24 jún 16, 06:50:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852874 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #825 Dátum: 11 ápr 24, 08:54:55 »

Szegény Lucy... Plue Elie-nél maradt Szomorú
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #826 Dátum: 11 ápr 24, 09:17:38 »

Tévedés az a Plue pont Elie-é http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/231,5_FT_x_Rave_spec/9
vagy egyet visszalapozol és ott is kiderül, Elie mondja, hogy az övé és Lucy is tesz megjegyzést hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 24, 09:18:34 írta ronandinho » Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #827 Dátum: 11 ápr 24, 16:37:42 »

jajj tényleg, vak vagyok Nevet (és bocsánat adminbácsi, többet nem írok ezzel kapcsolatba, csak amikor írtam, akkor még nem volt rá külön topic. ugye nincs hari?Mosolyog )
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #828 Dátum: 11 ápr 24, 21:44:01 »

Ahogy olvastam ezen a héten nem késik, hanem nincs Ft manga =( Mert valamilyen Golden Week azaz arany hét van japánban. ( hogy mi ez azt nemtudom angol weboldalon olvastam )
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #829 Dátum: 11 ápr 25, 09:32:03 »

Nos manga akkor nem lesz ha nem jelent meg Japánban még tegnap azaz múlt héten, mert a Golden Week olyan hét hogy semmilyen új mangafejezet és magazin nem jelenik meg. Tehát nincs Naruto, Bleach, One Piece, Reborn stb a héten.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 25, 10:34:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #830 Dátum: 11 ápr 25, 16:47:15 »

De lesz manga csak késik már megvanank a spoilerek... mert állítólag a fairy szerdán jelenik meg, és ha nem késik szombatra szokott kész lenni... Én a narutoékra leszek kiváncsi mert az ugye szerdára szokott ide érni és elvileg vasárnap jelenik meg tehát az még lehet lesz a héten de nem tuti...
Naplózva
omgSwitch
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #831 Dátum: 11 ápr 26, 09:50:52 »

Lehet, hogy velem van a baj, de sztem Elie az inkább Lisannára hasonlít, mint Lucy-re. Vagy nem? Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #832 Dátum: 11 ápr 26, 11:59:21 »

Mellbőségben tuti nem =D múgy személyiségre szerintem inkább Lucy, kinézetre meg is-is.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #833 Dátum: 11 ápr 26, 12:25:57 »

Lehet, hogy velem van a baj, de sztem Elie az inkább Lisannára hasonlít, mint Lucy-re. Vagy nem? Mosolyog

A Fairy Tail mostani rajzolásával már inkább Lisannára hasonlít. Plusz, ez még a fiatalabb Elie. Az idősebb verziója a Rave Master manga végén szinte teljesen úgy néz ki, mint Lucy a Fairy Tail manga elején. Este majd pakolok be összehasonlító képet. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #834 Dátum: 11 ápr 26, 12:33:38 »

Na kint az új rész .
Nem tom ki volt , de eltalálta ki Kana apja , erre sosem gondoltam volna.  Nyelvesít
Ez fairy glitter elég durva lehet ha bluenote-nak kell ,az a tetkó nagyon frankó Kana karján .
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #835 Dátum: 11 ápr 26, 13:03:27 »

Fasza kis rész volt és mintha valaki tényleg írta volna hogy kana gildarts lány, lehet hogy én voltma de tuti nem emlékszem rá:D De sztem inkább nem én..Nyelvesít Jön a fairy glitter és letarolja az egész szigetet...Nyelvesít
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #836 Dátum: 11 ápr 26, 13:03:52 »

Habár a fejezet Canaról szólt nekem nagyon tetszett. És hogy Gildartz Cana apja na pufff. Mindent mondtam volna csak őt nem. Nem rossz húzás.  Nevet

A borító is tök jó volt. Happy és Charle emberi alakja aranyos.

Na én azt mondtam múlt héten hogy Mavis sírja létrehoz egy Fairy Lawt és Cana indítja be. Nem. Helyette még a Lawnál is erősebb Fairy Glittert kapott Cana amivel mehet a GH ellen. Érdekes. Plusz a fejeztben arról van szó hogy A Glitter a céh 3 nagy mágiájának egyike. A Law a másik akkor még van még egy ismeretlen egy még durvább is? Nevet

A fejezet azt bizonyította be hogy A Fairy Glitter nélkül és Friedék nélkül a GH csúnyán szétkapná a FT-t jelenleg legyengült állapotában. Legalább ha nem is nyíltan de Mashima érzékelteti hogy bizony most vannak erősebbek a Fairy Tail tagjainál akik ellen egy überbrutálmegsemmisitő varázsige kell. Várom a végkifejletet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 26, 13:05:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #837 Dátum: 11 ápr 26, 13:08:21 »

Mondjuk ezek után arra leszek majd kiváncsi mit tud a tartaros és a raven tail, mert gondolom nem hiába vannak jegelve és a tartarosról még semmit sem tudunk a ravenröl legalább hogy ivan a mestere..NyelvesítNevet Bár lehet lesznek itt még ezekenél és durvább a sötét véhek késöbb...

Amúgy cska nekem tünök, úgy igy a viszaemlékezések alapján, hogy gildarts nem is vette észre hogy kana a lánya? Mert ugye kana azért akar s-osztály lenni hogy elmondja neki hogyan is érez, de gildarts full olyan mint aki semmiröl sem tud...
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 26, 13:10:22 írta Sammy Blaze » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #838 Dátum: 11 ápr 26, 13:14:56 »

Sammy Blaze: Szerintem épp az a lényeg hogy Gildartz nem tudja hogy Cana a lánya. És ha S-osztályú mágus lenne Cana nyugodtan elmondhatná neki mert így büszke lehetne rá.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #839 Dátum: 11 ápr 26, 13:50:07 »

Hát ez Durva volt...Én meg Bluenote Cana apja de mégse...most szerintem heves csatában a Fair Glitterel elverik Bluenotét és utána a maradék meg meglepetés lesz
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!