24 jún 23, 03:34:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1877375 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3315 Dátum: 12 jún 22, 19:11:56 »

Még hogy vicces... ^^" Már csak két macifül kell, egy barna bundakabát és kész a pedómaci. ^^" ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3316 Dátum: 12 jún 22, 19:13:37 »

Chelia mágiája kapcsolatban áll Zereffel . Azon gondolkodok , hogy Zeref nem használ-e istenölőmágiát valamilyen formába (tudom az elvileg halálmágia)  , hiszen az is fekete .Bár biztos , hogy nem ilyen egyszerű , de nekem hirtelen ez jutott eszembe .
 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3317 Dátum: 12 jún 22, 19:16:37 »

"Meg ne ismétlődjön ez a dolog mert akkor kifutok a világból. Éppen elég volt egyszer végignézni, azt a szánalmas győzelmet, amivel Mashima le is írta az Istenölőket 2 fejezet alatt "

Áhh.. ő is fejlődött.. most már 1 fejezet alatt is menni fog:D
(Ne így legyen, de azért le legyen ekkora az erőkülönbség..:\ esetleg valami fura csavarral elődrukkolva megoldhatja)



"Elég gyenge tipp, de nem lehet hogy Zereftől ered a mágia? Persze kizárt hogy ő maga tanította volna nekik xD De végülis a sárkányok is sárkányölő mágiát tanítanak, anno lehet hogy Zerefnek is voltak tanítványai és egoista módon elnevezte istenölő mágiának "

Ez esetben érthető lenne hogy miért Natsu az egyetlen aki le tudná őt nyomni.. esetleg régebben is így történhetett (jobb belátásra bírta s ezért változott meg Zeref). Persze hogyha a Sárkányok állnak ebben a világban a legközelebb az Istenekhez.


Ha Mavis valóban félne, (nem csak meglepődött volna) akkor akár az is lehet hogy ő egy félisten?!! Áhh.. nem szabad ennyire elkalandoznom smirksweat

Pedómaci Japánban is hódít!:D
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3318 Dátum: 12 jún 22, 19:32:41 »

Na erre vártam ikszdé. Wendy jól teljesített Mosolyog. Persze hogy Shelia-nál van a gyözelem de kicsit többet megtudhatnánk az okára amiért meggyógyul ilyen hamar. Tetszett Wendy legfúrója Nevet. Ha nem regenerálódós ellenfele lenne kiütötte volna szerintem az ellenfelét.
A fairy tail-nek nem árt egy vereség mert ök se istenek hogy mindent megnyernek. Nehogy nagyképüsködjenek majd. Wendy ha most veszíteni is fog akkor úgy veszítsen hogy közel áll a döntetlenhez a csata. Ne intézze el egy hamar shelia wendy-t.

Szerintem az istenölö mágia zereftöl ered mert neki nagyon is hasonló mágiája van. Lehet ö tanította másoknak és akiket tanított azok tovább tanították a következöknek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3319 Dátum: 12 jún 22, 19:34:27 »

És mi van, ha valaki feljebb való tanította Zerefet, egy nagyobb erő? Eléggé durva lenne Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3320 Dátum: 12 jún 22, 19:42:57 »

Sandav: Kicsoda talán Pain ?  Nevet  Ördögi

Az lehetséges is lehet ,de ha egy sárkány elpusztít csak úgy egy szigetet egy csapással elpusztít , akkor nem akarom , hogy egész Fiore repüljön . Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 19:45:56 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3321 Dátum: 12 jún 22, 19:45:57 »

Szerintem Wendy előszedi a második tárolóját hiszen ő is megkapta Ulteartól.
Lehet Gerard tényleg közbe fog avatkozni, ekkor lejön róla a kendő és a kardos csajszi Kagura vagy mi a neve is vérszemet kap. Bár lehet úgy oldja meg Masima, hogy előbb Erzát fogja megkeresni.
Amúgy Wendy is képes lenne arra szerintem erre a gyors gyógyításra, csak jobban ki kellene használnia a képességeit, amit valószínűleg meg is fog tenni.

Amúgy Mest honnan ismerheti "Mystogant"? Már kinézetre is?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3322 Dátum: 12 jún 22, 19:56:18 »

@Serpens92

A Mest név az csak álnév volt, az ő neve Doranbolt, bár a Mestet tényleg egyszerűbb megjegyezni. Szóval Doranbolt a tanács tagjaként beszivárgott a Fairy Tailbe az S-osztályú vizsgára, ahol azzal vette rá lényegében Wendyt, hogy a partnere legyen, hogy azt mondta ő Mystogan tanítványa. Szóval nekem az esett le, hogy a tanács valahogy tud Edolasról meg Mystogan távozásáról különben 1. Nem hazudta volna Doranbolt, hogy ő Mystogan tanítványa, ha tudja, hogy bármikor felbukkanhat, 2. Nem lepődött volna meg azon, hogy tényleg ott van a versenyen Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3323 Dátum: 12 jún 22, 20:06:35 »

Sandav: Kicsoda talán Pain ?  Nevet  Ördögi
Nem Sandav, hanem Samdav, de nem ikszdé valami olyasmi, akár Zeref-nek a mestere vagy életbe lép a második tippem és Mavis-szel lesz kapcsolatban valami kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3324 Dátum: 12 jún 22, 22:01:09 »

samdav: Akkor itt már biztos lelepleződés lesz Kúl
Szerintem zerefet nem taníthatták erre. Ha igen is akkor hírhedtnek kéne hogy legyen. Zeref-ről azt hitték hogy meghalt és mégis legenda. A mestere is meghalhatott ( nem tudni hogy igaz e ) és annak is ismertnek kéne lennie.

Most hogy gérard le fog lepleződni nagy események indulnak el. Gondolkozik
Kagura-nak dühkitörése lesz. A mágiatanács is mozgolódik. És szinte gérardal lesz törődve. Ami azt is jelenti hogy erza meg fogja védeni és láthatjuk a kagura vs erza harcot meg a fairy tail is beszáll.
Így nagy esélye lesz annak az arcadias-nak hogy elkezdje a tervét.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3325 Dátum: 12 jún 22, 23:37:35 »

Csak ezzel az a baj, hogy Zeref állítása szerint ő ezzel a mágiával született. Ha más nem ismeri ezt a mágiát akkor hogyan és kik tanították neki? nem ilyen egyszerű ez hiszen Zeref a régmúltba tartozik mint ahogy Mavis is. Mellékesen elég érdekes, hogy mostanában úton - útfélen kerülnek megint olyan mágiaformák amelyekről azt hitték, hogy eltűntek. Most meg sorjáznak folyamatosan elő. Mellékesen úgy gondolom, hogy Wendynek is meg kellene tudni gyógyítani magát mert az sárkány és az istenölő mágia úgy néz ki, hogy ugyan azok, csak az isteni egy kicsivel erősebbnek tűnik és más az elnevezése. Viszont ez az erősebb dolog csak addig áll ha körülbelül hasonlóan erősek. Ha viszont valamelyikük tud egy olyan varázslatot amelyik magasabb szinten dolgozik, akkor vége a harcnak. Wendy elmondása szerint még nem tökéletesen tanulta meg a másik mágiát de szerintem beveti.

Amúgy meglepődtem, hogy nemrég még mindenki sajnálkozott, hogy jó lenne ha már legalább egyszer győzne a FT és 5 mangával később meg mindenkinek megint az a baja, hogy állandóan nyernek. Nehéz megérteni az emberek véleményének változását.
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3326 Dátum: 12 jún 23, 06:25:35 »

Szerintem ez a Wendy vs Shelia meccs döntetlennel fog zárulni, mert eddig még döntetlen meccset nem láttunk és ha nem lenne Mashimának ilyen szándéka akkor a versenyek elején nem mesélt volna róla hogy akkor mindkét fél 5-5 pontot kap.
Én is kíváncsi leszek hogy mi fog kisülni ebből a "Doronbalt látta Mistogant" esetből. Bár szerintem nem tartom kizártnak hogy tartani fogja a száját hogy ha rá is jön ki van a maszk alatt, azért mégis csak nagyon kedveli az FT-t Nyelvesít
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #3327 Dátum: 12 jún 23, 06:35:49 »

Szerintem Wendy is nyerni fog,mivel korábban,asszem Erza harca után a mesélő mondta erről a napról hogy felejthetetlen volt(gondolom nem azérrt mert wendyt bealázták még a nap végén Nevet).Bár ez jelentheti azt is hogy a balhé miatt lesz Nevet
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #3328 Dátum: 12 jún 23, 07:20:19 »

 Ahogy olvasgattam az istenölős-Zerefes teóriákat, rögtön ez az oldal jutott eszembe http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/081/6  Itt ugye az a szektás istennek nevezi Zerefet, amiben lehet is valami, mert hogy nem ember, az elég valószínű ( legalábbis egy emberhez képest elég jól tartja magát így 400 fölött ikszdé)

 A következő fejezetre kitérve meg remélem, hogy Wendy veszít, egyszerűen azért, mert a két kedvencem (Juvia és Gazille) miatt azt szeretném, ha a Fairy Tail B (mondjuk érdekes, hogy miért ők a B csapat, ha ők végeztek előbb a selejtezőben...) megelőzné az A csapatot. Mondjuk én már igazából Arcadias mozgásba lendülését várom, mert szerintem az összes, a versenyen részt vevő céh össze fog fogni ellene, és egy Fiore varázslócéhei vs. Fiore királyi hadsereg összecsapást szívesen megnéznék. Ebben az esetben biztos vagyok benne, hogy a Mágiatanács Arcadias oldalán állna (aki ugye a külvilág számára a király hű szolgája Ördögi) ,Doranbalt és Laharl viszont időben megvilágosodna, és átállna a jó oldalra.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3329 Dátum: 12 jún 23, 07:46:37 »

Hát ez jó kis fejezet volt Nevet érdekes ez az istenölő mágia és Orga reakciójából ítélve lehet hogy neki is ilyen mágiája van és láthatunk egy villám vs villám harcot is Nevet de ha ez így lenne akkor szerintem Wendy most maximum döntetlent meccsel mivel ha ő s nyerne meg Laxus is akkor 3-0 lenne a sárkányölő-istenölő meccs ami leírná kicsit az istenölőket Nevet Mindenesetre kíváncsi lettem erre a mágiára hogy hogyan is tanulták stb
Naplózva
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!