24 jún 16, 07:11:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852933 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3885 Dátum: 12 aug 19, 15:23:46 »

Depres:

Az azért érdekes, hogy a földalatt ilyen épületek vannak:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/18
Ennek vajon lesz jelentősége, vagy csak simán ott vannak díszítő elemnek azért, hogy legyen magyarázat arra, hogy minek vannak a földalatt sínek, amin Gazille "elgurulhat". Egy kis kibúvó arra, hogy Natsu egyedűl harcoljon smirksweat

Ahogy Budweiser is írta, talán egy egyszerű bánya, aminek az a célja, hogy Gazille ne lépjen közbe Natsu harcában, vagy lesz nagyobb szerepe is látva azokat az épületeket...
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3886 Dátum: 12 aug 19, 15:25:01 »

Ugyanmá emberek  Neeem
Natsu és Gazille szarrá verik Stinget és Rouge-t utána megint megsorozzák őket Sting és Rouge használja a DF-et és vernek egy kicsit Natsunak meg Gazillenek Natsu most majd úgy elveri őket mint a sz@rt és egyezzenek ki döntetlenben?
Ezt még ti sem gondoljátok komolyan!!!!!!  >.<#

Sokan csak azért akarják a döntetlent, mert megint minden az FT fele húz. Eddig meg az volt a baj, hogy nem.Mosolyog

---

Ez az egész csata most kb. olyan, mint a Tenrous végcsata. Natsu Hades időzőjelben, az előbb kidőlt, de most megköszöni Stingnek és Roguenak, hogy elszórakoztatták és most megmutatja milyen is egy igazi DF. Nevet


---


Depres:

Az azért érdekes, hogy a földalatt ilyen épületek vannak:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/18
Ennek vajon lesz jelentősége, vagy csak simán ott vannak díszítő elemnek azért, hogy legyen magyarázat arra, hogy minek vannak a földalatt sínek, amin Gazille "elgurulhat". Egy kis kibúvó arra, hogy Natsu egyedűl harcoljon smirksweat

Ahogy Budweiser is írta, talán egy egyszerű bánya, aminek az a célja, hogy Gazille ne lépjen közbe Natsu harcában, vagy lesz nagyobb szerepe is látva azokat az épületeket...


Lehet egy elfeledett ősi város, de amúgy szerintem ezekre fogunk valami magyarázatot kapni a következő manga elején.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 15:26:19 írta Serpens92 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3887 Dátum: 12 aug 19, 15:46:55 »

Szerintem valamilyen szinten már kaptunk is magyarázatot azokra a szobrokra, bányára. Amikor megemlítették a Sárkánykirály Ünnepét és nemrég Igneel is hivatkozott arra, hogy nemsokára ők jönnek. Egyszóval a kapu kérdése még kérdéses de szerintem az a démonvilágra nyílik míg a sárkányok pedig szintén megjelennek. Így áll össze a démonok, sárkányok és emberek harca.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #3888 Dátum: 12 aug 19, 16:20:15 »

ez még kicsit sem húz a Fairy Tail felé hiszen még se a sárkányok nem jöttek és még Lucy sincs veszélyben úgyhogy ebből még akármi lehet........azon gondolkoztam hogy mi van ha a sárkányok majd megtámadják Natsuékat és Natsunak meg kellesz ölni Ignelt? smirksweat VAGY Ignel halálosan megsérül és megkéri Natsut hogy vegye át az erejét?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3889 Dátum: 12 aug 19, 17:09:28 »

Én nem hinném, hogy ilyen nagy erőkülönbség lenne sárkány és sárkány között. Persze, kell lenni különbségnek de nem annyinak amennyire sokan gondolnak. Más történetekben például a fekete és vörös sárkányokat tartják a legerősebbnek és ők szinte soha nincsenek jóban. Szerintem ez itt, ebben a történetben is igaz. Másrészt ha megnézed Stingéket akkor most hét év elteltével néznek ki annyi idősnek mint Natsu és Gajeel, tehát az erejük is hasonló lehet. Így szerintem a tapasztalat Natsuék felé billenti a mérleg nyelvét. Szerintem ezt hivatott kimutatni Natsuék veszekedése is amikor Sting támadó és védekezési beállásáról elmélkedtek. Azzal pedig, hogy megölték a sárkányukat Stingék még mindig kételkedek. Akkor Igneel nem beszélt volna hozzájuk a korábbi részben. Röviden Stingék elhiszik magukról, hogy megölték őket az emlékeik miatt és nem hazudnak mert az emlékeikben így szerepel.

Igneel nem is beszélt hozzájuk, csak emlegette vice logiat meg skyadrumot... Elvégre tisztán láttuk, hogy igneel egyedül van és semmi selytelmes árnyék vagy valami szal csak emlegette őket....
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3890 Dátum: 12 aug 19, 17:34:22 »

Költői kérdéseket intézett hozzájuk, tehát hozzájuk beszélt, az tökmindegy, hogy nem voltak ott.
De mivel feltette azt a bizonyos kérdést,
Ha Stingék valóban megőlték volna a sárkányukat egyedűl és fer küzdelemben, akkor Igneel nem mondta volna ezt(http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17)
"Képesek az emberek felűlmúlni a sákányokat...? ...vagy ez csak egy álom..."
Ha a két sárkányölő valóban fer küzdelemben legyőzte volna a sárkányukat, akkor az szerintem elterjedt volna a sárkányok körében és ezt Igneel is tudná. Így az a két gyerek felűmúlta a sárkányokat. De mivel Igneel azt mondta, hogy ez lehet csak egy álom, ebből az jön le számomra, hogy a közelmúltban az emberek nem igen győztek le sárkányokat.
Tehát ha mégis igaz lenne, hogy Skyadrium és Vicelogia legyőztetett, akkor Igneel őket nem tekinti sárkányoknak, ami marhaság lenne.
Valószínűleg Natsu legyőzése a mérce Igneel szemében, tehát ez a misszió mégis csak egy álom marad.
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3891 Dátum: 12 aug 19, 17:50:12 »

Natsu fog most győzni s nem tartom kizártnak h meg fogja enni valameliknek a támadását, de a másnapi csatánál lehet használhatatlan lenne mint ahogy az szokott lenni vagy most lenne az első eset h nem lenne használhatatlan  Neeem amit kétlek.
Szerintem Natsu a másnap valamilyen formában használhatatlan lessz s Grazille lessz a fénypontban.

Erza viszont lehet h veszíteni fog, vagy egy döntetlen ahol Erzáék álnának rosszabbul s utánna jönne a kövi összecsapás s Luxus igazi ereje, mert jó lenne látni azt is.

Gemma nem fogja szerintem kidobni őket hisz a másnapi csatánál nem lenne kit kiállítani az FT ellen.
Valami büntit viszont lehet h kapnak  Ördögi, vagy egy utolsó esélyt a bizonyításra.

Ami viszont érdekes az a tisztelet féle megnyilnánulása (amit az utolsó képkocán láthatunk) ami azért picit elgondolkodtató. Mert oké h eddig is általában odatették a san-t de miután legyőzötnek hitték őket nem voltak tiszteletlenek.

Szerintem a céh meg fog maradni de lehet a mester vissza fog vonulni, bár még valami ki is derülhet a cégől ami picit más megvilágításba helyezi őket.

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 17:50:53 írta Fr33man » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3892 Dátum: 12 aug 19, 18:06:40 »

Költői kérdéseket intézett hozzájuk, tehát hozzájuk beszélt, az tökmindegy, hogy nem voltak ott.
De mivel feltette azt a bizonyos kérdést

De azt a kérdést nem is hozzájuk intézte.. valóban egy költői kérdés, előtte megemlíti a 2 sárkányt... Majd felteszi a kérdést  de az nem nekik szól... Amúgy is nagyon hülyén jönne ki ha nekik szólna...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 18:07:20 írta Sammy Blaze » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3893 Dátum: 12 aug 20, 07:38:44 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet! Mosolyog

Mekkora volt már, hogy Natsuék felkelnek a DF után és csak röhögnek meg veszekednek..Sting&Rogue arca meg ilyen pokerface, hogy most mivan Nevet:D Hatalmas. Remélem Natsu most elintézi őket Nevet:D
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3894 Dátum: 12 aug 20, 17:48:52 »

Nézegettem a részeket és ugye amikor Natsu először használja a DF-et akkor végülis elp*csázza az egyik szent mágust. Én nekem van egy olyan érzésem hogy Sting DF-je nem nagyon éri el ezt a szintet  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3895 Dátum: 12 aug 20, 20:51:21 »

Most komolyan.....gondoljatok bele hogy milyen erős lenne már natsu ha ő saját maga aktiválja a DF-et. Nem lettek volna érdekesek a harcok ha tudta volna aktiválni, mivel hopp és itt is van natsu aki egy idő alatt szent mágus szintre emelte meg az erejét. smirksweat
Egyszerűen csak annyit tudok mondani hogy sting DF-je nem gyenge, hanem natsu és gazille állóképessége olyan nagy hogy túltegyen sting DF-jén. A sok harc alatt amin keresztül végig esett a fairy tail az idő alatt nagyon sok tapasztalatot szereztek és sokat is kaptak a fő ellenektől is. Ami nem öl meg az erősít...nemde?

2 dolgot várok kövi fejezettől.

- Döntetlen lesz mert lejár az idő
- Natsu nyer nagyon nagyon de nagyon nehezen valamelyik powerup-jával ( villámló tűzsárkány, fekete tűz stb...)
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3896 Dátum: 12 aug 20, 21:01:28 »

A fekete tűz kérdéses, az szerintem nem maradt meg úgy benne, mint a villám.
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3897 Dátum: 12 aug 20, 21:37:35 »

Ja mert a megrázó élmények tovább maradnak ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #3898 Dátum: 12 aug 20, 23:01:40 »

sztem a mangaka tuti h kövezést kapna ha az időkorláttal lenne vége a bunyónak...
eddig már kétszer lőtte ezt el, a harmadik már elég rosszul venné ki magát.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3899 Dátum: 12 aug 20, 23:22:40 »

Itt csak akkor fordulhatna elő a döntetlen, ha Natsu már csak egyedül harcol Sting meg Rugoe ellen. Ezt viszont kétlem és remélem is, hogy visszajön Gazille. Ha már egyszer Rugoe szemelte ki magának, akkor vele küzdjön. Persze egy kis Villámló Tűzsárkány módban lévő arcoskodás belefér Natsu-tól. Nevet De aztán jöjjön vissza Gazille is, mert látni akarom az ő erejét is.
Remélem a fekete tüzet nem szedi elő sehonnan. Az valahogy nem is néz ki jól ha Natsu használja. Meg ha meglenne neki akkor már valószínűleg használta volna.

Én már arra vagyok nagyon kíváncsi ha most feltűnnek a sárkányok akkor melyek fognak előbukkanni. Egyedül Igneel-t láttuk "készülődni", de valószínűleg nem egyedül jön. Az lenne király, ha a három FT-s sárkányölő újra találkozna sárkányaival és azok adnának tanácsot, hogy hogyan is kell használni a DF-t. Nevet Amúgy csak én néznék meg egy Achnologia vs Igneel csatát?  Ohh My God  Tudom, elvetemült ötletek. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!