24 jún 02, 03:53:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1808138 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4950 Dátum: 13 jan 18, 15:55:25 »

Szerintem meg már az az unalmas, hogy mindenki lassan azt írja, hogy cheat ide cheat oda.
Aki ezt írja, az nem érti a manga filozófiáját.
Amúgy is még csak most kezd kibontakozni az egész történetszál.
Ha jól megnézitek eddig alig történt valami ebben a mangában.
Egy kis időutazásos sztori rendkívül fel fogja dobni.

Szerintem a visszaemlékezős dolgok Sting esetében voltak tényleg kicsit gyerekesek. Itt szerintem ez tök jó volt.

De most azzal, hogy az FT megmutatja a valódi erejét fejlődésre ösztönzi a többi céhet is. Lásd: Saber.

Szerk.: Egyedül annyi buktatója van ennek a visszaemlékezésnek, hogy korábban első látásra miért nem ismerték fel egymást?
Meg igazából én főleg azt hiányolom magából a mangából, hogy itt van ez az első mester és nincsenek olyan jelenetek, ahol bármelyik FT tag valami kis érdeklődést mutatna a céh története iránt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:57:31 írta Serpens92 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4951 Dátum: 13 jan 18, 15:56:00 »

Nem az a gond Minervával, hogy csalt vagy nem csalt. A cselekedete taktikus és egyben gyáva tett is volt. Ez a gond azzal amit tett. Az ilyen cselekedetet soha nem felejtik el azok akik látják, legyen bármilyen királynő is belőle. Mindenki undorodni fog az ilyen személyektől. Másrészt saját magát árulta el azzal, hogy nem lehet adni soha a szavára valamint azt is, hogy milyen taktikát dolgozott ki erre a harcra.

A múlt heti sok-sok találgatás Rosemaryról nagyon befuccsolt. Én sem gondoltam volna, hogy egy falúra utalnak ezzel a névvel. Ennyit a találgatásokról. Nevet

Erza mint cheater. Ez tetszik, de akkor tegyük hozzá, hogy a shounen mangák fontosabb szereplőinek 99%-a is ebbe a kategóriába tartozik. Kezdve a Dragon Ball-tól az One Piece-ig. Ismétlem, a shounen mangák 99%-ának fontosabb szereplői ilyen cheaterek. Mindig és mindenkor megkapták és a jövőben is megkapják a megfelelő pillanatban az a szerencsét, erőnövekedést, képességet amivel fordíthatnak az álláson. Ezért nem tudom, hogy miért vagytok felháborodva.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4952 Dátum: 13 jan 18, 19:50:09 »

Azt se értem, hogy Erza hogy fog egyáltalán harcolni? Ráomlott egy rakás szikla a lábára, szóval fel se nagyon tud állni.

Felveszi a kalóz-páncélt, ahhoz van faláb.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4953 Dátum: 13 jan 18, 19:53:48 »

Idézet
Felveszi a kalóz-páncélt, ahhoz van faláb.

De a félszem csökkenti a nyerési esélyeit Nevet de ha a műszemét takarja ki, akk az nem számít neki.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 19:54:38 írta Domynyk » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4954 Dátum: 13 jan 18, 20:02:51 »

Ugyan, az animés badass kardforgatók fele félszemű, nemhogy csökkentenés az esélyeit, ez sztm PU-nak számít. Lásd Date meg Zoro. Apropó, lehet neki is fel kéne kötni a fejére egy feketés-zöldes kendőt, az úgy még hatásosabb.
...
Bár tök mindegy, mert így is úgy is kihúzza vki a szrból Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4955 Dátum: 13 jan 18, 20:11:53 »

Johni: Tökéletes. Magam sem írhattam volna szemben de végülis vannak jó jelenetei a mangának csak ezekhez a bizonyos jó jelenetekhez Natsu-nak semmi köze! Sőt az egyetlen olyan karakter aki mindent megnyer és egy Gildartz szintű ellenfél kell hogy ,,legyőzze" ami nem is volt teljes értékű vereség hisz ha megnézzűk Natsu-t hogy verték el és ő hogy ver el másokat.

A fejezetről: Röviden sz*r volt x D. Voltak benne olyan + jó pontok mint Kagura gyermekkorának megmutatása (ha még csak kis részét is) no meg Minerva belépője. De egy városszántó vágást Chetania kifogjon egy sima hárítással az szó szerint KÉSZ! Ideg összeroppanás LVL: 1000... Tipikusan a lenge kis ruci megteszi Kagura (és persze mindenki ellen) így Minerva-nak is meszeltek.

Sabaku: ,,Kalóz-páncél" ezen besírtam x D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Negativchaos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4956 Dátum: 13 jan 18, 21:38:54 »

de egyébként ha szidjátok komolyan nem kell nézni/kommentelni stb de nem fogok jönni ezzel h csinálj jobbat mert csak szidni tudnak az emberek mindent..
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4957 Dátum: 13 jan 18, 21:56:25 »

Na végre kijött a 315. rész.
Először is ezzel kezdeném: http://mangastream.com/read/fairy_tail/81404703/1

Ez mi??? Na mindegy, ugyanis nem csak fiúk nézik a mangát. smirksweat Ja, és ajánlom ezt a képet Lew-nak, mert elég menő ez gray-ről és deviantart-os neve ( már bocs a hirdetésért ) erre hajaz. Nevet

Még valami amit leírtam korábban.
'' Mi van ha visszaemlékezést kapunk kagura gyerekkoráról? Lehet az anyja neve Rosemary vagy talán annak a városnak a neve ahol felnőttek? ''

Szinte sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz. Sheftel

315. rész

Kagura kihúzta a kardját amit elvileg tilos lett volna, de meg is kaptuk a választ hogy miért. ikszdé Ahogy shiro is linkelt még egy másik mangának a fejezetét, nekem is az jutott eszembe. smirksweat
Erza persze kivédte csodával határos módon. Egy kis vágás a vállán, de semmi egyéb. Hm, nem rossz, viszont '' 1 '' kardcsapással fektette kagurát a földre. Ez most akkor egy '' overhelming power up '' akart lenni? Mert nekem még viccnek is rossz ez. No comment
Kaptunk egy visszaemlékezést is ami jól esett, mert egy kis töredéket megtudtam kagura-ról. Mosolyog Erza az önzetlen gyerek. Nagyon jól illett a fejezetbe. Más szóval ha erza el se bujtatja, akkor ő is ott kötött volna ki ahol shimon.
Na de eljött a troll pillanat is. Megjelenik a sunyi, ravaszkodó minerva és átdöfi kagura hasát. Hogy miért nem a szívét, azt nem értem, ugyanis drámaibb hatást keltett volna a kagura fanoknak. De mindegy. Aztán jön az irritáló minerva irritáló feje. Lehánylak

Minerva: Egyet kell értsek rini-vel. Én kérek előre bocsánatot, ha megbántok valakit ezzel, de tényleg egy undorító személy, aki a saját javára les. Persze ki nem tenné a mai világban. smirksweat A lényeg annyi hogy taktikus és a saját javára dolgozik. Megértem. Inkább ilyenekhez folyamodik és nem inkább küzd meg érte. Megvan az ereje hozzá, hiszen egy szinten vannak 3-an egymással ők. Volt esélye is és nem arról volt szó hogy 2v1, hanem 1v1v1. Gyáva cselekedet volt és egyben undorító. Előre kértem bocsánatot minerva fanoktól.

Összegzés: 7/10
Azért adok ennyit, mert volt egy pár dolog ami nem tetszett. 1. Kagura kard-jától többet vártam. 2. Erza hirtelen overhelming power up-ja. 3. Erza-nak több sérülést képzeltem el és megint ez a ruha. Lehet hogy híres meg ilyenek, de valami újítás nem ártana.  

Következő fejezet:
Azt várom el hogy Dupla K.O. Legyen. Nem akarom erza győzelmét, mert ilyen helyzetben nagyot csökkenne a szememben a manga színvonala és persze a vesztét se akarom, ezért egy dupla K.O. elég lesz nekem. Visszatérhetnénk Natsu-ékhoz mert kíváncsi vagyok mit csinálnak már.

Bastian: Igen, cheatnek nevezhetjük, de nem tudunk ellene tenni. Én is remélem hogy tisztább harcokat kapunk és értelmes végkifejlettel.

Natsu most ért el egy mérföldkőhöz ami azt jelképezi hogy egy szinten van már minimum erza-val és mirajane-el ( szerintem ). Eddig mindig gyengébbnek tartottam, de most hogy láttam erza harcait is meg mirajane-t is ezért az a véleményem hogy erza nem mutatott sokat, viszont a visszamaradt mira kezd visszajönni. Natsu szerintem itt érte el azt hogy minimum egy szinten van a 2 lánnyal és innentől már sokkal gyorsabb lesz szerintem a fejlődése.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4958 Dátum: 13 jan 18, 22:09:55 »

Ennél az szerintem sokkal vállalhatóbb lett volna hogy Kagura fel powerupol az Erzával való emlékek miatt vagy mittudomén, Erza ad neki egy kis mágikus erőt vagy a kardját.Aztán Kagura bezúzza Minervát.Utána összeborulnak és sírnak hogy megtalálták egymást,meg ilyesmi.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4959 Dátum: 13 jan 18, 22:25:23 »

Annyi a mostani harcból szerintem jogos, hogy Erza képes volt megvágni Kagurát, hiszen Kagura védelme nem igazán erős, így egy gyors csapással lehet hárítani a kardját, és már szabad a pálya, hogy bevidd a csapást. Mint ahogy ezt láttuk is.
A kardja lehet, hogy nagyot vág, de Erza kivédte, és lenyomta kardforgatásban.


Az nekem is tiszta, hogy, amit Minerva csinál aljas, gyáva, elítélendő, és sokak számára teljesen elfogadhatatlan, ellenszenvet vált ki. De azt meg kell érteni, hogy ő egy ilyen karakter, a Sabertooth számára a győzelem a legfontosabb, Ebben a céhben van Minerva x éve, ezt kellett szem előtt tartania, ezért csinálja, amit csinál. Mellesleg talán el is hangzott, hogy ő a legerősebb a céhben, így neki kell példát mutatnia, hogy a győzelemért mindent. Szerintem nem kell mindig meglepődni, ha megint ilyet csinálna. Tekinthetünk most rá főgonoszként, sztem voltak nála sokkal szemetebb karakterek is. Nem védeni akarom, de mindenkinek más szimpatikus. Én sem nézem jószemmel, amit művel, de a mágiája nagyon tetszik, ezért várom a részeket, amikben benne van.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 22:27:20 írta Domynyk » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4960 Dátum: 13 jan 18, 22:36:04 »

Domynyk, tökéletesen egyet értek veled Minerva-val kapcsolatban.

Amit még hozzátennék: Nekem általában a Minerva- hoz hasonló szemét, pszichopata,  szadista és aljas karakterek jönnek be a legjobban. Lásd pl. az avámon Cersei-t a Trónok harcából. Aki ismeri a sorozatot ( de főleg a könyveket) tudja miről beszélek.

A másik dolog: Nekem Erza karakterével semmi bajom sincs, a FT -es csajok közül még mindig ő a kedvencem. Felőlem Acnologia-t is legyőzheti egymaga, engem az se zavarna.  Persze egy idő után unalmas tud lenni, hogy a nála erősebb ellenfeleket egy szentbeszéd után egyetlen csapással üt ki.
Ez nem a mangát minősíti, számomra ez nem von le az értékéből. Nehogy már egyetlen karakter győzelmei miatt elb_szottnak hívjam a mangát.

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 22:38:22 írta TsunadeHime » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4961 Dátum: 13 jan 18, 22:49:34 »


Amit még hozzátennék: Nekem általában a Minerva- hoz hasonló szemét, pszichopata,  szadista és aljas karakterek jönnek be a legjobban. Lásd pl. az avámon Cersei-t a Trónok harcából. Aki ismeri a sorozatot ( de főleg a könyveket) tudja miről beszélek.


Hasonló cipőben járok, én példaként a Harry Potterből, Bellatrixet kedvelem Nevet

Igen, senki sem mondta, hogy a FT rossz, csak mert Erza nyer, ő pusztán egy szereplő, akivel kapcsolatban el kell fogadni, hogy nem szeret veszíteni:D
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4962 Dátum: 13 jan 18, 23:09:56 »

Megértem az álláspontod Domynyk. Mosolyog Amit én garantálhatok minerva-nak az az hogy ne legyen nagyra magával, a lónak is 4 lába van, mégis megbotlik. Mosolyog
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4963 Dátum: 13 jan 19, 09:24:20 »

Hát tény hogy támadhatóak Erza küzdelmei, de ha megnézzük most igazából nem nyert Kagura ellen, csak sikerült bevinnie egy támadást, amitől Kagura lenyugodott aztán jött a vissza emlékezés és a Sellő meggondolta magát, mert ha akarta volna szerintem simán legyőzhette volna Erzát (ezt Erza fanként mondom Mosolyog)

a szövet ruhával kapcsolatban, Titánia azért használja azt, mert ugye ahhoz semmi mágia nem kell így több erő marad a kardba, meg anno mikor Ikaruga ellen használta akkor hablatyolt ilyen elzárta az érzéseit dologról, és hogy nem akarja többé páncélba zárni, magyarul a nakama power up erősebb tud lenni

Am az Azuma elleni csatája meg azért tudta túl élni azokat a csapásokat, mert az a sziget ereje volt, viszont a sziget meg nem engedi hogy meghaljanak az FT tagok


egy kis off: tegnap néztem színházba a Szentiván Éji álom world musicalt és akárhányszor mondták hogy Titánia, én annyiszor majdnem elröhögtem magam mert eszembe jutott a Cheatania név xD még szerencse hogy nem az a szereposztás volt mint amire meg vettem a jegyet, mert ha a másik színész játszotta volna Oberont akkor én tényleg kiestem volna a székből a röhögéstől)
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4964 Dátum: 13 jan 19, 09:47:38 »

Az Azuma harcban épp az volt a lényeg, hogy a Tenrou fa nélkül megszűnt a halál elleni védelem, aztán mégsem.   Hmm? ikszdé

Semmi baj nem lenne Erza harcaival, ha általában nem ugyanarra a sablonra épülnének. A Kagura elleni harc konklúziója: Kivont kard nélkül Erzát lealázták, kivont karddal egy vállsérülés majd ő alázott. Seems legit.

Azt főként elfogadtam volna ha mutat egy új páncélt vagy technikát.  Pontosan


Olvastam külföldön egy érdekes ötletet a torna "lehetetlen" végkimeneteléről:

Elméletileg lehetséges, hogy a Sabertooth és a Fairy Tail kijöjjön 60-60 ponttal, így holtverseny lenne. Az elmélet szerint
Sting a Sabertooth vezére, és ő maradna szemben az összes Fairy Tailes ellen, de akkor már 60-55 lenne a Sabertoothnak. A harcoknál Sting leverné Jurát(lesből támadva természetesen) plusz hozzá jönne még Minerva pontja Milliannáért.
Így 60-50. Erza legyőzi Minervát, Laxus Orgát, Gajeel Rogueot, Juvia Cheliát és Juvia és Gray közösen Lyont. 60-55.
Majd Stinget bedarálja a Fairy Tail. Vajon ebben az esetben a Fairy Tail nyerne, mert maradt még emberük, vagy döntetlent hirdetnének ki?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 10:13:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!