24 jún 26, 15:30:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1893410 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5970 Dátum: 13 máj 14, 11:04:57 »

Nem érted a lényeget. Ki lett jelentve, hogy Minerva erősebb, mint Sting és Rouge együttvéve. Itt nem a pusztító erő mértékéről van szó. Amúgy lehet akármilyen pusztító egy varázslat semmit sem ér, ha nem talál célba. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/134/14. Lehet, hogy Sting és Rouge nagyobb pusztítást képes véghezvinni, mint Minerva, de Minerva akkor is képes legyőzni a sárkáynölő duót.

Mivel van a sárkányölő mágiának saját témája válaszomat lásd itt: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3790.msg819536#msg819536
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #5971 Dátum: 13 máj 14, 18:22:52 »

Mióta sárkányölő Luxus? Hmm? vagy lemaradtam valamiről? Gondolkozik
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #5972 Dátum: 13 máj 14, 18:25:52 »

Amióta lacrima van benne. Nem sokról csak ezek alapján néhány elég király fejezetről Nevet
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #5973 Dátum: 13 máj 14, 18:28:11 »

melyek azok a fejezetek? jó lenne elolvasni, hogy értsem is  Kúl
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5974 Dátum: 13 máj 14, 18:50:29 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/124/15
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/128/29
Tessék Mosolyog
Szerencsére elég jó a memóriám, hogy kb melyik jelenet hol lehetett, szóval 5-10 perc alatt meglett(ennek a nagy részét az olvasás tette ki, legalább frissítem az emlékeket).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 18:52:15 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5975 Dátum: 13 máj 17, 12:03:22 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/88543265/1
331. fejezet frissen, ropisan. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5976 Dátum: 13 máj 17, 12:28:44 »

Azt hittem, hogy valami Ecchi mangát olvasok FT helyett. xD Kicsit nagyon sok volt a pár favorizálás ebben a fejezetben.

Gérard is csak arra várt, hogy Erza mikor kerül szoros helyzetbe. Fogadok, hogy egy tetőről figyelte és várta a megfelelő alkalmat.  ikszdé De legalább Milliana vitt bele némi komolyságot. Kúl Remélem, hogy nem békülnek ki 2 oldal alatt. Jöhetne majd Kagura is, ha már a borítón feltűnt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5977 Dátum: 13 máj 17, 12:30:15 »

Höhö elsőnek azt hittem hallucinálok és rossz műfajt nézek, betöltöttem újra  >.<#
Mashima mit művelt a hétvégén ?  Nevet
Nem volt rossz fejezet, a Miliana Jellal szál nekem nem hiányzott , de mikor máskor legyen ebből balhé mint most.
Most komolyan Natsu le fogja nyeletni magát ?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 12:31:16 írta Banzai » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5978 Dátum: 13 máj 17, 12:39:13 »

Szegény Lucy... ^^" Nem vagyok az ecchi ellen, de ez már kicsit talán túlzás volt. Az egész város "betekintést nyert" a bájaiba. ikszdé
De legalább poénos módon lett Natsu eltávolítva J-Rogue közeléből.
Natsu fordított módszere kész volt. Nem a szemét takarta el, hanem... Nevet
Lucy-n semmi rongy nem bír megmaradni Natsu társaságában ebben a fejezetben. Még az ötletadás után is lehullik róla lepel. Nevet

Milianna "kicsit" mérges Gérard-ra. De ahogy mostanában a tetkós arcú viselkedik, valszeg nem fog védekezni, ha a macskanő rátámad.

Megint varia lesz a jövővel, Lucy megtalálta J-Lucy naplóját... Lehet lesz benne valami használható infó a sárkányokkal kapcsolatban...? Esetleg J-Lucy világa kicsit másképp működik/ött és abba nyerünk egy kis betekintést.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5979 Dátum: 13 máj 17, 12:48:15 »

Hát szegény Lucy-n nem sok ruha volt ebben a fejezetben  ikszdé Nevet

Tetszett,hogy végre komolyra veszi majd Zirconis a figurát Wendy támadása után  Pontosan

Gérárd meg játsza az utolsó pillanatban érkező hőst  smirksweat ikszdé remélem Milliana kicsit összekarmolja majd a képét  Nevet ikszdé

Nem sokat tudtam kivenni,hogy mi lessz Natsu stratégiája,de kiváncsi vagyok nagyon  Mosolyog Gondolkozik

Lucy megtalálta J-Lucy naplóját valyon mi van benne?mondjuk valami a sárkányok ellen?

Ám a kövi fejezet cime Tűz Madár ha jól forditottam Nevet igy lehet, hogy Natsu fog valamit intékezdni,vagy Atlas Flame átváoltozik Tűz Kutyából Tűz Madárrá  ikszdé Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 13:16:17 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5980 Dátum: 13 máj 17, 12:51:30 »

Ez de jó volt:D Mangareader szerint ez a manga: Action Adventure Comedy Drama Ecchi Fantasy Shounen Supernatural
Van benne valami:)  Igen ha most Millana megakárná ölni Gerardot akkor hagyná magát, csak épen Erza nem:)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5981 Dátum: 13 máj 17, 13:10:59 »

Tuti valami olyasmi lesz, hogy jön egy olyan sárkány ivadék és megakarja ölni Millianát de Gérard eléugrik és ő kapja majd be a támadást,aztán majd Milliana könnyes szemmel megbocsát neki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5982 Dátum: 13 máj 17, 13:44:58 »

Remek mentés! Nevet
http://2.bp.blogspot.com/-7ojZl0rEAB0/UZYPTse9JNI/AAAAAAAANIc/VEZ6FRChC5U/012.png?imgmax=2000

jRogue arca a legjobb!
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5983 Dátum: 13 máj 17, 14:29:45 »

Szegény Lucy. Nem elég, hogy nincs rajta semmi, de még az egész város is láthatta, meg Natsu is betett neki. Biztos, hogy shounen ez a manga, nem pedig ecchi?

Natsu tervére kíváncsi vagyok. Talán tényleg lenyeleti magát és majd belülről támadja meg a sárkányt. Lehet, hogy az a gyenge pontjuk.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5984 Dátum: 13 máj 17, 14:58:46 »

Jórész- kimondottan. Némi "looking" Mosolyog  ikszdé Hát... eskű jó.
Lucy bájai majdnem végig egy teljes epizódon át? hajrá !  Nevet  (Így tovább! még kér a nép! )
Nem tudom mit csinált hétközben Mashima sensei, de nagyon jókedvében lehetett Mosolyog  Nyelvesít Gondolkozik

A napló felbukkanása titokzatos. szerintem az a másik világ enyhén alternatív lehet.
Hisz emlékezzünk csak: a Kapu megnyitásakor egy szem sárkányt se véltek felfedezni ! Még Acnologiát sem !
 Figyelmeztetés
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!