24 jún 16, 05:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852627 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #45 Dátum: 10 júl 02, 13:02:07 »

Az a sétáló mágnescélpont éppen Gazille-nak való. Ha nem tudják leverni, akkor ő megeszi. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #46 Dátum: 10 júl 02, 20:47:17 »

Erről meg is feledkeztem... ikszdé Érdekes látvány lenne, ahogy Gazille nekiáll felfalni azt a fémhulladékot. Nevet Kíváncsi vagyok fogunk-e még látni Wendy-től újabb varázslatokat, nem vetném meg, ha igen. ^^
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #47 Dátum: 10 júl 06, 10:22:36 »

Máshova nem tudom ezt írni de elkezdtem olvasni a fairy tail mangát és nagyon bejött Nevet Már a 10 fejezetnél tartok!!
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #48 Dátum: 10 júl 08, 23:39:04 »

191. fejezet:

Mondtam én, hogy Gazille bele fog kóstolni abba a rozsdafészekbe. Nevet
Úgy tűnik Wendy-nek inkább támogató jellegű varázslatai vannak. ^^
Ej-ej, Mistgun villants már valamit, mert eddig több a kérdőjel veled kapcsolatban, mint a válasz! ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #49 Dátum: 10 júl 08, 23:43:53 »

én is elolvastam... azé a kis Wendy egészen jó mágus, azt leszámítva, hogy nem igazán offenzív jellegü.  A jelenlegi rucija aranyos (lenne ha egy jópár évvel idősebben lenne benneXD)

Mistgunra már mióta kiváncsi vagyok... mit akar csinálnii?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #50 Dátum: 10 júl 08, 23:55:03 »

Faust kérdése, mikor meglátja Gazille-t a masináján, elég furán fog átjönni magyarul.xD

Mistgun-nak pedig nagyon örülök, múlt héten csalódást okozott, hogy már ilyen hamar leszedik, de így, hogy direkt nyelte be teljesen más a helyzet. Nevet Remélem kap valami kemény ellenfelet még ő is, habár jelenleg nem tudom ki ellen harcolhatna még. Viszont ha megint valami ilyesmi lesz a dolga, hogy animát nyitogat majd elintézi, hogy Edoras soha többé ne tudjon animát megnyitni, vagy hasonló és már többet nem is harcol akkor bemegyek én és magam hívom ki egy meccsre.xD
De legalább múlt héten annyi már kiderült róla, hogy nem csak illúzió alapú mágiákat tud használni, hanem olyat is ami fizikailag is fájhat.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 00:00:16 írta Den » Naplózva

Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #51 Dátum: 10 júl 11, 16:20:53 »

Most hogy hogy ilyen hamar kijött 2 rész? mert talán 3 nap különbésg volt? amugy nekem gildarts tetszik nagyon mekkora arc Nevet marha jol meg van rajzolva bár nem tudunk rol sokat, mystogun is durva volt hogy ilyen arca amikor levette a maszkot Nevet, kiváncsi vagyok mi lesz még biztos bele lesznek keverve a sárkányok, meg ezeket a durva szereplöket a ft-böl se hiszem hogy csak azér hozta vissza hogy fogják a port Mosolyog
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #52 Dátum: 10 júl 15, 17:12:02 »

Igen új rész  Nevet ( onemanga)

Korrekt kis rész volt. Mindenki szerepelt benne.
Egy ilyen fa kéne nekem is a kertbe nem nőnének itt gyomok .  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #53 Dátum: 10 júl 20, 11:26:53 »

Ez az új fejezet nagyon bejött. *.* Mondjuk az előzőek is jók voltak. ^^

Faust kérdése, mikor meglátja Gazille-t a masináján, elég furán fog átjönni magyarul.

Ez jó volt.  Nevet

Mistgunra már én is kíváncsi vagyok, el se tudom képzelni, hogy mit akarhat meg hogy akkor most ki ő egyáltalán.
Az nem tetszik egyedül, hogy Happy-t és Charle-t kivéve már az összes cicát elfogták.  Szomorú Nagyon rossz lenne ha nem élnék túl a harcot. Bár azért reménykedem benne, hogy vhogy ki tudják szabadítani őket.
Az nagyon jó szerintem, hogy az Edo-FT-sek is beszálltak a harcba. Így simán lenyomják majd az ellenséget, meg biztos lesznek jó poénok. Pl el se tudom képzelni, hogy Gray 30 pulcsiban nyomja a tudásait. ikszdé
A fát azt ki csinálta? Mert az nekem vhogy nem esett le.  smirksweat
Ezt a Doroma Animát remélem viszont, hogy gyorsan lenyomják, mert ez annyira nem jön be. Sem a kinézete sem a tudásai. A királyt meg utálom.  Nevet Bár az mondjuk jó, hogy a három sárkányölő együtt harcol.  Mosolyog
Erzák harca a legjobb.  Mosolyog Annyira egy szinten vannak tudás terén, hogy bármelyik győzhetne.
Naplózva


Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #54 Dátum: 10 júl 20, 13:27:07 »

Hát semelyik se győzött , Scarlet megtérítette Knighwalkert  Nevet
Edolás búcsúzhat a mágiától , az csúnya lesz.
Már csak 1 küzdelem maradt , csapják szanaszét azt a fémhulladékot.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #55 Dátum: 10 júl 20, 14:19:17 »

Azért szerintem még nem lesz vége ilyen gyorsan az Edolasi cuccnak... 777. 7. 7-én eltüntek a sárkányok... Azoknak jelentőségük lesznek, és lefogadnám, hogy idekerültek EdolasbaXD...
Herceg-csávó most jól értem, hogy elpusztítja Edolast?  vagy csak a mágikus energiát?  vagy heehh?!^^"
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #56 Dátum: 10 júl 25, 13:52:33 »

A sárkányok Földvilágon maradtak. Igneelt (tűz) és Grandine-t (égi/lég) látjuk a 102. fejezetben. Gildartz pedig mesél Natsunak egy fekete sárkányról a 166. fejezetben, akivel Zonia szent hegyén találkozott, a 100 éves küldetés alatt.

Mistgun elvileg csak Edolas mágiáját akarja átszippantatni egy fordított Animával Földvilágra. De ez pl. Extáliának elég cink, mivel az ő szigetüket asszem az tartja az égen. ^^" Habár az exceedek olyanok, mint a Földvilágiak, képesek a saját testükben létrehozni a mágikus erőt. Szóval, majd még meglátjuk, hogy lesz ez megoldva. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #57 Dátum: 10 júl 27, 14:46:54 »

Huuu ez egy bad ass fejezet volt  Nevet
Kellett kicsit várni , de se baj.
Megnéztem volna h az egyesített erő mekkora darabkákra aprítja az a fémkupacot.
Végén a 3 sárkány atom jó volt , nem így képzeltem el wendy és gazille sárkányát , faxa volt .
Köv rész címe alapján nincs sok hátra .
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #58 Dátum: 10 júl 27, 21:51:58 »

LOLer... Észre sem vettem, hogy ott három sárkány van, csak a tűzsárkány tűnt fel. ^^" ikszdé
Még az Égi sárkány hagyján, de a Vassárkány olyan, mint egy alien. ^^" Mondjuk elég furcsa mozdulatot is tesz... Remélem, ezért majd lesz a sárkányokról valami jobb beállású kép is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #59 Dátum: 10 júl 29, 20:43:53 »

Nekem Gazille senseije inkább a Kékszemű Hósárkányt juttatja eszembe. Nevet Legalábbis így, fekete-fehéren nagyon emlékeztet rá, de majd animében úgyse világos színeket kap így ott kevésbé fog rá hajazni.
Mondjuk őszintén szólva, ha nem tudtam volna, hogy hol van Gazille akkor én azt hittem volna, Metallicanáról, hogy az Grandine akar lenni.xD
Grandine pedig egész madárszerű egy sárkány, olyasmi mint Skyrex a Bakuganban.xDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 20:44:42 írta Den » Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!