24 szep 25, 15:22:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987100 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4425 Dátum: 12 okt 23, 18:25:45 »

Ma egy hihetetlenül furcsa ötlet jutott eszembe smirksweat
Az, hogy mi lenne ha kiderülne, hogy http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/304/21 Hisui, Stingnek a kishúga? smirksweat
Tudom, hogy szinte lehetetlen de Hisui E. Fiore és az E., lehet, hogy a Eucliffe rövidítése csak mashima meglepetésnek hagyja. Csak annyi a baj hogy két sebből is vérzik:
1. Ha Sting a királynak a fia lenne feltűnt volna neki hogy hoppá ő a fiam mert ugyanaz a vezetékneve mint nekem. (ha csak nem figyelmetlen Nevet)
2. Kiskorában mér lenne akkor egyedül? Mért hagyta volna el a jó életét? Gondolkozik

Mert egy kicsit nekem hasonlítanak. ikszdé  De biztos lenne még rá ok, hogy miért nem de én nemtudnám hogy sírjak, vagy nevessek ha ez tényleg igaz lenne, bár nincs sok esély rá.

Az elsőre viszont annyi a tippem, hogy lehet megváltoztatta kicsit a nevét. Tudom, hogy fura csak így hirtelen beugrott. Mosolyog

Szerk.: Elvégre minden gyerek lesz valahonnan nem csak úgy megjelenik. Natsunak, Wendynek meg a többieknek is vannak szüleik csak nemtudjuk, hogy kik  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 18:29:19 írta Aida98 » Naplózva
Orphan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8


« Válasz #4426 Dátum: 12 okt 24, 20:23:26 »

Én szerintem az a maszkos lány, akit Gérard látott, szerintem mindent tud, hogy mi folyik most a háttérben. Esetleg egész Fiorét érintő változások lesznek majd ha beindul valamelyik elsötétülés terv?
Szerintem a hercegnőnek semmi köze nincs Stinghez, bár még nem kéne leírni, hisz semmit nem tudunk róla...

áá  Ez a fejezet arra volt jó, hogy tépjem a hajam jövő péntekig.... Már így is kevés a hajam Mashima miatt.....
Naplózva
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #4427 Dátum: 12 okt 25, 14:15:05 »

Szerintem sincs semmi köze a hercegnőnek Sting-hez, de még bármi megtörténhet  Nevet De mivel Sting sárkányölő, lesz még vele valami gubanc, tehát nem hinném.
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #4428 Dátum: 12 okt 26, 09:36:04 »

Egy kis öröm:)

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/305
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4429 Dátum: 12 okt 26, 10:09:07 »

Ez aztán nagyon pörgős és ütős fejezet volt. Micsoda holtverseny alakult ki. És Natuséknál is beindultak végre rendesen az események. Na meg végre Gray lerendezheti korábbi sérelmét Rufus-szal Mosolyog Kövi fejezetben lévő harc várhatóan már nem csak pár képkockában fog lezajlani Hümm-hümm Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4430 Dátum: 12 okt 26, 10:25:52 »

Megkérdezhetem, hogy ki ez a lány aki a második képkockán van és nem a szemüveges?!

http://www.mangareader.net/fairy-tail/305/15
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4431 Dátum: 12 okt 26, 10:46:17 »

Mavis meg elég jól nyomja. Mosolyog Egy vezérhez ez a képesség nagyon passzol.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 10:47:09 írta gt12 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4432 Dátum: 12 okt 26, 10:48:40 »

Takarek: Ő cubelios emberi formában ( cobra kígyója akit makarov változtatott emberré ha jól tudom ).

Nagyon cool fejezet volt. Kúl Tetszett mavis ahogy kiadja a parancsokat. Mindent tud. Nevet
Jura ellen tényleg nem tud senkit se küldeni? Ott van laxus is. Nevet
Gray és Gazille szépen kifektette a triment. Jura is kiütötte egy alap ütéssel ichiya-t. ikszdé
Bánom hogy kiütötték a blue pegasust. :/ Többet is tudtak volna mutatni de mindegy.
Juvia érdekel hogy hol van. Be van tépve
Lehet hogy tényleg ő a vezér.
Mavis teljes stratégiája érdekelne, mivel ott van minerva és kagura is akik erza ellen mehetnek.
Mondjuk most benn maradtak:

Fairy tail: Juvia, Gazille, Erza, Laxus, Gray

Lamia scale: Jura, Leon, Sherria

Sabertooth: Minerva, Rogue, Sting, Orga, Rufus

Mermaid heel: Kagura, Milliana

Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4433 Dátum: 12 okt 26, 11:02:47 »

Tetszetős kis fejezetet rittyentett össze Mashima, innentől kezdve jöhet a java a dolgoknak  Nevet

Mavis átesett a ló túloldalára, legalábbis szerintem. Most majd minden technikát szépen kielemez az FT-nek?  Hmm?
Másrészről viszont tetszik, hogy ilyen nagy stratéga  Kúl

Juvia feladata az ellenfelek keresése, míg a többiek kiiktatják őket.

Gray vs Rufus
Alapból Gray sérelmét hülyeségnek tartom, de még rátesz egy lapáttal az olyan kijelentéseivel, hogy nem dől be még egyszer a Hullócsillagok Éjszakájának. Mavis elemezte ki a technikát és nem ő, szóval én hallgatnék a helyében. A sérelme meg az, hogy veszített egy másik alkotó mágussal szemben(Mikor Narpuding ütötte őt ott, ahol érte). Kérdem én, ki ő, hogy más alkotó mágusok nem győzhetik le? A jeget sok minden ütheti, amúgy is... Utalás múlt hétre: Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e piros hóesés?  ikszdé Hajrá Rufus

Jurát igen hypolják, úgy, hogy ne legyen belőle Ichiya vagy Bacchus....

Ha a Mermaid Heel még bele akar szólni az első hely sorsába ,akkor egy vezért minimum el kell intézniük...

@Takarek: A lány neve Kinana  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 11:17:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4434 Dátum: 12 okt 26, 11:20:48 »

Köszönöm a válaszokat, bár én nem emlékszem, hogy mikor változtatta át makarov a mangában! Egyébként a múlt héten is sasoltam a csajt, csak akkor nem nagyon foglalkoztam vele!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4435 Dátum: 12 okt 26, 12:33:06 »

A mangában nem szerepelt a jelenet, csak a kötetként megjelent manga egyik kötetének végén volt egy szereplő-lap Kinanáról.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4436 Dátum: 12 okt 26, 12:40:21 »

Fasza fejezet volt! Az várható volt, hogy natsuék belesétálnak a csapdába mert várnak rájuk, de arra nem számítottam, hogy ezt a hercegnő fogja intézni, úgy hogy egyenlőre a lekapós dolog elnapolódik Ördögi Már csak az hiányzott mavis szájávól amikor jruat ecsetelte, hogy ha gildartz itt lenne jura sem okozna problémát Nevet
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #4437 Dátum: 12 okt 26, 14:13:24 »

Jó fejezet volt, tetszett a zseniális stratéga is Mosolyog

Én egy valamiben reménykedek:
Mavis nem engedi, hogy Gray vs. Rufus harc tisztességes legyen.
Ő is mondta, hogy most már csak erős tagok maradtak.  Szerintem már veszélyes külön - külön harcoltatni a tagokat, plusz most Lucy kiszabadítása a cél, ezért nem szabad hősködni. Gray csak menjen oda Rufushoz, hogy ráfigyeljen, közbe vmelyik másik tündér pedig intézze el hátulról (ezzel időt, embert és mágikus erőt spórolnak).
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #4438 Dátum: 12 okt 26, 14:38:04 »

Mit gondoltok arról, hogy a kastély azért fog összeomlani, mert Natsu csinál magának kijáratot a kastély alatt...? ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4439 Dátum: 12 okt 26, 14:46:31 »

A kastély valószínűleg a kapu miatt fog mert felszabadul a nagy mennyiségű mágikus erő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!