24 jún 16, 05:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852567 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4455 Dátum: 12 nov 01, 13:47:22 »

Megjött az új fejezet:

http://mangastream.com/read/fairy_tail/77180506/1

Érzelmek ereje:  Kiüt

http://i.imgur.com/TASCS.gif
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 13:55:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4456 Dátum: 12 nov 01, 13:50:28 »

Nem volt bajom a fejezettel. Így jár aki csak másolja mások mágiáját. Természetes volt hogy el fog bukni. Gray ez esetben megérdemelte a győzelmet. Ráadásul elég jó magyarázatot is kaptunk rá miért győzött Gray.
Naplózva


mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4457 Dátum: 12 nov 01, 14:13:58 »

Kicsit gyorsnak éreztem a harcot, de azért nem volt rossz a fejezet.
 
A csata helyszínét viszont kissé kiaknázatlannak éreztem. Jó ötletnek tartottam hogy egy könyvtárba tették őket, a rengeteg könyv általi tudást Rufus a Memory Make-kel jól tudná felhasználni és igazán megizzasztaná ezzel Grayt. Legalábbis ezt vártam, de a helyszínnek nem volt sok köze a fighthoz   ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 14:14:46 írta mateee-kun » Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #4458 Dátum: 12 nov 01, 14:27:03 »

Imádom a csütörtöki fejezeteket Nevet MIndig meglepnek.
Kijárt már Gray-nek ez a győzelem így a Daimatou Enbou végére, szépen elintézte Rufust. Bár szerintem kicsit tarthatott volna tovább. Tetszik Rufus mágiája, így tulajdonképpen minden mágiát tud használni, amit megjegyez, Sharinganos Rufus xD Érdekes volt ez az Icemake Ulimited, nem értettem pontosan, hogy miért is nem tudja követni Rufus, de kíváncsi vagyok, animében hogy lesz megoldva, talán érthetőbb lesz Nevet És amikor Rufus tüzet használt, Gray beszólása mekkora volt, emlékszik ő forrób tűzre is Nevet Kiderült, hogy Mavis még a verseny kezdete előtt mayarázta a taktikát, úgyhogy nincs telepátia, megnyugodhat a szívetek Nevet A kiszabadító alakulatnál nem történt sajnos semmi, de a kövi rész címét ézve, talán róluk lesz főleg szó jövő héteni.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #4459 Dátum: 12 nov 01, 14:32:05 »

Hát igen a Fairy Tail-ben csak az az egyetlen rossz (szerintem) , hogy rövidek a harcok . Mondjuk jobb mint a Narutoban a Tobi vs. Naruto harc ami már 20 fejezete tart . Jó lehet mondani , hogy ő az egyik főgonosz , de hát akkor is .
A harcnak ha 2 fejezetes lenne az nekem úgy lenne jó jobban kibontakozik , de nem is húzódik el.

Alapjáraton tetszett a fejezet amit már legalább két éve el tudok mondani . A helyszín nekem is tetszett , a vége amikor Gray felvette Rufus kalapját azért plusz egy pont jár .  Nevet
Lassan csak észreveszik a Sabertooth-osok , hogy az idejük lejárt . Eddig a top 5-ből három embert szedtek szét , a mesterüknek meg jegelnie kell magát , ha még él egyáltalán .    
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4460 Dátum: 12 nov 01, 15:27:41 »

Gray végre megmutathatta mit tud,és a számomra ellenszenves Rufus ellen  érdemmel győzött. Ráadásul amikor megemlítette Natsu lángjait, hogy másodjára nemigen szenvedett még vereséget,valamint mikor felvette Rufus kalapját..badass volt.  Nevet

De a következő heti "éhes farkasok" kiléte elgondolkoztatott, egyelőre nem jöttem rá,mire utalhat.  Gondolkozik
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #4461 Dátum: 12 nov 01, 15:39:17 »

De a következő heti "éhes farkasok" kiléte elgondolkoztatott, egyelőre nem jöttem rá,mire utalhat.  Gondolkozik

Szerintem itt majd Natsuék kapnak majd szerepet .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4462 Dátum: 12 nov 01, 15:39:34 »

Az eheti fejezet nekem valamiért furcsa... Mintha hiányozna valami, vagy nem is tudom, valahogy úgy érzem, ennek a harcnak nem így kellett volna lezajlania. Gray mutatott már jobb harcot is, de a hozzáállása az egészhez is kicsit furcsa volt nekem. (Azért, mert leverték egy versenyszámban még nem kéne ennyire színpadiasan durcáskodnia, ránézhetne Lucy-ra néha és egyből megváltozna a hozzáállása.) A felé irányuló szimpátiám elkezdett egy kicsit csökkenni. Szomorú Rufus mágiája tetszik, én neki adtam volna a győzelmet.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4463 Dátum: 12 nov 01, 16:03:50 »

Az hagyján hogy leverték 1 versenyszámban, de kiröhögték és megalázták Lucyt és az 1. számban Rufus harc nélkül győzte le Grayt, amivel eléggé le is égette.

ráadásul nem megölni akarta, csak egy szimpla visszavágót.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 16:04:22 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4464 Dátum: 12 nov 01, 16:09:17 »

Mélységesen egyetértek mindenben Sharingan-Sensei  Pontosan

Rufus kapott egy remek mágiát, ami arra sem méltó, hogy egy hosszabb harcot kapjon???
Mashima nagyon siet a "kisebb" harcokkal, bezzeg a minősíthetetlen Sárkányölőcsata megért 3 fejezetet, extra oldalakat meg színes képeket.  >.<#

Alapvetően semmi bajom nem lenne azzal, hogy Gray győzött, de nem ártana egy bizonyos mérleg nyelvét egyensúlyban tartani, gondolok itt a harcokra a jövőben. Ha Gray legyőzheti Rufust, akkor Orga győzhesse le Laxust, vagy egyéb alternatívák. Mashima nagyon el fogja magát ásni a szememben, ha minden Sabertooth tagot levernek 1 fejezet alatt úgy, hogy senkit nem sikerül leverniük a Fairy Tailből. Egyszer már említettem, hogy jó lenne ha Gray és Lucy mentené meg a Fairy Tail becsületét és nem mindig Natsu és Erza. Remélem ez a vágyam, innen el is kezdődik...

"Az Éhező Farkasok Légiója" meg remélem Lyont takarja, aki megindul egy jégfarkas sereggel...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 16:17:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4465 Dátum: 12 nov 01, 16:22:26 »

Pedig tuti lecsapják az egész sb-t ahogy van! Orga nálam full eéslytelen luxus  ellen ha csak nem csla vagy valami hasonló... Az sb-ből normláis harcban max minerva esélyes ft tag kiiktatására sztem gondolok itt arra hogy mondjuk nem a gyenge láncszemnek tűnő juviat támadják vagy az éppen kipukkant grayt... én a luxus orgatól ugyanazt várom ahogy natsu lezúzta stingéket... persze az más kérdés, hogy stingék mire mennek mondjuk gray, juvia vagy erza ellen mert nyílván más az egész ha nem egy másik dragonslayer az ellenfél...

De legalább kiderült, hogy csak hülyén nézet tki múlthéten mert baszott vastag a andrág szára és nem szoknya van gray-en Nevet

A jelenlegi mezőnyből sztem egyedül jura, kagura és minerva az aki esélyes bármelyik ft taggal szemben... Ja de persze egy minerva & orga vs luxus már viccesebb lenne Ördögi

Meg ugye kiderült az ami várható volt, hogy a hiper szuper memory make-nek is van gyenge pontja, mert ha nem lenne akkor gyakorlatilag legyőzhetetlen lenne... Nem tudta lekövetni azt, hogy gray vagy túl sok mindent alkotott egyszerre vagy pedig túl gyorsan... és itt hiába lett megint ellőve az érzelmek ereje szöveg, sztem itt egyáltalán nem azért nyert vagy legalábbis nem csak azért... azt csak mavis benyögte, hogy így legyőzheti, de hát sztem nem így győzte le, mert akkor csak szimplán kibírta volna rufus összes támadását és a végén lefejelte volna kb... de a kalapos jelenet a végén tényleg badass Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 16:26:18 írta Sammy Blaze » Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4466 Dátum: 12 nov 01, 16:40:03 »

Az hagyján hogy leverték 1 versenyszámban, de kiröhögték és megalázták Lucyt és az 1. számban Rufus harc nélkül győzte le Grayt, amivel eléggé le is égette.

ráadásul nem megölni akarta, csak egy szimpla visszavágót.

De pont ez az, hogy Lucy-t alázták meg, és nem Gray-t. Ha meg már Rufus-nál tartunk, akkor a másik 7 ember meg miért nem lett durcás rá? Mosolyog Ha Gray meg lett alázva, akkor ők is meg lettek alázva, de sem Leon sem Juvia például nem mutatott semmi bosszúvágyat, nem pampogtak, hanem beletörődtek, hogy most vesztettek, de attól még máskor győzhetnek. Egyébként is, ha Gray meg lett alázva, akkor az inkább a Raven Tail-nek köszönhető, Rufus csak rátett egy lapáttal. Mosolyog (Remélem nem veszed ezt kötekedésnek, ha mégis valami sértőt találnál a mondandómban, akkor elnézést kérek, nem akartam. Nevet)

Mellesleg én is ezt várom Bastian, remélem Lucy egyszer kimutatja majd keményen a foga fehérjét, mert hiába próbálja lealacsonyítani Mashima, a jelenlegi szintjén nagyon erős. Mosolyog
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4467 Dátum: 12 nov 01, 17:28:40 »

Jó fejezet volt, bár azért én is jobban örültem volna ha hosszabb, meg többet láthattunk volna Rufustól. Az a kalapos jelenet az nekem is nagyon bejön Nevet

A következő fejezetre, meg vagy tényleg Leon jön, vagy Natsuékat mutatják (lévén őket most kihagyták) vagy esetleg a Kiscica Miriana kötött szövetséget farkasokkal és azokkal is tud támadni vhogyan.
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4468 Dátum: 12 nov 01, 18:01:27 »

Na jó.
Unlimmited Bone Works, alias Kimimaro
Unlimited Blade Works by Archer
most meg Unlimited Ice(Blade) Works?
ikszdé

Nekem is a hosszal volt bajom, Rufus mágiája túl szívatós, hogy így lerendezzék. Bár Gray kalaplenyújása menő volt a végén.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4469 Dátum: 12 nov 01, 18:17:11 »

Hát igen lehetet volna hosszabb meccs.Rufus mágiája elég ütös,és tényleg mintha Sharigan mód Nevet hahaa
Nos azonban nem örülnék Luxus kikapna töle várom legtöbbet és Natsutól.Többi oké.
Max szerintem Animében lesz hosszabb fordulat majd.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!