24 szep 25, 15:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987133 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #495 Dátum: 11 jan 19, 23:25:10 »

Ezt magyarázom én is hiába favorit karakterem Natsu, de ez így már unalmas, hogy előre tudod, hogy milyen sablon szerint megy az egész történet :/. Levernek, szenvedsz egy kicsit, majd új erőre kapsz, és lezúzod az ellenfelet, vagy esetleg mint Gazille csatlakozik az FT-hez :/.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 19, 23:26:15 írta Train » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #496 Dátum: 11 jan 20, 20:43:53 »

Az nem volt baj , hogy Gazille cstalakozott nekem ő az egyk kedvencem , az már más , hogy Natsu valahányszor mérgs ilyenkor akkor mindig nyer mert ez unalmas már lassan.
Naplózva
spooyla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #497 Dátum: 11 jan 20, 21:14:18 »

Remélem én is, hogy Natsu nem veri végig a bandát, lesz valami fordulat, végre kikapnak vagy ilyesmi és abból merítenek erőt stb. az eléggé elrontaná szerintem a mangát ha most Natsu végig mindenkit leverne... de ott van még Zeref is a szigeten. A mester haldoklik és senkinek nem áll jól a szénája, viszont az is érdekes hogy Zeref ismeri Natsu-t, ő viszont nem tudja ki Zeref... ebből is még érdekes dolog sülhet ki, de egyet nagyon remélek azt hogy a legerősebb sötét céh-t nem verik szét ilyen 3-4 percek alatt :/
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #498 Dátum: 11 jan 20, 21:52:23 »

Nem biztos, hogy a Grimore Heart a legerősebb, legalábbis szerintem. A Balam szövetségnek van egy 3. tagja, azt hiszem Tartarosnak hívják, és még semmit nem tudni róla. De van egy olyan érzésem, hogy erősebb lesz, márcsak azért, mert az ilyen típusú mangák során fokozatosan lesznek egyre erősebbek az ellenségek, ahogy a főhősök is fejlődnek. Bár ha most elverik az FT-t, akkor még pályázhatnak a legerősebb sötét céh címre, mert akkor vagy a Raven Tail, vagy a Tartaros szétverésével fejlődhetnek majd annyit a "tündérek", hogy legyen esélyük a GH ellen. De a következő fejezetből, illetve Natsu harcából ki lehet majd szerintem következtetni, hogy melyik irányba sodródnak a cselekmények.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #499 Dátum: 11 jan 20, 21:57:30 »

Hát, Levy-t idézve, amikor meglátta a felerítőket:

"De vajon mt keres itt a legerősebb céh?" kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #500 Dátum: 11 jan 20, 22:01:46 »

Egyértelmű, hogy nem a legerősebb a GH. A legerősebb az mindig a végén kerül elő ezekben a történetekben. Viszont mindegyik ilyen céh illetve céhtag a sajátjára esküszik, hogy a legerősebb. Aztán meg ha kilapítják őket akkor megy a nagy vállvonogatás.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #501 Dátum: 11 jan 20, 22:03:19 »

Én őszintén szólva Meldyre vagyok a legjobban kíváncsi, hogy mit tud a kis drága. Hatalmas fanja vagyok én maga a fanklubja vagyok Nevet.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #502 Dátum: 11 jan 20, 22:21:00 »

Egyértelmű, hogy nem a legerősebb a GH. A legerősebb az mindig a végén kerül elő ezekben a történetekben. Viszont mindegyik ilyen céh illetve céhtag a sajátjára esküszik, hogy a legerősebb. Aztán meg ha kilapítják őket akkor megy a nagy vállvonogatás.
Jah, csak itt Levy mondta a legerősebbre, nem egy G.H. tag.xD
De mindegy, majd kierül.

Ha alapítasz fanklubbot, simán belépek, Train.xD
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #503 Dátum: 11 jan 20, 22:27:47 »

Nos Den mindegy ki alapít a tündéri Meldy mindenképpen megérdemel egy fanklubbot az biztos én örök fanja vagyok Nevet. De offot félre téve, már csak azért is kíváncsi vagyok rá, mert aki, így szemrebbenés nélkül odaáll 2 ilyen kaliberű ellenfél elé az mindenképp tudhat valamit Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #504 Dátum: 11 jan 20, 22:54:25 »

Na és ha Levy ezt mondta? Élt valamelyik céhben, hogy ezt tudja? A manga törvényszerűsége magában hordja azt, hogy egyre erősebb ellenfelekkel kell megküzdeni. A későbbiekben megjelenő ellenfeleknek/céheknek erősebbnek kell lenniük mint a most bemutatott GH-nak. Ezt láthatod az összes shounen mangában is.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #505 Dátum: 11 jan 20, 23:22:20 »

Nem értem miért kéne minden mangának egy törvényszerűség szerint íródnia, de te tudod.xD

Annyi ellenpélda van erre az állításra, nem értem miért hangoztatod ilyen bőszen, mikor semmi alapja sincs:
Pl.:
Soul Eater: A Kishin után jött be Arachne és Noah is, és mégis a Kishin a legtáposabb gonosz a mangában.
Claymore: Priscilla már nagyon hamar bejött a mangában, utána lett bemutatva a 3 "Abyssal One" is, és mégis a mai napig ő a legtáposabb ellenfél abban a történetben.

És hidd el, tudnám még folytatni, csak nem akarom szétoffolni a topicot. kacsint

De lényeg, ami lényeg, itt simán bejöhet az, hogy most a G.H. nyer, elviszik Zerefet, és majd csak később térnek vissza, ez esetben pedig már lazán beférnek a legerősebb sötét céhnek.
Majd kiderül...

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 20, 23:24:25 írta Den » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #506 Dátum: 11 jan 21, 00:23:28 »

Egyet értek főnök én sem tartom valószínűnek, hogy mindenképpen egy egyenes vonalon húzott törvényszerűség szerint kéne történnie mindennek. Pláne, úgy vélem, ha tényleg megkaparintják Zerefet akkor nincs miről beszélni :/.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #507 Dátum: 11 jan 21, 13:09:07 »

Tévedés ne essen. Én sem szeretem ha ilyen törvényszerűségek mellett megy egy történet, sőt kifejezetten utálom az egy kaptafa stílust.  Amelyeket fent felsoroltál mind nagyon szeretem, különösen a Claymore-t amely a kedvencem, de jelentősen többet felsorolhatnál a másik oldalról is. Ráadásul éppen a Fairy az amelyik az eddigiek alapján ezen az úton halad ha visszagondoltok. Másrészt a realitás pont azt mondatja velem, hogy mindig az a legerősebb amiről semmit sem tudunk. Ezért nem értem Levy kijelentését sem. Ő az ismert legerősebbről beszél mivel a másikról az égvilágon semmit nem tud. Így nincs is  viszonyítási alapja a kettő között. Ráadásul a 3. céh erejét/ügyességét pont az bizonyítja, hogy így az árnyékban tud dolgozni.

A Fairy és GH közötti csatát elnézve most egyáltalán nem egyforma az erőviszony. Míg a GH teljes létszámmal rajtaütött a jóval gyengébben felálló FT tagokra. A csata kimenetele majd attól fog eldőlni, hogy milyen arányban lesznek győztesek és vesztesek a harctéren a csata után. Ha csak Zerefet viszik el az nem győzelem mert róla senki nem tud Natsuékon kívül és nem a Fairy védelmezi. Ő csak egy cél, amiért jöttek. Más lenne a felállás ha a Fairy védelmezné öt. Másrészt Hades több S szintű mágust és apró katonát hozott ide mint a Fairy tagok száma. Míg az egyik oldalon áll 7 S szintű addig a másikon csak 3 amelyből egyet kezdésnek ki is ütöttek a továbbiakból. Bár azt nem tudjuk, hogy mi alapján S szintűek a GH tagok de végül is elfogadhatjuk Hades megállapítását hiszen mindegyik valamely elfelejtett mágiát tanult. Másrészt ha elveszít  Hades is 2-3 tagot azt ő is komolyan megérzi, és a más céhek elleni harcokban komoly hátrányba kerülhet.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #508 Dátum: 11 jan 21, 15:08:03 »

Ha reálisan nézzük Hadesnak egy tagot sem szabadna elveszítenie, mert szerintem, ha az erőviszonyokat nézzük FT és GH között még mindig ég és föld a különbség, de ez nyilván nem fog beigazolódni, mert ott van Natsu akinek vagy így vagy úgy nyernie kell :/.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #509 Dátum: 11 jan 21, 16:08:14 »

Ha a komplett FT-t nézzük akkor szerintem nem. Azért ne felejtsük el, hogy kik nincsenek itt és akik már elmentek. Gildartz, Luxus és még ide számolom Mistogunt is. Igaz ebből Luxus és Mistogun nincs, de azért gondolom a szívükben azok. Összességében nem erősebb. Így viszont, ezen a szigeten, ilyen létszámmal  egyértelműen erősebb a GH. Ezért gondolom azt, hogy ez inkább egy rajtaütés és nem egy Fairy és Grimmore közötti háború melynek titkos célja Zeref elfogása. Teljesen mindegy, hogy hogyan fognak állni a harcok. Ha elkapják Zerefet akkor visszavonulnak ebből a csatából. Ebből az esetből, valamint az öreg miatt indulhat egy bosszú hadjárat a GH ellen ezzel és ezzel megalapozva a folytatás is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!