24 okt 05, 14:18:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1994787 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2550 Dátum: 12 márc 23, 15:52:46 »

Lew, én annyira büszke vagyok rád, amikor megláttam, nem hittem a szememnek. Nyelvesít Gratula! :3

Egyébként hogy érted el, hogy bekerüljön a végére? Kivel kellett felvenni a kapcsolatot? (Mert gondolom te szóltál nekik.) Nyelvesít

Nem vágott hanyatt a fejezet, de az furi volt, hogy az igazi Sárkányölők nem bírják az utazást. Hmm? És Luxus de aranyos volt, hogy ne mondják el senkinek, hogy ő se bírja. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2551 Dátum: 12 márc 23, 16:03:01 »

Jó volt ez szerintem Nevet Nagyot röhögtem 1-1 jelenteten xD Érdekes, hogy a sárkáynölők nem bírják az utazást, eddig Gazille-nak sem volt semmi baja... most akkor mért? Luxus meg cuki volt xD

Ja, és egy korábbi hsz-em igazolódni látszik...
Am Sabretooth kezd FT-s jellemzőket mutatni xD Sting beszólási xD

Lew, neked meg ezer gratula :'D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2552 Dátum: 12 márc 23, 16:25:56 »

Nekem tetszett a rész. Nem vártam nagy durranást de unalmas fejezetet sem. A többi versenyző sem volt elfelejtődve. Nem hittem volna hogy gazille és sting nem bírja az utazást ikszdé....remélem wendy és luxus nem fognak erre a sorsra jutni.
Lucynak a tekintete volt a legjobb az összes közül amikor natsu beszélt stingnek Nevet.

Lew: Grat az egészhez Nevet. Nem tudom hogy sikerült összehoznod de abszolút tetszik a színezés is. Még 1x is grat.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2553 Dátum: 12 márc 23, 17:56:31 »

Öcsém, végre nyert valamennyi pontot a Fairy Tail, főleg mindkét csapat Mosolyog Ezt már szeretem, jó fejezet volt. Végre, hogy nyert valamit a FT, még ha ez kevés is, de nyert  Kúl
Szerintem azért kár volt az egész fejezetet elhúzni így, egy ilyen futóversenyre. Vége jó volt viszont, Natsu adta neki Nevet
Bacchust meg egyre jobban kezdem megkedvelni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 23, 19:36:24 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2554 Dátum: 12 márc 24, 08:50:33 »

nekem tetszett ez a fejezet, sokan mondtátok, h kicsit hülyeség lenne minden sárkányölőnek járműbetegséget adni, de sztem ez tök jó. az eddig gyengeség nélküli karaktereknek is lett valamije, és ez sztem jól el lett találva.
natsu beszéde király volt.
kiváncsi leszek majd a harcokra  Nevet
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #2555 Dátum: 12 márc 24, 09:46:20 »

Szerintem is jó volt a fejezet, olyan szokásos Fairy Tail-es, ráadásul poén is volt benne, nevettem jókat Nevet

Nekem lenne egy elképzelésem, miszerint Gazille-nak is be lett építve lacrima a testébe ezalatt a 3 hónap alatt. Mert Sting is megjegyezte, hogy igazi sárkányölő lett belőle, és mint tudjuk Stingnek 3. generációs sárkányölők számítanak igazinak. Meg amit még megfigyeltem, az a szeme. Ugyanolyan mint Sting-é: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/276/15
Gazille-nak most ilyen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/276/6
Eddig ilyen volt Gazille-nak: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/211/6

Azt én is észrevettem, hogy össze-vissza vannak rajzolva, mert most is volt, amikor Sting-nek kör alakúra volt rajzolva a szeme és nem ilyen sárkányosra, de nem igazán tűnt fel, hogy Gazille-nak eddig lett volna ilyen szeme...

Lew: Én is csak gratulálni tudok neked Nevet
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2556 Dátum: 12 márc 24, 12:18:32 »

Gyenge fejezet volt ez most sajna, semmi érdemleges nem történt, poén sem nagyon volt benne...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2557 Dátum: 12 márc 24, 13:15:31 »

276. fejezet

Hátast nem dobtam tőle, de végül is jobban érdekelnek a harcok, mint a versenyek és inkább azok legyenek hosszabbak. De így legalább a versenyek sincsenek elhanyagolva. És ha csurran-cseppen némi információ, az csak jó. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2558 Dátum: 12 márc 24, 13:25:25 »

nekem tetszett Nevet
ööö, ezek szerint Nartsu már az elejétől fogva erősebb volt mint Gazille? Ohh My God
mert ő már az elejétől nem bírta  az utazást...
Gazille meg csak most lett rosszul a járművektől Lehánylak
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/276/12
de szerintem Wendy-nek nem lesz baja az utazástól hisz ő alapvetően gyógyító/támogató varázsló Mosolyog
de már jöhetne a következő rész is   bow
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2559 Dátum: 12 márc 24, 13:42:39 »

Igen, már az elejétől fogva erősebb volt hiszen a két céh összecsapásán is kifektette. ha jól emlékszem akkor Wendy használja a Troiya varázslatot ami megszünteti időlegesen ezt a problémát. Valahogy úgy magyarázta Wendy, hogy az egyensúllyal van problémája Natsunak amiért nem bírja az utazást. Úgy látszik, hogy ez minden slayerre is kihat ha valamilyen szinten megerősödnek vagy valamilyen képességet megszereznek. Tehát nem biztos, hogy Wendy is kimarad ebből a problémából ha ő is eléri a szintjüket.
Naplózva
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #2560 Dátum: 12 márc 24, 13:56:04 »

Nekem tetszett ez a rész Mosolyog Hehe,már várom a Natsu vs Sting,Gazzile vs Rogue harcokat Nevet
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2561 Dátum: 12 márc 24, 14:11:42 »

Wendy szerintem is beleesik ebbe majd, de a varázslata segítségével, ha tovább fejleszti, akkor kiküszöböli ezt a problémát magának és a társainak.
A fejezetben nagyon semmi sem történt. Megtudtuk a sárkányölők egy fajta gyenge pontját, bár nem örülök, hogy Natsun kívűl is többen szenvednek ilyesmiben és láttuk, hogy Bacchus is erős mágus lehet.
Most végre mind a két csapat kapott pontot, remélem a harcoknál is kapnak, lassan de biztosan. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2562 Dátum: 12 márc 24, 14:19:58 »

Egy valami érdekelne: Bacchus most vett részt ezen a versenyen de akkor nem is fog tudni ezen a napon harcolni? Mert az a király vagy ki akivel az a lovag beszélt azt mondta hogy Bacchust akarja látni harcolni ( erza vagy elfmannal ). Akkor harcolhat még ezen a napon?
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2563 Dátum: 12 márc 24, 14:45:02 »

A versenyekre a csapatok önként küldik az embereiket ezért akadtak ki a FTA csapatban, hogy hagyták Natsut indulni Nevet
A küzdelmekre pedig a "nép" szavazatai alapján(a király dönti el ki megy ha minden igaz) szal egy nap mehet valaki kétszer is.

Nekem ami most igazából hiányzott az a raven tail genyasága, ez a tag nem csinált semmit Natsuékkal.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2564 Dátum: 12 márc 24, 15:08:30 »

Bacchus miraval is harcolhat nem csak erzaval vagy elfmannel...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!