24 jún 16, 07:09:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852928 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
LucyChan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #2325 Dátum: 12 feb 12, 00:25:52 »

Szerintem is Lucy fog nyerni, bár nehezen.  Nevet Flare-ből valami irányító mágiát nézek ki..  Gondolkozik
Amúgy Gérard-nak nincs olyan nagy előnye, mert sokáig börtönben volt, és úgy szöktették meg pár éve.  smirksweat
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2326 Dátum: 12 feb 12, 00:30:56 »

Gérard alapjáraton brutálisan erős... nem véletlen mondta Makarov, hogy anno a Tíz Szent Mágus közé tartozott. Az a pár év is elég nagy előny, meg ki tudja, mennyi az a pár?
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #2327 Dátum: 12 feb 12, 13:51:09 »

1. Gray azért kapott ki, mert rajta maradt a ruhája Nevet komolyabbra fordítva a szót, szerintem megfogja tartani a szavát és revansot vesz a csúnya bukta miatt.
2. Lucy vs. Flare - nem tudom eldönteni, h mi lesz (bár legszívesebben Gerard-t néztem volna meg, d legyen a mamngaka akarata Nevet ). Bár Lucyt nem írom, mert nagyon kemény csillagszellemei vannak (használhatná már a Geminiket), de vmiért sose tudtam komolyan venni, pedig már bizonyított Bixlow és Angel ellen is. Ha van egy kis esze tart magánál fél liter palackos vizet, h bevethesse Aquariust Nevet bár az neki is fájna Nevet
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #2328 Dátum: 12 feb 12, 14:55:32 »

Hú! Nagyon izgi volt! Rég éreztem már ilyet. Nagyon bízom Lucyban Nevet Flare nem is tudom, fura kari, félig szimpatikus, félig pedig nagyon ellenszenves. Hajrá Lucy! Nevet Nagyon reméltem egyébként, h majd Mira küzd Erza ellen, de ami késik, nem múlik *-* még lesz rá 4 alkalom minimum Nevet Nevet

Ja és Mira milyen aranyos volt amikor elképzelte, h majd ő Erzát fogja ugráltatni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 14:58:30 írta Fujii » Naplózva

[/center]
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2329 Dátum: 12 feb 12, 15:21:51 »

Amúgy érdekes, hogy Narpuding csak Gray-t támadta. Juvia nem is érdekelte, pedig ő is Fairy tail-es. A B csapat meg szerintem első körben a Sabertoothot kapja ellenfélnek.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2330 Dátum: 12 feb 12, 20:13:44 »

nekem csak az volt a bajom hogy Grayt jóformán boxzsáknak használták,egy ütést se vitt be meg semmi,tehát nagy csalódás,főleg itt semmi,főleg őt verték,de a végén terminátor lessz és ö foglya le nyomni Rufus-t. Logikus is hisz majdnem egyforma mágiájuk van-alkotnak

Igen, lesz még itt valami Gray-jel. De azért reménykedem, hogy valami meggondolatlansággal (pl. versenyen kívül nekiesik valakinek) nem fogja kigolyózni magát a versenyből... ^^"
Viszont szerintem az Ice Make még így sem lebecsülendő a Memeory Make-kel szemben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/138/19 2. kép, 2. bubi. kacsint

... off: am a fordításba amikor Natsu gondolja h mit találna ki büntetésnek, ott sztem arra gondol h utánozzák Happyt, azt is mondják utána h aye ami ugye Happy szavajárása

Igaz! Ezért volt nekem olyan furcsa, valami hiányzott. Nevet Javítottam is.

... A B csapat meg szerintem első körben a Sabertoothot kapja ellenfélnek.

És lehet be is zúzzák őket...? o.O Lehet, pont a B csapaton fogják megmutatni a Sabertooth harci erejét? Azért remélem, nem. MiraJane és Luxus sem tudták rendesen befejezni az előző harcaikat a Tenrou szigeten. Mira ugye Lisannát védte és mágikus ereje sem volt már sok, pedig jó eséllyel beverhette volna Azumát. Luxus pedig ugye átadta az erejét Natsunak, mert még mindig úgy érezte, hogy vezekelnie kell a Fairy Tail Harca saga közben történtekért. És bár győzött, de Gazille-t is eléggé rottyra vágta a két Grimoire Hert tag. Gérard pedig a Mennyország tornya óta nem mutatott semmit. Ha már a Tíz Szent Mágus közé tartozott, akkor lássunk is valamit az erejéből! Nevet
Jó lenne látni tőlük valami jó ki bunyót. Még akár az A csapat ellen is. Poén, de a B csapatban (talán Juvia kivételével) pont olyanok vannak, akiket szívesen megnéznék egy ütős kis csatába. ^^
De ezért bízok benne, hogy a Sabertooth ha nem is haver, de legalább nem ellenség lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2331 Dátum: 12 feb 12, 20:29:16 »

Sztem simán tekinthetjük a sabert ellenségnek amíg natsuék meg nem agyalják őket utánna meg max közömbösek lesznek, csak sokkal kisebb arccal Nyelvesít
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2332 Dátum: 12 feb 13, 23:06:04 »

Gyorsan le lett zavarva ez a kör, azért kár hogy szegény Gray-t úgy elverték. De az biztos hogy többszörösen leveri rajtuk. Bár Rufussal szívesebben látnám harcolni mint Pudinggal Nevet
Lucy és Flare szerintem alaposan elgyepálják egymást, remélem nem lesz nagy különbség a győztes és a vesztes között. Az hatalmas lenne, ha Loki tényleg megpróbálná felszedni Flare-t ikszdé
Az elég valószínű h majd Natsu és Gazille harcol Stingékkel, remélem jó harc lesz, és ha Natsuék nyernek is, nem kapnak segítséget hozzá.
Páran írtátok hogy Erza azért veszítsen, mert még nem győzték le. Ha jól emlékszem a Fairy Tail ostrománál is kikapott végül, Makarov mentette meg, és a Nirvánás arc-ban is majdnem meghalt a méreg miatt amit harc közben szerzett be. Igaz hogy mindkétszer a körülmények is közre játszottak( az ostromnál előbb bevédte a céhet, aztán harcolt az elemi négyeses taggal és csak utána Joséval) , de szerintem sem Mira, sem Luxus, sem senki más a nagyágyúk között nem vesztett még tiszta egy-egy elleni küzdelemben( pl. Mira is jó eséllyel győzött volna Azuma ellen ha nincs ott Lisanna) Szóval én nem bánom ha nyer, csak jó harc legyen Nevet
Azt meg egyszerűen nem bírtam eldönteni hogy Leon feje volt a viccesebb, vagy Luxus És Gazille aye-zése ikszdé
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2333 Dátum: 12 feb 13, 23:22:37 »

Én amit elvárok hogy megtörténjen azok ezek: - Gray vs Narpudling  és Gray vs Leon még.
                                                                           - erza vs raven tailes full páncélzatú fickó
                                                                           - natsu és gazille vs sting és rogue
                                                                           - gérard és luxus erejét látni ( luxus-ét láttam de mutasson valamit ezek                            elllen mert kiváncsi vagyok elgyepálja e őket )

ennyi azt hiszem.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2334 Dátum: 12 feb 13, 23:29:06 »

Natsu és Gazille összhangcsapással leverné a duót: villámló vassárkányisten xD
Naplózva

Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2335 Dátum: 12 feb 13, 23:34:09 »

Tényleg jó lenne ha Gerard és Luxus mutatna valami újat, de a teljes erejüket nem hiszem hogy bevetik, mert akkor elszáll az aréna Nevet

Villámló vassárkányisten XDXD Az a durva h ezt simán el tudnám képzelni Nevet De lehet hogy Stingék is valami hasonlóval válaszolnának Nevet
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2336 Dátum: 12 feb 15, 18:06:39 »

A Villámló Vassárkányisten Üvöltésétől az aréna picit megviselt lenne  Nevet Elvileg kellene hozzá a Zancrow által használt fekete láng, Natsu lángja, Laxus villáma, Gazille lángja/vasa  Mosolyog Natsuban van/lehet 3 elem már csak Gazillenak kell beleadnia aztán jöhet a Big Bang  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 15, 20:09:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2337 Dátum: 12 feb 17, 12:38:41 »

Lucy jól nyomja és fény derült arra a farkas dologra is a RT csoport képről. Az utolsó oldalakkal kapcsolatban rossz érzésem van, jobban örültem volna ha a ST vagy a RT van a sötét erők mögött de nekem így első olvasásra Zeref a hunyó ezen rész alapján.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2338 Dátum: 12 feb 17, 12:46:34 »

Íme a 271. rész. Szerintem nagyon jó kis részt kaptunk a héten. Nekem ez Zeref a háttérben dolog eddig is nyilvánvaló volt. Ha belegondolunk, hogy mikor kezdődött ez a versenyzés akkor valószínű, hogy az egész mögött ö áll.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/80182058/1

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 13:12:07 írta rini67 » Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2339 Dátum: 12 feb 17, 13:22:49 »

 Nagyon odarakott ez a rész...És sokmindent megmutat az erőviszonyokról.Lucy ellen máris csalást kell alkalmazni?Undorító lépés de arra jó,hogy raven tail le legyen írva Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!