24 jún 16, 05:15:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852609 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2580 Dátum: 12 márc 24, 21:53:58 »

Elfman lehet híres, bár inkább ismertnek nevezném a céhek között, de nem a királyi udvar szintjén. Még jó, hogy másik céhek nyilvántartják más céhek mágusait. Nagy pofára esés lenne ha ezt nem tennék meg és összetűzésbe keverednének.

Pont ezért lehetséges akármelyik mert a király maga sem adott egyértelmű választ. Ennyi erővel a kapitány is félreérthette. Az viszont biztos, hogy az utóbbi évek alatt Erza sokkal nagyobb hírnévre tett szert mint Mira. Így az ő hírneve jobban eljuthatott a királyi udvarba és ezáltal a királyhoz is mint Miráé. Ezért én Erzára tenném a voksom de nem zárható ki Mira sem, csak kevesebb esélyt látok rá.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2581 Dátum: 12 márc 24, 22:02:06 »

Viszont a kérdés az, hogy ugye 5 versenyszám van és 5 fősek a csapatok, de soha senki sem mondta, hogy minden tangak versenyeznie kéne, magyarul sztem simán mehet akár gray a versenyre a 3. napon és így lehet natsu is menni akar majd még egyszer...
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2582 Dátum: 12 márc 25, 11:33:20 »

Erza mágiája lecserélés s nem átváltozás.

....... Az viszont biztos, hogy az utóbbi évek alatt Erza sokkal nagyobb hírnévre tett szert mint Mira. Így az ő hírneve jobban eljuthatott a királyi udvarba és ezáltal a királyhoz is mint Miráé. Ezért én Erzára tenném a voksom de nem zárható ki Mira sem, csak kevesebb esélyt látok rá.
A híresség szempontjából én inkább azt mondanám egyenlő szinten vannak, Mira szépségéről magazinokban gyakorta megjelentek róla képek vagy cikkek. (legalább is az eltünésükig igaz volt)
A démoni oldaláról már viszont sokan megfeletkezhettek s ilyen szempontból Titánia ismertebb, s ebben eggyet is értek veled Rini.
Egyvalamiről viszot nem feletkezhetünk meg: Itt a királyon van a fő hangsúly, az az kit ismerhet s kit nem.
Mivel királyoknak vannak tanácsadóik, kémeik .... egyszóval minden információhoz hozzáférhet a versenyzőket illetően.
Tanácsosai külön előadást tarthattak neki az FT tagokról.
Ezért is lehet h nem emlékszik a nevére.

Én inkább azért voksolnék Erzára mert köztük párhuzam lett vonva, meg valakinek meg kell mutatnia FT valódi erejét.

Ez az utazásos rosszullét elterjedése kissé gagyi. Grazilnál még meg lehetne magyaráni a második eredet végedt s ebből eredően Natsu már használta volna hamarabb s ő ezért volt mindig is érzékeny rá.
Luxusnál meg azt is mondhatjuk h ő is kapott egy kis tuningot, de a másik két sárkányölő erre nem magyarázat (hacsak valaki nem végezte el rajtuk valami hasonló tuningot) főleg h itt úgy kezelték az érintettek ezt a gyengeséget mintha régen meglenne nekik.

Szerk.: Ki az a bizonyos  "legjobb"?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 25, 11:46:45 írta Fr33man » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2583 Dátum: 12 márc 25, 11:36:25 »

Szerintem mindenkinek alap, hogy Erza lecserélést használ. De egy laikusnak, mint pl a királynak, aki a neveket sem tudja, annak ez lehet átváltozás, hiszen, Erza mindig más kinézetűvé változik a páncéljának köszönhetően.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2584 Dátum: 12 márc 25, 12:26:29 »


Szerk.: Ki az a bizonyos  "legjobb"?

Stingre és Rougera értette
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2585 Dátum: 12 márc 25, 12:57:25 »

Én is gondoltam rá de számomra nem egyértelmű.
Inkább olyan mint ha a felsorolást félbehagyta volna mert valami más jutott az eszébe.
Mint ha a legjobb esetén nem vitte volna tovább a gondolatmenetét, bár lehet az lessz a megoldás amit mondasz s csak feleslegesen variálok  Gondolkozik
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2586 Dátum: 12 márc 25, 13:06:02 »

Fr33man
én is úgy gondoltam hogy, van még valaki aki erősebb Stingnél és Roguéné is lehet hogy, az az "az" is közre játszik.
várom már hogy kiderüljön az igazság
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2587 Dátum: 12 márc 25, 16:59:28 »

Igazából a rész nagyon tetszett. A hangulat, Natsu beszéde, Lucy elpirulása  >.<#  Pirul , Bacchus. Sőt, minden nagyon jó volt, azonban az nekem nagyon nem tetszett, hogy már egyik sárkányölő sem bírja az utazást. Az meg, hogy Luxus se, na az már tényleg túlzás. Legalább volt eddig olyan Natsuban, ami teljesen egyedivé tette és senki másnak nem volt ilyen baja. (Mondjuk megnézném a mindig hideg Rogue-t ahogy majdnem kidobja a taccsot.  ikszdé )
Sting legyen bármennyire is erős, de Gazille-t lezöldfülűzni egy kicsit túlzás, nem gondoljátok?  Gondolkozik

Bacchus ereje meg nagyon király. Egy kicsit Gildartz-ra emlékeztet, mert ha nem akar katasztrófát vissza kell fognia magát.  Nevet Kíváncsi leszek, hogy kivel fog megküzdeni, de tuti, hogy nagyon jó lesz. A király nem hiszem, hogy ott a nevet akarta kinyögni. Szerintem egyszerűen nem jutott eszébe. Igazából azért is gondolom, mert Erza úgy lett ismert, mint Titania. Ezt a nevet meg nem hinném, hogy akár 7 év elteltével is elfelejtették volna. Én mondjuk azt szeretném ha Erzával küzdene meg Bacchus. Amikor Urtear használta rajtuk a varázslatát, akkor Erza ereje is biztosan nagyobb lett. Valószínűleg nem sok maradna a stadionból.  Ördögi (Emlékezzünk csak a két Erza harcára Edolasban.) Az viszont tuti, hogy ha nem nyernek a kövi mérkőzésen, akkor már el lesz cseszve az egész.

Natsu beszéde tetszett, mert ha nem ilyesmit mondott volna, akkor az nem ő lenne. Szerintem nem viszik túlzásba ezt a barátság mindenek felett, meg a Fairy Tail erős baráti kötelékei dolgot. Nekem nagyon bejön. Maradjunk annyiban, hogy ha megnézitek, hogy viselkednek egymással, akkor az ember azt mondja, hogy jó lenne ha ilyen barátai lennének.
Úgy tűnik, hogy Lucy és Natsu közt is kibontakozóban van valami. Nevet
Ezen felül még mindig ugyanúgy várom, hogy Natsu harcoljon. Elég esélyes, hogy Sting-el kerül össze és akkor lesz az igazi küzdelem. De ahogy ismerem a mangákat, a legjobb harcot mindig a legvégére teszik.  >.<#
Ja és nem hiszem, hogy a király Stingen és Rugoe-n kívül mást is akart mondani. Úgy tűnt, mintha beleélné magát, hogy őket akarja látni, de inkább későbbre hagyja ezt a kettőt és választotta helyettük Bacchus-t.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2588 Dátum: 12 márc 25, 17:36:15 »

Sting azért mondta Gazille-ra hogy, zöldfülű mert csak most került olyan szintre hogy, utazási betegsége is legyen.
ezért mondtam azt is hogy, Natsu már a legelején erősebb volt mint Gazille. az első rész úgy kezdődik hogy, Natsu a vonaton "szerencsétlenkedik" Lehánylak
Na de nem csak az volt Natsu fő ismertetője hogy, rosszul van a járműveken hanem az is hogy, nem csak tüzet tud megenni(de feltételezhetően csak azt tudja megenni ami valamilyen szinten tartalmaz tüzet is)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/098/5
remélem nem mondtam hülyeséget  smirksweat

szerk:
Putir nem vagyok benne biztos de szerintem te erre gondolsz Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/062/18
itt ugyan eszik vasat de nem hiszem hogy ízlik neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 25, 18:44:12 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Putir
Vendég
« Válasz #2589 Dátum: 12 márc 25, 18:33:36 »

Natsu sok mindent megtudd enni.
Ha jól rémlik manga elején vasat is evett.
szerk.: nem arra gondoltam. Nevet
Link Itt rendesen megeszi és utána még támad is vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 25, 19:16:46 írta Putir » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2590 Dátum: 12 márc 25, 18:43:48 »

Szerintem gazille is meg tudná. Elvégre a sárkányölő mágia egy sárkány testévé változtatja a tested. namármost nemhiszem hogy egy óriási sárkánynak gondok okozna némi mágia, esetleg vas elfogyasztása. Aztán amikor a teste visszaváltozik egy ember testévé akkor a megemésztett cuccok miatt rosszul lesz és kidől.
Naplózva


Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2591 Dátum: 12 márc 25, 20:24:58 »

Én most arra várok, hogy Mistgunéknak komolyabban közbe kelljen avatkozniuk Nevet
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2592 Dátum: 12 márc 25, 20:36:56 »

kifejtenéd légyszíves ?
nemnagyon értem mire gondolsz... ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2593 Dátum: 12 márc 25, 20:43:09 »

...Hát erre gondoltam: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/18
Hogy ezzel a titokzatos mágikus erővel legyen valami fejlemény.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2594 Dátum: 12 márc 25, 20:53:59 »

Szerintem erre csak a játékok végénél kapsz magyarázatot. Úgy gondolom, hogy ehhez közvetlenül kapcsolódik a Lucyhoz kapcsolódó jóslatkép és az összedőlő palota. Hogy bekövetkezik vagy nem az nem lehet tudni. Azzal, hogy van jövőbelátás, talán lehet változtatni a jövő eseményein.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!