24 jún 16, 08:08:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853092 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #2820 Dátum: 12 ápr 24, 18:20:27 »

Most azon gondolkozom, hogy legyek kegyetlen, és áruljam el, hogy Jason nem létezik, és ezt az egészet a mangaka írta, aki nyílván többet tud az általa írt műről, mint mi, vagy fogadjam el a te véleményedet, ami -bár a Jason-ös cucc miatt úgy hülyeség ahogy van- a jelenlegi helyzetet sokkal jobban tükrözi.. nehéz döntés :/
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 24, 18:21:16 írta renato » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2821 Dátum: 12 ápr 24, 18:40:16 »

Most azon gondolkozom, hogy legyek kegyetlen, és áruljam el, hogy Jason nem létezik, és ezt az egészet a mangaka írta, aki nyílván többet tud az általa írt műről, mint mi, vagy fogadjam el a te véleményedet, ami -bár a Jason-ös cucc miatt úgy hülyeség ahogy van- a jelenlegi helyzetet sokkal jobban tükrözi.. nehéz döntés :/

Látom nem érted a lényeget, de nem baj egyszer csak rájössz... Láss is ne csak nézz....
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2822 Dátum: 12 ápr 24, 20:47:28 »

Szerintem attól, hogy például Ichiya ilyen gagyi diagramot kapott, nem gyenge ám ő se. Ezek gondolom viszonyítások, de nem konkrét erőszintileg, csak... úgy általánosságban. Tehát A kutyulikon látszódik, hogy nem nagy agykapacitással rendelkeznek ikszdé De Natsu is csak 2-esen van, mégis jóval előttük jár. Nem egymáshoz viszonyíthatóak az ábrák, szerintem legalábbis... nem így akartam leírni, de aki érti, az érti  smirksweat
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2823 Dátum: 12 ápr 24, 20:56:38 »

Sztem sem gyenge Ichiya, hiszen eleg egy parfum, ami megbenitja az ellenfelet es kesz. Igy nyert Gemini, Ichiyakent Jura Nekis ellen.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2824 Dátum: 12 ápr 24, 21:20:59 »

De ha nincs parfümje akkor 0 az egész ....
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2825 Dátum: 12 ápr 24, 21:42:24 »

Hoppá, hoppá. Azért ichiyát nem kell túlbecsűlni. Nem minden a parfüm ikszdé. Na persze nem gyenge de nem is bitang erős. Ja, és  az csak véletlen volt hogy a parfüm kiütötte. Ha tudta volna hogy gemini az akkor kivédte volna  smirksweat.
Nem a semmiért szent mágus.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2826 Dátum: 12 ápr 24, 22:57:26 »

En nem becsulom tul Ichiyat, de az teny, hogy Jurat kiutotte, ugaz csellel. De kerdem en akkor az nem is szamit gyozelemnek? Amugy, az hogy mi van ha nincs nala a perfume az kb olyan lenne, mintha Kana nem talalna a kartyait, vagyis marhasag.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2827 Dátum: 12 ápr 25, 16:47:59 »

Most azon gondolkozom, hogy legyek kegyetlen, és áruljam el, hogy Jason nem létezik, és ezt az egészet a mangaka írta, aki nyílván többet tud az általa írt műről, mint mi, vagy fogadjam el a te véleményedet, ami -bár a Jason-ös cucc miatt úgy hülyeség ahogy van- a jelenlegi helyzetet sokkal jobban tükrözi.. nehéz döntés :/

A mangaka írója a Jason nevű kitalált szereplő gondolkodásával és tudásával megegyező diagramot akart készíteni, nem pedig azt leírni hogy az író maga milyennek gondolja őket mivel akkor lelőtte volna a poént... Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
renato
Vendég
« Válasz #2828 Dátum: 12 ápr 25, 17:06:46 »

Na de akkor most a ti álláspontotok szerint:
Ichiya indult már régebben is a tornákon (lásd: korábban említett táncverseny, amit megnyert), valószínűleg harcolt is. Na ezt Jason látta, hisz nem tűnt el hét évre, mint a Fairy Tail, így besaccolhatta az erejét. Ha ő ilyennek látta Ichiya-t, akkor valószínűleg ilyen is volt (bár most jön gondolom az, hogy belelógott a szemébe a haja, így nem írhat rendes véleményt róla), viszont ez ellent mond a "Ichiya a BP nagyágyúja" dolognak, amit úgyszintén mondtak, és hangoztattak.
Röviden: abban igazatok van, hogy ez az egész gyökérség, de "Jason" többet látott belőlük, mint mi, úgyhogy egyelőre az ő véleménye sokkal megalapozottabb, mint a miénk.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2829 Dátum: 12 ápr 25, 17:13:03 »

Mindegyik verzió mellett pont annyi igazság van mint hamis állítás. Mindenki döntse el, hogy elfogadja vagy nem. Láthatóan van benne igazság is a táblázatban és láthatóan vannak olyan esetek amivel így kívülállóként nem értünk egyet, sőt hiányosnak tartjuk az ötágú megjelenítését. Felfoghatjuk úgy is, hogy a mangaka Jasonon keresztül akart üzenni/közölni nekünk, de úgy is érthetjük, hogy Jason által leírt dolgok hülyeségek. Nem zárom ki annak lehetőségét, hogy a játékok után kapunk egy újabb táblázatot, de kiegészítve a 7 évvel és a hiányzok adataival Jasontól.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2830 Dátum: 12 ápr 25, 17:14:00 »

Srácok, két dolgot vegyünk figyelembe, ez a Blue pegasus nagyágyúja nem éppen a 7 évvel ezelőtti állapotában volt? Mikor elmentek szólni a megmaradt FT tagoknak ott is simán pofára esett, olyan letargikus hangulatban volt. Nem olyan mint amilyennek megismertük a nirvana arcban. Lehet ezen 7 év alatt szinte semmit nem edzett, ha egyáltalán szokott, míg a többiek meg igen, folytatták mindennapjaikat. Ezáltal könnyen elképzelhető, hogy a többiek lekörözték már rég Ichiyát...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2831 Dátum: 12 ápr 25, 17:40:10 »

Nem gondolom, hogy Ichiyama értékeinél azok a tényleges tudását mutatnák. Viszont azt nem tudjuk a táncverseny és most már a futás kivételével, hogy milyen számokban vehetett részt. Így Jason sem tudja kikövetkeztetni a harchoz szükséges valódi támadó és védelmi értékeit. Szerintem inkább az általános adatai szerepelnek a táblázatban mágia nélkül. Neki külső eszköz (parfüm illata) szükséges a képessége felszabadításához, ellentétben azokkal akik magukban hordozzák a különböző varázslás lehetőségét. Én inkább úgy sejtem, hogy a valódi harci képességei inkább az 5-ös szint felé tendálnak. Azt hiszem, hogy az intelligenciája nem változna de mint láthattuk nála, különböző parfümök hatására más-más képességre tesz szert. Tehát nőhet a sebessége is egy parfümnek megfelelően.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 18:30:31 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2832 Dátum: 12 ápr 26, 14:10:44 »

Nekem még tetszett a Juviáé Nevet "Viszonzatlan szerelem" COOL Nevet Bár én nem 3mast, hanem 4est adtam volna a támadóerejére.
Eve meg 5öst kapott a "hóember" kategóriára Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2833 Dátum: 12 ápr 26, 14:16:03 »

Nekem meg Kaguránál tetszett az, hogy Cool - COOL! Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2834 Dátum: 12 ápr 28, 10:47:15 »

Lehet hülye kérdés de nem lesz ezen a héten manga?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!