24 jún 01, 11:53:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806882 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3570 Dátum: 12 júl 20, 18:00:04 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/292
Mióta Saberfairy Tail a céh neve???

A csapat összeállítása jó lett, de én Erza helyett szívesebben látnám Mirajane-t.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #3571 Dátum: 12 júl 20, 18:11:54 »

Már alig várom a következő fejezetet! *.* Most még nehezebb lesz 1 hetet várni, mint a múltkor. Ezek nagyon ütős harcok lesznek. *.* Bár kíváncsi vagyok Mashima hogy fog levezetni 5 harcot egyszerre. Gondolom nem egyszerre rontanak egymásnak. ikszdé Bár az érdekes lenne. ikszdé
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3572 Dátum: 12 júl 20, 18:20:45 »

ha megnézitek le van írva goy 2 vs 2 meccsek lesznek ezen a napon a csapatharcon ja és a következő rész cimében a parfümből ítélve Ichiya lesz porondon Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3573 Dátum: 12 júl 20, 18:39:12 »

Elég nagy hiba lenne, ha a következő részben FT SB egymásnak esne, előbb a kevésbé érdekes céheket kell leszerepeltetni, hogy utána újra emelkedésnek indulhasson a manga színvonala...Mosolyog
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3574 Dátum: 12 júl 20, 18:40:19 »

A Fairy Tail csapatok összevonása várható volt, és azon sem lepődnék meg nagyon, ha a sárkányölők harca lesz (Gazille és Natsu vs. Sting és Rogue). De mindenkinek megvan a maga kiszemelt célpontja.
Más kérdés, hogy a Lamia Scale és Marmaid Heel közül kik fognak kűzdeni. Bár Marmaid Heelből Kagura megjelenése sanszos, a többi tag ereje az eddig látottak alapján a Lamia Scale ellen nem sokat érne. Bár előfordulhat olyan verzió is, hogy a két kiválasztottba sem Jura, sem Sherria, sem Leon nem kerül bele (tehát ha Yuuka és Toby alkotná a párost, ekkor viszont a Marmaid Heel lenne előnyben, ám csak nincs ekkora pech az LH-nál)
A Blue Pegazusból a cím alapján Ichiya kűzd majd és mellette talán a nyuszi, a QK-ból meg Bacchus visszatérésére lehetne talán számítani.
A következő kép árulkodó lehet arról, hogy milyen összeállítású lesz az adott 2 fő.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/292/15
Közben számolgattam is, mi lenne, ha végigmennének a versenyek:
(Az ötödik napra csak egy esemény van előjegyezve: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/15 , és mivel két csapattal kevesebb van, így az azon elérhető legkevesebb pont 2, persze ha az 5. napon is a szokásos pontrendszer marad érvényben.)
A Fairy Tail veszít a Sabertooth ellen: Sabertooth: 54 Fairy Tail: 35 (A Sabertooth akkora előnyt szerez, hogy senki nem lenne képes őket behozni.)
A Fairy Tail döntetlent ér el: Sabertooth: 49 Fairy Tail: 40 (A különbség 9 pont, a következő nap első és utolsó  helyezettjei közötti különbség 8 pont, tehát szintén a Sabertoothnak áll a zászló, vagy legalábbis a Fairy Tail nem lehet első, ám a Sabertooth első helyét még a MH vs. LH esetleges győztese fenyegetheti.)
A Fairy Tail győz: Sabertooth: 44 Fairy Tail: 45 (A Fairy Tail vezetne, és az ötödik napra maradna a döntő, ahol még esetleg három vagy négy céh is esélyes a végső győzelemre)
A Lamia Scale vs. Marmaid Heel csatában a győztesnek bármilyen esetben 45, a vesztesnek 35 pontja lenne. Döntetlen esetén mindkettőnek 40. (Bár a Lamia Scale-t esélyesebbnek tartom összességében, persze nagy kérdés, kik vesznek részt a harcban)
A Blue Pegazus és Quatro Kutyulik a jelenlegi 20 és 15 pontjukkal már esélytelenek a dobogóra kerülésre is.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3575 Dátum: 12 júl 20, 18:53:28 »

Érdekes lesz animében az új team feiry tail bejövetele, ahogy berengetik az arénát amolyan gildartz módra mágikus erő kisugárzással, bár ezt gildartz egyedül szokta csinálni natsuék meg most 5en Nevet Amúgy még mindig nem világos hogy mi is lesz itt pontosan, mert egyértelműhogy kinel ki lesz az ellenfele a saber vs fairynél... De mível 2vs2 van, de persze azt egyenlőre sehol sem írták hogy csak egy meccs lesz a céhek között csak hogy egyszerre 2vs2, amire én kapásból gondoltam még az első napon amikor kiírták a tag battlet... csak ugye a 3 meccs necces mert ahhoz 6 ember kellene egy csapatba a 2vel meg kimarad 1-1 tag... Már nagyon kivíncsi vagyok hogy fig kinézni luxus amikor lecseréli a kabátját egy tigrincs bundakabátra Nevet Nevet Meg elég jól is néz ki az ft csapat 2 sárkányölő(3), 2 s-osztályú mágus és a kakukktojás a kicsi gray Nevet :Ditt már csak grayt kéne lecserélni majin mirahane-re mondjuk gazille-t meg gildartzra csak akkor egész crocas a levegőbe röpülne zerefestől kapustól mindenestől Nevet Nevet Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3576 Dátum: 12 júl 20, 18:54:19 »

Én a címből úgy ítélem meg, hogy Ichiya-dono alkotni fog valamit. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3577 Dátum: 12 júl 20, 19:05:46 »

Hm, mangastreames verzió. -> http://www.mangastream.com/read/fairy_tail/62510083/1

Gratulálok Lew! -> http://mangastream.com/read/fairy_tail/62510083/7

Nem tudom, hogy ki írta, de az aréna nem mágikus erőtől rázkódott/rengett, hanem a szurkolók/nézők üvöltésétől, mint bármilyen sporteseményen.
A 2 vs. 2 meccsek nem nagyon érdekelnek, a mindenki mindenki ellen annál inkább.
Az öreg dumája tetszett még a végén. Nagy Mágia Játékok, hm, régen nem így hívták. Aztán ahogy végigsimítja azt a képet/mozaikot vagy mit. Az Acnologia lenne, jól látom? Végül betolja, hogy az eredeti neve a Sárkánykirály Ünnepe. A manga a végéhez közeledik, szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 19:38:54 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3578 Dátum: 12 júl 20, 19:52:04 »

Acnologia nem okádott tüzet szerintem... : )
A vége valóban ütött egyébként. És démonok... Ááá, Sátán/Sitri. Nevet Én nem érzem még a manga végét, sok kell még azért, hogy el legyen varrva ez a sárkány szál. Úgy gondolom, ez inkább arra jó, hogy elindítson egy újabb szálat, még több nem emberi lénnyel a szerepben. : ) Illetve, hogy ezekről bővebb infót kapjunk.


Na most én ki fogok akadni. ikszdé


Mit keres Gray az 5 legerősebb ember között?! Hm?! Mióta erősebb ő, mint Mirajane?! :"D Mashima duplán belém rúgott, mert még ki is mondatta Mirával azt a nevetséges mondatot, hogy ez FT legerősebb csapata. x"D Ez egy vicc, kérem szépen...


És Erza Minerva ellen? Na ne már... Ez annyira sablonos. Én valami kavart vártam volna a mindenki mindenki elleni meccsen, és egy Urtear vs. Minervát néztem volna meg nagyon szívesen, természetesen Urtear győzelemmel a végén. kacsint
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3579 Dátum: 12 júl 20, 19:54:24 »

Örülök, hogy ezzen enm vagyok egyedül Nevet Emlegeti a démonokat, erre Mirát kihagyja a buliból... ráadásul neki tök új képessége van, Erza meg csak szimplán erősebb lett.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3580 Dátum: 12 júl 20, 19:56:24 »

Hát igen, Mashima szereti a 4 főszereplőjét unásig nyúzni, ez ellen sajnos nem sokat tehetünk. :/
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3581 Dátum: 12 júl 20, 19:58:52 »

Na angolul elolvasva már másabb. Nevet Király fejezet lett az biztos. Nevet Szerintem nem is baj a 2 vs 2 mert akkor nem lesz erza vs minerva és gray vs rufus meg laxus vs orga sem. Na de most tényleg. ikszdé Orga olyan ellenfelet kapna mint laxus akkor nyerni sincs esélye. Szerintem még megmozdulni se nagyon. Mirát tényleg berakhatták volna. :/

Várom már a következő fejezetet. Mosolyog

Gratulálok én is Lew. Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3582 Dátum: 12 júl 20, 20:05:35 »

A minták miatt mondható Acnologia vagy lehet a sárkány király... már ha van olyan.
Igneel és Grandine beszélgetéséből tudjuk itt fognak találkozni , lehet hogy az a ismeretlen illető egy sárkány emberi alakban vagy esetleg egy démon lenne ? Ez már valszeg a következő arc sztorija lesz ., és akkor még jöhetnek a démon ölök  Faceg
 Urtear vs Minerva .. igen de szép lett volna.....
 ha most péppé verik egymást akkor mi marad az utolsó napra ?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3583 Dátum: 12 júl 20, 20:08:21 »

Ezért volt ott a kérdőjel. Mosolyog Akkor viszont remélem rengeteg sárkány lesz majd. Gondolom a lángoló kezekkel rendelkező emberke egy sárkányölő. Ez a része nagyon érdekel.

Azt nem tudom, hogy megnyit-e még valami más szálat is, de mégegyszer ennyi fejezetet már nem él meg a manga, szerintem. Aztán ne legyen igazam. Nevet

Graynek ott kell lennie, hogy leiskolázza Rufust, egyszerűen muszáj, hogy alkotó vs. alkotó harc legyen. Lehet, hogy Mira erősebb, mint Gray, de, mint egy csapat tagja, nos, ez nem biztos, sőt. Eddig ugyebár egyetlen egyszer sem láttuk egyik csapatos harcban sem, nem biztos, hogy menne neki, vagy olyan jól ,enne, mint Graynek.

Urtear szerintem inkább majd a sárkányos résznél kap szerepet, esetleg amikor Zeref is felbukkan végre.

Miranak mi az új képessége? A Sitrit már Lisanna eltűnése előtt is tudta. Mostanra visszahozta magát arra a szintre, de Erzanal nem erősebb.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3584 Dátum: 12 júl 20, 20:10:58 »

Gratula Lew!  Nevet

Hát igen, borítékolható volt minden, még az is, hogy Gray marad. Én is szívesebben néztem volna Mirát, mint Grayt, de nincs mit tenni. Mashima igyekszik meghagyni Grayt a főbb szereplők között, mert az látható, hogy Natsu, Lucy és Erza is több szerepet kap. Most gonosz leszek és azt, mondom, hogy ha ki kell majd írni valakit, akkor Gray legyen az, mert nem zavar sok vizet az Ur-Ultear szál óta. A Juviával való szerencsétlenkedése meg már unalmas  smirksweat

Ettől még a fejezet egy nagy tízes.  Kúl
Lucy megszerezte a 8 pontot, ennek nagyon örülök  Mosolyog
Erza válasza a Sabertoothnak, meg megér egy idézetet Kúl

Vajon jövőhéten jön Ichiya Mester és Pedonyuszi trollkodni? Hümm-hümm Nevet


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!