24 jún 16, 06:55:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852886 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3390 Dátum: 12 jún 30, 09:53:05 »

De tuti, hogy kimenti valaki, akár makarovval az élen, mert akkor nem ilyen címe lenne a jövő heti fejezetnek... Hanem nyílván erre utalna ha itt most történne valami komolyabbdolog vele...
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3391 Dátum: 12 jún 30, 12:27:56 »

Ha Gerard lebukik az még nem feltétlen jelentheti azt, hogy a FT-t is magával rántja. Ezt belehetne úgy állítani, hogy Gerárd rászedte az egész Fairy Tailt, mint annó  Doranbal, s így talán nem kéne kizárni őket Nevet Ő amúgy se szerzett pontot a csapatának, s a helyét máris betöltötte Kana.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3392 Dátum: 12 jún 30, 13:02:24 »

Szerintem meldy és urtear fogja kimenteni őt. Mert most még nem fog lebukni. Fejükön van már lassan a nap amikor elrabolják lucy-t és elkezdődik a terve arcadiosnak.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3393 Dátum: 12 jún 30, 13:22:37 »

Ezen az oldalon: http://mangastream.com/read/fairy_tail/69646697/25 mikor látszik a titokzatos ember alakja nekem egyből Sasuke ugrott be ikszdé
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3394 Dátum: 12 jún 30, 14:12:11 »

Looool  ikszdé ,nagyon bele illene, kár hogy a mangakák nem parodizálják így egymás művét .
Doranbaltnak honnan van ekkora pofikája ? a mágia világábán komolyan ezt kimeri jelenteni hogy nem lehet ő mystgun.
Jura még odaléphet megvédeni gerardot hiszen tudja ki is ő valójában, és jura bízik makarov döntéseiben.
Ha Gerard lebukik akkor itt bizony az egész Ft felsorakozik majd megvédeni , ez nem kétséges . Város nem maradna meg  ikszdé Ha fellépnek az Ft ellen szerintem a BP , LS és a kutyulik azok őket védenék. Ellenük meg tanács, MH meg a ST, nem csoda hogy összedölne a királyi vár..... ábrándozni szabad  Nevet
Mágus tanács katonáit megnézném végre harc közben is . mert amit a cofos mondogatott a kommentálás alatt abból nem tartom őket sokra .
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 14:13:56 írta Banzai » Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3395 Dátum: 12 jún 30, 14:26:29 »

Doranbolt kedveli az FT-t, nem hinném, hogy nagy felfordulást szeretne kezdeményezni... Mellesleg a szemüveges tanácstag (elfelejtettem a nevét  smirksweat) arcáról nem éppen az derül ki, hogy érti minek ugrott oda "Mistgunhoz". Szerintem Doranbolt most csak személyes okokból cselekszik... viszont akkor is rohadna meg, emiatt szökik el az a titokzatos személy  ikszdé Remélem Meldy meg Ultear utánaered.

Amúgy csak nekem tűnt kicsit erőltetettnek ez a titokzatos mágikus erő forrása? Valahogy olyan érzésem van, hogy a mangaka valóban Sheliát gondolta először a mágia forrásának, majd gondolt egyet és behozott egy ismeretlen személyt amolyan hibajavítás gyanánt, mert mégsem jött volna ki a történet szempontjából ha valóban Shelia az... Nemtudom, nekem ez elég negatívra sikerült. Mindenesetre a harc jó volt és végre lett döntetlen is ^^ És legalább most nem lett lehúzva az istenölő mágia, ha továbbharcoltak volna biztos, hogy Wendy kikapott volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 14:27:03 írta P4ndora » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3396 Dátum: 12 jún 30, 22:25:38 »

Ezen az oldalon: http://mangastream.com/read/fairy_tail/69646697/25 mikor látszik a titokzatos ember alakja nekem egyből Sasuke ugrott be ikszdé
Szerintem Erza régi ismerősei közül valaki Mosolyog Ha már a nekomimis csaj felbukkant Nevet

Azért nem hittem volna, hogy az Égi Sárkányölő és az Égi Istenölő döntetlennel zárul a küzdelmük, szóval azt hittem, hogy Wendy ki fog kapni, de úgy látszik kemény a kis csaj Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3397 Dátum: 12 júl 01, 09:44:00 »

Nevet
Ez jó volt, számítottam rá, hogy döntetlent vívnak, de arra nem, hogy az idő lejárása végett.  bow
Pedig, kíváncsi lettem volna a Milky Way mágiára... Feltételezem a mágikus erő visszatöltésére lesz alkalmas.
Doranbal meg azt tette, amit tennie kellett. Ha nem teszi meg, akkor már tudnánk ki az a rejtélyes személy, aki sokak szerint Sasuke... Feltételezem eltévesztette a Chunin vizsga helyszínét.  >.<# Az aréna, az aréna, csak ép nincs annyi nindzsa vagy sok a darázsló, akarom mondani varázsló.  smirksweat (Nekem mindegyik ugyan úgy néz ki, Cosplay jelmezben van mindenki ikszdé)
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3398 Dátum: 12 júl 01, 09:55:24 »

Lehet Zeref beugrott egy hambiért, aztán elszaladt a budira. Nevet Ki más lehetne, akiből áradna a Zeref féle mágia? Arcadiosék meg csak ezekután fogják a kaput nyitni... Tehát tuti nem azt érezte Gerard.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3399 Dátum: 12 júl 01, 12:00:46 »

289. manga

A harchoz nem tudok sok mindent hozzátenni, csak hogy ez animében nagyon ütni fog. ^^ Ha meg az animések elbaltázzák, akkor én fogok ütni... fejemet a falba. ikszdé

A Fairy Tail rendesen gyúrja a népszerűségét és az elismerését. Az állsebészeknek minden fejezetben sok a munkájuk a sok leeset állal. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/14
És még egy alkalom (talán a 2. ...?), amikor látjuk Polyushka anyót mosolyogni. Csak nem hagy nyugodni, hogy neki lehet tényleg van valami közelebbi köze a sárkány Grandine-hoz. Vagy esetleg az edolasi Wendy az unokája. Hiszen az anyó elég idős. Mert hát eddig egy faarc, "utálom az embereket, tűnjetek innen, grrrr" és harcgyűlölő embernek ismertünk meg. Nem olyannak, akit annyira meghat egy ilyen harc.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/21
Ez ipari cumi. Mest-et még csak-csak kidumálták volna (Wendy, Erza, Makarov, Jura), de Laharlt is odaette a fene. ^^" Persze a Letartóztatási egység kapitánya még mindig normálisabbnak és szimpatikusabbnak tűnik, mint a Mágiatanács új (vagyis a 7 éve új) csőlátású elnöke. De ott a gond, hogy Mistgun arcát csak nagyon kevesen ismerték. És valószínűleg a Tanács nem. Tehát, ha lekerül a kendő Gérard arcáról, akkor ők csak Gérard-t fogják látni, mondhat bárki bármit. Akinek a szavára talán adnak: Makarov és Jura. Makarov ugye ismerte Mistgun arcát és Gérard-t is ős szervezte be, tehát tisztában van mindennel. Jura nem ismerte Mistgunt, viszont a Nirvánás kaland közben megismerte Gérard-t és rájött, hogy nem rossz ember. Ha Erza nem állítja le őket, akkor még a letartóztatását is segített volna megakadályozni (lásd). És most, a Nagy Mágiajátékokon sem leplezte le őt, pedig rájött, hogy ki van a maszk mögött. Gőzöm sincs, Erza mit tehet, de ha nem vigyáz, csak még nagyobb bajba rántja magukat...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3400 Dátum: 12 júl 01, 12:06:58 »

Zerefnek mi oka lett volna a nézőtéren lesni mások harcát? Hmm?
Gérard szerintem nem fog még eltűnni. Tuti nem mert Kagura-val van még némi elszámolni valója.
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3401 Dátum: 12 júl 01, 15:49:13 »

Hát sztem Erza most már csak nem hagyja, hogy elvigyék Gerardot. Főleg hogy megkapták a válaszukat a kérdésre, most már csak jobban ragaszkodik hozzá. Meg  akkor abban a helyzetben a többiek érdekét kellett védenie.


Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3402 Dátum: 12 júl 02, 08:19:22 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/14
És még egy alkalom (talán a 2. ...?), amikor látjuk Polyushka anyót mosolyogni. Csak nem hagy nyugodni, hogy neki lehet tényleg van valami közelebbi köze a sárkány Grandine-hoz. Vagy esetleg az edolasi Wendy az unokája. Hiszen az anyó elég idős. Mert hát eddig egy faarc, "utálom az embereket, tűnjetek innen, grrrr" és harcgyűlölő embernek ismertünk meg. Nem olyannak, akit annyira meghat egy ilyen harc.
Chakra, egy világ fog összeborulni benned, de szerintem ezt a részt kihagyhattad vagy nem tudom! Olvasd végig azt a részt, itt kapta Wendy a 2 varázslatot, amit Grandine íratott le az öregasszonnyal Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3403 Dátum: 12 júl 02, 09:03:41 »

Ronyszkusz, egy világ fog összeborulni benned, de szerintem ezt a részt kihagyhattad vagy nem tudom! Olvasd végig azt oldalt, főleg a fordítót. Nevet

De amit linkeltél, az még nem zárja ki, hogy pl. az edolasi Wendy az unokája (esetleg a lánya) legyen az anyónak. ^^
De ezek csak elméletek és spekulációk.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 09:04:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3404 Dátum: 12 júl 02, 09:20:07 »

Az a gond, hogy azt nem találom, ahol van a fiatal kori fairy legjobb csapatáról a csoportkép. Makarov, az öreganyó, meg talán még 2 ember volt rajta. Azon is már idős volt Polyushka?
Meg is van a keresett kép, azért ezen még nem olyan idős, nem sokkal lehet öregebb Lucyéknál. Így ne hiszem, hogy lenen egy hátrahagyott gyermeke edolasban. Meg akkor már eléggé Kana 2.0 lenne belőle! Remélem jól rémlik, hogy ez a kép volt mangában, de ha nem szóljatok!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 09:47:11 írta Ronyszkusz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!