24 jún 24, 12:52:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1884458 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4935 Dátum: 13 jan 18, 13:32:26 »

Hát Gray pózolásra én se tudok semmit se hozzáfűzni,ez most inkább a lányok hete Nevet ...Erre szerintem senki sem számított,hogy még Erza is ismerte Kagurát futólag kiskorából és megmentette...Jól kitalálta Mashima Nevet Na meg hogy Rosemary egy falu neve...ikszdé Lászlóban lakok,László vagyok .szia... kb.De tetszett a megoldás ,persze hogy Erza nem halhat meg ,akik meg nála erősebbnek tűnnek azokat lelkileg egy hullámhosszra tereli.Jön Minerva végre,azt viszont furcsálltam hogy csak úgy kivédi Kagura kivont kardjának erejét...egy sima vállonvágással megússza.Pffff.Ami 10 km-erenkeresztül hegyeket vág.Sajnálatos módon megint csitelt Erza... -.-" (Unalmas már) Hm..ez "jó" kép http://www.mangareader.net/fairy-tail/315/19
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 10:21:43 írta dreamfolow » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4936 Dátum: 13 jan 18, 13:43:25 »

Most sem csalódtam a cheatelés koronázatlen királynőjében.  Pontosan Annak ellenére. hogy Erza ismét győzött, nekem tetszett a fejezet. Ehhez nagyban hozzájárult Minerva belépője.
Szegény Kagura most egy időre harcképtelen lesz, de tuti, hogy nem fog meghalni. A FT-ben ha valaki meghal, akkor sem hal meg. ( lásd Lissana esete ). Mashima még Shimont is előkerítheti valahonnan, így aztán teljes lesz a béke  smirksweat
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4937 Dátum: 13 jan 18, 13:58:26 »

Nekem is tetszett a rész, Minerva jókor van jó helyen Nevet és a pont is az övék kacsint

Nem értem azokat, akik Minervát szidják...semmi nem tiltja, hogy ezt tegye, (a normális erkölcsökön kívül), ő csak nyerni akar, ellenben Kagura meg akarta ölni Erzát! ezen senki nem kapja fel a fejét?  Hmm?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4938 Dátum: 13 jan 18, 14:01:52 »

Minerva helyében én is ezt tettem volna, sőt, én először Erza fejét csaptam volna le. Mindkét csaj le volt gyengülve, így gyorsan el tudta volna intézni őket.
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4939 Dátum: 13 jan 18, 14:02:48 »

Azt se értem, hogy Erza hogy fog egyáltalán harcolni? Ráomlott egy rakás szikla a lábára, szóval fel se nagyon tud állni.
Minervának egy ilyen gömbbe kellene zárnia Erzát, mint Lucyt régebben, és addig támadni, amíg ki nem fekszik. http://www.mangareader.net/fairy-tail/291/20
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 14:05:04 írta Domynyk » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4940 Dátum: 13 jan 18, 14:05:58 »

Ne felejtsd el, hogy Erzának semmi sem lehetetlen  Nevet Még fél lábbal is képes lenne megnyerni a harcot ha a barátai veszélyben lennének   Kúl
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4941 Dátum: 13 jan 18, 14:07:24 »

:DD hát sajnos ez így van, és még Minerávra mondják, hogy csaló, amiért hátba támadta Kagurát Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4942 Dátum: 13 jan 18, 14:18:42 »

Ja...Kagurának a célja az volt hogy megbosszúlja a bátyját,persze most kiderült hogy ha tudta volna hogy a régmúltból való kislány Erza,szerintem nem ment volna neki ,akár Gérardal van akár nem...(Mert becsületes) Minervának meg az a terve hogy megölje saját akaratából őket,szórakozássképp,azért van külömbség .smirksweat Az biztos hogy haverok lesznek ezután... (Kagura meg Erza,még ha Gérarddal nem is,de legalább eltudja nyugodtan mondani a történteket Erza)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 14:21:26 írta dreamfolow » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4943 Dátum: 13 jan 18, 14:20:04 »

Ha Minerva meg akarta volna ölni Kagurát, akkor nem ott szúrja meg, ahol...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4944 Dátum: 13 jan 18, 14:24:17 »

Nem kötekedésképp mondom,de szerintem Mashima nem akarja megölni Kagurát ,gondolom lesz még szerepe, Minerva karijából simán kinézem hogy megölné...Ha nem kellene már Kagura mint szereplő,most helyben elhalálozott vna.
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4945 Dátum: 13 jan 18, 14:29:50 »

Minervának Kagurával semmi elintézni valója nincsen egyszerűen csak útban volt neki most és félre tolta Nevet Erzával viszont van elintézni valója, hiszen a tündér csúnyán mert rá nézni xD (hmm mintha a macskámat látnám a mangába ember alakba, arra se lehet csúnyán nézni mert bosszút áll, na de mind1 is most ez egy kis off volt)
Viszont arra én is kíváncsi vagyok hogy Erza hogyan áll majd talpra Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4946 Dátum: 13 jan 18, 15:17:37 »

Csak nehogy az legyen, hogy előhúzza a csodaszövetruháját és legyőzze Kagurát ilyen "Erza vs Ikaruga version 2" módon.  >.<#

Nem tudom, hogy most sírjak vagy nevessek, őszintén szólva nem gondoltam komolyan hogy tényleg megtörténik amit írtam... Gondoltam hátha változik valami, és Erza végre normális páncélban győz/veszít, de úgy tűnik túl sokat vártam, végülis az elmúlt 300 részben végig ugyanígy nyert. Ezentúl már értelmetlen lesz izgulnom akkor amikor Erza harcol, mivel úgyis tudni lehet mi lesz a vége (igen, eddig naiv voltam  smirksweat).

A visszaemlékezés nekem nem tetszett, unalmas volt, bár lehet csak én vagyok vele így...
Végén megjelent Minerva, szokásához híven fokozza az emberben az ellenszenvet (persze pont ez a célja), mindenesetre most örültem neki hogy megjelent, remélem kövi részben Erzát is kiüti, és legalább ő és Kagura beszélgethetnek a múltjukról a gyengélkedőben....

Bocsi itt a negativitásomért, számomra ez a fejezet nagyon gyenge lett, inkább nem is pontozom le.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4947 Dátum: 13 jan 18, 15:35:41 »

Hát ez most nekem sem jött be.
A csatát az elején is végig Kagura irányította rádaásul most még a kardját is előhúzta, erre Erza vágott egyet és vége a harcnak  Pojén . Komoly zárása a küzdelemnek...
Ha az egész szorosabb lett volna, még azt mondanám hogy oké elfogadom, de itt egy olyan momentum nem volt, ahol Erza lett volna akár egy kicsit is fölényben vagy jobb helyzetben.


Minerva szerencsére hozta amit elvártunk tőle : D.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:43:48 írta mateee-kun » Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4948 Dátum: 13 jan 18, 15:36:16 »

Egy kardforgató kivédi (sőt blokkolja csak valamennyire) egy másik kardforgató támadását! Mekkora cheat de tényleg...
Ami meg a páncélokat illeti minek venne fel másikat, ha mindegyiket áttudja vágni? Számomra logikus hogy csak támadó páncéllal tud nyerni, azok közül meg nyílván a legerősebbet. Egyébként Erza és Kagura harca sem azért ért véget, mert már nem bírtak harcolni, hanem mert Erza ismét megmentette Kagurát, most épp a leomló kövektől. Bár megbocsájtani nem tudott Kagura, de tiszteletből neki adta a mérkőzést, legalábbis neki adta volna, ha Minverva nem lép közbe.

Szerintem nagyon jó fejezet volt, logikusan felépített, érdekes és sokkoló. Nem gondoltam volna hogy így alakul, szerintem így mindenki számára kedvezően volt: Nem halt meg Erza, Kagura se azért vesztett, mert gyengébb és Minerva is megjelent.

A manga eleje óta szinte minden Fairy Tail tag a barátaiból és a közelékeiből merít erőt és általában ez az ami győzelemre viszi őket nem a nyers erő, akkor meg nem értem hogy miért szegény Erzát piszkáljátok ezzel?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4949 Dátum: 13 jan 18, 15:45:32 »

Nem tudom egyesek nem értik ezeket a mangákat. Minden az érzésekről szol, Erzának itt ringben nem volt miért harcolnia igy nem is harcolt komolyan vagy erősen. Ha mondjuk Kagura Fary Tail vesztét szerette volna akkor már rég földön lenne.  Igaz ez natsura is Gray-re is meg a legtöbb FT tagra ha van miért harcolni akkor nagyon erősek lesznek.  Minden érzelmekről szol. Ilyen Naruto és Bleach és többi is.


Depres megírta a frankot:)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:46:21 írta ULTRA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!