24 jún 16, 08:13:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853096 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #3180 Dátum: 12 jún 09, 05:53:40 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/53902026/1

Nos. Mashima most sem hagyott cserben (legalábbis engem nem) ez a fejezet is nagyon ötletes és találó volt X_X olyan szinten, hogy erre ... vagy inkább ezekre a lehetőségekre nem is gondoltam ... sőőőt Nevet senki sem gondolt. Ismét egy példa arra, hogy Mashima fokozatosan meglep minket Mosolyog.  bow

Külön tetszett a részben, hogy mindenki az RT-t figyeli, még a bírók közül Yajima-san is.
Laxus nem hagyja a nagypapiját... és nem árul el semmit Ivan-nak. Laxus remélem oda tudja magát tenni a harcban. Kicsit húzom a szám mivel 1 vs 5 lesz... ráadásul van közöttük egy varázserő nullázó is. Pontosan vajon mi a céljuk Laxus-sal?. Gondolkozik

Freed elmebeteg arca mindent megért x"D -> http://mangastream.com/read/fairy_tail/53902026/16
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 06:03:46 írta Cloud-san » Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3181 Dátum: 12 jún 09, 07:15:14 »

Hát a FT-nek már Kommandós egysége is van:D Az RT elég sok mindenkinek gyanús, sejthetnek valamit.
Azonban hogy egy Luxusnak 1v5ben kell harcolni.. de hát Natsu is ilyenkor szokta magát feltüzelni Nyelvesít (s ne felejtsük el hogy Luxus is egy sárkányölő.. még ha lacrimás is). Kemény győzelemre számítók, sőt valószínűleg elég lenne az illúzió keltőt kiütni és akkor mindenki meglátná hogy itt bizony 1v5volt.. s kizárnák a RT-t akár..:o
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 07:25:31 írta baton » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3182 Dátum: 12 jún 09, 08:04:12 »

Mekkora már ikszdé Laxus milyen nyugodtan végignézte, és közben mosolygott magába, hogy ,,mekkora egy barom vagy,  5-en egy ellen? Majd kaptok egy Fairy Law-ot és mehettek haza kis csírák''.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3183 Dátum: 12 jún 09, 08:37:58 »

Ez a fejezet nagyon komoly volt Nevet. Az FT nem aprózza el ikszdé. Az RT-s illúziót tutira Ivan keltette :/. Azért gondolok erre mert mivel akit Bisca néz az is egy húsvér ember csak Ivanra hasonlít. Ez lenne a mágiája szerintem, de mások előtt is tud egy illúziót kelteni. Komoly lesz Nevet. Laxus-nak nehéz dolga lesz de csak meg kell semmisíteni az illúziót. RT kizárás lesz :/.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3184 Dátum: 12 jún 09, 08:58:40 »

Hmm, fordulatos fejezet volt, és kiderült, hogy Ivannak az kel, amit Makarov mutatott Gildartznak, vagyis nem közös a cél a kapitánnyal, csak az időpont stimmel. Luxus sem gurigázik azért kaksival ha így kiáll 5 ellen, bár az egyik meg lett tépve Lucy által, nem lesz valami nagy ellenfél a rajin vezetőjének! Amúgy Ivan csak szerintem egy Aizen 2.0? Tökéletes illúzió, alatta bármit csinálhat az ember.... Kövi hét várandós ismételten! Csak így tovább a színvonallal és azt mondom, hogy tökéletes nyár elé nézünk.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3185 Dátum: 12 jún 09, 09:31:18 »

Fasza fejezet volt! És hát mint kiderült alexei nem luxus testvére hanem az apja Nevet Nevet Amúgy 1000% hogy kizárják majd a ravent mert ugyis kidrrülnek majd a csalásaik... Így meg csak a mögöttük lévő sorrend számít ami eléggé szoros... + az is kiderült hogy az uccsó mecsc az ft a vs lamia lesz ahol adná magát a gray vs leon de graynek rufus kell mint most is láthattuk szal valszeg marad a wendy vs shellya... Amúgy jó lenne ha valaki átlátna ezen az illúzión pl natsu és gazille az érzékeik miatt és akkor csak egymásra néznének majd bólintanának és már mennének is Nevet a nézők meg a többi tag csak lesne hogy ez szabálytalan de ahogy a csatatérhez érnek szerte is foszlanának ahogy belemennek na akkor elnne csak nagy ámulat hogy mi történt Nevet De azt is adnám, hogyha gerard ugrana be lucus mellé most úgysem látják mi történik valójában.. Mert azt azért kétlem hogy luxus elbír 5ükkel úgyhogy sztem ivan azért erősebb a fiánál meg ő céhmester is szal tuti nem gyengusz, és kb flaret tudjuk hogy mire képes, de obra eddig semmit sem mutatott, cobra is csakbohóckodott és sztem narpuding is... Szal azért luxus hátrányban van nem is kicsit bármennyire erős is szal kéne neki erősítés, meg ugye ott van a mágia elszívó is vagy mi obranál....
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3186 Dátum: 12 jún 09, 09:55:23 »

Jó kis fejezet volt, erre nem számítottam, végre Mashima sem olyan kiszámítható. Nevet

Lisanna mi a fenét keresett a Raijinshuuval? Remélem, nem azért, mert Mashima erőlteti a LisannaxLuxus szálat, mert belehalnék, ha az lenne. Technikai KO

Milyen epic lenne, ha 1-2 erős karakter (na jó, inkább 4 Nevet) jönne segíteni Luxinak, mert valaki "kiszagolná", hogy itt valami nem okés, és megszűnne Ivan illúziója. Mondjuk Mira is köztük lehetne, annyira megnézném, ahogy Luxus oldalán harcol. Hümm-hümm De persze tuti nem következik be, de jó lenne. :3

Viszont érdekes fejezetek lesznek, mert ha jól vettek ki, a Raven Tail FT ellen specializálódott. Kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3187 Dátum: 12 jún 09, 10:15:55 »

Röviden és tömören: Nagyon tetszett!  Nevet

Laxusnak gyorsan ki kell ütnie Obrát, a többivel meg majd lazán elboldogul. Ivan a tényleges probléma . Személy szerint nagyon várom, hogy Gildarts betoppanjon a semmiből, még ha meg is ígérte, hogy nem fog addig, amíg újra elsők nem lesznek. Lehet hallotta Kana sikerét és egyből rohan a lányához, hogy gratuláljon ikszdé Úgy már kiegyenlítettebb lenne a helyzet...

Amúgy, Ivan honnan a fenéből feltételezi egyáltalán, hogy Makarov elárult valamit Laxusnak a Lumen Histoireról?  Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3188 Dátum: 12 jún 09, 10:21:05 »

Mashima egyszerűen mindig meg tud lepni. Annyira várom már a kövit, hogy az hihetetlen.
Az FT semmit nem bíz a véletlenre az tuti. Tetszik, hogy mindenki gyanakodva figyeli az RT-t. Nevet
Luxus-t sem nagyon verte ki a  víz az 5v1-től. ikszdé A többiek viszont biztos nagyon össze vannak zavarodva. Ahogy néztem az arcokat, Natsuból tudnám kinézni azt, hogy közbeavatkozik. Basszus, meg lehet nézni, hogy Hades ellen, hogy küzdött. Akkor nehogy már egy ilyen ismeretlen valaki így elverje. (Vagyis a többiek számára még ismeretlen.)
Luxus lehet, hogy meg tudja törni az illúziót. Még anno mikor Mistogan ellen küzdött az ő illúzióját is meg tudta törni.
A RT még mindig csak egy csaló rohadék céh a számomra. De azért Ivan még sem nézheti le annyira a fiát, ha úgy döntött öten mennek ellene. (Az OK, hogy biztosra akar menni, de ha annyira gyengének nézné Luxust akkor csak egyedül ment volna.) Luxus meg tuti nagyot fog alakítani. Ha legalább a mágikus erő nullázó fickót ki tudná ütni akkor hatalmasat ugranának az esélyei. De már csak az is eredmény lenne ha mondjuk a gyenge pontjára rájönne és el tudná mondani a többieknek. Én már csak azt nem értem, hogy mire számít Ivan. Veszteségek nélkül úgysem tudják megúszni, mert Luxus legalább 2-3 emberét szét fogja verni. Az pedig elég feltűnő lenne a többi résztvevőnek, hogy le vannak zúzva.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3189 Dátum: 12 jún 09, 10:22:14 »

Ki hitte volna, hogy Luxus apja lesz abban a páncélzatban, ezzel Mashima nagyon nagy csavart csinált, bravó, nagyon jó fejezet volt, várom a kövit Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3190 Dátum: 12 jún 09, 11:08:06 »

Oltári fejezet volt, hozta az elmúlt hetek fejezeteinek színvonalát =)

RT mint FT ellen specializálódott céh? Hát elég érdekes... hagabi honnan veszed, hogy 2-3 emberét szét fogja verni? Mosolyog Mint Iwan is mondta, őt nem érdekli a verseny csak az FT, mellesleg megjegyzem, hogy 7 év telt el, gondolom a ravenesek nem csak a fenekükön ültek és várták a tündérek visszajöttét, legalábbis Iwan biztos hogy nem, így szerintem Luxus nem nagyon tudhatja mire képesek igazán... (najó megjegyzem hogy Flare nem volt valami erős, a társai erejét nem tudni igazán, azért ők maguk is rendesen megszidták szegény elmebetegnek tűnő csajt)

Iwan mondjuk megszívta azzal, hogy azt gondolta Makarov Luxusnak mondta el azt a valamit, nem pedig Gildartz-nak. Viszont szerintem mégis sikerül a tervük valahogy és lezúzzák a Fairy Tailt. Bár remélem ez csak a játékok után lesz. Szerintem a Sabertoothnak is lesz még fontosabb szerepe, lehet, hogy segítenek az FT-nek mert azok nem igazán bírnának el az "ellenük specializálódott céh" ellen. Brutál lenne, ha 5 sárkányölő összefogna (6 ha Luxus-t is beleszámoljuk), meg szerintem ők nem gonoszak, inkább csak azért ilyen egoisták mert úgy gondolják, hogy ők a legerősebbek. Kiváncsi leszek, vajon Yukino hova megy? Fairy Tail vagy Mermaid Heel?

Makarov és Mavis "beszélgetéseit" annyira bírom xD

És végre volt utalás Nyúl úrra, remélem valaki nagyon erős lesz ha már így rejtegetik kilétét.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3191 Dátum: 12 jún 09, 13:43:46 »

Mostanában Rogue-t egyre kevesebbszer rakja be Masima a sabertoothosok közé, ennek biztos oka van. Biztos így akarja jelezni, hogy Rogue egyre jobban nem érzi jól magát a Sabertooth-ban.
http://www.mangastream.com/read/fairy_tail/53902026/12

A másik, hogy Mavisnak vagy Meldyéknek nem kellett volna észrevenniük, hogy ez az egész csak illúzió?

Még anno mikor Mistogan ellen küzdött az ő illúzióját is meg tudta törni.
 Az pedig elég feltűnő lenne a többi résztvevőnek, hogy le vannak zúzva.
Mistogan illúziója teljesen más volt szerintem, mint ez.
Itt, mint láthattuk az illuzió-Luxus már szét volt gyepálva, de az originalnak kutya baja sem volt. Szerintem ha le is győzi egy két emberét az még nem jelent semmit, mert a páholyban a Ravenesek illúziók mindaddig meg fognak maradni, amíg az illúziókeltő meg nem sérül annyira, hogy az illúziót ne tudná garantálni és valószínűleg ez Obra lesz. És ha teljesen kiüt 2-3 Ravenest, azok bár ott lesznek a földön, de a közönség nem fogja őket látni.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3192 Dátum: 12 jún 09, 14:03:42 »

Luxus én az egyik legerősebb FT-mágusnak tartom. De még is, jelenlegi felállásban... egy illúziú-használó, egy mágia elszívó, meg még pár ismeretlen képességű Raven Tailes ellen nem tudom meddig húzza majd, bármennyire is szép lenne, ha lezúzná őket.
Pár hónappal ezelőtt írtam valami olyamit, hogy ki tudja Ivannak kell-e még Luxus lacrimája, és hogy milyen komoly lenne, ha tényleg kiszednék belőle, és meghalna. Ne legyen igazam.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3193 Dátum: 12 jún 09, 14:11:20 »

Sabaku: Szerintem nem kell neki laxus lacrimája mert ha most erősít is vele valamit/valakit neki akkor is jobban kéne a lumen. Ha azt akarná hogy laxus meghaljon az még egy ok lenne de meg is ölheti a lacrima kiszedés nélkül.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3194 Dátum: 12 jún 09, 14:42:18 »

Neki nem a lacrima kell, hanem az érte kapott pénz: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/128/30
Lehet, hogy a lacrima kel neki, és luxus megölés a plusz, lehet hogy fordítva. De a pénz a féritél lezúzására kell.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!