24 szep 26, 23:02:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1988578 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2805 Dátum: 12 ápr 23, 17:00:22 »

Én itt feküdtem ki a röhögéstől: http://www.mangastream.com/read/fairy_tail/13639540/5
Jura - Haj: 0 XDDD
Az előlap meg jó kis fanszörvíz, szeressük Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2806 Dátum: 12 ápr 23, 17:18:47 »

Jura volt a legnagyobb... Haj - 0 ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2807 Dátum: 12 ápr 23, 17:22:23 »

Hát az utolsó oldal önmagáért beszélt . Nevet smirksweat
Valamiért sejtettem , hogy a Blue Pegazus utolsó emberét úgy hívják , hogy Rabbit . ikszdé
Jura halán meg már meg sem lepődtem , kitárgyalták előttem páran . Nevet
Amire meg pont kíváncsi voltam (Raven Tail csapatfőnök nevére , meg a Mermaid Heel csapat utolsó tagjának nevére) azt pont nem tudtuk meg , de egyébként jó volt .

A 3. napon remélem össze kerül Natsu és Sting .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2808 Dátum: 12 ápr 23, 17:28:16 »

Nem tudom, pedig Raven Tail-ből harcoltak már jó páran, hogy miért nincs adat róluk, nem tudom.
De a nyulas fazon is nagy Nevet szerintem az egyedi képessége, ami maxos lenne az lenne oda írva, hogy carrot vagy ilyesmi Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2809 Dátum: 12 ápr 23, 17:31:58 »

Azon az oldalon, amit linkeltél ott van még Yuka Suzuki legalul, és ő  meg Cool feliratot kapott az eyebrows-hoz Nevet (vagyis szemöldök)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2810 Dátum: 12 ápr 23, 17:40:20 »

Azért nincs adat róluk mert most vettek részt először a játékokon. Mashima pedig Jason személyes adatai alapján állította be ennek a booknak a tartalmát. Tehát Jason nem rendelkezett semmi adattal róluk míg a Fairy Tail erejét csak a 7 évvel ezelőtti ismeretekre alapozhatta. Mondjuk van köztük pár olyan amivel az eddig látottak alapján nem értek egyet, de el kell fogadnom mert mégis a mangaka adta meg Jasonon keresztül.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2811 Dátum: 12 ápr 23, 18:05:43 »

Én viszont egyetértek azzal, hogy Elfman nem érdemel nagyobb pontot a védelmére... és miért? egyértelmű:
fizikai támadás ellen hasznos (kézzel, lábbal bevitt támadások), DE(!) vegyük ellenfeleként Erzát, neki már van Lovagmágiája, tehát mindenképp fegyverrel támadná Elfmant és az eredmény... egyértelmű... (gyíksaláta lenne belőle) és a sárkányölőkről már említést sem teszek...
De nem!? ebben igazam van(azt hiszem, de ha nem akkor kérek indokot Nevet) ^^
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #2812 Dátum: 12 ápr 23, 18:35:21 »

A Fairy Tail, és a Raven Tail jel hasonlóságára is érdemes szemet vetni Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #2813 Dátum: 12 ápr 24, 12:50:45 »

Most fésültem át picit alaposabban, mert tegnap egy-két közbejövő dolog miatt csak átfutottam nagyjából a specialt, jó, hogy van, de írnék egy kis negatív kritikát is hozzá.

Hát mit ne mondjak, valószínűleg akkora marhaság az egész, mint a databook a Naruto során. Ne mondja már nekem senki, hogy hét év edzéssel ért fel Lyon Gray hét évvel ezelőtti szintjére, mikor Galunán majdnem rákényszerítette Gray-t az Iced Shell használatára... valamint ha jól megnézzük, az arc egyik főgonoszának, Sting-nek a stat-jai alulmaradnak a CSAPATTÁRS Rufus pontjaival szemben.
Meg ez az egész Mira-Elza egyszintűség is hülyeség. Mirajane a kedvenc női Fairy Tail szereplőm, de véleményem szerint egy kisebb szakadék volt a régi formája, és Elza ereje között. Most, hogy Elzára gyakorlatilag nem hatott a power up, Mira pedig újra használni kezdte a Sitri-t már-már egy szinten lehetnek, de a time skip előtt semmiképpen sem voltak egy súlycsoportba.
A másik, ami nem tetszett a grafikonnál: oké, hogy Mashima is ökörködni akar, meg jó poénok születtek ebből az "idiotizmus" részből, de a stamina rész totálisan kimaradt az ábrából, holott ez az egyik legmeghatározóbb része az ilyeneknek általában.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2814 Dátum: 12 ápr 24, 12:55:18 »

Jogos, de JUra nulla pontos haj értékéért megérte. Egyébként könynedén megoldhatta volna, ha nyom rá még egy sarkot.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2815 Dátum: 12 ápr 24, 14:58:28 »

Lehet, hogy nem tetszik és nem értesz egyet a táblázattal de attól független ezzel kell beérned mivel ezt Jasonon keresztűl a mangaka közölte velünk. Én is így vagyok vele. Amúgy szerintem a táblázatból nem is annyira a kitartás hiányzik hanem a mágikus erő nagysága és mennyisége.  Lucy panaszkodott is miatta, hogy állandóan kifut a mágikus erőből. Azt láthattuk, hogy nagy a mágikus ereje amikor az összes csillaglelket megidézte csak a mennyisége kevés. Mellékesen szerintem ez a 7 évvel ezelőtti állapot csak az A csapatra vonatkozik és nem mind azokra akik ott voltak a szigeten.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2816 Dátum: 12 ápr 24, 15:52:05 »

Szerintem meg ez a táblázat jó csak kevés szereplőt vonultat fel, a borítója pedig zseniális. A Mágikus erő és kitartás dolog ebben a mangában 5ös skálán? Nevet Ha Lucy vagy valaki gubeszba keveredik Natsunak rögtön 100-as azaz extrém mega-giga cool.
Jó látni, hogy Luxus erősebb mint Orga, viszont amit nem értek egyáltalán az Ichyja... nem úgy volt, hogy ő a legerősebb a csapatjukban?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
renato
Vendég
« Válasz #2817 Dátum: 12 ápr 24, 15:56:49 »

Nekem is úgy rémlett, hogy Elza szintjén áll, de úgy fest, hogy nem.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2818 Dátum: 12 ápr 24, 16:45:37 »

Még egy ok, hogy ne vegyük komolyan a diarammot, amellett, hogy nem Mashima, hanem 'Jason' írta. Ránézésr Ichiya tényleg nem nagy szám.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2819 Dátum: 12 ápr 24, 17:24:43 »

Na most akkor mégegyszer! EZT JASON ÍRTA A SORCERER-től a saját adataival! Egyáltalán nem kell komolyan venni! Erza szerint valóban ichiya a pegazuz legbitangabb tagja míg jason szerint a leggyökerebb... Ilyen egyszerű az egész... Ez itt mind jason adata meg véleménye magyarul van benne igaszság is de sok helyen valszeg távol is áll a valóságtól...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!