24 jún 16, 05:54:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852717 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #1845 Dátum: 11 nov 24, 00:07:30 »

Hát miért szted viccből tartotta magánál a botokat?Nevet mert úgy menőbb vagy mi? ha varázsereje lenne akk ő is vissza lett volna szippantva edolasból
Naplózva
Salerys
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 11


« Válasz #1846 Dátum: 11 nov 24, 00:43:49 »

1, Ne gyere azzal hogy a botjai.... lehetséges h csak menőbbnek tervezték ezzel(ez lehet,mivel jópár animében/mangában kap az 1ik karakter fasza cuccost,hiába nem szükséges.)
2,Mire gondolsz az alatt hogy "akk ő is vissza lett volna szippantva edolasból"?
Csak mert amikor edolasba szippantódott Natsu meg a céh, ne felejtsd el hogy páran akkor se szippantódtak Mistgunon kívül. (Lucy,Gazille,stb)  Nevet
Ha meg arra amikor Natsuéket visszaküldték, akkor sincs igazad mivel Mistgun képes lehetett "eldobni" a mágiáját(nem arra gondolok hogy eltörte a duracell-botokat,mert nem abból fakadt a varázsereje). (Gondolj bele hogy anime frissebb részében Natsu is kiüríti a varázserejét hogy felszippantsa a Zancrow lángjait, tehát ha ideiglenesen lehet,akkor véglegesen is megszabadulhatott Mistgun a varázserejétól -földvilágba "rakva" azt- és ott maradt varázstalan emberként).  Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
A botokra utoljára visszatérve, kanának,lucynak,meg még nemtom kiknek is kell segédeszköz..... ennyierővel lucy is idézhetne kulcs nélkül:))) Mistgunnál ez lehet azért mert ezzel jobban tudja irányítani az erejét, vagy mint mondtam(és sok más anime/mangában) csak menőbbnek tervezték ezzel.  Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #1847 Dátum: 11 nov 24, 09:46:47 »

Amúgy a tenrou csapat mindegyikét miért nem fokozták fel S-osztályúvá? Maga az egész vizsga nem lett volna olyan kemény összeségében, amilyenné a zavaró tényezők tették.
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1848 Dátum: 11 nov 24, 12:52:26 »

szerintem kezdd el elölről nézni a mesét Nevet Lucy azért nem került át mert az órája megvédte, wendy, natsu, gazille meg sárkányölő mágiával rendelkezik, amit a másik világban nem ismernek
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Putir
Vendég
« Válasz #1849 Dátum: 11 nov 24, 13:51:09 »

Salerys: bocsi már az elején is röhögcséltem a hozzászólásaidon ,de már egészet végig röhögöm.
Anima nem hat a sárkány ölőkre natsuékat azért nem szippantja be. Szóval szerinted mystogan sárkányölő vagy csillagmágus?(LOL)
Lucy csillagmágus aki kulcsokkal tud idézni(egyébként tud kulcs nélkül is idézni lásd loky rendszeresen megjelenik kulcs nélkül és van amikor nem a saját erejéből vagy a lélek király(lehet nem így hívják.Nevet)) Kanának kártyák a segédeszközei ,de a saját mágikus erejét használja nem a kártyákét.
Serpens92: Mit érne ha mindenkit kineveznének S mágussá semmit ezért fölös meg a mostani időbe szerintem Erza max egy gyengébb S mágus lehet.
Senais: Nem mese hanem japán rajzfilm.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1850 Dátum: 11 nov 24, 16:01:36 »

nem baj, a lényeget szerintem megértette -_-
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 17:31:21 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1851 Dátum: 11 nov 24, 18:51:30 »

Salerys:

Bocs, hogy ezt mondom, de ne erőltesd már ezeket a butaságokat... többször rád cáfoltunk többen is. Attól nem lesz igazad, hogy valamit többször leírsz és/vagy azt állítod, hogy igazad van.

Mistgun testében nem termelődik varázserő, mert akkor ő is átszívódott volna Földvilágra a fordított Animával. Ergó a lacrimás botjait használja.

Lucy pedig a birtokló-típusú mágusok közé tartozik, aki tárgyakat használ a mágiához. De a saját varázserejéből nyitja meg a csillagvilág kapuit és a megidézett csillagszellemek is az ő mágiáját használják az idézés ideje alatt. A kulcsok tulajdonképpen olyanok, mint egy "szerződés" vagy egy "tulajdonlevél". Amelyik csillagmágusnál van a kulcs, az az adott csillagszellem gazdája (miután szerződést kötöttek).

És elfelejtesz egy nagyon fontos dolgot: Makarovnak van fia (Ivan) és unokája is (Luxus). Plusz mindkét "leszármazottja" is mágus.

A többit meg már elmondták a többiek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1852 Dátum: 11 nov 25, 16:20:15 »

Kinnt az új fejezet mangafoxos fordításban, úgy hogy nem tudom eldönteni, hogy mennyire 100%-os a fordítás de sztem elég korrekt munka: http://www.mangafox.com/manga/fairy_tail/v25/c261/1.html
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 25, 16:21:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1853 Dátum: 11 nov 25, 16:28:42 »

Huhu, meg is lestem, ezek az edzések, csajok edzése átment fan szörvízbe Mosolyog Jó az Nyelvesít Natsu és Gray alkotott rendesen, rák vörösre lebarnultak Nevet Nevet
Bázzz, Gazille és Lilly párosról csak 1 kép?  Hmm? Úgy látszik, most hanyagolja a mester, remélem több szerepet kapnak,  majd a játékok alatt Mosolyog
Összevetve a lányok vitték a prímet, a fiúk jót ökörködtek, kúl fejezet Mosolyog
Erza AWWWW, nagyon jó, nem hiába a kedvencem, jól bekeményített  >.<#
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1854 Dátum: 11 nov 25, 17:08:11 »

  Huh hát jó kis fejezet volt.A csapatfelosztás érthető,hiszen gondoljunk csak bele:
Mindenhol egy S osztályú + Gazille a magányosfarkas a macskájával.
Laxus  csapata érthető,hogy különvált.Ők lesznek a nagy csattanó amikor a stadionban Natsuék kezdenek kikapni,a kedves erőgépeink bekapcsolódnak és helyreteszik a népet pár fejezet erejéig.
Gazille furamód nagyon jól kijön Lilyvel.Nem gondoltam volna,hogy ilyen jó kapcsolatuk lesz egymással bár kétségtelen,hogy nagyon összeillőek.Gazille is meglepi lesz hiszen egy apró lépéssel van lemaradva Natsutol és a megjelenésekor le merem fogadni,hogy egy időre túl is szárnyalja majd.(számomra ez olyan mint Goku és Vegita rivalizálása)
Mirajane és bandája,a nagy család különválása is valamilyen szinten érthető bár ők még befértek volna a nagy keretbe.Belegondolva,az edzés végére valami hihetetlen összedolgozást várhatunk tőlük.
Végül Erza és gyermekei,akik a nagy tornán szemmel látható fejlődésük ellenére is gyengébbnek fognak tűnni eleinte a többi céhnél.Gondolom őket is fogjuk követni az edzés ideje alatt,ami nem is baj hiszen itt van a legtöbb lány meg alapból ők a legpoénabbak Nevet (bár Droy lekophatna)
Erza meg hihetetlen aranyos Nevet most mégjobban megszerettem a karakterét.Kicsit Gokura emlékeztet aki kicsit buta,de nyitott és hatalmas szíve van és egyáltalán nem szégyenlős Nevet
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1855 Dátum: 11 nov 25, 17:31:12 »

Hát igen Mirajanék is Erzáékkal tarthattak volna Szomorú Szomorú (Mert szeretném Lisannát és Mirát gőzfürdőzni látni >.<# )
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1856 Dátum: 11 nov 25, 17:45:28 »

hamisjoe, ez aztán őszinte volt. ikszdé


Láttátok Mira haját a csillagbámulós képen? *____* Lehet, hogy teljesül egy dédelgetett álmom, és visszatér a régi Mira - legalábbis külsőben. *-* Azt nagyon bírnám, sokkal szebb így. :3 Akkor kb. így nézne ki napjainkban, ha Lisanna halála miatt nem változott volna meg a személyisége, csak gonoszabb lenne a tekintete. Nevet Bár így copffal nem tudom milyen lehet az égnek álló haja Satan Soul formában. Nevet
De hogy Kana miért pont velük ment, az is rejtély számomra. o.O


Juvia tiszta Lucy ezzel a hajjal. :S


Natsun meglepődtem, a kukkolós résznél és Erza viselkedésénél (az elején, mikor olyan kawaii az arca) picikét úgy éreztem, hogy ezek nem is ők... Bár Erza még okés, de Natsura a nők iránt mutatott érdeklődés egyáltalán nem jellemző. Nevet Erza jól elintézte őket. xD Követ hajított, vagy nyilat, vagy mit? Nevet


Levy milyen édi volt, hogy Gazille-ékkal akart menni, Lucy meg hogy cukkolta. Nevet Gazille és Lily továbbra is imádnivalóak együtt. :3
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1857 Dátum: 11 nov 25, 18:27:29 »

Jó az öreg fanszőrvíz a háznál  Nevet

Jó kis lazulós fejezet volt tele jó kis poénnokkal amiket nem is részletezek mert látni kell
Caprico milyen elegáns megint, mint mindig. Először öltöny most meg már köpeny is  Mosolyog
A csapatfelosztások is jók lettek, mindenki kapott egy hozzá illő blokkot
Juvia lehet másolja Lucyt mert féltékeny a múltkori esetre amikor Gray tekintetre volt az apjára? Gondolkozik
Natsu és a nők? Hogyan is van ez? Edolasban rá se hederít a két Lucyra akik majdnem meztelenül állnak tőle pár méterre most meg kukkolna? És mi van ha csak Wendyt látta volna meg? Rászóltak Mashimara, hogy sokan búzának nézik Natsut úgy hogy lépjen valamit ?... ikszdé
Droy fogyjon már le mert már olyan kövér hogy az utolsó oldalon melle van  Lehánylak
Erza megint utalt a Natsu és Grayes fürdőzésre Nevet Gyanús a dolog, gyanús.
Happy legalább majd elmondja nekik mit látott, hiszen ő csak egy macska  Nevet


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1858 Dátum: 11 nov 25, 18:30:23 »

Szerintem nem a látványt élvezte Natsu hanem azt h idegesíti a csajokat Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1859 Dátum: 11 nov 25, 18:35:03 »

Szerintem nem a látványt élvezte Natsu hanem azt h idegesíti a csajokat Nevet

Ez bennem is megfordult de akkor nem lett volna elpirulva azzal a kéjenc fejjel és nem mondta volna azt hogy: Mutassatok meg nekem mindent  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!