket, ha ez sem sikerült volna, nem venném hasznotokat a tervben". Szóval tetszene ha mondjuk csak egy teszt lett volna, értelmét láttam volna a harcoknak.
Naplózva

Seyen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4612 Dátum: 12 nov 30, 15:27:50 »

Szerintem teljesen korrekt fejezet volt. Én ennél többet nem is  vártam a fakasoktól. (Szerintem túl is teljesítettek Mosolyog )
Szerintem azért kerültek bele hogy annyira húzzák a sztorik hogy év égére/év elejére egy útős részt kapjunk .
Egyébként csak nekem van olyan érzésem hogy egy oldal hiányzik ? A végéről ahol közlik a jövőheti címet.
Naplózva

[img=https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942365_444818002279540_453281901_n.jpg]
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4613 Dátum: 12 nov 30, 15:45:54 »

Szerintem pedig gyenge megoldás volt ez a féloldalas mindenkiről. Azt nem vártam, hogy leverjék Natsuékat, de azért ennél hosszabb megvalósítást reméltem. A rosszak mellett azért látunk egy két érdekességet is. Itt Mira formájára és Lucyék összhangjára gondolok. Megtudtuk, hogy a méreg nem hat Mira démoni formájára és megismerhettük Pieces másik formáját. Az már csak hab a tortán, hogy pont olyan gravitációs képességet használt "Tai Tai" barátunk amelyet Libra lazán padlóra küldött. Ettől függetlenül nálam minden esetre ez egy gyenge fejezet volt.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4614 Dátum: 12 nov 30, 17:01:49 »

Azért kár a farkasokért, szerintem jó képességeik voltak de ahogy sokan sejtették hamar lerendezték őket... Azt meg nem értem, hogy miért a vezér a leggyengébb, ha jól emlékszem nem láttuk mágiát használni ahogy az ST (volt?) mesterét sem. Már csak az mentené meg őket ha kiderülne hogy csak klónok + akkor feltételezhetjük hogy a "jó" Arcadios is az és az igaziak valahol máshol vannak.

Nem mondom hogy rossz rész volt, de jó sem. Sajnos már elégszer láttuk ezt a céhes dumát, lassan jöhetne már valami dráma is, mondjuk egy tündér halála  Ördögi.
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4615 Dátum: 12 nov 30, 17:09:52 »

1 jó pont a fejezetben: Aquarius jó viselkedett Nevet

igen egy tündérke már tényleg eltávozhatna, csak hát melyik? Nevet mert mind1iket kicsit kedveljük azért már Mosolyog (amugy is rettenet kevés halál van történet menetében)
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4616 Dátum: 12 nov 30, 19:38:28 »

Kb én is igy reagáltam erre a fejezetre ikszdé...
Kicsit megunhatta Mashima ezeket a karaktereket.2 részt szántak arra hogy elfoglalják a helyüket és felkészüljenek a harcra most meg láthatjuk hogy 1 rész alatt lerendezik a dolgot,örültem is neki hogy ha gyorsan leverik őket,de nem gondoltam volna hogy ennyire gyorsan Nevet.. LOL. Haljon meg Natsu.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 30, 19:57:33 írta dreamfolow » Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4617 Dátum: 12 nov 30, 20:07:21 »

Amikor Wendy meggyógyította magát,azt hittem már egy rejtett erő jött elő vagy valami...Tisztára olyan volt mint egy robot Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4618 Dátum: 12 dec 01, 01:37:01 »

Wendy nem tudja saját magát gyógyítani, csak mások gyógyítására képes. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4619 Dátum: 12 dec 01, 03:31:19 »

Elment egynek. :/ Jobbat vártam. smirksweat
Elég hamar lerendezték őket és nem is akármilyen módon. ikszdé

Wendy a fáradságot tudja gyógyítani és saját magán is végre tudja hajtani ezt, mivel arról volt szó hogy elalszik ő képes az álmosságát eltüntetni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!