24 jún 14, 21:51:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847935 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #375 Dátum: 10 dec 28, 18:00:26 »

Én nem lennék elfogult Natsuval szemben, mert ő sem legyőzhetetlen és még is egy Hadesról beszélünk aki Natsunak jelenleg nagy falat ami nemhogy meg akad a torkán de neki kezdeni is nehéz, de leírni sem írnám le mert láttunk már csodát mit vált ki belőle egy súlyos érzelem hullám Nevet. Az mondjuk tetszik, hogy az érzelmeinek hatására növekszik, így az egész Fairy Tailre is veszélyes Nevet. Amúgy az is igaz, hogy Gérard tudná a legjobban tápolni Natsut, de őszinte leszek örülök, hogy nincs itt tápolni mert annyira hiányzik nekem mint púp a hátamra.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #376 Dátum: 10 dec 28, 18:34:17 »

Pontosan mien lágokról beszéltek?
Jó gerardot tudom, de mi volt a másik kettő?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #377 Dátum: 10 dec 28, 18:38:27 »

Én nem azt állítom, hogy egymaga megveri Hadest, de azért ha mellette lenne egy Gildartz Luxus páros, akkor nagy valószínűséggel nyerhetnének.  És ha nem is tudja felvenni véglegesen a sárkány formát, de azért az az egy két támadás, amit be tud ezzel vinni, az is elég ahhoz, hogy meggyengítse az ellenfelet.

Amugy szerintetek Gildartz vagy Makarov lehet az erősebb?

Amúgy én is csak a  Gerard féle arany lángra emlékszem.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #378 Dátum: 10 dec 28, 19:37:21 »

Makarov a céhmester,így sztem ő az erősebb.A Fairy Law sztem még Gildartz-ot is kiütné
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #379 Dátum: 10 dec 28, 20:17:23 »

Oké, hogy Mira Friedet (vagy kit már rég volt^^") legyözte, de hát...

Mi az a de hát? Szerinted Mirajane a két szép szeméért lett S-osztályú mágus? :O Mert szerintem nem. Majdnem megölte Friedet is, csak beugrott neki Lisana képe talán, és mégsem tette. Most, a vizsga alatt is, ha Evergreen nem jön elő azzal a bolond ötlettel, ami meglepte Mirát, őket is simán bedarálta volna. Az, hogy kedves, nem jelenti azt, hogy gyenge is. Lisana halála előtt olyan volt természetre, mint Erzáé, sőt, szerintem még nála is veszélyesebb. Nevet Ez a Mira a mai napig létezik, legalábbis mikor használja a Take Overjét, biztosan.


Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nagyon erős karakter, és nem kell leírni. Ezért is várom nagyon, hogy harcoljon végre egy igazán komoly ellenféllel. Bár sejtésem szerint Meldy-t kapja majd ellenfeléül, aki majd átáll FT oldalára valamikor - legalábbis remélem -, így nem fog 100%-osan küzdeni egy idő után. Nevet De majd meglátjuk. Nevet


Most a változat kedvéért jó lenne, ha nem Erza vagy Natsu győznék le a legerősebb ellenfelet, hanem pl. Luxi és/vagy Gildartz küzdene ellenük. Okés, hogy az érzelmei miatt erősebb lesz Natsu, de azért annak is legyen már meg a határa. Lesütöttszemek
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #380 Dátum: 10 dec 28, 20:37:33 »

Gildartz az erősebb. Valamelyik manga elején szerepel is úgy mint a Fairy Tale legerősebb tagja. Régebben volt is linkelve az oldal. Én a magam részéről nem hiszem, hogy Luxus most oda menne a szigetre. Azt megérezte, hogy valami rossz történt Makaroval de nem gondolnám, hogy odamegy. Gildartz már más kérdés de még őt sem gondolom, hogy visszatér. Ezt a meccset azoknak kell megvívni akik ott tartozékodnak illetve az ott tartózkodó srácnak aki Natsuval akar találkozni. Azt is gondolom, hogy ő lesz a kulcs az egész ügyhöz. Elég baljóslatú képessége van mellékesen amit a farkasokkal is tett.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/167/2
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 21:15:44 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #381 Dátum: 10 dec 29, 13:25:07 »

nha én is beértem a mangát, bár gondolkozom 1 idelye, hogy mi merre.
Nekem az szúr szemet hogy pl gazille redfox és wendy marvel nem 1 szinten van  natsuval? mert ha nem akkor nem szóltam, de ha igen akkor miért nem jelölte makarov mester őket "S" mágusnak a vizsgára?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #382 Dátum: 10 dec 29, 13:38:18 »

Már hogy lennének egy szinten?Gazille-t elverte,Wendy meg nem úgy néz ki mint valami gyilkológép xDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #383 Dátum: 10 dec 29, 13:43:04 »

Most nem azért, de gazile-t is csak éppen hogy legyőzte , hajszál híjján, és vendi is mutatott  is 1-2 durva dolgot.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #384 Dátum: 10 dec 29, 13:49:35 »

Nos igen oda ha jól emlékszem Lucy segítsége is kellett. Attól függetlenül én még mindig nem nézném le Natsut továbbra sem Nevet. Én Gazille-t amúgy sem tartom túl sokra bár bajom nincs vele. Dennel meg Makarovot illetően egyet értek, de ettől függetlenül én ahhoz képest, hogy ő a céhmester egyáltalán nem tartom valami erősnek Gildartzot sokkal többre tartom.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #385 Dátum: 10 dec 29, 13:57:08 »

Most nem azért, de gazile-t is csak éppen hogy legyőzte , hajszál híjján, és vendi is mutatott  is 1-2 durva dolgot.

Ez mondjuk nem teljesen igaz mire Natsu eljutott Gazillehoz addigra legyőzte Totomarut az elemi négyesből szétverte a Jupiter lacrimáját és még Aria (szintén elemi négyes) is majdnem teljesen leszívta az erejét, ezek után elindult Lucyért ahol egyenlőként küzdött Gazille ellen aki csak akkor tudott átmenetileg felé kerekedni, amikor megfalta a fél szobát, szóval Natsu az erősebb.

Wendytől eddig az egyedüli támadási mód az üvöltés volt semmi más amire képes még az támogató mágia és gyógyítás, de ezzel enyhén szólva esélye sincs Natsu ellen.

Az S osztálynál Erza megmondta Gazillenak/nek, hogy még túl korai a számára holott erősebb, mint Juvia, de egyébként, ha jól emlékszem a jelölésnek köze volt a vállalt küldetésekhez/munkákhoz is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #386 Dátum: 10 dec 29, 14:00:37 »

Gazille-t csak azért volt nehéz leütni,mert megkajálta az óriás padlózatát.Wendy mivel mutatott durva dolgot?A Tenryuu no Houkou-val?Azt minden Sárkányölő tudja.


heo beírtál elém xDDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 14:01:41 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #387 Dátum: 10 dec 29, 14:24:20 »

Hát az üvöltés télleg nem olyan durva, de azért mikor  van pl 1 méreg, amire azt mondták h a parfümös csóka nem tudja meg gyógyítani , és wendy meg tudta az sztem elég jó, nem beszélve arről hogy a támogató mágiája sem rosz.
Gazille meg símám kiütötte elfmant meg még 1-2 mágust sztem ő se rosz.
JAh mielőtt valaki nekem az elfogultsággal jönne közlöm nem erről van szó csak ez a véleményem
Kedvenc karaktereim (sorrendben) : natsu, gray,gazille happy , erza.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 14:36:03 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #388 Dátum: 10 dec 30, 18:25:55 »

Moderátor:
A ki az erősebb megbeszéléseket itt kell: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3758.0 Mosolyog


Az S-osztályú mágusság nem csak az erőről szól, hanem a szellemiségről is. Ha valaki aggyal nem éri fel, hogy mit jelent S-osztályúnak lenni, akkor lehet akármilyen erős. ^^
Továbbá, még az erő "sem annyira" szempont (de persze egy bizonyos szint kell), mert ha az lenne, akkor pl. Natsu  nem jutott volna tovább, mivel esélytelen volt, hogy Gildartzot legyőzze. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #389 Dátum: 10 dec 30, 19:34:51 »

Egyéni harcokban Wendy gyenge, de ha csapatban kell küzdeni, az más, ott akár kulcsfigura is lehetne.

Amúgy Natsu Gildartz ellen nem 100%on küzdött. Legalábbis, ez nekem ilyen Luxus féle harchoz hasonló volt. Láthattuk, hogy Luxus először egy villámmal hogy kiütötte, de amikor odament Natsu a templomba, megfordult a helyzet. És pont az érzelmek azok, amik hiányoztak belőle a Gildartz féle harcnál, csak szimpla verekedés volt ( inkább verés) és nem volt semmi ,,ha nem verem meg vége a céhnek" , vagy ,,ha nem ütöm ki meghal egy csomó jó ember", ez csak egy szimpla harc volt. Észre lehetett venni, hogy amíg egy komoly harcnál mindig felkel, még akkor is, ha agyonverték, annál a harcnál meg a saját támadásától  rogyadozott. Tehát szerintem nem volt teljes erőbedobása.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!