24 jún 16, 04:48:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852538 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #345 Dátum: 10 dec 26, 22:37:57 »

Hát most ahogyan olvasgattam Chakra meg norby-kun  kommenteit az az ötletem támadt hogy mi van akkor: ha oké, Hades Zeref(lélekben) és Urtear mestere, és ha úgy vesszük hogy Zeref kb 400(vagy nem tom mennyi év volt Nevet) élt és ő volt az egyik leghatalmasabb varázsló, akkor lehet hogy ő tanította meg Urteartnak az idő mágiát és lehet hogy Hades(zeref) tudja magán is használni ezt és ezért él(t) ennyi ideig. Igaz ez eléggé merész egy elképzelés Nevet de ha bejön akkor kérek egy sütit ! Nevet
Naplózva
paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #346 Dátum: 10 dec 26, 23:54:16 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/64212226/1 új rész.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #347 Dátum: 10 dec 27, 00:07:21 »

Sőt mi több szerintem Makarov meg fog halni.
Kíváncsi vagyok Hades mit tud.

Azt hiszem erre a fejezetre egy szavam sem lehet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #348 Dátum: 10 dec 27, 01:02:53 »

Elképesztő... visszatért. Nevet
Niki, hogyha ezt a kommentet a manga elolvasása előtt olvasod, akkor közlöm, hogy nem, nem Gérard tért vissza.xD

De ez akkor is brutálisan komoly. Nevet

És mostmár azthiszem bővíthetjük a törvényt:

" A Fairy Tailben csak akkor halhatsz meg, ha Makarovnak, vagy Simonnak hívnak."
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #349 Dátum: 10 dec 27, 01:22:52 »

Azért még nem tért vissza egyelőre valami sivatagban sétálgat.
Még egy észrevétel a következő rész címe alapján remélem a következő fejezetben Ultear fog mutatni valamit. (nem a testére gondolok) Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #350 Dátum: 10 dec 27, 09:02:18 »

Makrov meghalt.  Neeem Sajna. Bírtam az öreget. De ahogy látom, Luxus visszatér, és talán ő lesz a Fairy Tail új mestere (sőt, biztos). Úgy összességében jó fejezet volt. Nem lesz könnyű dolga a Fairy Tail-nek.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #351 Dátum: 10 dec 27, 09:06:41 »

Ne már hogy meghalt Makarov  Neeem Natsu ezt megtudja akkor reszeltek a GH-soknak,mert mindet leveri Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #352 Dátum: 10 dec 27, 09:21:13 »

Mielőtt még eltemetnénk szegény Makarovot, ne feledjük, hogy a szigeten van az a Wendy is, aki a halál széléről hozta vissza Gerardot, aztán még Erzából is kivette a halálos mérget. Ennek ellenére szerintem is meg fog halni az öreg, de ez még egyáltalán nem biztos. Ráadásul-mivel szerény véleményem szerint a fiával,Ivannal is lesz majd egy kisebb összetűzése a Fairy Tailnek-,ott szerepelnie kellene, de az már lehet, hogy az új céhmesterre marad.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #353 Dátum: 10 dec 27, 12:56:20 »

Den:
Mindig előbb a mangát olvasom el szerencsére. Nevet

És éljen, Luxus visszatért! Yóóóó Remélem, elmegy a szigetre. Gondolom nem lehet túl messze. Mosolyog


Azért ez már nagyon durva, mármint, hogy Hades milyen erős. Technikai KO Nekem ez már kicsit sok. Tök egyszerű képességekkel is lehet nagyon erősnek lenni, én azt jobban szeretem. Ezek az über-brutál-egy-csettintéssel-elintézlek dolgok nem bejövősek, az a jó, ha ilyenre 1-2 karakter képes, akik tényleg p*csa erősek. Nevet No de mindegy. Mosolyog


Makarovot nem írnám le. Olyan fura a "halála". De az jó, hogy Luxi megérezte, hogy baj van az öreggel. Nevet

Már csak Fried, Bixlow és Gildartz visszatérésére várok. Pirul Tök jó lenne egy Mistgun vagy egy Gérard is... Hümm-hümm (Bár ezekre az esély kb. nulla.) Nevet


Ha tényleg Luxi lesz FT mestere, akkor Mira mesterné lesz, ha minden a terveim szerint alakul. x"D
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #354 Dátum: 10 dec 27, 13:11:40 »

Makarov nem halt meg még.... csak át lett lyukaszva a szivénél...  ez nem jelent semmitXD
Nikkie, te pedig mennyéé má a MiraxLuxusoddalXD....    te mindig megtalálod azokat a párosításokat, amiket diszlájkolokXD....

Luxuson meglepödtem, hogy visszatért...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #355 Dátum: 10 dec 27, 13:29:30 »

Azért még nem tért vissza egyelőre valami sivatagban sétálgat.
Én arra értettem, hogy a mangába tért vissza. kacsint


Natsu meg mérgelheti magát amennyire akarja, ez ellen *sípszó* se ér.  Nevet
Max., valakivel összefogva elintéznek egyet a hét közül, de most, hogy Makarov kidőlt, ugyan ki állna ki Hadessal a szigeten lévőek közül?
Mira és Erza egyedül, akik mennének ellene valamira, bár, amilyen könnyedén elintézte Makarovot, sztem ők se húznák sokáig.
Ide biz' Luxus báttya kell. Nevet Vagy még Gildartz jöhet szóba, ha ő is visszajön.

Amúgy kicsit furcsa, hogy a borítót eddig senki se dícsérte. Nevet Én személy szerint, ezek után jöttem rá, hogy Lucy-val akarom ünnepelni az újévet, hogyha ilyen körülmények között várja.xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 13:37:19 írta Den » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #356 Dátum: 10 dec 27, 13:36:20 »

Szerintem itt jön a képbe az a fohász/kérés/ima ??? amit Makarov intézett az alapító sírjánál. Van egy olyan érzésem, hogy Hades is nagyon ledöbben majd mikor odáig ér. Makarov nélkül pedig nem Fairy Tail ez a Fairy Tail. Neeem


Közben nézem befutott a 60. anime is.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 14:00:25 írta rini67 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #357 Dátum: 10 dec 27, 13:44:11 »

Szerintem Zeref a kis "creepzoid" fogja valamilyen módon Hadest egy kicsit a földbe döngölni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #358 Dátum: 10 dec 27, 17:21:47 »

Na ez faxa végre Luxus megjött. Hades nekem roppant ellenszenves figura. Makarovot meg annyira nem sajnálom mert különösebben nem szeretem Nevet. Remélem Luxus egy kicsit meglepi őket, és már csak tényleg egy Gildartz hiányzik.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #359 Dátum: 10 dec 27, 19:28:33 »

Amúgy  Natsu miért ne tudna kárt tenni Hadesban? Volt már sötét céh mesterrel dolga, és ha azt megverte, akkor itt is tudna meglepetést szerezni, igaz, hogy Hades kenterbe verné  Zero-t.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!