24 jún 16, 08:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853128 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #135 Dátum: 10 szep 26, 11:18:04 »

Szerintem 2 esély lehetséges:
a) Szokás szerint beüt valami, és senki nem lesz S-osztályú mágus.
b) Megtörténik ugyanaz, mint a Naruto-ban a chuunin vizsga idején: az lesz S-osztályú, akit a legkevésbé érdekel a dolog, aki a legkevésbé bízik a saját erejében, pontosabban abban a tévhitben él, hogy a nyers erő helyettesítheti az észt -> Naruto-ból Shikamaru = Fairy Tail-ből Levy. Nevet

Rá számítunk a legkevésbé, remélem, ő nyer. Nevet Hajrá, Levy! Pojén
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #136 Dátum: 10 szep 26, 11:59:39 »

Én Levynek és Lisannának drukkolok... mert ők a legszebbek(L) Nyelvesít
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #137 Dátum: 10 szep 26, 12:18:45 »

Kicsit off de
Az a rész hol van az animeban ami a mangában az R-renszeres Gérardos részek után jött, h Grandine és Igneel beszélgetnek?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #138 Dátum: 10 szep 26, 13:27:27 »

Én Levynek és Lisannának drukkolok... mert ők a legszebbek(L) Nyelvesít

Ez érdekes mert szerintem is ők a legszebbek. Érdekes hogy akiknek nincs 20 méteres csöcsük és nem lóg ki mindenük a ruha alól , öket tartjuk a legszebbeknek =D De szeretnék már látni egy Natsu Lisanna-t =D bár ez sztem itt off =D

Cola azt a részt sziimplán kisporolták az animéből rejtély hogy miért :S

Na ugye a csapatok
1. Natsu Happy :  őket elég esélytelennek tartom :S egyszerüen nem tartom erősnek Happyt.
2. Gray Leo :   Ők esélyesek, mindkettő nagyon erős, együtt biztos keményen tolják.
3. Elfman Evergreen : Ők is jó eséllyel indulnak mindketten elég erősek
4. Fried Bixlow:  Őket tartom igazán esélyesnek. Fried-el csak Mirajane bírt el amugy kiütötte Kana-t erőfeszités nélkül
5. Levy Gazille : Nemtudjuk mit tud Levy-chan de szerintem Gazille-al jó csapatot alkotnának. Tipikusan az erő és az ész esete.
6. Kana Lucy : Ők megszimum abban reménykedhetnek hogy mellbedobással nyernek főleg Leo nélkül
7. Juvia Lisanna :  Remélem Lisanna-chan megmutatja nekik bár nemhinném hogy ők nyernek ^^
8. Mest és Wendy : Őket is esélyesnek tartom Mistgun tanitványa és egy sárkányölő biztos durvák együtt.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 13:29:06 írta Lew » Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #139 Dátum: 10 szep 26, 14:09:45 »

Gray Leo-ban nem értek egyet...
Graynek valamin el kell hasalnia...   mangaka nem fog annyira kicseszni Natsuval, hogy Gray S osztályú lesz, de Natsu nem... felborítaná a kettőjük viszonyátXXXD  Ugyanez fordítva is igaz...
5. 6. 7. az én tippem a legesélyesebbekre...  esetleg tényleg még wendyék.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #140 Dátum: 10 szep 26, 14:37:17 »


Nálam a favorit_ Mest és Wendy valamint Fried és és Bixlow párosok. Viszont a manga az azért meseszerű, hogy ne az legyen ami a legegyértelműbb számunkra. Két Forgatókönyv is megjelent így hirtelen előttem. Csak Kana és Lucy párosok győzhetnek mivel esélytelennek tűnnek valamint az ismert Kana okok miatt. A másik pedig, megszakad az egész vizsga egy nagy balhé miatt és senki nem lesz "S" osztályú közülük ebben az évben.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 15:54:50 írta rini67 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #141 Dátum: 10 szep 26, 22:32:52 »

Ez az S-oszályos dolog számomra furcsa, mert ugye Juvia és Gazille ilyen szintűnek volt beállítva az előző céhükben... mikor átjöttek már akkor se értettem, miért nem számítanak a Fairy Tailban is annak?

A párosokról meg annyit, hogy:
Fried Bixlow erős tagok és összeszokottak (nálam ők a favoritok)
Gray Leo  erősek de nem tudom mennyire jól csinálják csapatban
Natsu Happy összeszokottak de Happy egy macska...
Levy Gazille, Juvia Lisanna ez a két csapat talán jó lesz...
Elfman Evergreen amikor megláttam azt mondtam "úúúúú" a  domina és a macsó üti egymást szerintem rossz páros.
Kana Lucy csapat szerintem a leggyengébb de ezt látom nem csak én mondom.
Mest és Wendy meglepetés csapat remélem pozitívan csalódok bennük.

Kana kilépése szerintem hatálytalan Nevet az elmúlt alkalmakkor is ezt mondta és még mindig tag Nevet
Remélem más céhekből is jönnek pöpec mágusok és az a halálosztó csávó is ilyen lesz.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #142 Dátum: 10 szep 27, 11:24:28 »

Hű a Fairy Tail egyre jobb, teljesen elszállt az agyam. *____* Nekem a Naruto-ban is a chuunin vizsga a kedvencem, szóval nagyon örülök, hogy FT-ben is lesz ilyen.  Nevet De itt is úgy lesz, hogy más céhekből is jönnek?  Gondolkozik Mert szerintem ilyet nem mondtak, nekem teljesen úgy jött le, hogy ez csak FT-seknek szól.

Ami a végeredményt illeti, én is arra a két lehetőségre gondoltam, amit Nikkie írt.

A párosokról:
1. Natsu&Happy: Hát szerintem egy kicsit baromság volt, hogy Natsu Happy-t választotta. Mert szerintem teljesen alap volt, hogy ők együtt lesznek, szóval nekem eszembe se jutott volna külön "emberként" gondolni rájuk. Kicsit durva túlzással ez olyan mintha Lucy azt mondaná, hogy viszi a kulcsait vagy vmi. Mondjuk Natsu nagyon erős, szóval az esélyeit nem csökkenti, de jobban örültem volna, ha pl Lucy-t választja. :3 Vagy vmi mellékszereplőt, aki ezáltal egy kicsit előtérbe kerülhetett volna.
2. Gray&Leo: Hát kicsit meglepett, hogy mióta ilyen nagy haverok. oO" De végülis Loki nem szerepelt olyan sokat szóval akármi lehetett. Ők lesznek a szép fiúk a versenyben az fix.  Nevet Női ellenfelek ellen könnyű dolguk lesz.  Nyelvesít Amúgy mindketten erősek, szóval esélyük van simán.
3. Elfman&Evergreen: Hát ez a páros is meglepett. De nagyon tetszik. *.* Be is álltam ElfmanxEvergreen fangirl-nek. Nagyon jól kiegészítik egymást jellemben meg tudás terén is. Szerintem nekik van talán a legtöbb esélyük.
4. Fried&Bixlow: Hát ha nem Evergreen-ék a nyerők akkor ők. Fried kiválasztásának nagyon örülök, mert imádom a mágiáját és tök jó, hogy újra láthatom majd. Meg Fried nagyon tetszik is.  Pirul  Nyelvesít Bixlow-ot annyira nem bírom, de régóta nyomul már együtt Fried-del szóval a lehető legjobb választás volt Fried részréről.
5. Levy&Gazille: Hát erre csak ennyi tudok mondani: *________________* Amikor megláttam, hogy Gazille jelentkezett segítőnek Levy-nél először azt hittem álmodom, majd amikor rájöttem, hogy ez a valóság felordítottam, hogy "Ez az!".  Nevet Táncolni csak azért nem kezdtem el, mert mégiscsak a munkahelyemen vagyok.  smirksweat Egyszerűen fantasztikus, hogy ez megtörtént! El se hiszem! Az ő párosuk a kedvenc FT-s párosom és látom nem hiába reménykedek. *.* Annyira aranyosak ketten. :3
Ami az erejüket illeti Lew-vel értek egyet. Ész és erő jó kombó. Amúgy én nem is tudom Levy milyen mágiát használ.  Gondolkozik Vmelyik mangafejezet elején volt Levy az fix, de nem emlékszem melyiknek. Ha vki tudja akkor Levy-ék topicjába betenné nekem?  Mosolyog
6. Kana&Lucy: Hát mindkét szereplőt nagyon szeretem úgyhogy örülök, hogy együtt lesznek. Sajnáltam volna ha Lucy teljesen kimarad. Amúgy vki írta, hogy szerinte Kana gyenge. Szerintem ez nem igaz. Nagyon sokáig húzta Fried ellen ami azért nagy szó. És még Fried is elismerően nyilatkozott róla. Meg mégiscsak egy FT veterán.  Mosolyog Lucy mint segítő kicsit necces pont Leo nélkül, de biztos hogy hasznos lesz így is. Lucy az a típus, aki nagyon jól tudja használni a mágiáját még ha nem is olyan erős. Eddig mindig mindenből kimászott vhogy.
Ami Kana depijét illeti szerintem az emós srác vmi családtagja vagy volt társa lehet. Charle jóslatában is együtt szerepeltek Kanával, bár a gyerek elvileg Natsut keresi. Hát majd meglátjuk.  Nevet
7. Juvia&Lisanna: Ők is jó páros. Lisanna nagyon aranyos volt, hogy felajánlotta a segítségét. Szerintem jók a tudásaik is. Nem ők a legerősebb pár az fix, de azért kár lenne lebecsülni őket. Juvia vs Gray-re nagyon gyúrok.  Nevet
8. Mest&Wendy: Hát Wendy erős, de inkább védekezésre jó a mágiája, szóval Mest-nek mindenképp támadónak kell lennie ha befutók akarnak lenni.  Gondolkozik De hát róla semmit nem tudunk. Bár biztos erős ha a múltkor is majdnem nyert.

Ja és tényleg ha Gazille viszi Lily-t akkor az nem számít úgy mintha 3-an lennének? Mert ha Natsu külön számolta Happy-t akkor Gazille-nak is külön kéne.  Gondolkozik

Szerk.: Már megtaláltam azt a mangaborítót. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 11:54:07 írta Sevanna » Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #143 Dátum: 10 szep 27, 14:30:59 »

Lucy-t nem kell félteni Loki nélkül sem, hiszen még ott van Scorpius és Aquarius is, mindketten elég erősek. ^^ Taurus meg egy perverz idióta, de azért nem csak golyófogónk jó. Nevet

Olyat vigyorogtam, amikor Levi mögött megjelent Gazille sötét árnya. Nevet Jet és Droy meg lementek hídba. ikszdé

A Natsu & Happy pároson én is néztem egy sort, mert Happy a személyszállításon kívül nem hiszem, hogy csatában túl sokat tudna segíteni pl. egy Elfman ellen. ^^"

Mest ugye Mistgun tanítványa (volt), így van rá esély, hogy a Siegrain/Mistgun/Gérard rajongók kapnak pár infómorzsát. kacsint

Lokinak végre megint rövid haja van. Ez egy jó pont. Az oroszlánsörény séróval elég furcsa volt, főleg hogy nem úgy ismertük meg.

A kis Juviának szárnyal ám a fantáziája. ^^ És Charle-ról is sokat elárul, hogy egyből kitalálja a gondolatatai. ikszdé

Fentebb említve lett, hogy Juvia és Gazille miért nem maradtak S-osztályúak, ha a Phantomban azok voltak? Kérdésben a válasz, úgy tűnik, minden céh maga választja ki az S-osztályú mágusait.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #144 Dátum: 10 okt 02, 19:30:44 »

Mostanában elég hamar jönnek ki a fejezetek.
Ez egy elég jó fejezet volt, na meg Gray öltözete is durva volt. Mondjuk én már kíváncsi vagyok, hogy a fairy tail első mestere nyugvóhelye szó szerint értendő, vagy csak átvitt értelemben.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #145 Dátum: 10 okt 02, 21:08:42 »

Nagyon ki lett találva ez a 8 út. (kana és lucy beszívta Nyelvesít)
Natsu döntése meg nyilvánvaló volt, a bunyót választotta. Ha ő lett volna az első talán Gildarts ellen ment volna. Szal szerintem ellene Elfmanék mennek vagy Levy-ék és ugyan ez a 2 csapat közül megy a másik Mirajane ellen( és ha ez összejön akkor lehet akár egy Juvia vs Gray megint a másik bunyó ágon Nevet)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #146 Dátum: 10 okt 02, 21:15:33 »

Uhh...ez télleg nagyon jó ötlet! Sztem Wendy és Mest fognak a csendes úton menni, h Mest ereje még titokban legyen.... Gildartz erejére és akik szembe kerülnek vele...arra leszek kiváncsi... Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 21:19:21 írta RoB » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #147 Dátum: 10 okt 02, 21:21:28 »

Lessz itt még zúzásXD... Kanáék jah, megszívták...
Hajrá Levy... ebben a ruciban mégszeeeeebb^^

Ezek a varázsképletek szivatások szerintemXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #148 Dátum: 10 okt 02, 21:47:42 »

Fried hozta a formáját, hogy már előre kitalálta ezt a hajóról indulós dolgot és elláta egy varázsképlettel. Nevet
A harcra kíváncsi leszek, Gemini azért sokat jelenthet Lucy-nak, továbbá itt Bixlownak nincs baba utánpótlás, mint a fesztivál alatt. De még így is Friedék az esélyesebbek, ha az erőt nézzük, csakhát a történet szempontjából már más kérdés...

Natsut kicsit furcsáltam, E mint Erza, ez így elég gyenge lábakon áll, miért nem szagolta ki már akkor, mint annó Zero helyzetét is...

Mesték pedig jól eltűntek, pedig a varázsképlet aktiválásakor még látszódik, hogy a hajón vannak, gondolom amolyan Mitsgun féle felszívódás.xD-Hajrá Mest és Wendy! Kúl
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 22:00:44 írta Den » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #149 Dátum: 10 okt 02, 23:05:10 »

geminiről teljesen elfeledkeztem...   Tényleg hasznos lehet...
De mivel Friedék előbb voltak ott, bőőven volt idő széjjelgreffitizni mindent varázsképlettelXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!