24 jún 16, 07:47:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853035 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2745 Dátum: 12 ápr 18, 16:51:57 »

Akkor ezért volt olyan fura az az arckifejezés  ikszdé Pedig velem is megtörtént, hogy a mangában is összekevertem, mégsem tanultam belőle  >.<#
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2746 Dátum: 12 ápr 18, 16:59:20 »

Mindegy milyen lesz a hajszíne, Flare szeme vörös/piros, Erzáé meg barna, szóval nem lehet, majd őket összekeverni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2747 Dátum: 12 ápr 18, 17:06:16 »

Valóban az Flare a borítón. Nekem úgy tűnik, hogy Flare hajszíne inkább a narancssárga szín felé megy el, Erzá pedig egy erős vörös árnyalat. Így fogják az animében megkülönböztetni őket, meg amúgy se ugyanúgy hordják a hajukat vagy Flare nem mászkál páncélban stb...  Nevet

Látom sokan nem értik, hogy hogy tarthat valakit Lucy a kezében. Gondoltam elmagyarázom. Simán elképzelhető, hogy nem a kezében tartja, hanem térdeire van rogyva Lucy, az áldozat  meg a combja felett fekszik és Lucy az áldozatot   fogja vagy csak megtámasztja, miközben sír.

Az áldozat haja, hajszála meg ez lenne: Simán lehet ez Natsu haja...

http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/Fairy_Tail_275_20.png
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 17:09:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2748 Dátum: 12 ápr 18, 17:18:22 »

Bastiannál a pont, az ott tisztára mint Natsu haja.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2749 Dátum: 12 ápr 18, 18:44:13 »

sztem az ott pontosan úgy néz ki mint bárki haja...
na mind1, de még ha natsu is, nemhiszem h meghalna, és azért sírna lucy, mert akkor kb vége lehetne a mangának, mégha nem is natsu a főszereplő(mondjuk nincs is olyan, max maga a fairy tail)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2750 Dátum: 12 ápr 18, 18:52:18 »

Bastiannál a pont, az ott tisztára mint Natsu haja.
Az szerintem csak Lucy ruhájának egy darabja, mert hát picikét fanszervíz és hát jól meg van tépve ott Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ggabus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2751 Dátum: 12 ápr 20, 14:17:36 »


http://animeprodestiny.forumcommunity.net/?t=47951505
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 14:20:27 írta ggabus » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2752 Dátum: 12 ápr 20, 15:13:57 »

Megérkezett a manga. Enyhe ledöbbenés és megint jön a 7-es szám.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/280
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2753 Dátum: 12 ápr 20, 15:16:55 »

Azt kell mondanom a csaj harcok voltak eddig a legjobbak Nevet a 15. 16 oldalnál a reakcióm  "wuuuu wááááááá KIRÁLY!"
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2754 Dátum: 12 ápr 20, 16:12:50 »

Ez a fejezet nagy volt Nevet. Itt hallgattam közbe a nagy metál meg rock zenét hogy érdekesebbé tegye és még jobban ütött ikszdé. Kagura elég erős. Örülök hogy valaki elhallgattatta a sabertooth-ot és figyelmeztette hogy mások is vannak akik erősek és nem kell beképzeltnek lenniük ( az az arc a többiektől meg sting exceed-étől ikszdé ). Nekem eléggé úgy tűnik hogy  az áldozat yukino lesz és lucy őt fogja tartani majd a kezében de nem sietek el semmit.

Sting és rogue harcát várom már nagyon Nevet. Ha natsuval vagy gazille-al kerülnek össze akkor nagy károkat láthatunk ikszdé.
Wendy-t megnézném valaki ellen Nevet.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2755 Dátum: 12 ápr 20, 16:20:26 »

BREAKING NEWS: Újra a toppon a Fairy Tail manga. Nevet
Most komolyan, ki gondolta, hogy veszít a Sabertooth?
Amúgy csak nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy Kagurának majd lesz egy jó kis harca Erzával?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2756 Dátum: 12 ápr 20, 16:29:56 »

Ez fasza fejezet volt! Kagura szépen legyalulta yukino-t! Érdekes, hogy szinte folyton sting fejér vágták be a meccs közben pedig ott volt a többi csapat társa mégis folyton sting reakcióit mutatták... Amúgy a visszatérve arra a képre amit feljebb linkeltetek, valóban lehet az a köpeny szerűség a lucy karján lévő része is a ruhájának de ha azt megnézitek a mellénye, eltakarja a kar részt, szal nem valószínű, hogy az...  És amit mi hajnak nézünk az színre még emg is felel yukino hajának csak ugye ha az haj akkor heyes míg yukinoé nem az... Amúgy ebből simán kilehet hozni azt, hogy arcadias addig gondolkodik, hogy lucy vagy yukino amíg elrabolja mind2-t, és így natsu és sting megy utánnuk, akik így kénytelen egymás mellett harcolni ahelyett hogy egymást vernék laposra Nevet Nevet Nevet

+ a borító is nagyon fasza lett, ahogy lucy rámászik natsu, még akkor is ha csak összekeni álmában Nevet Ráadásul lucyt igencsak ritkán látjuk nadrágban... Amúgy lehet a következő fejezetben végre látunk egy kis éjszakai baromkodást ha a címet nézzük, bár teljesen mást mondd a cím de legalább éjszaka lesz Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 16:58:25 írta Sammy Blaze » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2757 Dátum: 12 ápr 20, 17:11:51 »

Kijött MS-en az új fejezet: http://mangastream.com/read/fairy_tail/55826770/1
Jó fejezet volt, ismét jó volt látni csajok harcát Pirul és plusz jó pont volt, hogy ezek eddig szinte ismeretlen csajok volt Nevet
Lucy meg milyet nézett a másik csillagmágus támadásai láttán Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 17:16:34 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #2758 Dátum: 12 ápr 20, 17:33:10 »

Nagyon tetszett ez a fejezet. A borítón befigyel a szivecske, amit Lucy Natsura rajzol Nevet
És feltűnt az utolsó (ezek szerint) három aranykulcs és a szellemük. Pisces egy kicsit furcsa, Librát nagyon eltalálták, de Ophiuchus nekem nem jött be.
Bejöttek a tippek, hogy ki Kagura és Yukino, és talán még azt is mondta valaki, hogy Yukina csillagmágus lehet. Nekem is bejön az ötlet, hogy Sting és Natsu együtt mennek lányt menteni, de mostanában Mashima eléggé megcsavarja a dolgokat, és agyon sokszor teljesen más történik, mint amit kitalálunk.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2759 Dátum: 12 ápr 20, 17:54:50 »

Nagyon jó volt a fejezte!! Ez a csillagmágus csaj bejött Nevet És végre megvan mint a 12 zodiákus kulcs, és még egy ráadás is Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!