24 jún 16, 07:55:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853056 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4485 Dátum: 12 nov 05, 10:04:24 »

Rufus még nem szerepelt az animében  smirksweat
Először november 17-én fog szerepelni a 157. részben, majd november 24-én már mutat is egy két dolgot a 158-ban.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4486 Dátum: 12 nov 05, 10:05:47 »

Valamit félrenézhettél, ez a FT manga topic, nem az anime, Rufus még benne sincs az animeben, csak az opening-ben. Nevet
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #4487 Dátum: 12 nov 06, 18:35:17 »

Az erőviszonyok nagyon de nagyon érdekesek lettek szerintem. Úgy képben vagyok, hogy ki kit fog kapni ellenségnek... mert eléggé logikus... De valahogy Jura és Sting ellen ki fog menni... lövésem sincs. Mert Sting ellen Natsu Nevet ... (Bár lehet most Gazille egyedül veri le Sting-et és Rouge-t mint azelőtt  Natsu.) Na de Jura..................... Jura.... fogalmam sincs Nevet.
Ötlet?
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4488 Dátum: 12 nov 06, 18:45:46 »

Az erőviszonyok nagyon de nagyon érdekesek lettek szerintem. Úgy képben vagyok, hogy ki kit fog kapni ellenségnek... mert eléggé logikus... De valahogy Jura és Sting ellen ki fog menni... lövésem sincs. Mert Sting ellen Natsu Nevet ... (Bár lehet most Gazille egyedül veri le Sting-et és Rouge-t mint azelőtt  Natsu.) Na de Jura..................... Jura.... fogalmam sincs Nevet.
Ötlet?

Én arra tudok gondolni, hogy Jura lesz az utolsó ellenfél. Ez azért jó a Fairy Tail-nek, mert amíg ők is harcolnak, addig Jura is fárad. Tény, hogy nem fog sok erőt veszteni mire találkozik az FT csapattal, de nem tud teljes erőből harcolni, így egy Fairy Tail vs Jura során lehet az előbbi győzne. De érdekesebb lenne, ha az ő ellenfele Kagura lenne, akkor látnánk a teljes erejét. Mosolyog Még érdekesebb lenne, ha Erza, Kagura és Miriana félretennék a nézeteltéréseiket és közösen győznék le Jurát, na az látványos lenne, nem mellesleg pedig meglepő fordulat! Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4489 Dátum: 12 nov 06, 18:58:42 »

Mivel Jura nagyon erős, így nemigen lehetett számára olyan ellenfelet állítani aki biztosan győzne is a jelenlegi csapatból. Nem lepne meg ha a végére hagynák és akár többen állnának ki ellene. Stratégiailag biztos ez lenne a legjobb dolog, viszont ebben a mangában ilyenre eddig nem volt példa. Ebből a csapatból valószínűleg csak Luxus és Erza lehet képes felvenni vele a harcot de ezek elég bizonytalan meccsek lennének. Ráadásul Erza eléggé ellesz havazva Kagurával és Minervával. Így legjobb esetben marad Luxus erre a harcra de én nem nézném le Juviát sem. Az egyik föld a másik víz.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4490 Dátum: 12 nov 06, 19:03:06 »

Én szerintem a végére aki marad az: Jura, Laxus, Minerva, Erza és Kagura. Ők szerintem nem külön-külön fognak harcolni, hanem inkább mindenki mindenki ellen, csak itt Laxus és Erza segíti egymást.
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #4491 Dátum: 12 nov 06, 19:12:46 »

Mindenki válasza komolyan elgondolkodtatott, főleg a több emberke vs. Jura felhozatalt tartom ezek alapján én is a legvalószínübbnek.
Gazille szerintem a sárkányölőkkel ellesz majd ott döntetlent hoz ki valahogy.
Erza talán... Kagurát lenyomja... bár érdekes, hogy Kagura még nem húzta ki egyszersem a kardját (mert elv Jelal-nak tartogatja, DE! a múltkor látta Erzával így lehet kirántja Erza ellen és akkor szeritem lessz akciója Erzának bőven.)
Luxus meg azzal a fekete menydörgés mókussal fog küzdeni akiből nem nézek ki olyan sokat még akkor sem ha full izomnak van megrajzolva. Valószínüleg Luxus-ról le fog patanni.
Ezen szerény megmaradt emberkék neki ugranak a Saber-es Kisasszonynak majd csak utána Jura-nak.
(Szeritem.)
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4492 Dátum: 12 nov 07, 09:05:51 »

Én meg egy gildartz vs jura-t néznék meg nagyon! Tuti vicces lenne, csak ugye egyenlőre semmi esélye Nevet
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4493 Dátum: 12 nov 07, 11:56:25 »

Én meg egy gildartz vs jura-t néznék meg nagyon! Tuti vicces lenne, csak ugye egyenlőre semmi esélye Nevet

Azért lehet meglepődne azon, amit Jura tud, ne feledjük, hogy a teljes erejét még nem láttuk. Az is kérdéses, Gildartz képességének mik a határai.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4494 Dátum: 12 nov 07, 15:30:44 »

Miért csak szerintem tördeli szét gildartz mágiája jura bácsi védelmét? Láthattuk hogy sziklákat bont kis elemeire és ezt megteheti jura mágiájával is. Ha sikerült bluenote mágiáját darabjaira bontani akkor jura-ét is sikerül.

Engem már nagyon érdekel hogy mi fog történni azon a bizonyos 7. napon. Nevet
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4495 Dátum: 12 nov 07, 17:47:53 »

Miért csak szerintem tördeli szét gildartz mágiája jura bácsi védelmét? Láthattuk hogy sziklákat bont kis elemeire és ezt megteheti jura mágiájával is. Ha sikerült bluenote mágiáját darabjaira bontani akkor jura-ét is sikerül.

Engem már nagyon érdekel hogy mi fog történni azon a bizonyos 7. napon. Nevet

Én Gildartz képességeinek határán pontosan ezt a szituációt értettem, kicsit másképp. Tegyük fel, hogy Jura védelmet helyez maga elé, pl falakat egymás mögött, kis távolsággal. Gildartz a mágiájával egyszerre hány falat tud lerombolni? Mosolyog (Vagy milyen vastag az a fal maximum, amit egy csapással képes lerombolni?) Az összeset, vagy csak egyet? Mert ha csak egyet, akkor Jura ezt kihasználhatja, ha viszont az összes falat képes egyszerre lerombolni akkor nem kérdéses, ki a győztes.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4496 Dátum: 12 nov 07, 22:01:05 »

Az nem kérdéses hogy erősödött és szerintem magasabb pozícióba helyezkedik már el a szent mágusok között, de a 3 hónap alatt szerintem gildartz se ülhetett és várt. smirksweat Mindenesetre szerintem még nem győzné le jura őt, hanem csak megszorongathatja.

Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #4497 Dátum: 12 nov 08, 17:49:08 »

Szerintem az mindent elmond, hogy a Gildartz forma miért is van...  smirksweat
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4498 Dátum: 12 nov 08, 20:26:15 »

Jura símán egálban lenne Gildartzal szerintem. A meteort használó Gérarddal is tudta tartani a lépést egy darabig. Gildartz mágiája meg sokkal lassabb mint Gérard. + Tuti van egy max távolság ahonnan túl Gildartz már nem tud szétbontani dolgokat. Nem azt mondom hogy legyőzné de ha Makarov azt mondta hogy Jura partyban Gildartzal akkor az így is van.
Naplózva


Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4499 Dátum: 12 nov 08, 22:30:26 »

Jaj már megint ez a régi téma. Makarov csak azért mondta hogy partiban lennének mert jura van olyan szinten hogy megéri gyakorlásnak kihívni ennek oka a mágiájában van  (gildraz tökéletes gyakorló társa jura épit gilldraz rombol) nézd vissza azt a részt mekkora krátert csinált amikor nem a környezetére figyelt hanem Kannára a versenyen). Jura erős de szerintem kb Lauxus szintje és gildraz szintje között van félúton a mágiája erejét tekintve. Ha meg véletlenül jura és gildraz egy szinten lenne akkor is gildraz nyerne rombolni könnyebb mint építeni (sokkal).

Gerardot meg ne keverjük bele mert ő csak másolt mágiákat használt jura ellen amikor bekeményített volna akkor a céh társai beavatkoztak.
Gerard szerintem (ha ereje felével lett tanácstag) és a mágiája erejének a jogán (ezt ő mondta egy öregebb tanácsnoknak ) akkor én az erejét kicsivel makarové alá teszem, de gerárd fiatal míg makarov már elég vén. így szükségszerűen minnél vénebb lesz annál inkább fogy az ereje.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!