24 jún 28, 11:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1895939 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #750 Dátum: 11 ápr 05, 18:49:36 »

Hát, ha Gray-nek még nem tűnt fel Juvia "nyomulása", akkor tényleg elég sötét. ^^"

Meldy tolhatna végre egy kis infót arról, hogy miért viseli ennyire a szívén Urtear sorsát.

És persze Urteartől is jó lenne végre megtudni, pontosan hogyan is került el otthonról és utána mi történt vele. Mert annyit ugye tudunk, hogy ő is ott volt a még félkész Mennyország tornyában, persze mint megtudtuk, csak Hades mester ügynökeként: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/102/19
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #751 Dátum: 11 ápr 05, 18:51:26 »

Én úgy emlékszem, hogy Gray-nek már leesett, de többször is ordítozta már, hogy Juvia nem érdekli Őt. De szerintem ettől még Juvia nem rettent el.  Pojén Vagy csak én haluzok be magamnak jeleneteket.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #752 Dátum: 11 ápr 05, 19:13:39 »

Válaszomat lásd erre a linkre kattintva. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #753 Dátum: 11 ápr 10, 03:19:38 »

Számomra unalmas volt ez a fejezet gondoltam Juviáék kivégzik egymást, erre jön a nagy ölelés, egy pár szánalmas monológ és kész. Gray meg, csak belefutott Urtearba, valahogy hányingerem van ennek a nőnek az arcától és mosolyától mikor meglátom. Rettenetesen gyűlölöm. A végén Gray az ostoba fejével tényleg elfogja hinni, hogy a szövetségese Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 10, 03:20:48 írta Train » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #754 Dátum: 11 ápr 10, 09:21:51 »

Hát nekem meg eszméletlenül tetszett ez a fejezet. Nevet Meldy annyira édes volt, hogy az valami hihetetlen. Nevet

Azon csodálkoztam, hogy Urtear nem haragszik Gray-re egyáltalán, pedig tuti képben van, hogy hogy halt meg az anyja.

A flashback nagyon jó volt, ott is elhangzott, hogy Meldy Urteart önmagára emlékezteti, és hogy egy nap elmeséli neki a történetét. Már nagyon várom azt a napot. Nevet

Urtear kezd egyre szimpibb lenni, és most már biztos vagyok benne, hogy skizo a drágám. xD

Bár ebből a "szövetségesed vagyok" dologból gondolom az sül ki, hogy milyen jó lesz majd Gray-nek is az, amit GH tervez Zereffel, meg jön a duma, hogy biztos Ur is ezt akarná, stb. xD
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #755 Dátum: 11 ápr 10, 10:37:41 »

Meldy tényleg nagyon aranyos volt  Pirul

Bár sajnálom hogy nem volt valami komoly harc ,de halkan megjegyzem hogy az Edolas arc 34 fejeztből állt, a mostani meg már 30-nál tart. Szóval közeledik a vége. Nincs idő hosszabb fájtokra. Sajnos. Persze lehet picit hosszabb lesz mint az eddigi arcoc, de a 40-et nem lépi át.

A flashback is jó volt, Kainál megint 8 gombóc fagyi befigyel ikszdé és a GH tagok se sokat változtak, ebből arra következtetek,hogy Meldy ,Wendyvel egykorú kb., ha ilyen kicsi volt.

Na Gray reakciójára kiváncsi leszek. És remélhetőleg lesz egy Ultear történet végre.

Jövő héten +színes oldalak Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #756 Dátum: 11 ápr 10, 11:20:50 »

Hát szerintem Urtear csak kamuzik.Sztem simán nem élvezkedett volna annyit h elkapta Zerefet.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #757 Dátum: 11 ápr 10, 13:13:38 »

hát nem tom, nekem az simán belefér, hogy mivel urtear alapbol nem birja ha urnak szolitják, nem is szereti/szerette az anyját, és mivel gray a "gyilkosa" nincs oka negativ érzelmeket táplálni iránta...
és ha ez igaz, meldy meg csunyán félreértett vmit... xD
Naplózva
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #758 Dátum: 11 ápr 10, 19:17:18 »

Hát ez a rész nagyon durva volt  már csak 3 rokon maradt és egyik fél árulónak tünik ki tudja mi lesz itt...ami Urteart illeti szerintem lehet hogy áruló vagy csak hállás hogy Gray megölte az anyát ikszdé
Naplózva
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #759 Dátum: 11 ápr 10, 19:24:14 »

Bastian:Nem hiszem hogy 5 rész alatt lezavarják  a zeref-arcot még ott van a 2 gh-tag urtear hades mester és az a halálosan veszélyes figura meg ki tudja hogy feltámasztják e zerefet akkor ő is  harc+ beszéd el fog tartani egy idelyig
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #760 Dátum: 11 ápr 10, 19:45:34 »

Ucshia Obito: Nem mondtam hogy lezavarják csak az eddigi arcoc közül a legnagyobb 34 fejezetből áll a többi meg ehez közel a nagy arcocat nézve. És pl a Kain és a Zancrow harc meglett oldva 4 fejezetből magyarul el lett sietve. Tehát Mashima sietett. Gondoltam ezután hogy akkor hipp-hopp le lesz csapva a GH de nem.Amúgy sztem a maradék GH-sok már nem fájtolnak csak Bluenote jön és felborítja a szigetet ikszdé. Megígérte hogy jön, ha mégegy rokon kiesik.

Viszont ha szétszedjük az arcot 2 részre:

S-osztályú mágus vizsga: kemény 11 fejezet

Grimore Heart: 20 fejezet és még folyik, tehát ez lehet még plusz 14 is.
 
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #761 Dátum: 11 ápr 10, 19:54:01 »

jogos amit mondasz

Meg urtear ezt mondta:"végülis a szövetségesed vagyok" nem a natsuéknak csak neki meg mit ért szövetség alatt
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #762 Dátum: 11 ápr 10, 20:04:50 »

Jön Bluenote és felborítja a szigetet, ez tetszik:D:D De azok alapján amit eddig láttunk töle teljesen jogos....
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #763 Dátum: 11 ápr 10, 20:35:52 »

Van egy olyan érzésem, hogy Gray és Urtear kis idilljébe egy bizonyos vörös hajú lány érkezte fog belerondítani. Márpedig,ha az a személy megtudja,hogy Gray új kis barátnője mit tett a szerelmével/barátaival(gyakorlatilag Shimon is miatta halt meg),akkor.... Na,akkor tényleg jönnie kell Blunote-nak, különben Urtear nem hiszem, hogy egy darabban megússza.  Juvia meg milyen kis anyáskodó volt ebben a fejezetben. Örökbe is fogadhatnák Grayyel Meldyt (akit én is kezdek lassacskán egyre jobban megkedvelni).  Mosolyog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #764 Dátum: 11 ápr 10, 20:39:56 »

Meldy-nek Urtear az "anyukája", szóval ez kizárt. Nyelvesít Meg eléggé utálná akkor az "apját" szerencsétlen. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!