24 jún 14, 09:54:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846036 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4755 Dátum: 12 dec 25, 17:18:45 »

Ezen a képen is látszik, hogy merész Minerva kisasszony Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/8
Plusz pont járt volna a részét, ha itt a felső képkocka egy kicsit más szögből lett volna rajzolva Minerváról Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/14
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 17:19:23 írta Domynyk » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4756 Dátum: 12 dec 25, 20:48:23 »

Hm ez érdekes.... Főleg amikor megjelent emlékeztek ara képkockára?Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4757 Dátum: 12 dec 25, 21:05:43 »

Épp azt mondtam...Megnéztem volna felülnézetből,amikor ollózik egyet  Hmm?
De valami biztos van rajta,mert különben az egész bagázsnak ott folyt volna az orra-vére.ikszdé
Rohadtul várom már a kövi részt ,olyan jó ... Pattog (Narutoból is meg fairy tailből is egy jó fejezetre számítok,remélem lesz a héten)
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4758 Dátum: 12 dec 25, 22:51:21 »

...szóval nem tudom miről hablagyolsz ...

Én sem tudom, hogy az eddigi hozzászólásaid alapján hogy minősítheted más véleményét "hablatyolásnak".

Azért annyira ne tetszen már mindenkinek ez a bugyis dolog xD...

Mert miért ne? Ez egy shounen manga, ahol még legalább történet is van a fanservice mögött.

... Szerintem egy szinten lehet Ur meg Minerva (mondjuk valamilyen szinten hasonlít is a mágiájuk).De ez már a ki a legerősebb topicba tartozik,még mielőtt egy modi beszólna érte. ...

De legalább észreveszed magad és nem kell "beszólnom érte". ^^

... Minervának meg valami macska fétise van: először Happy, majd talán? Lector most meg Millianna.  Hmm? ...

Talán szeretne egy kiscicát, csak a saját maga által kialakított imázsa miatt nem meri nyíltan kinyilatkoztatni. Nevet

Még most sem értem, hogy mit akartok Orgával? A két nagyhoz képest ő csak egy kisfiú körülbelül. Ha valamelyikkel összefut akkor csak egy múló pillanat lesz belőle. Egyszerűen a két gigászhoz hasonlítani is felesleges.

Tényleg felesleges bárkihez is hasonlítani, mert eddig kb. semmit, vagyis semmit nem láttunk az igazi erejéből. A Mágikus Erőmérőt nem kell komolyan venni, ez szerencsére nem Dragon Ball, hogy tényleg csak az erő számítson. De ez el is lett mondva annál a versenyszámnál (pl. Hibiki, vagy Obra).
Persze nem tartom kizártnak, hogy túl nagy jelentősége nem lesz a "szuper csillagharcosnak", de a semmi alapján ne állítsunk be senkit.

... Valaki írta, hogy még hónapokkal ezelőtt tudta, hogy ki lesz a csuklya alatt. Gratulálok! de szerintem ne menj el lottózni ikszdé, az már nem most történt. Mosolyog

Ja... Jók az ilyen "ugye én megmondtam" dolgok. Utólag mindig könnyű okosnak lenni. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/3
Gazille-nak nagyon vagányul áll a lófatokba kötött haj. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/21
Nem tudom, sokan fórumozó miért hiszi azt, hogy Miriana miatt Erza és Kagua egymásnak fog ugrani...? Ezzel inkább Minerva vert bele még pár tucat szöget a saját koporsófedelébe. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/23
Itt volt egy kis hiba, amit javítottam is. Eredetileg a 3. képkockán "Szerinte a győztes céh gyalázatos módon fog nyerni." szerepelt. De itt volt egy kis dilemma bennem fordításkor, mivel a MS scan-ben "outrageous", míg a MP scanjében "unbelievable" szerepelt. Az "unbelievable" ugye világos, "hihetetlen"-t jelent. Az "outrageous" elég sok mindent jelent, kezdve a "borzalmas, botrányos, erőszakos, gyalázatos, sértő, szörnyű, vérlázító"-val, stb. És persze van egy "lehetetlen" jelentése is. Ilyen előzményekkel (Minerva-Miriana) "gyalázatos" lett.
Viszont a RAW végre tisztázta a dolgokat. A keresett szó az "ありえない" (arienai), ami "lehetetlen"-t vagy "nem lehet"-et jelent. A FMA-Brotherhoodban sokat lehet hallani, főleg Greed szájából. Szóval módosítottam a magyar mondatot a jelenlegire.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/25
Háháá... most már érthető, miért van ott velük Loki is. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/26
Lucy és Natsu enyhén szétfordultak Jövő-Lucy láttán. Nagyon várom a magyarázatokat és persze az elképedt fejeket és reakciókat. Nevet Bár az már kevésbé lesz vidám, amikor tudatosul hőseinkben, hogy ez a Lucy egy jobb kéz/kar(?) híján van...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 22:54:15 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4759 Dátum: 12 dec 25, 22:58:35 »

Kicsit eltérő a témától, de valaki itt fejtegette (talán pont Chakra?) hogy mit jelent a Mystogan gatyáján lévő felirat, én pedig akárhogy keresem, nem találom ezt a hsz-t. Valaki tudna segíteni? Nagyon érdekelne  smirksweat
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #4760 Dátum: 12 dec 26, 20:03:01 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/23
Itt volt egy kis hiba, amit javítottam is. Eredetileg a 3. képkockán "Szerinte a győztes céh gyalázatos módon fog nyerni." szerepelt. De itt volt egy kis dilemma bennem fordításkor, mivel a MS scan-ben "outrageous", míg a MP scanjében "unbelievable" szerepelt. Az "unbelievable" ugye világos, "hihetetlen"-t jelent. Az "outrageous" elég sok mindent jelent, kezdve a "borzalmas, botrányos, erőszakos, gyalázatos, sértő, szörnyű, vérlázító"-val, stb. És persze van egy "lehetetlen" jelentése is. Ilyen előzményekkel (Minerva-Miriana) "gyalázatos" lett.
Viszont a RAW végre tisztázta a dolgokat. A keresett szó az "ありえない" (arienai), ami "lehetetlen"-t vagy "nem lehet"-et jelent. A FMA-Brotherhoodban sokat lehet hallani, főleg Greed szájából. Szóval módosítottam a magyar mondatot a jelenlegire.

Ezért külön köszönetem. bow
Bár olvastam mindkét angol verziót, a fórumon olvasottak és a magyar változat után már kezdtek kétségeim lenni. Főleg azért csodálkoztam, mert az első változat kizárja a FT (meg a ST-on kívül mindenki) nyerési esélyét. ikszdé
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4761 Dátum: 12 dec 26, 22:21:16 »

Így már más a felállás,akkor nem is biztos hogy az st lesz a nyerő.Kicsit klisés volt ez a szó ,hogy gyalázatos..
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4762 Dátum: 12 dec 28, 15:14:24 »

Azon gondolkodtam,hogy zeref ellen az nem lenne jó megoldás,megkérné a fairy tail ulteart, hogy ugyanazzal a mágiával ébressze fel mavist? Szerintem ugyanolyan erősek ,zeref meg mavis,sőt még a fény -sötétség ellentét is fent áll.
Naplózva

Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4763 Dátum: 12 dec 28, 15:56:44 »

szerintem lehet az FT holnap jön ki mert ahogy én észrevettem néhány manga 1 nappal később jött ki

dreamfolow
nem hülyeség Mosolyog  de Ultear vissza tudja hozni mavist a halálból? Hmm?
szerintem lehet a mágiája nem éppen alkalmas rá :// de lehet csak én tudom rosszul, de  nemtud visszamenni az időbe amíg zeref mágikus világja nem lesz, nem? Hmm?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4764 Dátum: 12 dec 28, 16:08:15 »

Hát én ezt nem tudom biztosan,de ahogy zerefet is sikerült feléleszteni ,szerintem úgy mavist is feltudná...És könnyebb is lenne neki ,mivel több mindent lehet róla tudni.
Naplózva

alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4765 Dátum: 12 dec 28, 16:19:20 »

Zerefet Urtear élesztette fel vagy mi? Nevet Régen néztem azokat a részeket de nekem az rémlik hogy az élő dolgokkal nem tud mit kezdeni xD Csak tárgyaknak az idejét tudja változtatni.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4766 Dátum: 12 dec 28, 16:39:11 »

@dreamfolow

Olvasd el a 250. fejezetet. Mosolyog

Ultear csak kiütötte Zerefet, amit a mangában nem is láttunk. Az animében a kristálygömbjével elnyelte a Halál Mágiát, majd regenerálta a gömböt az idővonallal, és ettől a meglepődött Zeref alább adta a védelmét, amit Ultear ki is használt és kiütötte a Fekete Mágust. Felélesztésről egy szó nem esett.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 16:40:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #4767 Dátum: 13 jan 01, 17:28:19 »

Nemrég kezdtem elolvasni a mangát, és eddig nagyon tetszik. Kicsit olyan Harry Potters feelingem támad tőle.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4768 Dátum: 13 jan 03, 20:36:34 »

A mangastream szerint nem lesz Naruto, Bleach és One Piece január 3. hetéig, de mi a helyzet a Fairy Tail-lel? az lesz ezen a héten?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4769 Dátum: 13 jan 03, 20:55:15 »

Shounen Jump 2 hetes szünetet tart, valami ünnep miatt, de a Fairy Tail nem a Shounen Jump-ban van, hanem a Weekly Shounen Magazine-ban, szóval lesz. Elméletileg vagy ennek a hétnek a közepén (de az már elmúlt) vagy a végén, szóval reméljük, hogy holnapi nap folyamán már lesz valami ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!